Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
plechy mám doma 2, to je min. o 1 víc než potřebuju :-D :-D :-D Za sníženou mateřskou si budu kupovat čokoládu na nervy :-D :-D :-D :-D :-D raději nad tím nepřemýšlím, zbytečné se rozčilovat,kdo ví co si do kěvtna zas ti politici vymyslí. Budou volby, tak se budou snažit zavděčit všem :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ale kamínkem začít lavinu,,ne?! :-D Za chvilku budeš péct jako o život :-) Leni, je to fakt hrozný! Já jsme říkala, kdyby jsme neměli hypošku, tak se máme fakt královsky, to bych těch 10.000, co dávám na hypošku, ušetřila, ale takhle jsme ráda, že měsíčně vyjdem a to si fakt neumím představit, že bych byla na mateřské....
Odpovědět
No jo, ale do důchodu se čekat nedá, až bude hypo splacená :-N Mě se taky kamarádka divila, že jsem těhotná, když máme hypotéku :-N jeslti se prý nebojím...jasně, bojím se, ale to se člověm bude bát vždycky ,že se kdykoliv může cokoliv po.... ale kdyby měl člověk čekat, až vše splatí, tak pak bude kandidát do Novy, že v 60 šel na umělé oplodnění :-D :-D :-D Mám 2 kamarádky, které šly na MD hned po střední, takže MD žádná sláva, no, lepily to jak to šlo, ale ani jedna nelituje, říkají, že ono se to hllt vždycky nějak musí udělat, že člověk v sobě najde takové rezervy o kterých ani netuší :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem byla v práci autem tak jsem doma brzo kat, len: no jo úřady, nechci se nikoho dotknout (pokud někdo dělá ve státní správě), ale příjde mi, že se tam vybírá podle blbosti, kdo je nejpitomnější toho vemem :-D blani: tak k pečení cukroví jsem se ještě nedostala, u nás to holt musí udělat H., ale já dělám zase ty nepečené druhy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, přesně tak, vždycky se to nějak udělá :-) Jija, ahojky! Holky, loučím se, papa zítra, je krásně, snad to do večera vydrží!
Odpovědět
tak jsem dala fotky na net a ony mě ty mrchy se zobrazují furt ty původní, co jsem vám kdysi ukazovala :-S :-S :-S :-S :-S tak prd vám ukážu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky na přání Blanky zasílám odkaz na fotečky našeho nového-starého bytečku :-) http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/b...
Odpovědět
Ahoj holky, dnes jdeme zas plavat ......... ale mě se teda nechce ani trochu. Barco: Byteček je super, a mímo bylo jako staré vybavení a nebo už jako nové? Že by výprodej? :-D (dělám si srandu) Jen by mě vadila ta mikrovlnka v té kuchyni, takhle s tou židločkou je to jak na popravu. Ale jinak to vypadá úplně úžasně. Mě nikdy nenapadlo udělat topení červeně, ale jako super x-) A obývák je super velikej. Máte to moc hezký. x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Doufám, že se vám vše daří dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Macetko...u nás je vše v pořádku... včera jsme byli na prohlídce v 6 měsících....vážíme 7800g a 66 cm... :-N :-) :-) A jsme mooooc šikovné a čilé... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, tak to je skvělé. Krásně rostete :-) My jdeme dneska za hodinku do poradny tak jsem zvědavá jak jsme vyrostli my x-) Mam pocit, ale že jsme větší než vy :-D My měli už před měsícem 65cm :-N a něco málo přes 6 kg, tak uvidíme co za ten měsíc přibral a vyrostl ;-) Leni a copak umíte nového?
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa mi letíme do poradny :-) hezký den všem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Macetko tak třeba válíme sudy...prostě ze zad na bříško, pak zase na záda, ale jen na jednustranu, takže cestujeme po celé místnosti.....a už se začíná pomalu sunout kupředu po čtyřech... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se Vám dneska tak nic nechce? Já mám pocit, že mám nějakou podzimní únavu už od září :-D od návratu z dovči :-D Ahojky Macetko, pak napiš, jak v poradně! Holky, Boženka a Kat ještě nemají výsledky? Nevíte něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!! markétko, no aspoň nějaké zprávy o tobě a malém, jinak tě sleduju na FCB ;-) leni-ty taky? Já myslela, že to dělá jen Natálka a ty taky, ale čemu se divím, když jsi ta "chytrá blondýnka" marketas-markétko, Kat tehdy něco psala o tom, že když se dlouho neozvou, tak je to dobrý a pokud vím, tak tu byla včera a nic nepsala... takže myslím, že O.K. A Boženka je taky O.K. čekají holčičku !!!
Odpovědět
Profilova fotka
momou děkujeme za pochvalu no ta kuchyň je celkem malá takže mikrovlnka jinak řešit nešla a židlička tam stojí protože to je jediný volný kout kam jí postavit :-) červený topení už takhle bylo to bude natřený nově až začne rekonstrukce ;-) jinak obývák na fotkách vypadá veliký ale jinak je celkem malý jen 18m čtverečních a mimi se chce pořád fotit tak je věčně v záběru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, byt je super prostorný a takto jste ho koupili? Už tak zařízen? Malá je rozkošná, asi z ní bude modelka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry a rekonstruovat chcete co? Komplet všechno?
Odpovědět
Profilova fotka
majky takhle už byl naš je jen nábytek :-) koupelka tak už byla skřín v chodbě taky a kuchyn taky byla a plastový okna taky byli.zbytek je náš
Odpovědět
Profilova fotka
market jj všechno zatím kromě koupelky a kuchyně ta se zatím jen vymaluje :-) bude zelená
Odpovědět
Profilova fotka
Holk,y my měli ten byt taky komplet kromě nábytku. Ta modrá kuchyň tam byla, koupelna je taky na fotkách, jaká tam byla, v chodbě a kuchyni byla dlažba, v obýváku a pokojíčku plovoučka. V pokojíčku ještě je ta původní, nahradí ji koberec
Odpovědět
Profilova fotka
jinak na malování jsme vybrali tyto barvy-kuchyň-lipová zeleň obývák-kouřová šeď chodba-čajová růže ložnice-toskánská levandule pokojík-tmavý šafrán s kombinací zelená jezz http://www.barvyonline.cz/vzorniky/pr... tady je barva zelená jezz-http://www.primalex.cz/data/aktuality/Vzorkovnik%20Fortissimo%20Color1.pdf
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš moc pěkně to máte vybrané... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šáry-náááádherné barvičky. Já chci teď do kuchyně tu "kořovou šeď" jen nesmí být moc tmavá, bo v kuchyni nemáme okna, takže tam nejde světlo a už tak je kuchyň tmavá a ještě bude, až tam bude plovoučka.
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, teda, moc hezké barvičky!
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, Ty nemáš v kuchyni okna? To bych se té šedé trošku bála, beru. A linku máš v jaké barvě?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se vůbec bála v místnosti bez oken :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně bych nic neviděla...já jsem normálně slepá a obzvlášť teď, když je brzy tma , tak musim svítit už odpoledne a to máme v kuchyni velké okno... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky právě mě ta od inspira příjde hezká je světlejší jakoby hnědo béžovo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?