Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu spát....mějte hezký večer a zítra papa Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenísku dobrou noc a sladké sny, nám právě dorazila návštěva. Zítra zase celý den v práci, už ať je večer!!!!!!!!! Všem krásný víkend.Já se budu válet...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pořád nespím......alespoň začínají MYŠLENKY ZLOČINCE, tak jdu koukat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zuzi, Vám chodí návštěvy tak pozdě večer? A ve všední den? To by mi asi vadilo. Leni, ty samé krémové dveře má kamarádka ve všech pokojích. Majky, kamarádka má ty posuvné jedny, ale ona ten byt koupila i s těmi dveřmi :-),takže to neplatila, ale jinak vím, že jsou drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....já měla docela krušnou noc....jsem asi magor, protože jakmile je Tom přes noc pryč, tak se pořád budim, včera jsem měla dokonce zrychlený tep, potila jsem se.....prostě to mam asi psychický.......prostě jsem chytrá blondýna zralá na psychiatra :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to mě se v sobotu zdál sen, vzbudila jsme se a ve dveřích do ložnice stál chlap, měl kapuci na hlavě, knírek, kabát, na zádech takovej ten rybářskej ruksak a strašně zlý výraz v očích a koukal na mě. bylo to o půl 5 ráno a už jsme neusnula, strašně jsem se bála, měla jsme fakt asi trochu šok :-( Proč se tohle děje? Proč se bojíme?
Odpovědět
Profilova fotka
Markétas ahoj...já ti nevim, ale tyhle sny taky nesnášim.....Asi jsem magor, ale i když je mi skoro 30, tak se pořád bojim spát sama v bytě...i když vim, že okolo jsou sousedi, ale stejně...... =-) =-) =-) =-) Nevim, co bych dělal, kdybysme bydleli někde v rodinném domě, to bych se asi zbláznila....... Moje kamarádka, bydlel a20 let na sídlišti a před rokem se přestěhovali do novostavby kousek za Plzní, ale jejich dům je úplně poslední mezi těmi baráky a tak 50m od toho baráku začíná les......normálně měla choudě takový sny a noční stavy, že se museli odstěhovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my razíme na nákup...u nás v penny mají v akci dnes takové ty malé džusíky v krabičce,,,,tak musim F nějaké koupit....on je má rád a když pak někam jdem, nebo jedem, tak jsou super...vypije, zahodí obal a je to.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jsme holt ženské pokolení. Já třeba, když koukám na nějaký psycho film, tak se pak strašně bojím, přitom mám ty filmy tak ráda...Ale už teda míň, dřív jsme to žrala, teď se dost bojím.Mě je taky skoro 30 a taky se pořád bojím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde jste?!
Odpovědět
Ahoj holky, tak včera jsem byla cvcičit - potřebuji to jak prase drbání. Ale těší mě, že proti 16 tkám to zvládám výborně. :-D No a koukám sem a hned smutná zpráva ;-( s Járou jsme v Libeci byli a viděli je. Ale jsou i dobré zprávy - svítí sluníčko, Markétka dostala kroužek , ........., brzy budou volby :-D :-D :-D Holky na psycho já nekoukám vůbec, páč mě se to pak zdá v noci :-N :-S
Odpovědět
Zuzi: Na to facebooku jsi v ISŠ, ale v jiný třídě. My chodili jinam, a tohle je maturitní ,,,,,,,,,,,,,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, při pátku, já hned jak přišla do práce tak musela valit na dopravku pro SPZ a ted pracuju.... ale nakoukávám fůůůj, vy máte teda téma !!! Já se taky bojím spávat v bytě sama. A sny se mi zdají každou noc a občas i takové psycho... pak je vykládám Lukovi a ten nechápe, kam na to chodím, ale to je bujná fantazie, možná podvědomí.. něco, čeho se bojíš, tak se ti to promítne do snu....
Odpovědět
Profilova fotka
Mony :-D ,jj, dostala jsme kroužek :-D Holky, já se teda taky bojím spávat sama, všechhno pozamykám a pak se klepu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé holky to jsem ráa, že nejsem sama....už jsem myslela že jsem blázen sama...... blondýny zase nezklamaly :-D :-D :-D :-D Tak jsme zpět z nákupu...samozřejmě jsme se prali s důchodcema o džusíky...ale 20 jsem jich ukořistila...prostě jsem vzala 2 krabice po desíti, jeden pomerančový a druhý jablečný a pádila jsem k pokladně......u pokladny mě nějaká bába, tak najela vozíkem na patu, že tam mam normálně sedřenou kůži...jsem myslela, že jí zabíju...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, proto já nechodím pro zboží v akci. Já vím, že třeba uěetřím 20-50kč, ale za ty nervy mi to fakt nestojí.Nemám na to se s někým dohadovat a přetahovat o zboží....
