Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ránko, tak v Brně hlásím změnu počasí... už není hustá mlha a neprší, ale je mírná mlha a chčije :-D Na modroustrechu jsem přestala chodit po několika hnusných IP od místních uživatelů, tak 2x do měsíce tam kliknu na nějaká alba, co tam třeba máte vy, jak pokračujete, atd., tak mě to právě zarazilo. A prý takové bude i BRM a MK :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli takhle dojebou i BRMS a MK tak si snad ženy založíme vlastní web ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak sluníčko sic svítí, ale ten vichr co je venku je děsnej...Byli jsme na vycházce a došli jsme jen do obchodu a zpět, protože to fouká studené........ :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, fakt to chcou takhle udělat i na beremku a koníkovi? By se měli nejdřív zeptat, jka se to lidem líbí, protože je to fakt příšerný! Už tam nikdy nic nenajdu ]-(
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, cho, ať berebko nachají tak! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vůbec nestíhám, nic jsem nedočetla, ale jenom jsem vám přišla nahlásit, že máce celkové výsledky z plodovky a ČEKÁME ZDRAVOU HOLČIČKU!!!! Jsem moc šťastná a moc vám všem děkuju za podporu za deset minut odjíždím do Brna, tak večer nakouknu
Odpovědět
Boži - no nádhera!!!!! Gratuluji moc. Holky, my se už doma na 100% rozhodli, že ve tředu jdu teda na triply, ale další vyšetření odmítáme. ;-) A tady je moje skoroakutální bříško, je to foceno kolem poledne, večer je trochu větší :-N A to jsem dnes teprve začala 17tt :-N http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, díky moc a to bříško já mám tak poloviční, možná ani to ne. By mě zajímalo, kam se malá schovává, když už má skoro 20 cm 8-) a teď už fakt letím
Odpovědět
Mě by zas zajímalo, co v tom břiše mám , když Marcel je "podmírák" :-N Fakt jich tam je snad víc a střídají se kdo se na UZ ukáže :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi...gratuluji...to je super zprávička.... :-) :-) :-) :-) :-) jinak u nás tále vichr takže dřepíme doma..... :-S :-S :-S :-S :-S no o nové verzi beremka mi nemluvte...to je děsný...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
tady jekrásné sluníčko..... zítra mám sraz s kámoškou, co má měsíční miminko, tentorkát v cukrárně, doma se malé nechtělo fotit a kamarádce se líbily fotky Terezky od Šárky a ty jsou foceny v restauračce, takže třeba se děti dají fotit jenom po hospodách a podobných podnicích :-D :-D :-D :-D Ve středu jdu na triply a pak zkusím dojít do města pro nějaké dárky děckám, a ve čtvrtek fotím doma jednu holčinu od nás...jejda, já jsem akční, to budu zas pak celý víkend spát :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hlásím, že u nás svítí sluníčko, ale fouká. Boženko, moc moc moc gratuluju, nádherná zpráva! Blani, krásný bříško!
Odpovědět
Profilova fotka
papa, loučím se dneska!
Odpovědět
Profilova fotka
blani krásný bříško já si to své už ani nepamatuji :-) zabi to je super holčička :-)
Odpovědět
Šári - díky. neboj, tvoje bříško vyhrabu někde na fotce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uf, tak jsem doma ze zahrady... jak jsme udělali zámkovku, tak tam máme vyhrazené stání pro auto a na to teď děláme jakoby ten altán z trámů, prostě zastřešené stání, já jsem na to vyjadřování fakt dement :-D jsem docela hotovka, tak budu ted chvíli odpočívat... ;-) Boži, no vidíš!!!! Já říkala, že to bude všechno v cajku x-) Blani, ty vogo, u nás asi fakt nosí "bříško" manžel :-D ale třeba se taky dočkám takovýho břuchu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teda já vám normálně závidim...samý bříška..... :-( :-( :-( :-( Jinak u nás to teda dost fučí...hlavně Tom jel pískat až do Znpjma, takže 300 km...tak doufam, že až se bude v noci vracet bude vše o.k....a nikde na ně nespadne strom apod.... :-| Už aby byl sníh...ale podle předpovědí, to moc sněhově nevypadá až do února..... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky............jdu převléci peřiny po celém bytě a uklízím ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Zuzi.....ty jsi ale pilná....ty chceš od ježíška hodně dárků viď? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kdybyste nevěděli co je to Znpjmo tak to je Znojmo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, chápu, i když jsem bloncka :-D Jsem dneska pořídila další vánoční dárek, užitečný do rodiny mé sestry ;-) Objednala jsem nám ho taky domů :-D http://www.kalendaresnapadem.cz/index... Ha, chčije tu, no hlavně ať je zítra zase slunečno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady nechčije...ale lítá listí až do nebe...no hrozný vichr..... :-S :-S :-S :-S :-S Katy super dárek.... ;-)
Odpovědět
ahojky,nějak mě poslední dobou PC nebaví,tak nedočítám a nestíhám. Omlouvám se. Zaregistrovala jsem,že Božence dopadla dobře plodovka,tak to jsem ráda a moc. Kat,tobě ty máš taky už výsledky? Určo to je v pořádku viď. Já byla dnes dát životopis na poštu,na přepážku neberou,prý tam maj plno,ale doručovatelky občas chybí. Tak by bylo aspoň něco. Sice to bude dřina,ale vydržím to. Už se těším,až se vám tu miminka narodí,se budu zas kochat :-) Já se moc těším na Vánoce. Mám je v podstatě koupené,akorát ne pro tátovo manželku a pro Míšu. Pro něj jsem chtěla kalhoty na lyže,ale nakonec je dostane k narozkám,pže si bude k nim kupovat lyžáky,tak rovnou si zkusí kalhoty a bude. Jen prostě nevím co jinak. I když malé překvápko pro něj chystám,jestli se mi povede do té doby zhubnout x-) No uvidíme co dál. Doufám,že jste všechny zdravé a ty co ne,tak ať to brzo vyležíte. Snad zas nakouknu brzo. Opravdu se omlouvám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markee.....moc tě zdravím a ráda tě vidím...... ;-) A určitě se neomlouvej.....máš na to právo sem nechodit a číst tady o těhulích(i když jim to přeješ)musí to být bolavé.
Odpovědět
Profilova fotka
markee, ahoj kočko, u nás asi v pohodě ;-) s tou prací ti to nezávidím, je těžký v týhle době najít něco slušnýho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
markee:ahojky, myslím, že jsme rády, že jsi na nás nezapoměla a kdyko-li přijď, mě to tady také nedělá moc dobře, kor tobě, naprosto to chápeme..... Leni:chci, ale dostanu stejně hovno =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje...dobrou noc všem.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko tobě takéééééééééé, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeju dobré ráno. Jakpak se dnes máte? Počasí tady - teplo ( 10stupňů), fouká,ale jde to a hlavně neprší, tak snad nezačně!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?