Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko jak jsem psala již na fb, moc gratuluji a jsem šťastná s vámi.........pusu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já jsem sem psala odpoledne, ale zasek se mi PC a zpráva se neodeslala :-. tak ještě jednou: Boženko, moc a moc gratuluju k dobrým zprávám a vítám tě do holčičího klubu x-)
Odpovědět
Boženku, tak moc gratuluji k holčičce a super, že výsledky jsou v pořádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou neděli všem..... x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jiank se mi s adresama a narozeninkama ozvaly jen majky marketas beruberuu blanka Kdyby bylo ve vašich silách se mi ozvat další, budu vám vděčná, díky x-)
Odpovědět
Ahoj holky, Boženko - moc moc ti gratuluju ;-) To je dobré, že se dá připlatit "za rychlost". V Prenatalu jsme byli na tom NT+, tak jsem ráda, že máš s nimi také dobré zkušenosti, já jdu za 10 dní na Triply, tak aspoň vím, kdy něco, tak , že to jde urychlit ;-) Kat - tobě držím palce, ať máš také jen a jen dobré zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím len zabena také napsaly............
Odpovědět
Ahoj Zuzi, jakpak se máš? ;-)
Odpovědět
včera jsem se schálně měřila a jsem krásně asymetrická... "asi metrická" 100-95-94...prsa-pupek(největší rozměr pod pupkem)-zadek :-N ještě pár kilo a budu mít dokonalé míry 100-100-100 :-D
Odpovědět
Jako Blani super míry :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... tak mě napadl nějaký bacílek... ]-( ]-( ]-( ]-( Pálí mě v nose a bolí nosohltan....tak mam obkládek a kloktám...piju čajíčky...snad to brzy zmizí.... :-S :-S :-S Asi se večer opiju vodkou nebo si dam slivku a vypálim červa :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani na míry se vyprdni...hlavně že jste zdraví ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Leni - já vždycky měla teorii, že pokud mám prsa větší než pupek, tak je to super... akorát zatím se mi zvětšuje pupek i prsa, a zrovna teď mě zvětšování toho pupíku nevadí :-N A rozhodně si na míry nestěžuju, to rozhodně ne, spíš mě to překvapilo, jak hezky "rostu" :-D :-D jsem se koukala jak má Murynka míry psané, ta toto měla před porodem, ale ona píše pas, a já se měřila pod pupkem přes to nejširší.... ;-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p... A slivka je dobrý všelék. Včera nám taťka taky dovezl flašku, ani nevím, jeslti už letošní, akorát oba teď pít nemůžeme, ale zrovna včera jsem normálně měla hroznou chuť si panáčka dát :-N tak ať je ti líp. Marketas - ty máš nějaký problém s tou redukcí s dodávkou? To mě mrzí :-(
Odpovědět
ahoj, chci pogratulovat Božence k výsledkům z plodovky. To je fajn,že vám to dopadlo dobře a čekáte zdravou holčičku. Jinak já mám poslední dobou náročné dny,takže nestíhám moc PC. Včera jsme měli padesátiny mojí mamky a nejradši bych dnes prospala den,jenže to nejde. I když za chvilku půjde Johanka spinkat,takže to asi zalomím taky. Holky,nedělá tady některé u policie ČR? Přemýšlím zkusit nábor tam,pže tady fakt práce není(ale poslala bych životopis až v lednu,když se nenaskytne nic jiného). Tak bych potřebovala poradit,vysvětlit a tak.Prostě rady.Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani na Murynky míry nekoukej...to je pidižvík...... :-S Je dobře že pořádně rostete, aspoň se vám narodí pořádně velký a silný Koutňátko :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni - to je mi jasný, akorát jsem se tipovala tak o 10 cm míň, tak mě to trochu víc překvapilo :-N Aspoň má M. radost, že konečně pořádně jím a Marcel bude velký kluk :-D Jo a před hodinou mi slavnostně předvedl krásně namalovaného pajďuláčka, který má na ramenou krasopisně napsáno jméno Petr :-D Zítra za světla vyfotím, udělal mi hroznou radost. Dobrou noc a krásné sny a všem úspěšné vkročení do nového týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji vám všem krásný nový týden!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, teď jsem v TV slyšela něco hezkého - dobrou náladu můžete mít za jakéhokoliv počasí :-) Tak nám všem přeji, co nejlepší počasí a kdyby to nevyšlo, tak aspoň tu dobrou náladu ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, beru: Dubrá rada, hned je mi líp ;-) Takže všem dobrou náladu, páč tady leje jak z konve. Marketas: A jako ta firma nic 8-(
Odpovědět
Dobré ránko všem, nevím jak u vás,ale u nás začíná týden hnusně upršeným počasím :-N Ale musím do města koupit M. album na moje hambatý fotky s Marcelkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, jsem nějaká utahaná po víkendu. Božence gratuluju a přeji i nadále dobré zprávy. Je to neskutečné, jak s těma triplama straší, na co tedy jsou??? ]-( blani-dnes vypálím CD a posílám. Chceš nějaké fotky poslat přes tu "leteckou poštu"??? Abys to stihla? No u nás ráno taky pršelo, teď je zatáhlé a vypadá to, že sluníčko vyjde až na jaro. :-. Včera jsem byla fotit podzim, tak z počátku bylo zatáhlé a pak se vyjasnilo, hned bylo líp. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ách krásné ráno všem:-) Tady sice neleje,ale i tak máme s hádětem bájo den:-) jsme si ráno trsli na pár hitů z rádia:-) a ted jdu prochazkou nakoupit, čáu:-)
Odpovědět
Majky - možná, kdybys mi poslala třeba 4, já totiž přemýšlím, když koupím album s černýma listama, tak že bych asi těm fotkám měla udělat bílý rámeček, aby to vyniklo, hlavně ty na černém pozadí, tak abych na zkoušku poslala pár vyvolat, abych věděla, jak moc to ořežou,atd. Nebo so myslíš? Já mám ta klas.alba na růžky nejradši... fotky z UZ bílý rámeček mají a pak mám bílou fixu, abych od každou fotku napsala, jak je tam Marcelek straý a velký :))) Nebo holky co myslíte, jak uspořádat fotky z UZ a moje hambatý fotky? A na první stranu chci dát nalevo oznámení, kde jsou nalepený 2 těhu testíky a je tam básnička, že bude taťka a napravo bych pak nalepila fotku Marcelka hned ponarození.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Téda Blani, ty to máš dokonale vymyšlený x-) to bude moc pěkný. Kat, jj tak je to správný, chce to pořádnej pohyb hned po ránu :-) , my dnes tancovaly na CDčko, už máme za sebou i dvoje kojení, furt zívá, ale nevypadá to, že by se chtěla dospat, zato maminka by spala hned :-N .
Odpovědět
Já se taky loučím, sice mi teprve před půl hodinou M. vylezl konečně do práce, ale v 11 máme sraz, že půjdeme na oběd. Jsem mu musela prásknout, proč jdu do města, ale co mu chci koupit jsem samo neřekla. No upřímně, on je to spíš taky dárek pro mě, oni ti chlapi na ty fotky asi moc nejsou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blani, jak dojdu dom, tak ti něco pošlu. Na ty černé listy by krásně vynikly ty bílé fotky u zdi, ty se mi líbí nejvíc. A mohla jsi tam někam zařadit tu fotku, jak tě Martin drží ze zadu za bříško a dělá ti to srdíčko... myslím, že to by tam někam z kraju taky mohlo vypadat hezky. No a pokud se chceš ještě nechat fotit (nemylsím teď mnou) ale někdy v těhu např. v 5 nebo 6 měsíci, tak bych vždy dala fotku z ULT a k tomu ty fotky...
Odpovědět
Majky - přesně tak to myslím, udělám nadpis 1.trimestr a budou tam 3 UZ vedle sebe (6tt, 9tt, 12tt) a pak pár stran tvých fotek, pak 2.trimestr...a zas UZ co si nechám vytisknout, a pak zas fotky, a pak ještě 3.trim. to samé. a na úvodní straně budou ty těhu testy a vedle fotka mičma, co tam pak dolepím... ještě sehnat vhodné album, ty klasiké c černým listama už skoro nedělají :-( Majky, díky moc ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-nemáš zač. ;-) Jj, takové ty albumy, staré komunistické ty už se asi těžko shání, možná tak v těch starých foto ateliérech...
Odpovědět
Blani: Já taky scháněla album s černýma listama a neměli, tak jsem dětem koupila s bílýma. :-( Ale jako to je moc dobrej nápad s tím albumem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....hlásím že zlá choroba mě stále nechce opustit ]-( ]-( ]-( ]-( Filípka si vzali naši a Natálka je od rána v postýlce a hraje si..je zlatá.... včera jsem si dala té slivky nějak moc, takže mě nejen teče z nosu, bolí v krku a tak nějak se necítim,ale taky mě bolí žaludek a drnčí hlava ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( No a navíc mi dnes Tomík po telefonu oznámil, že to bude určitě prasečí chřipka!!!Smál se u toho jak blbeček...samozřejmě že mě to jakoo správnou histerku taky napadlo....... =-) Takže asi si zabalím kufřík a poletim někam do teplíčka abych si vyhřála orgány.......naví c u nás od rána prší, takže hnus nad hnus.... Teď malá spí, tak se zavrtam pod deku, mam obkládek, vykloktáno šalvějovým kloktadlem a k tomu mi hraje S tebou mě baví svět.....to by bylo aby bacil nevzal roha..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?