Odpovědět
Profilova fotka
market-jaký kroužek??? =-) :-N leni-ty jo, tož to já už bych vyjela... jednou tak do mne drcala ženská s vozíkem, jako, kdyby si pomohla o milimetr... jako některým lidem bych zakázala chodit do obchodu !!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky přesně tak.......nechápu...ani se neznažim některé spoluobčany chápat :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, redukční kroužek :-D Leni, někteří lidi jsou prostě hovada!
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas...v poslední době mě fakt deptá chodit na nákupy...mě snad v těch krámech jsou všichni nesympatičtí a jako supy nad mršinou...včera měli u nás v Albertu akci na Heru...no to jste neviděli...prostě davové šílenství..lidi se normálně o to prali a hádali , tahali si to z rukou....vy máte víc, já míň...dejte to sem,,,to je moje krabice......no ještě že už mam Hery nakoupené...... :-D :-D :-D :-D :-D Ale ty lidi jsou čim dál horší...já chápu, že si to chtějí koupit levněji...já taky ráda nakoupím v akci, ale za každou cenu to fakt mít nemusim...to si to radši koupim za plnou cenu... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky tak, když někam vlezu a mají v akci něco, co se fakt hodí, tak si to vezmu, ale za každou cenu se s někým přetahovat. U nás v Albertu měli v pátek akci na Woolite. 4 litry za 98Kč. Jsme k tomu úplně náhodně přišla, tak jsme jedno balení vzala,protože víc bych neuvezla aže koupím ještě v pondělí mamině. No už neměli ani škrt...Já v ničem jiném neperu a 98 kč za 4 litry je fakt bomba cena! Jsem si měla půjčit náklaďák a vykoupit jim to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marky-aha !!!! :-D Já myslela, že nějaký antikoncepční !!!!! :-D leni- :-D :-D to by bylo něco na mé nervy. Luk mne vždy musí krotit abych leckdy neposlala někoho do ... k šípkům. A to jsem hodně klidný člověk. Ale přejíždět si nohy vozíkem nenechám.. nebo aby někdo do mne žďuchal vozíkem do zadku !!! Nám se jednou stalo, šla jsem s kolegou do Lidlu (jinak tam nakupovat nechodím, nějak nejsem zvyklá na ten obchod) a on si kupoval 2 krabičky kiwi... u pokladny mu řekla, že má nárok jen na jednu. Já zůstala z vytřeštěnýma očima na tu prodavačku čučet, kolega taky nechápal... to bylo tak před 5 lety, teď už vím, že je teo tak normální i na Kaufu i v Hypernově, ale mne to tehdy připadalo jak za komáčů, bač jsem tu dobu moc neznala, bo jsem byla malá. Tchýně je v tomto dobrá. Ta jede i 3x dokolo s vozíkem pro mlíka, když jsou v akci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tak přesně tohle dělají u nás v Lidlu vietnamci...ty normálně mají i 3 narvané vozíky, mouku, oleje, zeleninu...a pak to prodávají někde ve večerce o hromadu dráž... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Minulý týden jsme stáli frontu u masa v Globusu a prodavačky si tam říkali, že Vietnamci zase vykoupili všechny vepřová žebírka.....asi někam do restorántu :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, aspoň, že ti vietnamci dělají žebírka z Globusu a ně kočky! To je o strach si u nich něco dát. Já teda mám ráda čínskou restauraci, ale fkt restauraci, ne ty jejich stánky na ulici! Majky, já jsme taky rapl, se vždycky držím,a le jak si někdo ke mě něco troufne, to se pak neznám!
Odpovědět
Profilova fotka
Markét já se taky těm stánkům na ulici vyhýbám....... :-S :-S :-S :-S teda pokud nemají turecký med, mandle v karamelu a podobné dobroty.... :-) a nebo sýry.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženy ;-) Ááááách tady je dneska tak krásně :-) navíc pátek, co víc si přát... dám si chvíli oddycháče a pak vezmu bafu asi a půjdeme na procházku. Nebo to zalomím na gauči a půjdu dýl :-D Se mi v tlamičce udělali afty, zřejmě jsem se předávkovala vitamínama :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem vás asi za týden dočetla...nějak nemám pořád čas, je toho poslední dobou nějak moc. Dnes bysme měli mít kompletní výsledky triplů - poslané na netu, ale zatím tam nic není. Byla jsem čtrnáct dní klidná, ale dnes trochu nervíky mám. Ale malá je určitě v pořádku - včera mě pěkně nakopala :-D Kat, vy už máte komplet výsledky? Už to jsou tři týdny od vyšetření, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko ahoj, já jsem dneska volala sestřičce a říkala, že tam nic nemá. Prý si mám zavolat v úterý do poradny ;-) Ale bude to v cajku ;-) U nás se taky rozdávají čutance, ale hlavně teda večer kolem desáté :-D už i tatínka nakopalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat a Boženko, ahojky! Určo jste obě v pořádku i s potomkama! x-) Leni, teda, já už se strašně těším na vánoční trhy, na punčové stánky, cukroví a bramboráky! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?