Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, Petr teda zatím nic necítil, vždycky, když mu řeknu, ať mi dá honem ruku na břicho, tak malá přestane Jo a vyhlašuju soutěž o pracovní jméno nebo názrv pro naši holčičku. Já ji sice říkám princezno nebo beruško, ale chce to nějaký jméno i před ostatníma... tak sem s vašema návrhama!!! Marky, já se taky těším na vánoční trhy, jenom toho svařáku se budu muset vzdát ;-)
Odpovědět
Ähoj holky, Šári . díky za fotečky, super, já si ho normálně představovala mnohem menší, takže mě překvapilo, že máte super byteček ;-) Boži - gratulace k výsledkům. Jméno: Etelka :-D :-D :-D :-D :-D Já měla jít na triply včera, ale zrušila jsem to, místo toho naklusala do lékárny, tak mám jitrocelový sirup a jakousi mořskou vodu do nosu :-N :-N A v Gennetu v Praze udělali cca 3700 odběrů plodovky loni na základě špatných triplů, z toho se nějaká vývojová vada potvrdila v cca 85 případech! Takže já už si z triplů fakt nic nedělám, M. mi dookonce říká, že i když vyjdou blbě, tak se mám na plodovku vykašlat, a věřit triplům. I nějaký ten mudr. z Genentu psal, že oni upřednosˇbují jen NT a pak na triply ženský nenutí... tak uvidím, jdu příští středu. Majky - nebyla jsi to ty, které zůstalo to naše úžasné kování značky Sapeli v ruce? :-D :-D :-D Po 2,5 letech používání jsou 3 kování totálně vyrvaný, furt se vytahují, šroubky nedrží, no sranda :-D martin do toho narval sekundové lepidlo na kov, připlácl to a zatím to drží :-N Jinak dveře Sapeli vypadají dobře, i když nejsou fretkovzdorné :-N Ale i v koupelně, kde dost často sprchuju i dveře, jsou ok, včetně zárubní :-N teda když zas pominu tu kliku, co mi občas zůstane v ruce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ale my na výsledky teprve čekáme, měly by být dnes, byli jsme na plodovce v prenatalu, takže by měli dát výsledky na net A díky za jméno, to by šlo
Odpovědět
Boži - aha, já to nějak blbě přečetla, jsem měla pocit, že jsi psala, že většina výsledků ok... ale neboj, bude to ok ;-)
Odpovědět
Mě teda sestřička moc nechtěla přeobjendat, že pak půjdu na ty triply na poslední chvíli, ale když mi není dobře tak na ně nechci a taky nechci lítat někde po městě a 2 hod. sedět v bandou těhulek a ještě je třeba nakazit :-N Tak mám ještě 4 dny na vyléčení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď mě napadlo, že jsme Vám neřekla. Od kamarádky z práce kolegovi se narodil syn a víte, jak ho pojmenovali ? Teofil Pytel. Já jsem šla do kolen, chudák dítě. To příjmení je příšerné a k tomu ještě ten Teofil...Se mu budou celý život smát. A jeho bráška se jmenuje Šimon Pytel...Taky síla....
