Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-ty jsi dnes ftipná... :-D :-D :-D ale je to tak, hoříme, ubývá nám kyslík a tím pádem jsme tak chytré !!! ;-) :-N blani-budeš se muset ještě hodně snažit, abychom tě zařadily mezi "chytré blondýnky"... můžeš ale začít tím, že se ti nepovede buchta... :-D Jo a prosím tě, dej Martinovi jednu fotku ke svátku ode mne... tu s tím, jak tam hezky vytvářel srdíčko... díky.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky já jsem FTIPNÁ přece pořád, ne? :-D :-D :-D :-D :-D Holky tak jsme teď čekali na tu reportáž kde měl být Filda s tou labutí a oni to tam nedali....... ]-( ]-( ]-( ]-( parchanti...asi tam na ně půjdu ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Majky - provedu ;-) Ta taky bude celá na A4, když jsme tam hezky všichni 3 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty jsi tak poslušná :-D
Odpovědět
tak holky, došel mi M., a hned od dveří se culil (ucítil, že se něco peklo), že prý kočička bez pejska vařila dort, tak už má kus buchty v sobě (ještě teplé) a prý je nějaká jiná, nadýchanější než minule, tak super. A teď jsem mu předala "hlavní dar", to album, on hned říkal...jé, to bude Marcel v nadživotní velikosti... holky, tak prohlížení mu trvalo max. 10sec. spíš míň. Na první straně mám oznámko s nalepenýma těhu testama, co na začátku září dostal, pak všechny UZ, tam se zarazil a prý co je "6 + dva kříže + 4" :-N Tak jsem říkala, že to nejsou kříže, ale TT (týden těhotenství) a pak dál byly ty dvě moje fotky, na ty kooukl celkem 2sec? a jak to zavíral, tak říkal, že na té druhé jsem hezky vysmátá a že děkuje. takže myslím, že kdyby to bylo rozmazané ještě 100x víc , tak si toho ani nevšimne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blani- :-D :-D :-D :-D :-D se tu řehtám jak potrefená husa... :-N To je exot... uf, ale spadl mne kámen ze srdce na jednu stranu, že ty fotky nezkoumal a neřekl, "co to je za mazaninu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jste drbny, kdo to má dočítat ]-( já měla hned od začátku neomezené vycházky, PN je přece pracovní neschopnost a ne zákaz procházek, nákupů atd. Moje dr. taky říkala, že těhotenství není nemoc, tak proč by mě měla omezovat ;-) Blani, no jo, to jsou chlapi, oni to tak neprožívaj jako my :-S ale určitě měl radost z fotek i buchty. Leni, to bych si s nima vyřídila stručně ručně ]-( My se byli celá rodinka cákat v bazénu a bylo to fajn, Aní se potápí líp než já a cákala o 106 x-) Majky, jj svíčky ubíraj kyslík, já miluju pálení svíček i aromalampiček celoročně, ale v těhu a hlavně teď s Andulkou jsem to omezila a svítila jsem jen večer na dušičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky - jojo, ale fakt to bylo rychloprohlížení.... ale jak píše Beru, oni ti naši drazí mužové na to prohlížení a slintání nad obrázkama moc není. :-N Jsem ti písla IP. ještě mohl M. říct, co je to na fotce za babu... :-D Beru - s tou nemocí máš recht, to že nezvládám sedět 8 hod. na prd..a přemýšlet v práci neznamená, že bych nemohla dojet ke tchýni (z vlaku k nim do obýváku to trvá cca 1min.... :-N ) Aromavůni si musím koupit, měla jsem už nějaké dost straé, tak šly do koše, ale chci něco na spaní, kžadodenní vstávání ve 4 na WC a pak koukání do svítání do stropu mě fakt nebaví :-p Dnes jsem asi v 8 krásně usnula, za chvíli telefon. jsem si v jednom obchodě objednala, že mi v jejich výrobně ušijí 200x240 povlečení, dnes mi paní volala, jestli mi nebude vadit, že to bude z látky na klas. povlečení, že tu širokou teď nemají, tak že uprostřed to zešijí ... tak jsem jí poděkovala a objednávku zrušila. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jdu vám jen oznámit, že Zdeničce se nepotvrdil dawn a čekají chlapečka x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Zuzi - tak to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsme moc rádi.........
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani, četla jsem to, jen už jsem tak unavená, že si jdu lehnout, písnu ti zítra. A díky za komentář na stránky, dojal mne tak, že jem měla slzy v očích... a já se chystám už týden na ty tvoje stránky, ale za boha nemám klid !!! zuzi-jak už jsem psala do IP... velká gratulace, jsem šťatná !!! :-) Dobrou noc všem.
