Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky musíš to dělat jako Mr. Bean...nejdřív vystoupit a pak tam autíčko zatlačit :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se bojímmmmm tady se udělala taková mlha, že by se dala krájet..... :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
leni- :-D :-D :-D tož to by mne asi brzy vezli k Chocholouškovi !!! :-N Tak ji rozkraj a nebudeš se bát x-)
Odpovědět
Majky - mám 10MPix, ale fotím běžně na nejnižší nebo střední rozlišení. Jednak na klas. fotky to stačí a kdybych měla všechny fotky 10M, tak abych kupovala každý měsíc nový disk :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc.....hlásím, že mlha zmizela sama, ale teď je tam zase tma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ty tvoje hlášky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky je tu nekdo?za celej den toho vzdycky napisete ze nestiham cist a pak jsem tu sama :-(
Odpovědět
Leni - bacha na mlhu, ať nezašlápneš Rákosníčka :-D Báro a Báro - ahoj holky. Já jsem tu, vyjímečně se mi ještě nechce spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak mi blbne net tak kdybych zmizela tak je to v p..... dnes je celkem divnej den uz od rana.Michal me rano vezl z prace a pak jel do prace.Ani ne za 2 minuty telefon ze nam pokrtil auto.Srazil srnku a najel do prikopu.Nastesti se mu nic nestalo a odnesl to jen naraznik.Ale ani gulas nebude,mrcha utekla.
Odpovědět
Teda, to je den, hlvaně, že se mu nic nestalo... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo.A co ty ze nespis?
Odpovědět
nevím, dnes jsem nějaká čilá :-N Ale tak vstávala jsem až někdy v půl 10, a celý den polehávala, takže jsem docela ok...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja uz jsem asi konecne objevila tu pravou lednici :-D http://www.abcelektra.cz/cs/chladnick...
Odpovědět
Ta vypadá dobře a super cena. Před pár týdny byl c černých ovcích test ledniček, vím, že docela dobře dopadla z nich ta nejlevnější, LG, určo to mají na webu ČT.
Odpovědět
http://ekonomika.idnes.cz/specialni-p... To ze srpna z časopisu Test je přístupné jen za prachy :(
Odpovědět
Profilova fotka
No ja chtela at na 2 kompresory protoze mame velky mrazak tak kdyz ten v lednici nenaplnim muzu ho vypnout.Pak jsem chtela at je A+ v nerezu a kdyz by mela displej ta by to bylo super.A tahle ma vsechno a taky hezkou cenu takze vyhrala.My mame zatim doma takovou starou hruzu.Je asi o 2 roky mladsi nez ja.Je po nasich,zere to jak blazen a ted nam misto chlazeni zacla mrazit.Tak si asi najezime novou lednicku :-D
Odpovědět
Báro - tak to je ještě dost dobrá, nám mrazí lednice už asi 2 roky a to ji máme necelé 4 roky :-N Furt se nemůžeme odhodlta, jestli ji nechat opravit (je nějaká neznačková) nebo vyhodit :-N protože to někdo přijede koukne na ni, pak si ji buď odveze nebo přijede příště s dílama,jednak nám hrozně mrazí, a jednak je špatné těsnění, furt je plesnivé,...atd. A abych vrazila do opravy třeba 4000,- a za měsíc někoho volala znovu... no neví. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je hrozny po 2 letech a je v p... a to je i se znackovymi to si nevyberes.Kdyz si vezmes ze driv to vydrzelo 20 let a ted sotva 2.Co vim tak hrozne nadavaji na whirpoolky ze se kazi,hlavne pracky.A pak se spolehni na znacku ze.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja valim neco tvorit.Snad se mi podari se ukazat driv nez za tyden.
Odpovědět
Ta naše viditelně ani značku uvedenou nemá (ale není to nic "známého" jako LG, AEG, Whirpool,) ale určo někde na štítku vzadu bych to objevila. My ji kupovali na začátku, když jsem se přestěhovali do Brna, ještě jsme neměli žádný úspory, takže vše jsme se snažili pořídit za co nejmíň... :-N Třeba vysavač...ten stál asi 1600,-, nějaký z Teska (Progress???) , vydržel asi půl roku, byl bezsáčkový, filtr furt ucpanej, pořádně to nešlo vyčisitit, hrozný bine cpři každé výměně...Pak jsem si koupili ještě mikrovlnku....ta začala po asi 2 udělaných jídlech vevnitř reznout (je z "nerezu"),i když jsem samozřejmě ji pak nechlai otevřenou, ale zastavilo se to, skoro to není vidět. A ještě jsem potřebovali pračku, ta jediná (musím to zaklepat) z těch 4 spotřebičů, který jsme si koupili do prvního nájmu, vydržela a slouží dobře. Myslím, že je Candy a taky nějaká relativně obyč. ;-) Vím, ženaši měli vše 20 let a pak to vyměnili, že už to bylo zastaralé, a nemělo zdaleka výkon nových věcí, ale teď po necelých 4 letech, aby člověk nakupoval vše znovu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Badik ahojky, my sice máme lednici s jedním kompresorem, ale má oddělené ovládání mrazáku, takže ten můžeme v klidu úplně vypnout, no ještě jsme nezkoušeli. Taky budeme muset do Vánoc odmrazovat, tak doufám, že přijdou nějaké pěkné mrazy, ať můžem vyklidit obsah ven. U nás ještě nespí nikdo, tím myslím, že ani naše dítě ]-(
Odpovědět
Já taky mizím, už na mě došlo spaní, dobrou všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si po delší době oškubala nožky, abych zítra na plavču nedělala Andulce ostudu, a trpím jak zvíře ;-( většinou to řeším narychlo žiletkou, ale teď jsem si vzala přístroj, co mi vloni nadělil ježíšek a teda nevím, jestli jsem udělala dobře :-N samo že mi naskákaly pupínky a ještě k tomu mi vylezly všechny modřiny, které doteď nebyly tak vidět ]-( jsem hold šikovná a furt se musím někde okopávat, možná bych to mohla svést na domácí násilí :-D Ještě na netu hledám nějaké pěkné dárky k vánocům, ale stejně nemám moc nápady, teda pro Aní by jich byla spousta (skákadlo zebru, plastové míčky do bazénku, prolézací tunel, ohrádku, autosedačku, interaktivní hrací stolek, leporela, vkládačky, nějakou zvukovou hračku.... samozřejmě že ne všechno, je to jen inspirace a stejně nevím, kde to všechno koupit, ale s něčím zaúkoluju příbuzenstvo a něco si necháme k narozeninám ;-) ). No a obojím rodičům vím jen něco (předplatné novin s TV programem, vstupenky na Stomp...) a s manžou si teda vůbec nevím rady 8-( to triko, co dávala odkaz Len vypadá moc pěkně, ale ten můj by potřeboval asi L a to nemají :-| a pořád koketuju, jestli nám nekoupit tu domácí pekárnu, chtěli jsme jí už k svatbě, ale to nevyšlo, a pak jsme váhali, jestli jí vůbec využijem... No nic, si tu zas vedu monolog a slušný lidi dávno spí :-N :-D tak pomalu půjdu taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Beru, teda, nechápu, jka jsi mohla psát sem ještě 1:13 ráno, já bych po celodenním kolotoči s dítkem padala na hubu. Já jsme byla ve 22:00 už ´tuhýk. Holky, mám strašně hodný kolegy, hodili mě včera domů i s kolem, bych přijela úplně durch. Dneska tady chčije :-( To je fakt počasí na pytel... Blani, Martinovi vše nej k svátku!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tady prší jak s*iňka, hnus. Ráno byla u nás v Dubňanech bůračka, auto srazilo u škole na přechodu chodce. Jedno zastavilo, dávala zřejme přednost a druhé ho z leva objelo (soudím tak z pozice jak ty auta stáli)... hrůza, už od rána, jsem měla husí kůži z toho.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....u nás teda neprší, ale určitě to k nám taky dojde :-S :-S :-S
Odpovědět
Ahojky holky, dnešní ráno nic moc :-( a nálada pod bodem mrazu. Je tu pod mrakem ....... Majky: Komu dávalo jaké auto přednost? Možná to jedno auto zastavilo a druhé se chtělo trochu vyhnout, aby do toho ve předu nevlítlo .......... těžko soudit, když to člověk nevidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni-vzhledem k tomu, že to jednou auto stálo před přechodem, druhé za přechodem (vedle něho z levé strany) a mělo buchlí pravý nárazník, tak soudím, že tam někoho srazil. Protože tam chodí děti do školy a u přechodu vždy stojí policajti. Než pro mne přijel kolega, tak mi to hlásil, že to říkali na regionálním rádiu, že tam auto srazilo chodce... Leni, to počasí by se mělo táhnout od vás k nám a ne naopak? Co to je za blondýnkovský bordel? :-N
Odpovědět
No tak to je blbý, snad to nebude pro chodce moc vážné. Jenže ono je to fakt těžký soudit. Jsme v neděli jeli od maminy a normálně chlap s malým dítětem na jedný koloběžce a trochu starší dítko, tak 6 let, na druhé koloběžce. Ani se ten debil nepodíval a normálně vjel do silnice asi 2 m před přechodem. Jako Jarda na to dupnul, děti se lekly. A chlap nám ještě vynadal, že je tam jako přechod. No hovado na entou ]-( On vjede do silnice, ani se nepodívá a ještě k tomu není na přechodu. A nejhorší na tom je, že kdyby něco, tak to odnese Jarda a ne ten debil. Jeden z těch kreténů, co si myslí, že má přednost.
Odpovědět
Profilova fotka
Markét většinou to tak je, že to jde od nás k vám, ale teď je to nějaké pomatené a jde to obráceně.....V západních čechách hlásí až na zítra déšť...no a pak se v tom vyznejte :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?