Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Markétko - díky, já se přiznám, že tvoje albíčko na MK potají sleduju :-D :-D :-D :-D Super, já doufám, že Martin taky bude schopný v porodnici fotit, abychom měli památku :-D :-D :-D :-D Tři spermie. První: "Já oplodním vajíčko a bude to kluk!" Druhá: "Ne, já oplodním vajíčko a bude to holka!" Třetí: "Nechci vám do toho kecat, ale před náma jsou mandle." Potkají se dvě spermie, manželská a milenecká. Manželská povídá:Vypadni, já jsem tu doma a milenecká na to:To jo, ale já jsem tu častěji!
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko, ahoj kočky, malá je fakt krásná a přijde mi veliká na to, že je narozená dříve :-N A je to celá mamka teda.. si myslím :-D Myslíš, že jsi porodila dříve kvůli těm aktivitám? =-) Já jsem zrovna douklidila dvě koupelny v baráku :-N tak já budu opatrnější... díky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, malá je nádherná, taková princezna, moc se vám povedla x-) a není zas tak malá, já rodila 9 dní před termínem a Aní měla 2,78kg a 49cm. Kat, jj dávaj na sebe pozor :-) Blani :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju x-) x-) je to moje princezna x-) x-) kat myslím si že ano |-| :-N já fakt dřela dělala okna a v den prasknutí vody jsme malovali jídelnu :-N sice jsme dělala kam jsme došáhla ale i tak.... :-| mě přijdou zítra uklidit tu koupelnu tchýně a mamka x-) mám dost práce s malou :-D :-D a co výsledky už máte????
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem zase bez muže...šel hrát od šesti "skvoš" :-D Ale ma tu dítka, takže s enenudím...malá spinká, ale Filda mi přepnul Ulici a kouká na Večerníček.... Jo chtěla jsem vám oznámit, že ta reportáž s Fildou a mým taťkou, s tou labutí byla ve zprávach dneska....tak to máme nahrané :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko, výsledky by měli být příští týden... zatím nikdo nevolal, tak předpokládám, že je vše v pořádku ;-) tedy doufám... primář mi říkal, že když zjistí něco špatného, tak volají hned do týdne... tak to máš fajn, že ti obě mamky pomůžou,mě se taky nabízejí už teď s úklidem před vánoci, ale já si to radši chci udělat sama... obzvláště,když se mi sem furt cpe tchýně ]-( :-D Okna udělá manžílek ;-) Leni, hele, nešel muž na autogramiádu místo na skvoš? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je zajímavý, jak všechny těhule před porodem doma dělaj takový vhodný věci jako třeba malování :-D no u nás se sekala elektrika a taky malovalo, ale já na štafle nelezla, jen na židli :-N Kat, já měla sice tchýni daleko, takže ta s pomocí nehrozila, ale zase nás zásobuje jídlem :-N teď na vánoce je ještě brzo, to si člověk vše zvládne udělat sám, ale rozhodně pomoc před porodem a hlavně v šestinedělí neodmítej, dost jí oceníš, ať už od své mamky nebo tchýně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, já mám tchýni o dvě patra níže :-S :-D :-D a svoji mamku cca 400m od baráku :-D :-D :-D tak že obě při ruce, i když panímámu bych někdy vystřelila na Mars :-D
Odpovědět
Beru - já nic nedělám, natož abych dělala něco "navíc" :-p Doam uklízím až je fakt bordel nebo má dojet návštěva :-D Rodiny máme 60km a pro mě je to ideální vzdálenost. :-N Ale přiznám se bez mučení, nejsem "rodinný typ", fakt mi navdí je vidět jednou za měsíc za dva na hodinu na dvě. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak to počkej až budete mít prcka...já to vždycky na jedné straně uklidím a než se otočím, tak je to předělané :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy no říkal, že jde na skvoš, tak nevím kam vlastně šel.......až přijde, tak mu očmucham věci v tašce, jestli je má spocené :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, počkej až se prcek narodí, to u vás budou častěji než jednou za měsíc :-D Já mám dobrý to, že když k nám někdo ze zdola přijde,tak dělám, že ani neslyším klepání a prostě si do bytu pustím další nohu až když mám na to náladu :-D Tuhle měla docela výdrž, klepala asi 3minuty (prej se bála, jestli mi něco není, že mě tejden neviděla) :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Leni - to ale aspoň bude mít člověk na koho ten binec svést :-D :-D Já si vždycky říkám, zítra uklidím stůl a ty židli,... a pak tam nechám bordel měsíc a až má dojdet nábvštěva, tak den uklízím jak divá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani přesně tak...vždycky se to svede na děti a je to......třeba když zapomenu uklidit holicí strojek, pěnu a td...tak to svedu na děti :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ale víš co, musí to smrdět potem :-D :-D :-D Taky bych šla na skvoš, chodila jsem docela často.. mě z toho příjemně vždycky bolela prdel :-D teď mě teda taky bolí,ale z toho ležení :-| :-D :-D
Odpovědět
Kat - naši u nás teď byli podruhý za 4 roky, a to jen že já teď nemůžu k nim, jinak by nepřijeli, takže tak :-N To spíš my k nim jezdíme nějak často, tj. několikrát do roka :-N A upřímně ráda je vidím, ale prostě odmítám trávit víkendy nějakýma povinnýma návštěvama, takže pokud někdo k nám bude chtít jezdit třeba 3x do měsíce, tak upřímně se budu bránit. M. chodí domů v týdnu v tento čas, kolikrát i o víkendu sedí u PC a třeba něco dělá do práce, tak aspoň ty víkendy chci mít v klidu s ním. :-N Jak jsem psala, abych každý druhý víend věnovala zbytku rodiny na to jsem velký sobec. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy neboj...na tohle mam detektor z těch hokejových věcí.....prostě puchy pachy to je moje :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, chápu ;-) každý to máme jinak ;-) Já jsem zase strašně rodinnej společenskej tvor :-D jak začne jaro či léto, tak furt jsem pořádala na zahradě gril party, a to ještě přišla ségra s rodinou :-D :-D :-D Mimo jiné, jásám x-) Mám další kilo nahoře :-D (to schozené ze začátku) :-D Zítra jdeme na velký ultrazvuk ve 20tt, tak doufám, že má hádě vše, co má mít... i toho pindíka :-D
Odpovědět
Kat -tak to držím palce, mě to teď ty kila letí nahoru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já ty mužovi hokejový věci nesnesu, bych nad tou taškou vždycky hodila šálu... :-| už je naučenej, že jak přijede, tak to háže rovnou do pračky a tašku do sušárny... fuj děsnej smrad :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Katy mě to povídej, na to se nedá zvyknout.....nejhorší je, že ten smrad z těch chráničů ničim nedostaneš...hadry vypereš, ale to ostatní ne a to je děsný!!!!!U nás si to dává taky do sušárny, ale i tak to z něj cítim.....je to prostě smraďoch :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy kdy že máš termín porodu? Když si tak natěšená na to grilješn, tak abys to pak stíhala, kojit, přebalovat, uspávat, grilovat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tuhle jsem mu narvala do tašky asi tři smradlavý stromečky a když přijel domů, tak mi dal jebku, že mu ty hadry smrděj jak nějaký ku.vě :-D :-D :-D Blani, já mám nabrané jen to kilčo od začátku =-) ale jak jsem četla na netu, tak mi to ted zřejmě poletí nahoru nezávratnou rychlostí :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy tak to já už neřešim..jednou jsem mu dala do prádla aviváž a on mi pak taky řek ,že si z něj dělali v šatně prdel, že je nějaký navoněný...pitomci...nechápou, že i hokejové věci můžou vonět ....... :-S :-S :-S :-S :-S Katy já mu tam dát smradlavý stromečky, tak jim opadá jehličí i kůra :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, termín mám na 9.4. x-) ale miminko je o týden starší dle ultrazvuku, tak uvidíme, třeba si to u mě i prodlouží :-D jinak jak jsme postavili altán, tak je v něm místo i na postýlku a je tam závěsná houpačka, tak že tam hádě frknu, vytáhnu mlékovod, uspím v houpačku, zapálím gril a jedu :-D
Odpovědět
Kat - :-D :-D :-D já měla před týdnem ještě o kilo míň, dnes jsem o třikila těžší... a to jsem 1 den zvracela, 1 den měla průjem a dnes zas,.... fakt nechápu, asi zvracením a průjmama přibírám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bLani ty jsi exponát =-) :-N :-N :-N :-N No uvidíme Katy kdy se vyklube :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, u nás možná bude s hokejem brzy konec. Tedy určitě s tím sekne, až se hádě narodí. Páč ještě do toho hraje florbal,kde trénuje chlapy a děti :-N Tak že nestíhačka kolikrát... tak že hokej půjde k ledu, huráááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, seš disharmonická asi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy u nás to k ledu nepůjde, páč ho to živý, ale jinak bych to taky utnula :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?