Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Len: My máme asi za 500, ale stačí

Barco: Myslíš takovýho oslíka - koníka hopsadlo? Kubík ho kouše a Aní na něm jezdí, nebo se po něm oba válí emoticon No já to tu mám zajímavý, páč jsou tu na mě dva a Anička bráškovi zdatně pomáhá emoticon

Super nákupy k Vánocům, ať to dlouho vydrží a ne jak Leni pračka emoticon
9. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 7. června 2008
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
 Leni, teda já jsem fakt Bleska neznala. teda, to autí znám, ale nevěděla jsem, že je to Blesk emoticon , se stydím úplně!
Leni, tak ten zvlhčovač se mi líbí, teď nejsou korunky, ale časem....
Šáry, jů, kvásný!!!!!!!!!!!!!!
Holky, co nevíte, co koupit dětem, tak takový ty sedací pytle jsou úžasný, já bych to brala domů hned, ale je to dost drahý emoticonhttp://www.asnilek-shop.cz/sedaci-pytel-vak-kulaty-110-ruzne-vzory/produkt/cz/
9. lis 2009 ve 13:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
Registrovala se 12. září 2007 na beremese.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 30 přátel. Blansko, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
Registrovala se 12. září 2007 na beremese.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 30 přátel. Blansko, Region Brno.
 hurá je to tam emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
majky to nám taky máme kuchyn malou emoticon
momou jj přesně toho emoticon
9. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
 market nezoufej ja taky nevěděla co je blesk a to máme děti v rodině emoticon a děkuji za pochvalu
9. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
 Majky, to jsi dostala dárek už td? to není pak překvápko emoticon
9. lis 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak mě právě PPl dovezla dárek k Vánocům, budeme si s manžou hrát emoticon

http://www.dino.cz/vlacky-na-baterie-132-dilu-%5B86838%5D
9. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
 Baru, Šáry, díky, spadl mi kámen ze srdce, že nejsem sama neználek emoticon
9. lis 2009 ve 13:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
 momou pěknej vláček jste jak já já si hraju a terka raději krámuje emoticon
9. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
 Holky, kdyby jste zakládaly novou diskuzi, tak mi to dejte vědět, ju?! emoticon
9. lis 2009 ve 13:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Kubík krámuje, Anička uklízí a tak si můžu hrát emoticon
9. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Šári - ahoj emoticon Mám se dobře, mísrto celodenních nevolsností se 2x do týdne strašně pozvracím, ale jinak docela dobrý...v šailně a obhocdech na omdlení, doma bych furt spala,takže normálka emoticon
Leni - taky jsem nevěděla, co je Blesk (mě napadl akorát takový ten časopis, co má vždycjky na první straně nějakou tu nahatou celebritu, ale nevěděla jsem, proč bys to kupovala dětem emoticon )
Majky - gratuluju k dááárečku. A jaký máš? To věřím, že jsi musela být šťastná jak blecha. Já letos obrečela nový notes jak malá, takový drahý dárek mi nidko nikdy nedal.
9. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 baru, tak probourat k sůsedom, kvůli lednici... emoticon

market, ty pytle jsem viděla v olympii, jsem se nad něma rozplívala a Luk řekl, že mu to nepřijde zrovna 2x pohodlné.. že na dlouhé sezení by ho v tom boleli záda emoticon A dáreček jsem dostala dřív proto, že jsem ho potřebovala. Za 14 dní jdu fotit kolegovi vítání občánků do života, jeho dvě dětičky, tak kdyby tam bylo málo světla, ať si posvítím, no nejdřív se s ním musím naučit. emoticon

Moni-tak já k vám pošlu mangela, on by si taky rád zahrál... emoticon

blani-no ten, co máš ty... !!!! emoticon
9. lis 2009 ve 14:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Ahojky holky,

zdravím všechny snažilky, těhulky i maminky, jak je?

U nás od rána prší,l dorazila jsme z práce a jdu si lehnout, pořád mi není moc dobře, potom uklízet...

majky, chěla jsem založit novou diskuzi, protože těch červnů a roků je tam moc a plete mne to emoticon emoticon emoticon emoticon

majky:blahopřeji k novému úlovku, Lukáš je moc hodný manžel emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Šári, užívej nových spotřebičů, mě dnes dorazil balík s masážní vanou na nohy, snad to zítra stihnu vyzvednout, jdu se Zdeničkou na odběr plodovky.Hlavně aby to dopadlo dobře..........
9. lis 2009 ve 14:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 majky, jaký máš blesk???

A ještě tě budu prudit s pomocí v PS emoticon
9. lis 2009 ve 14:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://americke-lednice.elektromedia.cz/baumatic-titan2?utm_source=zbozifeed&utm_medium=zbozifeed&utm_campaign=zbozifeed