Odpovědět
Výměna dopisů Drahá manželko, tímto dopisem Ti oznamuji, že Tě definitivně opouštím. Byl jsem Ti po sedm let dobrým mužem a co z toho mám? Poslední dva týdny to bylo peklo. Tvůj šéf mi zavolal, že jsi v práci podala výpověď. To byla ta poslední kapka. Před týdnem jsi přišla domů a ani sis nevšimla, že mám nový sestřih, že jsem uvařil Tvé oblíbené jídlo a dokonce ani toho, že jsem si oblékl nové, hedvábné trenýrky. Jídla ses ani nedotkla a po všech těch Tvých seriálech jsi šla rovnou spát. Už si ani nepamatuji, kdy jsi mi naposledy řekla, že mě miluješ. Nechceš sex a odmítáš vše, co by nás jako manžele sblížilo. Buď mě podvádíš, nebo mě už nemiluješ. Ať je to jakkoliv, opouštím Tě. Tvůj bývalý manžel P. S. Nesnaž se mě najít. S Tvou sestrou se stěhujeme do Západní Virginie. Upřímně Ti přeji skvělý život. * * * Drahý bývalý manželi! Neumíš si ani představit, jak obrovskou radost jsi mi svým dopisem udělal. Je pravda, že jsme spolu už sedm let, i když "dobrý muž" je označení na hony vzdálené tomu, čím jsi mi skutečně byl. Ty seriály tolik sleduji proto, abych tím přehlušila Tvé neustálé fňukání a projevy Tvé chamtivosti. Přiznávám, že to ale bohužel moc nepomáhá. Tvého nového sestřihu minulý týden jsem si pochopitelně všimla, ale první co mě napadlo, bylo: "Jako debil!!!" Moje matka mě ale vychovala tak, abych raději mlčela, když nemůžu říct něco hezkého. Proto jsem ten účes raději nekomentovala. Když jsi mi uvařil to jídlo, musel sis mě asi splést s mou sestrou. Nejspíš sis nevšiml, že vepřové už sedm let nejím. Neboj se, všimla jsem si nejen těch hedvábných trenýrek, ale i cenovky $49.99 a moc jsem si přála, aby to byla jen náhoda, že si ode mě moje sestra právě toho dne ráno půjčila padesát dolarů. Přesto všechno jsem Tě stále milovala a cítila jsem, že bychom mohli spolu i nadále vcelku klidně a spokojeně žít. Když jsem tedy v loterii vyhrála deset milionů dolarů, dala jsem v práci výpověď a koupila nám dvě letenky na Jamajku. Přišla jsem domů, ale ty už jsi tam nebyl. Tvé důvody tuším. Doufám, že budeš mít tak spokojený život, jaký sis vždy přál. Můj právník mě ujistil, že díky dopisu, který jsi mi napsal, ode mě nedostaneš ani vindru. Tak se měj. Tvá - velmi bohatá a svobodná - bývalá manželka P. S. Ani nevím, jestli jsem se Ti někdy zmínila o tom, že moje sestra Karla se původně narodila jako Karel. Myslím ale, že by to neměl být vážný problém.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, v tomto počasu je fakt hrozně jednoduchý něco chytnout a v našem stavu téměř nemožné se toho zbavit. A můj názor na tripl testy už znáš - já když bych byla na tom lepším screeningu, tak se na triply vykašlu. Hodlám to tak udělat příště 8-) Moni, super, se tu řehním Tak jsem objednala dárky na Vánoce - aspoň některý a jdu dělat redaktorku - ještě musím přepsat nějaký články a uzávěrka se blíží...
