Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je přesně ono, s čím se potkávám denně ve městě, když jedu... oni někteří chodci ti do vozovky vstoupí automaticky, ani se nerozhlédnou, auto už nestačí dobrzdit a hned je nepříjemnost... Mne kolikrát vlezli chodci do vozovky mimo přechod... ještě, že to člověk tak nějak předvídá, ale někdy se stát může... koho pouštím automaticky i když nejsou u přechodu jsou ženy s dětmi, kočárky, lidi s psíkem... ale někdy bych kolikrát z toho auta vylezla a vyliskala puberťáky, co si myslí, že jsou mistři světa a jdou po tom přechodu pomalejš, než kdejaká 80 letá babička a ještě se ti dívají do auta a smějí se ti do obličeje a v duchu si myslí "jen si počkej"i... a nejhorší jsou cyklisté, co jedou po chodníku a najednou ti vjedou na kole na přechod...ty bych zabila na místě !!! ]-(
Odpovědět
Majky: No tak já mimo přechod nepouštím nikoho a ještě si pěkně zatroubím, páč tam nemají co dělat. A zabila bych maminky s dětma, páč je vlastně učí chodit mimo přechod. Přeci jen jsou na přechodě "líp chráněný". A pomalé přechzení na přechodě mě dokáže vytoči. Já učím Aničku, že musíme honem :-) a už teď se umí zastavit na kraji chodníku a "podívá se".
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké úterý, tady neprší a venku je sice zataženo, ale docela světlo ;-) taky by mohl Blanky Martin přijet na tom koni :-D tak fše nej a ať se mu dárečky líbí :-) Markétas, a to jsem nakonec šla spát až v půl třetí :-N když ono to moje dítě je naštěstí hodný! A i kdybych chtěla jít spát se slepicema, tak nemůžu, protože Andulka usíná nejdřív před jedenáctou. K silničnímu provozu se raději vyjadřovat nebudu, když to vidím, jak se pak nemám bát jezdit ]-( Čekala jsem od vás nějaké rady na dárky a ono nic :-S tak šup šup to napravte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky moje řeč..... ]-( ]-( ]-( ]-( Holky tak mi právě dorazili naušničky a už je mam v ouškach....jsou mocinko pěkné... a taky hlásím, že jsem objednala ten vánoční řetěz...... http://vsehochut.all-store.eu/index.p... je tam 140 žárovek.to by bylo abysme to tam nenamotali a nepohádali se u toho jako každý rok.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, taky se u věšení řetězu doma hádáte? =-) jako my ;-) :-D to je naše každoroční jistota, nikdy nám totiž ten řetěz nejde nandat souměrně a tak to předěláváme aspoň třikrát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru přesně...to jsem ráda, že nejsme sami....my zdobíme stromeček vždycky 23 večer, když malý usnul, takže kolem 22 a než jsme to dodělali, bylo po půlnoci, a samozřejmě ve fázi světýlka nastává krize....... :-D :-D :-D :-D to jsme vždycky na rozvod........
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec vespolec :-D Sežrala jsem asi tunu buchtiček se šódó a nyní se asi odvalím na gauč, kde spočinu navěky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mamimo...teda ty si dáváš...... :-)
Odpovědět
Beru: Úterý? A není náhodou středa? :-D Tak to my se u stromečku nehádáme, jeden zdobí a druhý podává :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, my zdobíme 24 dopolko, ale když jsme byly děti, tak byl obývák zamčený, abychom nerušily Ježíška, koukaly jsme u babičky na pohádky a stromeček jsme viděly až po večeři krásně nazdobený, rozsvícený a se spoustou dárků x-) docela mi to překvápko chybí, ale těším se, jak si to teď vynahradíme s Andulkou a budem dělat tajnosti ;-) Kat, a že se nepodělíš :-p my bychom taky rády buchtičky se šódó :-D já si asi k obědu nic lovit nebudu, jsem líná a k večeři bychom si mohli koupit ve městě čínu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, no jo :-. jsem se nějak přepsala :-N tak pardón, ale já mám omluvenku - mlíko v hlavě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo to bude asi tim, že jste úplně normální rodina :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Beru promiň, víš, my to s mužem sezobli vše na posezení :-D Leni, dávám si, páč vařím na přání velitele (muže) :-D
Odpovědět
Beru: Mlíko Tě neomlouvá :-D Len: No to víš, normální :-D ale v čem?
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo to musíš vědět sama nejlíp..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, jak neomlouvá ;-( já myslela, že to už je diagnóza ;-)
Odpovědět
Beru: :-D Len: No jo, úplně normální ......... sexujeme a rozbijeme dětskou židličku :-D ale byla naprasklá :-D Koukej co jsem našla: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem na obědě a teď tu čtu, že řešíte zdobení stromečku... :-) To jako fakt budou ty vánoce? :-N leni-mne se minule ty tvoje naušničky nezobrazili, tak ani nevím, jaké máš? :-| A gratuluju ke svíčkám, úspěch !!! katy-no jo, ty teď baštíš za dva, tak si dávej !!! ;-) moni-ty jedna, co to tu píšeš??? :-D :-D :-D nezapomeň, že tu jsou malý děti v bříškách :-N
Odpovědět
Jžíš, ono ještě není po 22 hod? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni-no není ]-( :-D :-D
Odpovědět
Pardón ženy :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni to je dobrý..Beru neví co je za den a ty kolik je hodin...takže si děvčata podejte ruce :-D :-D :-D :-D Mončo prostěradlo dobrý..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uf, tak jsem se od rána nezastavila, ráno do banky a na poštu. A já neumím parkovat. teda, zaparkuju, ale vždycky na 10x :-). Tak na 10x taky ne, ale byla to síla, všude x milión 100 aut, no hnus, nebylo kde zaparkovat...A pak jsem se fakt nezastavila a ž teď a to ještě musím dodělat nějaký věci, ale tak nějak se mi vůbec neche .....
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, ale nakonec vždycky zaparkuješ...takže dobrý ;-)
Odpovědět
Ahoj, Market - díky za přání, vyřídím... Jsem byla ve městě ppro ty fotky od Majky, pak se stavila v práci, šla s kukama na oběd a doletěla 7 min před koncem vcházek. Cestou se stavila v místním obchůdku pro pečivo....a na co jsem zapomněla, koupit Martinovi k svátku nějaký sladkosti :-N Jsem fakt hlava děravá ;-( Tak mu aspoň dám to nedodělaný album s fotkama :-N Beru - holení nožek jsem zkoušela když mi bylo asi 15, přejela jsem si je jednou a odhodila to, to bolelo "jak sviňa" :-D Mončo - pěkné zážitky, to jsem zvědavá co z tebe teda vypadne po té 22 hod. :-D Kat - já se asi nadlábnu za chvíli, mám v ledničce koupený nakládaný hermelín, koupila jsem si ktomu čerstvou bagetku... ať rosteme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já bych to s tim dodržováním vycházek tak nepřeháněla...... ;-)
Odpovědět
No, co jsem četla na MK, tak kontorly chodí :-N 19.11. mám poradnu, zkusím se zeptat mé gyn. jestli by mi je nenaspaal delší, obvodní řekla, že max.4hod, tak snad se podaří. Já bych hlavně chtěla jet za dědečkem, mamka říkala, že už ani nesleze schody z patra, a je pořád doma :-( Tak mám strach, aby si vůbec ještě prvního pravnoučete užil...ale snad je to jen taková zimní únava :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, nakonec jo, ale jestli mě někdo sleduje :-D . Ale ne, vždycky to není taková hrůza :-D Blani,zkus se zeptat, kámoška měla vycházky 2x denně 4 hodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
leni-a pak že blondýny, co? :-D :-D marketas-Markétko, já umím nacouvat mezi dvě auta napříč na pravou stranu, kdyby to někdo po mně chtěl na levou, tak to nezvládnu :-D blani-no a jak dopadly ty fotky? Dá se na to dívat??? =-)
Odpovědět
Market - na MK je plno holek, co třeba mají rizikový po umělém opl. a mají neomezené, prý na to není žádný zákon a je to na každé mudr., jak se k tomu postaví. Majky - trošku zklamaly, nejsou úplně ostré, ale fakt jsem koukala na to rozlišení a je dostatečné, já u nich vyvolávala už asi 4x ty velké fotky,i na PC jsou ty fotky ok, takže chyba bude na jecjih straně... Ale když na to bude koukat babička, nebo Martin, tak prd poznají, asi jsem už moc náročná :-N Ale tak to jsou jen ty 2 (tu co mám tady v albu a ta vysmátá čb na zemi), až dojde to CD, tak vyvolám zbytek, ale to už udělám koláž z menších fotek, tak uvidíme, na památku do alba to bude super. Na obědě jsem je ukazovala klukům a líbily se moc! Akortá tu hambatou jsem vytáhla jen kousek, jen ten vysmátý obličej :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?