mě by se líbila tato lednice........ale... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
9. lis 2009 ve 14:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Majky: Pošli nám ho, místa je dost emoticon
9. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Majky - tak to je super, tak ať dobře blejská emoticon
Zuzi -to je lednice, takovou by chtěl M., naštěstí máme v kychuni místoi jen na klasickou emoticon Já chci totiž klasickou a vestavěnou, aby to ladilo se zbytkem linky,ale uvidíme... pořád bojujeme s naší straou, která mrazí....předevčírem jsem zas vytáhla rajčata a ani se nedala nakrájet, tak jsem je dala do teplé vody, aby mi neumrzly při krájení prsty emoticon
M?arketas - nová dizkuze není potřeba, už jsou nějaká nová pravidla, že se při 10.000 příspěvkách už nemusí do nové emoticon
9. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 jo a album jsem sehnala, krásně zelené a s černýma listama!!! je 30x30, takže tu moje hambatou fotku (tu ležící vysmátou) dám hezky přes celou stranu emoticon
9. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 ahoj
tak už jsem doma..
Markét vypadá skvěle, já určitě budu po porodu zdrchaná a jí to moc sluší
vyprávěla mi o porodu, jak to všechno probíhalo, pak vám to sem napíše, nečekejte žádné drama, měla klasický porod a hlavně krátký
když sem za ní přišla,tak jí zrovna stěhovali na JIP, tak sem šla s ní, malou jsem viděla jen pár vteřinek mezi dveřma, dovnitř se nemůže, ale je krásná a malinká fotky bohužel nemám, vyfotit sem jí nestihla a Markét u sebe neměla mobil, tak mi ani žádné neposlala..
jinak kojení už prý v pohodě, prsa už tolik nebolí jako včera a malá krásně saje. Po víkendu už by mohly jít holky domu
Infekce se u malé nepotvrdila a UTZ ledvinek a mozku v pořádku, mozek prý je ještě nevyvinutý, ale to je prý u nedonošenců normální.
Teď už budou s malou spolu na pokoji, tak se moc těší, jen má strach z koupání a přebalování, všechno jí to budou teď učit sestříčky, ale ona to zvládne
Všechny vás moc pozdravuje a děkuje za gratulace
prý až dorazí domu, tak se těší na koníka, na pokec

Toto jsem našla na koníkovi, když jsem šmírovala, jak murynka a Sofinka
9. lis 2009 ve 14:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi - super, díky za vyštrachání dobrých zpráv.... o nevyvinutý mozek bych se nebála, já se narodila 2 měsíce před termínem a jakžatkž mi to myslí emoticon Teda doufám emoticon emoticon emoticon emoticon
9. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 zuzi-mám ten samý, co Blanička tento: http://www.megafoto.cz/metz-48-af-1-n-digital.html
co potřebuješ v PS???

ta lednička, to je ona !!! emoticon Jen, tam bych se asi vlezla do ní i já.

blani-mne ses líbila ještě na jiných "hambatých" fotkách... emoticon
9. lis 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 blani-super, že jsi sehnala album !!! Pak ho nafoť a pošli.

A já se narodila úplně normální a v jednom roku jsem spadla ve vinohradě v bůdě z příkrých schodů a asi se mi mozek narušil... emoticon emoticon emoticon Ale je zázrak, že jsem to přežila, bo ty schody byli hnus.
9. lis 2009 ve 14:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 majky, já koukala na jiný blesk.........

chtěla jsem poradit, jak udělat "to bílé" za vámi na těch krásných fotkách...........
9. lis 2009 ve 14:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Majky . já sjem něky asi v 6 letech dělala stojky na schodišti,...samozřejmě směrem dolů ze schodů...odnesl to jen nos, ani nebyl přeražený, ale bolelo to "jak sviňa" emoticon ještě jsem se tě chtěla zeptat, jak ses naučila v Photoshopu? Sama jsi to zkoušela, nebo máš nějakou knihu? Já právě přešla z toho Corelu, takže umím jen upravit kontrast a křivky barev, sytost, udělat z toho čb, ale třeba nějaké retuše, atd., to vždycky zas otevču v Corelu a dodělám tam emoticon Ale asi si koupím nějakou knihu i na to, abych využila i víc než 1% co ten program umí.
9. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi: Ty jsi hotový detektiv ......... emoticon
9. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
 holky o jaké markétce se zde ,mluví?o murynce něco mi uteklo o na porodila?a dřív?
9. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 zuzi-to za náma je bílá zeď, nebo aspoň světlá, neuděláš to z tmavé, logicky... a dělá se to přes "vrstvy" v PS.. já nevím, s kterou verzí pracuješ ty? Já mám PS 4 a v každé verzi je to jinačí... Těžko ti to takto popsat, protože každá fotka je jinačí a ten postup se může lišit na výváženosti barev, takže ti přesně neřeknu, udělej totototo a vznikne ti z toho toto. Musíš prostě zkoušet a jak se ti fotka bude zdát, tak ji tak nechat a uložit. PS je strašně složitý, ještě v něm neumím pracovat, jen ty základy a to není nic s porovnáním s tím, co všechno dokáže.

blani-knížka je na houby, já si koupila kdysi PS23PS3 a nic tam o úpravě fotek nebylo... takže knížku jsem zavřela a leží doma. Jestli chceš, tak ti ji pošlu s těma fotkama, ale nic tam nenajdeš co se týče úprav fotek. emoticon Takže jsem zasedla a otevřela jednu fotku a zkoušela, co ten program dokáže. Trvalo mi to asi půl roku, než jsem došla na to, co jsem chtěla. Pracuji ještě v Zoneru a tam zase retušuju (nedokonalosti pleti apod. s pomocí nástroje žehlička)...
9. lis 2009 ve 14:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 moni, detektiv možná, ale nejsem z tebe schopná vymámit adresu a datum narození.......... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
9. lis 2009 v 15:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 majky mám staženou 7.......budu to zkoušet na starých fotkách a jednou to vyjde.......
9. lis 2009 v 15:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
 Majky, my máme taky nainstalovanej Zoner, musím se v něm jen naučit dělat emoticon
Holk,y pomalu se loučím, dnes jedu ke kožní poprvé na laser, aby se mi zpravila ta pleť, tak jsme zvědavá emoticon
tak papapapapapapa
9. lis 2009 v 15:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš