Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-vážně??? Ty vogo !!!! =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
momou držím pěstičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to jsou věci.... člověk tu chvíli neni a už se tu rodí :-D :-D :-D :-D Taky držíme palečky......aby to šlo rychle a vše bylo v pořádku :-)
Odpovědět
No jestli to bude jak s Ančí .... :-N :-D Já do porodky nepojedu ani o chlup dřív, než to bude nutné. Jen s Andulkou jsem měla křížáky, teď to mám normální ... tak přemýšlím, co z toho je lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to nějak dopadne ;-)
Odpovědět
Len: Moje babi vždycky říká: " Šlo to dovnitř, musí to i ven!" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou to máš pravdu, i když dovnitř to šlo podstatně lépe a bylo to i příjemnější :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jak jsme se minulý týden bavili o těch věncích. Tak ho zase letos udělam sama,protože v květinářství za něj chtějí děsný peníze, a vypadá stejně jako ten můj. Já teda nedělam takový ten velký, ale i tak je pěkný.....a přes 200 za něj určitě nedam. Větve nadrbu za barákem, koupím jen polistirénový věneček,svíčky a ostatní mam z loňska, jako umělá jeblíčka, mašličky, malé skleněné kuličky, skořici atd..... malý mi s tim určitě rád pomůže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, teda, co to čtu? Tak držím pěsti, maminko :-) Majky nebo Macet, nemáte adresu na Míšu?
Odpovědět
Profilova fotka
mony- :-D leni-já koupila v tescu za 99 Kč se svícnama, jen si ho dozdobím... marketas-Markétko, mně se zdá, že bych ji mohla mít doma zapsanou v notesu, nejsem si ale 100% jistá, vás dvě tam mám, ale ji nevím. Podívám se a kdyžtak bych ti písla.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky ty jsi tak šikovná a důvtipná...... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni- :-D :-D :-D to lichotí od blondýnky... :-N Já ho taky nemám velký, je maličký a už na kamnech suším pomeranče... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Markétko, díky. J8 ji měla v dokladech a asi jsem ji vytratila:-( Ale našla jsme Tvoji i do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zatím se loučím... jedeme vyzvednout taťku do práce a pak někam po nákupech......... :-) zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsek se máme?? Už se nám tu narodilo nějaké to miminko?? marketas: už máš za sebou to focení???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem kousek dočetla a gratuluju moc k Terezce a přeju moc štěstíčka a zdravíčka vám oběma. Momou: tobě držím palečky, ať to proběhne tak bez problémů jako s Andulkou.
Odpovědět
Lucy, díky, dám pak vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to rozhodně dej. A kdy máš vlastně termín??
Odpovědět
Profilova fotka
luckamb-Luci, ahoj !! :-)
Odpovědět
Lucy: Tak termín je až 17.12. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: Ahoj MARKÉTKO, tak jak se máš ty??? Už si taky těhule? :-) Momou: no tak to už taky není za tak dlouho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci-ale kdeže !!! Já si ještě počkám... :-D Ale těhulkuje to tu a rodí se to tu jako na běžícím pásu. :-)
Odpovědět
Lucy: No není, ale ten je podle PM, takže pokud se nepletu, mělo by to být tak na 25.12., no prostě bude mimčo dřív. Andulka se narodila o tři týdny dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-hlavně, aby bylo všechno v pořádku !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Tak jsem doma na neschopence. Jdu si vás dočíst ať vím co je nového ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, chtěla jsem ti psát IP, ale vůbec jsem se k tomu nedostala. Tak tě to přeci jen zkolilo?! chjo... čajík, citron, med a do postele !!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Jééé Mony na tebe to už taky jde? :-) tak držím palečky a těším se tu na další miminko :-) majky: Markétko v poho :-) Jojo ale není to tak hrozný, jen v práci je šéf nachcípaný a prská tam na nás a to bych se nedoléčila takže raději lepší doma v pelíšku s vitamínama. Jinak toho čaje přes den vypiju asi 2 litry (ovocného) a minerálky asi 3 litry, takže jen lítam na záchod :-D Teď jsem si udělala vitamíny mandarinku, pomeranč, kiwi, papriku a Jess tady u mě sedí a slintá. :-D takže si musím dělat dvojité dávky, protože ona půlku sežere se mnou. Asi jí taky chybí vitamíny :-D :-D :-D Markétko prosím tě jestli najdeš tu adresu na Míšu mohla by jsi mi jí poslat? Už několikrát jsem jí psala aby mi jí , ale vždy na to zapoměla. Taky jsem se vás chtěla ptát jestli jí máte. Koupila jsem jí přáníčko a nemám adresu :-N lucka: Ahojky co je u tebe nového?
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, no Jess si dovedu představit !!! :-D Bobiška jedna mlsná. A už jí tečou i sliny? Naše Shawnee, když nás "hypnotizuje" když něco jíme, tak slintá a kapou jí sliny na moje nohy :-N Doufám, že se brzy z toho dostaneš, valí se nějaká druhá vlna chřipky... :-( Podívám se doma na tu adresu. Ale taky nevím, jestli to opravdu je. Taky zkusím prolézt IP, zdá se mi, že mi ji tam psala, ale opravdu nevím. Taky ji chci něco poslat.
Odpovědět
Profilova fotka
U mě není nového nic. O víkendu jsem slavili manželovi narozky a nutno říct, že jsme slavili od pátku až do včerejšího večera. Bylo to fajn. Takovej velkej mejdan. Koukám, krom těhotenství nám tu řádí nějaká chřipka :-D Takže holky, nadopovat vitamínkama a je to. Macet a co nového u tebe???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?