Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jezděte opatrně........... Mějte krásnou neděli papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) zuzi: tedy Zuzi ty ale řádíš :-D mury: Markétko to je ale změna, moc ti to sluší ;-) Jinak jsi šikula s tím úklidem jak řádíš :-) Já mam okna také už umyté. Včera jsme čistili koberce tím strojem a super. Ale výzdobu jsem ještě nestihla :-N Ty hory jsou super. Je paráda, když máte takovou super možnost ;-) markee: Markétko s tím tatínkem je mi to líto. Že když už jsou spolu takovou dobu, že se na to nevykašlou že? Asi je zatím opravdu ten důchod a tak, je to smutné :-( Snad bude mít tatínek rozum a bude na vás myslet kdyby se něco stalo. len:Leni takže perníčky už doma voní? :-) zabena: Boženko ty toho máš ale hodně :-( barca: Šáry to je paráda že Terezka vydrží spinkat tak dlouho ;-) Je to poklad. Jo a jinak jestli nás chceš postrašit porodem tak to mám radost :-N :-D :-D :-D Holky já ležím doma v posteli ]-( Od soboty skoro nemluvím a dneska jsem začala ještě kašlat, fakt mě to štve. Nezníte nějaký zaručený přírodní lék? Cpu se ovocným čajem s medem, ovocem, šťávou z cibule a cukru.
Odpovědět
Profilova fotka
macet:já řádím a t yjsi dočasně dořádila, co??? Hedelix by měl být na přírodní bázi, ale raději se zeptej v lékárně.Udělej si priznic na krk a bude dobře.......Brzy se uzdrav
Odpovědět
ahojky holky, tak já už sem po obídku, venku je nádherně, , škoda že na vánoce předpovídají teplo :o( mury moc ti ten nový účes sluší macet ty nám něco tajíš? =-) x-) no přírodní opravdu jen citron a med, ještě jitrocelový sirup je na kašel, ten se prodává v lékárně nebo v nějakém bylinkářství, cukr s cibulí do mě cpali když sem byla děcko, tak to teď opravdu nemusím markee tak jestli chcete tu chaloupku tak to tatkovi s brachou řekněte, muze vam ho darovat za života, ještě před svatbou ? A nebo ať nabpíše závěť aspoň ohledně této chaloupky, že připadne tobě a bráchovi, řekni mu jak to tam máte rádi a že by ste pak museli novou macechu vyplácet a že na to jistě nebudete mít
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek: Jojo Zuzi já dořádila :-( Priznic také dělám a teď jsem začala ještě pít vincentku. Je hnusná, ale když si to smícham s minerálkou tak to jde. Zuzi díky moc juknu na to. Už shánim i nějakou lékárnu jestli má otevřeno aby mi tam manžílek zajel ;-) Snad se mi to podaří nějak vyléčit.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za pochvalu účesu x-) macet copak nějaká chřipka? ještě jsem povlékla peřiny...ale už vážně končím :-p
Odpovědět
mury markét teda a neměla by si odpočívat =-) takhle se upracuješ
Odpovědět
Profilova fotka
macet: http://www.mojebetynka.cz/clanek/219/... Jukni sem, je to pro těhu, ale výsledek stejný, jsou na přírodní bázi. Jestli potřebuješ lékárnu, tak ve vojenské nemocnici, Motole nebo u nás v Tescu je lékárna, mají tam toho hafo
Odpovědět
Profilova fotka
pasone: Ahojky Ivi :-) Já se snažím do sebe nervat žádné chemie pokud to jde. Tak se snažím vymyslet něco přírodního. Četla jsem že je dobré OSCILLOCOCCINUM. Takže manžílek vyráží do lékárny ;-) mury: no nevím co to je :-( mamka je nemocná a šéf v práci kašlal jako tuberák, tak jsem to asi nějak chytla ]-( zui: Zizi moc díky ;-) Už manžílek vyráží do Tesca do lékárny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My tam jdeme za chvíli také, ale ne do lékárny.......... :-D :-D :-D Hlavně aby ti to pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no já doufám, že ano. když to dneska nebude lepší tak si zítra ráno zajdu k doktorce ať nic nepřecházim.