Odpovědět
Tak jako dárky mám skoro všechny koupené, a pro každého vymyšlené
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, loučím se a přeju hezký víkend! papapapapapa
Odpovědět
Přijde chlápek do masny a povídá: Dejte mi prosím tak přibližně 30cm tohodle točenýho salámu. Prodavačka: a chcete paprikový, nebo česnekový? A chlápek na to: To je jedno, já to mám do plavek. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, krásný víkend Moni, já už mám téměř všechny vymyšlémé a začala jsem objednávat, aby to pak nebyla najednou pálka. a taky pojedem do Brna na vánoční trhy na výstaviště, tam vždycky hodně dárků nakoupíme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Momou, závidím ti to s těma dárkama, já mám jen pro děti nakoupené, ale každému chci jen nějakou maličkost, jelikož jsme se domluvili mezi sebou,že budeme rádi, když se všichni sejdeme ve zdraví ;-) Blani, vsadím se, že až tomu malýmu bude 18, že se přejmenuje :-D nebo zabije :-D Boženko, já při dalším těhu (jestli nějaké bude), tak chci chodit ze začátku do Gennetu, a už vím,že prostě tripply odmítnu. Moje kamarádka je taky odmítla. Sice na ni koukali,ale byla to její volba a Honzík je zdravej ;-)
Odpovědět
Boži - díky. Já myslela, že na ně nepůjdu, ale mudr. mě na ně žene, tak jí udělám radost a půjdu na ně a kdyžtak odmítnu plodovku ;-) Moni - Karel nemá chybu :-D :-D :-D :-D Market - chudák kluk :-N Já teď v pelechu přečetla asi 3 poseldní ročníky Betynky (časák o dětech) a někdy koukám, co lidi vymyslí za jména :-N :-N :-N Prý jeden pražský podnikatel má dítě Lev Harth :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, já jsem taky pro co nejlepší screening ve 12. týdnu a pak by se na triply zvysoka vykašlala
Odpovědět
Holky, díky za uklidnění, mě to M. taky říká, ať jdu na triply, že stejně budou ok, a kdyby ne, tak já mu barvitě líčila, jak jste s tím válčily vy, i jsem mu ukzaovala články o NT vs.Triply , tak prý na plodovku ať se vykašlu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jako co si budem povídat, každý vyšetření nebo každý čekání na výsledky je děsná nervárna :-| já byla špatná z těch tripplů jen tři dny a ten čtvrtý mě tak perfektně uklidnil primář před odběrem plodovky :-) a od té doby to prostě neřeším a sem v klidu :-) Boži, jojo, teď už víme, jak na to příště :-D
Odpovědět
Tak jsem vám do IP poslala odkaz na pár fotek, kdybych na někoho zapomněla, písněte...jsem hlava děravá + těhu demence = smrtící kombinace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já jsem taky měla chvilku takový cukání se na plodovku vykašlat, ale pak mi to nedalo. Přece jenom jistota je jistota. ale určitě ti vyjdou v pohodě, to už by přece byla šílená náhoda, kdyby nám všem aktuálně těhotným červnovkám vyšly pozitivně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
btw. i když nevím nevím... uvažuju,že si druhé dítě pořídím až kolem 35 :-D
Odpovědět
No já nakupuju už v srpnu postupně ......... vždycky si říkám, že max do 500,- ale něja se mi to nikdy nepodaří. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, v pětatřiceti už budu stará a nervní a nebudu mít nervy na nějakýho šklebáka :-D Já bych ráda porodila obě děti do třiceti....
Odpovědět
Já jsem taky chtěla obě děti do třiceti... tak holt to trochu posunu, leda, že bych po šestinedělí do toho vlítla znovu, to bych to mohla stihnout :-D ale to bych byla zralá na Chocholouška :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, já taky neměla děti do 30 ;-)
Odpovědět
Hlavně nebýt jak některé ty babči v TV, umělé oplodnění v 60, no fuj :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
dneska jak jsem šla od šaliny, kde jsem byla vyprovodit babičku, tak tak krásně hřálo sluníčko, kdyby tak bylo do jara, tak ideál... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď odešla švagrová se synovcem, jsem se tu s ním asi hoďku pohrála a jdem dělat s manžou večeři a vygruntovat špazj, ať ty těžký věci netáhám sama.
Odpovědět
Jako tohle počasí celou zimu? :-S Ne ne, pořádný závěje sněhu a hurá na lyže x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, marketas: máte moc krásný byteček, vypadá super šárko: taky krásný byteček a krásné dítko :-) blani: fotky jsou super, už jsem koukala H. odjel před chvílí na fotbal, tak jsem si říkala zajdu kouknout k Vám :-). vánoční dárky už většinou mám, já začínám většinou v září, teď už jenom nějaké maličkosti a bude to :-)
Odpovědět
Jija: Tak to děláš na Vánoce s dárkama jak já. Žádný nervy na poslední chvíli ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?