Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju pěkný víkend, konečně jsem se dostala k PC, H. zrovna odjel na fotbal, tak jsem hodila prádlo do pračky a jsem zvědavá jestli neusnu dřív než dopere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... hezkou sobotu :-)
Odpovědět
Ahoj Len, jsem ráda, že Tě vidím, super, takže infarkt se nekonal :-D Přeji hezký den, Kebule nám tu vaří mlhu, ale nahoře už prosvítá krásné sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
No Mončo přežila jsem :-) :-) :-) :-) :-) My máme taky mlhu, ale snad bude odpoledne hezky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krkonoše hlásí jasno, slunečno, nádhera.. vidím to na nějaký mini výlet po obědě než mi zdrhne na hokej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.U nas je taky hezky.Jen jsem v praci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kde máte to slunečno?!!!!! u nás je pořád mlha jak z pohádky!!!! =-) =-) =-) =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj badik? to je blbé že pracuješ.... :-(
Odpovědět
ahojky, tak jsme mluvili s tchýní(byla na genetice pro výsledky,ona a její druhý syn). Jsem se jí zeptala,jak dopadli včera. Tak se otočila a měla slzy v očích a říkala,že špatně. Tak jsem chtěla vědět,jak to myslí špatně? Ale samozřejmě,normálním tónem,pže fakt vím,jaký to je,když vám řeknou špatnou zprávu. Takže balancovanou translokaci co má manža,tak maj dědičnou od matky. Ona to prostě má a má i leidenskou mutaci G1691A v heterozygotním stavu. Manži brácha,tedy můj švára,má po matce tu leidenskou mutaci a Míša má po ní balancovanou translokaci. Takže by měla dát vědět svým sourozencům,na co jí přišli a v jejich vlastním zájmu by si měli na genetiku dojít taky. Hlavně kvůli tomu,že Míši sestřenice je těhotná(čeká druhé dítě),tak aby věděli,zda tam není problém. U prvního prostě měla vše OK,tak jako my u Johanky. Míša volal tedy sestře své mámy a říkal jí o co jde,tak říkala,že její dcera byla na 4D utz plus k tomu brali krev a výsledky,že zatím nejsou. Jenže já nevím zda šlo o prostě genetické rozbory či ne. Ona rodí 5.4.,takže cca a 5 měsíců. Určo už by jí tripli měli dělat. No kéž by dopadli dobře. Pak má tchýně ještě dva bráchy a tomu jednomu to nechce říct,pže se s ním nebaví. No je prdlá,tady jde o tak závažné věci a ona prostě nechce. Neva,řekneme mu to samy,pže on má dvě děti-kluka a holku,tak ať vědí,že maj v rodině takový a takový problém. Holky jsem z toho docela v šoku,ale co se dá dělat. Prý to genetičce bylo hrozně líto a prostě to čím jsme si prošli,tak byla blbá souhra náhod. Většinou se takové miminka nevyvinou a potratí se v prvním trimestru. Chjo. Prý prostě to příště určo dopadne dobře. Tak uvidíme no. Švára si teď musí nechat zkontrolovat děti,zda tu leidenskou mutaci nemaj taky. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj markee, to je hrozné.... :-( :-( :-( :-( :-( Moc mě to mrzí, že máte takovou těžkou cestu k miminkam celá rodina....... Ale neznamená to snad, že každá těhotná ve vaší rodině bude čekat "postižené"dítě? :-( ..