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím všechny. My včera jeli na pohřeb a čekali jsme hodinu před obř.síní a v síni se netopilo a já mělaa kraťoučké černé šaty (nic jiného tmavého nemám), sice svetr a bundu,ale bylo to na takovém kopci,...no, teď ležím a snažím se nějak vyléčit. A jsem z toho hotová, byl to můj první pohřeb v životě, i když to byl jen známý, tak jsem nějak mimo. Ale zas pak bylo super, že jsme se tam sešli ještě se dvěma spolužákama a pak šli zavzpomínat a pokecat do kavárny a nějak to ze mě opadlo. :-N A k počasí...jet 100km na letních gumách po těch "silnicích" co u našich vedou, to bylo o ústa, když to bylo jen uježděné a neposypané, tak auto neovladatelné :-p Takže všem bacilům zdar, holky, ať nad nimi zvítězíme!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky dneska už je mi líp :-) tak něco k porodu kontarkce mi začali v pul 1 v noci hned po 8min trvali 2hodky ty ještě šli další byli od pul 3 do pul 5 po 5min to už bylo horší v pul 5 jsme jeli do porodnice a od te doby byli po 3min to už se moc rozdýchat nedalo nevím k čemu bych to přirovnala k mwnses moc ne spíš ukrutný křeče a píchání v podbříšku :-p když jsme tam dojeli prohlédla mě por.asistentka a dost to bolelo řekla že hlavička je hodně daleko a že je to porod v začátku že budeme muset s tatínkem ještě čekat ale že si nas tam nechají a dali nás na box ještě dělali monitor což byl v kontrakcích další děs vubec mi to nešlo rozdychavat :-p z boxu jsem šla do sprchy na balon to bylo jakž takž dokud jsem jim tam nezačala zvracet :-p samo že jsem ohodilo vše co se dalo ale nedalo se to vydržet zvracení bylo asi třikrat a do toho kontrakce no paráda ]-( pak mě dali opet na monitor to bylo asi po 6hod vyšetřili mě znovu už doktorka a řekla že to vypada dobře že hlavička klesa a odešla pak mi kontrakce o dost zesilili a ptali se na epi řekla jsem že ho chci vzali mi krevní obraz a píchli algifen na otvíraní kontarakce opět zesílili to už jsem lezla po zdi v pul 8přišel zas jiny doktor porhlídka ä najednou že už jsem otevřená na 6cm to byl udiv a pak že to bude trvat samo že už mi epi zakázali bylo pozdě dostala jsem klystyr a v bolestech se doplazila na wc cca 150m ale byla to pro me štreka pak sprcha a zpet žensky co tam sedeli na monitoru v poradně trošku nechapali když me videli jak vzdycham a plazim se ;-) bylo mi z toho na nic pak opet monitor na boku pry 15min mela jsem ho asi 1min přišla šíleně silna kontrakce a ja už řvala na chudala manžu at jde najit tu asistentku že už nemužu a tlačim dobehla odpojila a začali jsem hrozně to bolelo ty tlaky hlavičky na hraz nechali me tlačit asi 10min a pak me nastřihli to už hlavička šla jak po másle ale tlačit v kontrakcích bylo docela děs když vylezla hlavička tak přišla strašna uleva telíčko už šlo samo bylo to jak když mě někdo odšpuntuje :-N zbytek co nasledoval už byla sranda placenta a šiti v poho to už jsem vubec necítila :-) byla jsem štastná že mam malou na prsou a cela unavena a hotova jsem ji s tatínkem vítala byla tak krásná x-) a manžel byl u porodu skvělej videl uplne všechno i pruchod hlavičky stříhal pupečník a byl štastnej a dojatej a ja s ním narodil se nám přece ten největší poklad naše sluníčko terezka na všechny ty bolesti už zapomínám i šití a hemeroid už přestáva bolet takže za chvíli ani nebudu vedet že jsem rodila :-) ted už si jen užíváme našeho cvrčka :-) krásnýho sladkýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiank nevím kdo odsud mi radil ten gel z dubové kury jen chci moc podekovat je naprosto skvělý rana se mi behem dvou dnu krasne zlepšila i hemeroid se zatahuje moc děkuju za radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tedy ŠÁRKO ty mě děsíš :-D :-D koukám že jsi si to užila,ale ta maličká Terezka stojí za to ne x-) x-) x-) už to máš za sebou a maličkou v náručí.... x-) holky mi byli v Kice v Letnanech to byl nářez :-N těch lidí ale nakoupila jsem si spousty blbůstek na Vánoce svíčky,věnce atd atd...v Kice jsme si vyhlídli kuchyn a shodli jsme se na ní x-) super den,ale jsem utahaná :-p
Odpovědět
šári - teda ten popis, uffff, vůbec ti to nezávidím, ale ten konec jsi napsala moc hezky, hlavně že jste zdravé ;-) A na hemor. jsou dobré i "sedací" koupele z té dubové kůry. A když se zvrací, tak se doporučuje čaj z dubové kůry.
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry, byl to naprosto vyčerpávající popis :-D My včera s mamkou a tetou vyklízely skříně po babičce, k tomu jsem umíchala piňa coladu (sobě bez rumu) a hrozně jsme si to užily, všechno jsme na sebe navlékaly a dělaly módní přehlídku, no nasmály jsme se. Pak mi vyprávěly veselé zážitky z dob svých těhotensvtí a z porodnice - to se mám teda na co těšit =-) No a nakonec se rozhodly, že manžel mi prý v porodnici nebude nic platný, tak že radši do porodnice pojedou se mnou ony dvě a budou bavit mě i všechen personál, budou dělat pořádnou ostudu a maňáskový divadlo, aby mělo miminko příjemný vstup do života. Teda nevím, jak se tomu vyhnout, i když by to jistě byla sranda :-D Jinak u nás se o víkendu kopala kanalizace a za tmy se konečně dostalo i na sekání elektriky u nás v kuchyni a na chodbě, všechno mám teď nastěhovaný v pokoji a nemůžu se tu ani hnout. Ach jo, a ten bordel tu bude min. týden až dva, až k nám dorazí kamarád instalatér se bude dělat voda pro myčku a přípojka na pračku, pak ještě dolepit metr dlaždiček a vymalovat :-| V pátek jsem byla zaplatit novou lednici, pračku a myčku - dovézt je mají po Mikuláši. To tu budeme mít ale krásný :-)
Odpovědět
Ahojky holky, jé Šáry,to je krásný popis porodu. Týjo,to je fajn,že už zapomínáš na tu bolest nebo spíš už jsi zapomněla.Jo a tu dubovou kůru jsem ti poradila já :-D :-D :-D Je to fakt všelék a vlastně je to i na ty hemeroidy,takže když jsem si mazala to šití,tak pak po sprše jsem to použila i na ten zadek :-N Kdo holky jste v očekávání,tak si tu mast určo kupte. Já měla tento http://www.lekarna.cz/altermed-dubova... (teda vlastně ještě mám),ale holky mi kdysi(než se narodila Johanka říkali o tomto http://www.lekarna.cz/altermed-dubova... jenže,když jsem ho chtěla,tak zrovna neměli.Takže jsem měla bez toho allantoinu a je taky dobrý. :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky. Šáry: Tý jo, tak to já bych svůj první porod takhle popisovat nemohla, páč jsem přišla, udělali monitor, klistýr jsme nestihli :-D šla jsem pod sprchu a už jsem byla na sále a najednou byla malá venku :-D :-D :-D Ale jak se říká, na všechno zlé se rychle zapomíná, když člověk už drží ten malý uzlíček v rukou ;-) Hlavně, že jste obě v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Momou tak to s měla super porod... já ten svůj ani popisovat nemůžu protože byl ještě horší a komplikovanější než u Šárky, obzvlášť ty komplikace s malým po něm...naštěstí vše dobře dopadlo a malý je v pořádku...... :-) U nás je pěkné náledíčko, tak jsem i ráda, že dnes nemusím dopo ven..... :-)
Odpovědět
len: No já měla křížáky ]-( takže jsem ani nevěděla kdy tlačit. Ale fakt je, že mám "práh bolesti" strašně vysoko :-N A ono, když se pak přijede na poslední chvíli ..................... :-D :-D :-D Hlavně, že jsou dětičky zdraví ;-) Mno nic, sice mám jít do poradny až na 11 hod, ale vyrazím už teď. Tak zatím pá pá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělí... Šáry... já měla při čtění husinu úplně všude, nechala jsem to přečíst Lukymu a ten ani nedutal, ke konci se jen usmíval a říkal, že ta poslední věta je nejhezčí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, takové věci nesmíš moc číst, jinak neporodíš....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, asi tak nějak... :-D Včera se mi svíraly orgány až tam dole... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se dneska máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nestíhám absolutně nic, tak Vás jen zdravím, AHOJ!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem se pustila do úklidu vytrýny se sklem v obýváku.... To bude zase masakr.... všechno je to to takové křehké a tenké.... hlavně abych nic nerozbila... :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mě to nebaví :-D :-D :-D :-D :-D Už jsem umyla vytrýnku a teď přijde umývání skleniček, krníčků a podobných věciček....... :-) Zítra nazdobím perníčky a už budu mít jeden druh hotový.... :-N
Odpovědět
Tak holky, jsem se vrátila z kontroly v poradně a do poradny do porodnice už asi ani nepůjdu :-D Jsem se už jako rozrodila. Takže když budu ležet, tak to možná vydržím do čtvrtka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, no jo, ty musíš mít vždycky něco extra ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?