Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď se zeptam jako správná bárbí...ve slově živý je jaké y na konci? :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
živí - živit - tipuju měkký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-D Prostě je na mě jasně vidět, že jsem nikdy nebyla moc chytrá a tim, že už jsem doma na mateřské 5let, tak se to ještě zhoršilo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky všem přeji krásný víkend!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, zdravím při pátku 13. :-), hurá, konečně se nám to pořádně sobotí! Zítra nám přijede rodina na kolaudaci, kromě babičky a dědy, prej už si na to netroufnou, je jim oboum přes 80, jsou nemocní a přeci jen je to 100 kiláků, takže pro ně už dost náročný. Škoda, těšila jsme se na ně, tak za něma budu muset při nejbližší příležitosti zajet já - vánoce to asi jistí :-)Takže dnes budu uklízet, chystat, zítra péct, matlat chlebíčky, dělat jednohubky....Ale těším se na ně :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Mury: No holčička je krásná x-) tak ať dělá mamince a tatínkovi jen radost. ty ftipy o spermijkách :-D :-D :-D ŽIVÍ - sloveso je I - čas přítomný. je to ŽÍVÝ - přídavné jméno - jako mladý ;-)
Odpovědět
Markétko, už máš balíček?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... pátek 13 a my předáváme 5 aut... no toto bude den. :-| leni-"živí" jako "mladý" takže bych napsala tvrdé "Y" :-) ale jestli je to množné číslo (sloveso) tak je "I" ... ale nic si z toho nedělej, já tam taky občas fláknu tak, jak se mi to líbí... :-N market-no máš to pěkně nabité... :-) moni-jééé vidím, že už jsi leničce poradila ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, jsem ráda, že nejsem sama chytrá..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě pátek 13tého nevadí...já měla tento den maturitní ples a jak se pěkně vydařil 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,ve větě PÁČ HO TO ŽIVÍ je určitě měkké I!!!!!!! Já mám pátek 13 ráda! Mony, jj, balíček už mám, díky moc! Mury,krásná princeznička!
Odpovědět
Profilova fotka
No konečně je tu někdo chytrý...děkujeme Markétas.... :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky jduuvyvenčit dítka a pak do domácích potřeb kvůli té reklamované termosce...tak dam pak vědět.... :-S papa :-)
Odpovědět
Markét: Tak supr, že to dorazilo, doufám, že v pořádku. Len: Vyvenči dítka :-D já se na to taky chystám, ale nece se mi
Odpovědět
Profilova fotka
MOny, jsem jela včera hned z práce na poštu, ve frontě jsem se drsně pohádala s jedním 50letým namyšleným frajerem, kterej mě předběhl + dalších cca 10 lidí. tak já jsme se sním začala hádat a jedinej, kdo se mě zastal a přidal se byl jeden pán, ostatní jen čuměli a drželi hubu, přitom předběhl tolik lidí...Hovado ]-( Ale dopísek tam byl x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme vyvenčený...cestou dom začalo mrholit, naštěstí jsem měla sebou deštník, tak ten sem dala malému a já měla kapucu, ale tak hnusně to štípalo do obličeje...tak to mam jako masáž v salónu.... :-D
Odpovědět
Market: no to je drzoun, jsi mu měla podkopnout nohy :-D Len: Mrholit? Tady svítí sluníčko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Mončo ono právě taky svítí, ale ještě k tomu mrholí...my totiž musíme mít v Plzni něco extra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se nasvačila a jdu pokračovat v gruntáži našeho pokojíčku, který slouží jako pracovna, a sušárna a prostě takový bordel pokoj :-N
Odpovědět
Ahoj holky, dnes je v Brně krááásně, jsem potřebovala jet do Ikei pro peřinu a jelikož jsem mi včera bylo blbě, tak víc než hodinovou cestu MHD neriskuju :-N Market - tak to je dobře, že už ti to došlo ;-) Někteří lidi jsou fajt drzí jak opice :-p Oni ví, že se třeba každý bojí něco říct, tak to zkouší... :-N
Odpovědět
Len: Tak tady je krásně azuro :-D blani: Odpočívej.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady je úžasně, krásně svítí sluníčko, úplně hřích být v práci... Blani, jejda, zase Ti bylo špatně? :-( Mony, jsem myslela, že ho něčím trefím, v jeho letech už by měl mít rozum....
Odpovědět
Market - jojo, blbě je mi co chvíli, ale nějak si zvykám :-D Taky bych měla ukízet,dnes mi přijede spol.z VŠ s přítelem na přespání, ale mě se táááák nechce. :-D Martin mě ale zabavil, vytahal celý stůl těch svých pajďuláčků, tak je kouším fotit, jenže jsou to takový malý mršky, tak s tím bojuju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D . Já jsem našla na ebay ten objektiv,co bych chtěla o 5000levnější než tady, ale i tak je pořád drahej :-(
Odpovědět
Jako nový někde z USA nebo použitý odtud? Vím, že hodně lidí se nehcává posílat věci z Ameriky, je to levnější, ale když si představím jakýkoliv problémy s reklamací, atd. :-N Já zatím vše objednávala přes net s výdejnou v Brně, abych jim to tam kdyžtak osobně mohla přijít omlátit o hlavu :-D :-D Ajortá ty "kravinky" z Aukra (čočky, atd.) ty jsem riskla a některé věci jsou ok, některé v životě nepoužiju. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukam že jste si to sluníčko přetáhli na východ.......a mě tady zbyl jen ten déšť.... ]-( ]-( ]-( ]-( Moc mě nes***e!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni - neboj, tady se to už taky mračí, a ty nám pršení to přepošleš na víkend :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Si piš Blani.....sníh na vás pošlu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
a ještě mor a choleru :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ne, na to vás mam moc ráda....sníh bude stačit :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?