Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
dnes jsem stoupla na váhu, za o 0,5kg navíc od středy :-N Mám obavu, jeslti to není těma práškama na štítnou žlázu :-( Skoror 3kg za týden mi přijdou trochu moc, na to,že jsem 1 den zvracela a 2 měla průjem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, novej z Velké Británie, ale i tak, pořád stojí 7000,no....A o víkendu by mělo být jako dnes hezky, ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, zatím to neřeš, ale kdyby to tak bylo i příští týden, že bys tak přibrala, tak bych asi zašla k mudře!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani až půjdeš k dr, tak to řekni...to je fakt docela dost :-|
Odpovědět
Za týden jdu na poradnu, tak jí to řeknu, kdybych nějak žrala, já si sice dám hermelín a k tomu bagetku, nežerru takto celý den, spíš mám nárazovou žravost, ale pak celý den se přemáhám když už mám hlad něco sníst :-( A to jsem se vážila ráno nenajezená, nenapitá,... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, určitě to řekni a uvidíš, co Ti řeknou
Odpovědět
Profilova fotka
ženy čus :-D tak odpočívám po obědě, cca za hodinu odjíždím na ten ultrazvuk, tak na mě myslete ;-) btw. budu lobovat za kluka :-D :-D :-D snad to bude vidět :-D Blani, já vím, že se mi to lehce radí, ale zkus do sebe spíš něco narvat tak každý dvě hodinky ;-) i kdyby to mělo být jen ovoce, celozrnné sušenky, apod.
Odpovědět
Profilova fotka
kat, já už se těším, až nám napíšeš, co to bude x-) , budu na Tebe myslet! Holky, taky Vám tak pomalu jede beremko?
Odpovědět
Profilova fotka
marketas, no jestli na nás ukáže zadek, tak víme, co si o nás myslí :-D :-D :-D BRMS a MK leze těžce pomalu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi to leze jako když to neleze ]-( ]-( ]-( ]-( Katy a není to jedno co to bude? hlavně že to bude živý a v pořádku.....teda toť muj blonďatý názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy ale palce samo držím za jakékoli pohlaví :-D
Odpovědět
Kat - no já se snažím, ale spíš furt hrozně piju jak mám žízeň :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, to si piš, že je to hlavní zdraví!!!!!!!!!!!!!!!! Já jen, že jak o tom zdraví víc píšu, tak o to víc myslím na to,aby to všechno dobře dopadlo (plodovka, utz) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já si taky mylím, že na pohlaví nezáleží, hlavně, aby to bylo zdraví, ale každej by chtěl mít to první dítko buď holčičí nebo klučičí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to je dobře, že hoooodně piješ, je to potřeba ;-)
Odpovědět
jojo, zdraví je nejdůležitější, ale stejně chceme kluka :-D :-D Já piju jak duha, ale to běhání na WC mě už nebaví :-D Si přijdu jak prostatický děděk :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani, a bude hůř :-D :-D :-D naštěstí mám záchod od ložnice cca 2 metry :-D
Odpovědět
Kat - toho se bohužel bojím :-D :-D :-D Jsem si přečetla příbalový leták k těm lékům a je tam, že na začátku se může mimojiné projevit snížení hmotnosti :-D :-D Asi sjem fakt divná :-D :-D :-D :-D Ale taky je tam průjem, tak aspoň na ten mám viníka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ty musíš být vždycky něco extra, že? :-D Holky, tak v Olomouci už je prasečí chřipka :-(a mě od rána není moc dobře
Odpovědět
Holky, žádný strach z chřipky. Já si říkám, že u mě hrozí maximálně nemoc šílených krav :-D Ani nevím,jeslti jsem vám to psala, jsem se jednou M. zmínila, že jsem koupila Marcelkovi dupačky s oslíkem, a M. na to, že super, že bude mít malej oblečení s obrázkem tatínka. tak ještě budu teda muset sehnat dupačky s krávou, aby měl i maminku :-D :-D :-D Na MK píšou holky ze SK, že u nich si je začali zvát obvoďáci a budou povinně těhue v 2.trim. očkobvat prosti prasečí chřipce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já myslela že už máš nemoc hovězího zvířátka dloho..... :-D :-D :-D :-D :-D Blani na Slovensku mají zřejmě vakcíny....ve zprávach říkali, že u nás zatím vakcíny nejsou, že někde trčí v Belgii ve skladech, nevim na co tam čekají, asi až bude nakažený celý národ, tak pak přijdou...fakt magoři ]-(
Odpovědět
Leni - mě zas M. říkal, že výrobce se distancuje od jakýkoliv vedlejších účinků, vč. úmrtí atd. Já se ho totiž ptala, jestli si myslí, že člověk může odmítnout povinné očkování, a on říkal, že u tohohle by se hádal, když výrobce absolutně nic nezaručuje :-N Koukám z okna směr západ a táhnou k nám hnusné mraky...tak doufám, že zítra bude bílo, a že jsi nekecala :-D :-D :-D
Odpovědět
http://zdravi.idnes.cz/prilis-mnoho-c... tak podle tohohle článku se o svou plodnost už nebojím :-D :-D :-D
Odpovědět
Všem krásný víkend, hezky si odpočiňte, já se přesouvám na WC :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kouka, že hermelín a bageta taky nebyli vhodné pro mimi.... :-D Choudě jedno...ty se snad uzvracíš :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jejdá, mě je Tě tak líto! Snad prcek nebude dlouho zlobit maminku! Blani, se tady chlámu, prej dupačky s obrázkem maminky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky přeju hezký víkend, ale já se nepřesouvám na WC (taky, ale jen čůrat :-))a domů uklízet achystat na zítřejší kolaudaci.
Odpovědět
Profilova fotka
Market papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky loučím a vrátím se vám po víkendu, hezky si ho užijte :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky právě jsem ujela na rotopedu 5 km, za 10 minut...a mam asi infarkt...takže kdybych se zítra neozvala je po mně..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Hezký večer a víkend :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?