Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:Markétko jojo taky slintá a je pod ní louže :-D Ale zase je dobrá, že neštěkne, nezakňucí a nijak si to nevynucuje, jen prostě hypnotizuje. A když nechám jídlo na stole na tom nízkém v pokoji tak ona si vedle toho položí hlavu a hlídá to :-D Ale nikdy si nic nevzala a to měla příležitostí. Je to naše prdelka. ;-) Za tu adresu díky moc jestli jí najdeš. lucka: Tedy vy jste oslavenci :-) Tak manželovi vše nej nej ;-) Jojo chřipajzna mrcha ]-( Už si připadám jako chodíví vitamín :-D :-D :-D Už mi tečou i ušima :-D :-D U nás nového? Dělali nám plastové okna tak už máme doma teploučko. Je to paráda. Taky jsem vymalovali celý byt a manžílek teď natírá futra u dveří :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak plastová okna jsou super věc. Ten byt to naprost úžasně zateplí, nám je loni dělali v paneláku na chodbě a tím se to zateplilo ještě víc. A jaký máte barvičky v bytě???
Odpovědět
Profilova fotka
lucka: Jsou fakt super. To teploučko a hlavně to vypadá moc dobře a mnohem lépe se mejou okna. Luci v ložnici máme modrou, obývák světle oranžový, kuchyň světle meruňkovou, předsíň tmavší oranžovou a koupelnu a záchod máme zelenou ;-)
Odpovědět
Ahojky,tak téda Monička nám rodí jo? :-N No tak jestli jo,tak ať je to co nejvíc v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme měli o víkendu pouť, takže jsme to celý víkend připravovali, nakonec sice moc lidí nepřišlo, ale to nám nevadilo, protože jsme se alespoň tak nehonili. ale zbylo nám šílené množství jídla, takže asi brzo prasknu :-D no alespoň jsem šla dneska cvičit a udělala jsem něco pro zdraví momou: malý se už nemůže dočkat co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás už se zase kope do zdi - provrtává se díra na kabely z chodby do kuchyně - zeď je z jedné strany kamenná, ze druhé cihlová a má skoro půl metru, to se kluci nadřou a toho bordelu všude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem právě nazdobila perníčky.... a jsem z toho K.O--- Jak jsem byla ohnutá, tak mam celá ztuhlá zádíčka..... :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Len: tak to já jsem líná a objednala jsem H. k mikuláši perníkovou chaloupku z mimibazaru, došla jsem k názoru že vyrobit ji by bylo nad moje síly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo, tak chaloupku bych asi taky nedala dohromady. Teda nějak možná jo, ale pak to dobení by mě asi zabilo..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojtee. Co je nového? Monča už rodí? Ještě mají čas,ne? A co Šárka?
Odpovědět
Ahoj Doorka. O dvě stránky nazpět má Šárka popsaný porod,takže už má po. Přečti si.Terezka čilá a zdravá. A co vy a zvětšování rodinky?
Odpovědět
Monika porodila včera v 21:49 zdravého Jakuba, 3050/47, oba jsou v pořádku. -J-
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Monísku a Járo, gratuluji moc a moc, já to tušila.............Ať vám dělá Kubík jen a jen radost........ Odpo zavolám Monče a zjistím co a jak, popřípadě fotečku... zatím jsem mluvila pouze s maminou Monči... TEOFIL A TEREZKA jsou mezi námi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
At chlapecek vseho dost ma v zivote pro radost. Zdravi, stesti, veselosti - jak v detstvi, tak v dospelosti. Rodicum at radost dela, budoucnost ho ceka skvela. Cely zivot bez nesnazi, at ho uspech doprovazi. Srdecne blahoprejeme k narozeni Vaseho chlapecka...
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je kdo???Za chvíli otevíráme a nebudu mít už čas sem jít............... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, MONY, GRATULUJU ŠÍLENĚ MOC! HODNĚ ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA MALÉMU KUBÍKOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zuzi, Ty jsi poklad, Tebe nemít....Fotečku sežeň a Móňu MOC pozdravuj, prosím!
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, moc moc moc blahopřeji. Hlavně ať jste oba stále zdraví a spokojení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky !!! PANEBOŽE MONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII to byl fofr !!!!!! ;-) :-) Velká gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně hodně zdravíčka !!!!!!!!!!!!!! Tak chci rodit taky !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje já bych ráda za Mončou jela, ráno mi psala ještě, pak nezvedala telefon a teď ho má vypnutý.Mohla bych jí přáníčko donést, adresu každopádně zjistím...Zavolám ještě mamce, ať mi jí pošle
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, gratuluju moc a přeju hodně štěstíčka, zdravíčka a spokojených chvil, tobě, manželovi i Kubíkovi ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, týjo,tak já včera chybím.Večer zjistím,že už Monča asi začíná rodit a teď zjistím,že Kubík už je na světě. Tý jo,to byl fofr. Majky souhlasím s tebou-takhle bych taky chtěla rodit :-D Kubíkovi přeje do života hodně zdravíčka a štěstíčka. Lásku od rodičů má už dávno a to ostatní přijde časem. Mončo,ať jsi co nejdřív fit. Týjo,zas bych bulela jak při Terezce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee:bulit sama nebudeš, Monča mi psala, že porod trval 5 min....... Jinak adresu má stejnou jako mám ještě za střední, takže kdo chce............ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek-cože??? 5 min??? Ty vogo... to závidím, fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ona je na ty porody nějaká dobrá :-)
Odpovědět
No to si ta Monča dělá srandu ne :-D ]-( No teda 5 minut,to je opravdu závist největší :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holt má fakt někdo kliku :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mi ráno psala v sms... Dostala jsem záchvat smíchu a pláče. Přijela-jednou si "prdla", Kubík na světě a Monča může jet domu za Aničkou a Járou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky..... GRATULUJI k narození miminka!!!!!!!!To je skvělá zpráva hned po ránu...... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?