Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky - nene, fotky jsou super, kvalitativně jim nemám co vytknout. Akorát na web nedám všechny ty fotky, ne že by nebyly pěkné, ale kvůli tomu, jak tam vypadám :-N Lence kdyžtak roztáhneš pupek ve Photoshpu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-já včera vytřídila relativně "dobré" fotky a usoudila jsem, že se mi víc líbíš (na těch fotkách), když se směješ... když děláš ten tvůj vážný výraz, tak jsi nepřirozená :-D Ale to je klasika i semnou. Na mne namíříš foťák a v ten moment nahodím takový výraz... :-N Ale jinak ještě ty fotky, co jsem doma dávala do kupy jsou solidní, tam jsi kus jak sviňa ;-) x-) Lence roztáhnu tak akorát úsměv... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy dámy....co to tu čtu :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mě nic roztahovat nemusíte...já jsem roztažená dost :-p :-D
Odpovědět
Jo jo, právě, že byly jak od Saudka, a já původně chtěla něžnější, no co. Len si pořídí ještě jedno mimi kvůli fotkám, tak já to doma zkusím taky navrhnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni- :-D :-D :-D ty jsi možná tak roztáhlá v posteli :-N moni-no jo, vy vlastně chcete mít to třetí dítko, žejo? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky přesně tak :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-vím, nééé šak jsi taky blondýna... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky pravá od Mattela :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markét...asi taková... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni- :-D :-D :-D :-D :-D :-D jj matel to je výroba !!! Já straším ještě v práci, ale už to tu balím a jedu...
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna jsem si říkala co tam ještě strašíš...... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, já jsem M. navrhla, že si stoupneme proti sobě a Majky nám vyfotí pupíky (M. má zatím mnohem větší) a M. se styděl, tak nic nebylo.... :-N Ale M. bych jako těhotnýho mohla fotit pořád. I když bych ho napřed asi musela oholit, chlupatý pupík by asi nebyl tak hezký jako můj
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani M se styděl? Nevěřím..... :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo, před Majky jo :-N On i když nám asistoval, tak byl hodný a nevtipkoval :-N A teď tu vedle mě leží a vvypadá na umření :-N Tak jsem zvědavá, za jak dlouho to chytnu já. Vždycky si každý bacil předáváme navzájem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a počkej až budete 3...to bude ještě lepší...to bude bacil ve svém živlu....Nejhorší je, když jsem třeba nemocná já a chytnou to i děti....to je děsný......to je mi na umření a ještě musíš chlácholit dětičky a dávat jim léky a chovat atd.... =-)
Odpovědět
Blani: A seš si jistá, že M. těhu není :-D?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky........... kat boženko dávejte na sebe pozor, nic nedělejte a nevěšte hlavu, obyčejná rýma může testy hodit úplně jinak. Zdenička je objednaná na úterý, protože v pátek já nemůžu, pojedu s ní, tak jsem zvědavá.Mudr jí pouze řekla, že genet testy vyšly o půl procenta níže, nevím, co to znamená. Mějte se krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
jdu hají, pa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem............ x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... Ahoj Zuzko...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak doufám, že dnes taky aspoň na chvíli vykoukne sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beru... u nás už trochu leze......hlavně aby nepršelo...včera to úplně stačilo.... :-S :-S :-S
Odpovědět
Ahoj holky, jsme zpět z plavání a jinak tady svítí sluníčko a je krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo u nás taky..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... jaké sluníčko, kde je krásně??? =-) U nás zataženo, hnusně, zima... fuj, ble :-p
Odpovědět
Majky: Praha 13°C a sluníčko sem tam mráček, jak na jaře.
Odpovědět
Profilova fotka
momou- ]-( tož to mi ani neříkej ]-( Blani-dnes jsem měla na oběd "fretku" dobrá byla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, krásně je u nás, teď 17 stupňů (teploměr je vyhřátej od sluníčka), tak dojeď a nezapomeň přibalit foťák ;-) Momou, se máte, že jste byli plavčit, my už měsíc ne :-| a to Ferinka psala, že prý už děti skáčou "šipky" a my se sotva umíme potopit =-) Já ještě neobědvala, jen jsem dostala od mamky vafle k snídani, si budu muset nědco ulovit, fretku nemáme, ale manža dělal kapra ve vinném těstíčku, taky dobrý. Jinak jsem Andulce kompletně svlíkla postel a honem peru, aby to mohlo proschnout ještě na sluníčku. Ale koukla jsem za skříň a uviděla hnusně velkej plesnivej flek :-S tak to mám pěkný plány do konce týdne, budu to tu muset uklidit, vyklidit a zlikvidovat, jen se bojím podívat do té skříně, je taková ukládací na věci, co zrovna nejsou potřeba, jestli to tam bude všechno plesnivý, tak si asi hodim mašlu ;-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrole na urologii, čekárna narvaná, dovedete si představit tu věkovou skladbu v této ordinaci. Samo důchodce, a jak jsem teď citlivá na pachy, tak fakt mi přišlo, že každý druhý by potřeboval přebalit :-p :-p :-p Naštěstí moč ok (teda mudr. řekl, že je jak víno.... :-N ), ještě prý před porodem mám dojít ns kontrolu, tak aspoň něco ok. ;-) Pak jsem se stavila v práci, šla s klukama na oběd a teď jdu spát, venku je hnusně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
beru-to si ze mne děláte prdel ne??? :-N Kde jste těch 17 stupňů vzali??? Doufám, že to k nám dorazí na víkend, chci jít fotit podzim... :-D Na ten flek vem savo, jestli je to plesnivé? blani-fůůůůůůůůůjjjjjjjjjj :-p Blani a dr. to pil, že řekl, že to máš jak víno?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?