Odpovědět
Len,to ne. Jen já jsem měla tu smůlu :-( Podívej,tchýně má to co má její syn-můj manžel. A ona má v podstatě "zdravé" syny. Čekala jen dvě děti a obě donosila,i když má tu trombofílii(to je ta mutace)a i když kluci po ní zdědili ty věci,tak jsou ale jinak v pořádku. To není danný ,že to má každý člen. Ona to taky zdědila od rodičů,ale nevím zda se budou testovat oni. Kdyby to měla od otce,tak ten je mrtvý a kdyby od matky,tak ta má zas x sourozenců,kteří jsou už dědečky a babičkami a jejich děti i vnuci jsou zdraví.Teda vlastně "zdraví",pže je určo nikdo netestoval.Ale určo postižený nejsou. Teď bude jen na nich,zda to chtěj vědět či ne. Ty co maj dcery by to měli vědět,pže u těch pak hrozí potraty a prostě problémy v těhu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee neboj...určitě i vám se poštěstí a bude vám dopřáno zdravé mimčo...... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Len,kéž by.Ale jo,věřím tomu. Když vidím tchýni,že má kluky a v pohodě,tak se to určo už příště povede. Na druhou stranu mě to fakt nakoplo pozitivně,pže to vidím na vlastní oči,že to jde ;-) A jde to dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
No jinak než pozitivně ani nemysli...i když to je určitě těžké a člověk na to smutné zapomenout nemůže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Co Johanka, mrňousek ....... :-)
Odpovědět
Johanka řádí,i když od úterý je prolezlá rýmou a nebylo jí dobře. Ale už od včera je to ďáblík. Teď je u tchýně a koukaj spolu na pohádku. Já potřebuju dopéct brambory a můžeme jít konečně jíst. Kuře už čeká,ale brambůrky jsem začla dělat pozdě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně že už je maso...to je důležité :-)
Odpovědět
Jo,to jo. Tak ještě chviličku a jsou hotový. Mám hlad. Jsem se zakecala s tou tchýní a začla jsem pozdě. Tak jdu připravit stůl a talíře. Papa.Odpo půjdeme na dřevo,Míša řezat a já s malou skládat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vám to půjde samo, když je vás na to tolik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mlha stále mlží... :-S Tak skočím s prckama jen na nákup a prdim na vycházku :-S Muž mi právě odjel pískat do Benátek n/Jizerou, tak jsme do noci sami doma... :-(
Odpovědět
Markee: Tý jo, tak to je šílený. Ale když říkala na gen, že to bude příště v pořádku .......... ;-) že byl byla jen náhoda ................. Moc držím palečky, určo to příště vyjde :-) Johanka je šikulka, snad bude brzy bez rýmy. Tady je mlha už nahoře, teplo, ale sluníčko se nám teď schovalo. Ale doteď svítilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee:to jsou nemoci o kterych clovek nevi uplne cumim.ale urcite bude vse priste v poradku Johanka je dukaz ze to jde Holky vcera jsem zjistila hroznou vec.Umrel mi kamos (27let).Nevidela jsem ho asi 8 let,ale byla doba kdy jsme bez sebe nedali ranu.Zjistila jsem to vcera vecer ale pohreb mel uz dopoledne :-( tak jsem se s nim ani nemohla rozloucit.Porad jsem si rikala ze na neho musim sehnat kontakt a jit s nim nekam sednout,ale ted uz to nestihnu :-( jo jsou hold veci ktery se nemaji odkladat. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Badik to mě moc mrzí... :-( Já zažila něco podobného před 5 lety...zemřel mi kamarád, co jsem s nim tancovala v tanečních.Taky jsme se kamarádili, pak se naše cesty nějak rozešli, každý jsme měli své, on se odstěhoval z Plzně někam na venkov a od té doby jsme se neviděli a pak přesně na mé narozeniny jsem v novinach našla zprávu od jeho rodičů, že se zabil v autě a že poslední rozloučení bude.......atd.....no já myslela že umřu...je hrozné to zjistit takhle z novin....taky mu bylo 27 :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky až se příště budu vdávat :-D :-D :-D :-D tak chci takové růžové peroxidové bárbíny..... To je fakt jak noční můra z amerického filmu... :-S :-S :-S http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou neděli všem!!!!!!!!!!! Valíme do ZOO, tak jsem zvědavá, venku je nádherně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi...heky si to užijte...venku je fakt krásně...my se odpoledne chystáme na velkou vycházku do lesíčka.