Odpovědět
Majky - v pohodě, odpověď nespěchá, to spíš jsem se chtěla vypsat, co je u nás nového. A komentář si zasloužíš, jsi prostě skvělá ;-) Také přeji všem dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
majky díky moc............ Nejvíce se těším na to, až budeme přehrabovat ty hadříčky, oblečky, zavinovačky atd atd, postýlku stěhujeme od nás už o víkendu, ať ti to zmizí z bytu na chvíli:))
Odpovědět
Profilova fotka
Recept na vánoční cukroví V uspěchaném předvánočním čase se Vám jistě hodí recept na vánoční cukroví, které lze připravit skutečně "na poslední chvíli" ! RYCHLÉ RUMOVÉ PRALINKY Příprava: 2 kg dutých čokoládových figurek, 1 litr kvalitního rumu Postup: Vezměte dutou čokoládovou figurku a ukousněte jí hlavu. Do takto vzniklého otvoru nalejte rum a ihned konzumujte.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi :-D :-D :-D tak to je recept pro mě :-) obojí miluju, ale letos v rámci zachování zdravého rozumu Andulky, jí to do mlíka přidávat nebudu, tak snad příští vánoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeju dobré ráno. Jak mě se dnes nechtělo vstávat....
Odpovědět
Dobré ráno, Zdeničce jen to nejlepší, jse moc šťastná, super zpráva x-) Zuzi: Hadříky, zavinovačky ........? Něco mi uniklo?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, konečně se nám to sobotí !!! Ale nechtělo se mi vylézat z rozehřátého pelíšku... :-( zuzi-to jsem se zasmála hned po ránu... super recept !!! :-D :-D :-D :-D moni-jestli jsem to dobře pochopila, tak Zuzi tím myslela tu svoji kamarádku...??? Nebo mi taky něco uniklo ??? =-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-) Taky koukam jak jelen...Zuzi má nějaké tajemství? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a Mony, myslím, že jsme to pochopila jako Majky, že Zuzi to bude stěhovat pro Zdeničku - zatím
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko, od 8 hodin lítám jako zběsilá!!!!!!! Zdenička je kamarádka, která byla na genetických testech, které jí nedopadly dobře a v úterý jsem s ní byla na odběru plodové vody. Ve středu volali, že čekají chlapečka a dawn syndrom se nepotvrdil, tak jak to měla Boženka... O víkendu nakluše k nám a pomalu si bude nosit věci na prcka včetně postýlky, peřinek, oblečků atd, protože my to máme doma a nepotřebujeme, čemu nerozumíte? :-D :-D :-D Zdůrazňuji, že já opravdu nejsem bohužel těhotná, takže žádné gratulace prosím, max. k tomu, že jsem přežila úterní večírek :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuziku, ahoj! Jsem ráda, že jsem to pochopila dobře, i když ta druhá alternativa by byla lepčí, že beruško?!
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko nenaděláš nic x-) x-) x-) Jdu se vykoupat a mastím do práce.Jak je a co je nového?Kdyžtak mi písni email když budeš mít čas, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Na pánské toaletě stojí tři u pisoáru. První dokončí své dílo a jde si umýt ruce. Na osušení rukou použije papírové utěrky. Spotřebuje jich asi deset,dokud z rukou neutře každou kapičku vody. Otočí se k ostatním a říká "My z Philipsu jsme vedeni k tomu, abychom všechno dělali extrémně dokonale." Druhý již také skončil a také si umyje ruce. Utře si je však pouze do jedné papírové utěrky, využívajíc každý milimetr čtvereční volné plochy. Otočí se a povídá: "My ze Siemensu jsme vedeni k tomu, abychom všechno dělali nejen extrémně dokonale, ale i extrémně efektivně." Třetí skončí svou práci a odchází. Cestou ke dveřím přes rameno prohodí: "My chlopi z ostravského Baniku pyčo, si nechčijeme na ruce."
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že jsem to taky pochopila správně... ale taky bych byla ráda, kdyby se to týkalo Zuzanky... Beruško, však my se dočkáme, vždyť si to pořád píšeme, viď ;-) zuzi-a Zdenička má přítele nebo je sama? Ty mne přijdeš jak matka Tereza... všechny bereš pod svá křídla a i když nevím, jak "velký" byteček máte, tak ty to prostě uděláš tak, že dobrých lidí se vleze všude dost... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je příšerný http://www.novinky.cz/zahranicni/amer...
Odpovědět
Profilova fotka
Markétas nějaké lepší zprávy jsi nenašla? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky u nás dnes krásně svítí sluníčko...sice venku žádný teplo, ale to sluníčko je tááák příjemné x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?