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou sluníčkovou neděli... já měla víkend bez manžela, teda ještě pořád mám, jel do Mostu a Ústí nad Labem hrát zápas, dnes se má vrátit a asi ho usouložím hned ve dveřích... :-D Včera jsem byla fotit moji kolegyňku, sice jsme neměly moc času, protože nečekaně musela odejít na narozeniny své babičky, ale udělala jsem pár snímků. :-) Dnes mne to taky táhne do přírody fotit, ale už od včera uklízím. Na byt jsem nesáhla celých 14 dní a bylo to znát. Umyla jsem si okna, vyprala záclony, umyla mezipatro, zametla listí venku, vysála, utřela prach, vydrhla koupelnu... :-S a tak bych mohla pokračovat... :-N A ke všemu už peru druhou pračku a min. 4 pračky mám žehlit...ale asi se na to vy*eru a drapnu foták a půjdu. markee-četla jsem tvůj příspěvěk ohledně té genetiky. Moc se v těch lékařských výrazech nevyznám, jen mne hlava nebere, že mají v rodině takovou "nemoc" a dojde se na to až když ty jsi měla takový problém... |-| Přičemž je tedy nosič zřejme tchýně ale jinak doposavaď byli všichni zdraví. Je to hrozné, ale konečně nemusíš žít v otazníkách a víš verdikt. I když ne zrovna 2x pozitivní, ale na druhou stranu se podle toho můžete zařídit. Jestli se můžu zeptat, co to teď pro vás znamená? Můžeš otěhotnět přirozenou cestou nebo bude jistější se vydat na umělé? zuzi-závidím ti ZOO, v Pražském jsem ještě nebyla, když jsme byli s Lukym v Praze, tak už jsme to nestihli, tak snad příště, ale moc bych ho chtěla navštívit. leni-až budeš mít svatbu, tak já jako "chytrá blondýnka" ti půjdu za družičku... ale musím si dát příčes, bo z krátkýma vlasama bárbínu neudělám... :-N Jdu nahánět muchu, mi tu lítá kolem hlavy... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, hlásím návrat ze ZOO..........Bylo nádherně a děti v pohodě.Příští týden znovu s Lukáškem a Natálkou... majky, mě už to ani nebaví.Jsem tam každý měsíc min.1x a je to pořád dokola.Chci na bílé tygry :-S :-S :-S :-S :-S Dnes byli super lachtani, normálně mne rozbrečeli :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dojali mne svou přirozeností atd......a ještě slonice, která onanovala o kmen stromu, ale to mne spíše rozesmálo a děti si zakrývali oči :-D :-D :-D :-D :-D jedeme k babičce a něco zařídit, tak se mějte krásně a papa večer nebo zítra............
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... :-) Tak jsme po dlouhé vycházce, a jsem pěkně zmrzlý.. :-S Tatínka máme opět na hokeji, tak jsme sami....... Já včera čekala na Toma až se vrátí o půlnoci z hokeje a udělala sem si rozpis, jaké cukroví upečua co všechno budu potřebovat..... Markét, okna a záclony mě teprve čekají...ale už mam naštěstí hotovou kuchyňskou linku a část obýváku.. ;-) Ale nebudu to nijak přehánět :-D :-D :-D :-D Zuzi koukam, žes měla velice naučné odpoledne :-N
Odpovědět
ahojky, Majky,no my jdeme pro výsledky na genetiku 2.12.,takže se s doktorkou budeme domlouvat co a jak.Ale vlastně už nám byli předminule i minule naznačeno,že větší procento úspěšnosti je početí přirozenou cestou. Jasně,kdyby jsme šli na umělé,tak nám vyberou jen ty zdravá emryjka a zavedou,ale zas je tam prý málo procent,že se ujmou a donosíš je.Ale to by mě tak netrápilo. Já vlastně mám tělo v pohodě,nepotrácí samovolně a mimča držím co to jde. Jen prostě by šlo o to,zda se po těch hormonech dobře ujmou. Genetička se víc přiklání k přirozenému početí. No vlastně tchýni to vyšlo,tak proč ne příště nám. Jasně,může se to stávat i nadále,že to nepůjde.Ale nemůžu se tomu hned poddávat. Chci věřit tomu,že se to příště povede.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?