Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jako zásilkový služby jsou někdy fakt na hovno (s prominutím). Nebo přijdu na poštu s lístkem na balík a oni mi troufale řeknou do očí, že tam žádnej balík nemám. 8-( jako ty státní služby... já ještě nemám nemocenskou za září.... ]-( už jsem psala na sociálku mail, jako kdy mi milostivě pošlou peníze.. tak očekávám, že mi to pošlou teď v listopadu i s říjnem... já bych zabíjela. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, přeji hodně síly, myslíme na tebe, je fajn, že máš dobrého doktora. :-) a nám si ,můžeš vylít srdíčko vždycky. tak si dej aspoň čokoládu, ať vám obalíš nervy. a s ničím jiným se teď nestresuj ;-) Majky, já Blanku ještě neviděla, já chci taky aspoň to jedno foto jako holky ]-( Leni, když se se.e, tak všechno :-S u nás se zas marodí - naši chřipku, já i Aní rýmu a bohužel vypadá, že brzy i manža 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jak byla tehdy nemocná s tou kampyloškou, tak mi taky ještě nedošli ze sociálky peníze. Sice to tam vycházelo na jeden den, takže přijde usmrkaná cca 100 Kč, jinak mi to proplácel zaměstnavatel, ale mají tam dobrý bordel ]-( leni-je to tak, teď už nejsou věci to, co to bývalo... samé plasty a nekvalitní materiály a nic to nevydrží. :-| beru-jdu ti něco poslat, snad se Blani nebude zlobit?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je fakt příšerný, teď jít marodit je za trest a ještě si ti hajz*i ve vládě klepou po ramenou, jak jim klesla nemocnost! Fakt nemám slov, co je tohle za zas*ance! A všechno bude klesat, porodné, mateřská, prostě zase krok zpět. V tomto státě snad nikdy nebude nic fungovat normálně ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Kat, drž se a odpočívej, bude to o.k., uvidíš že jo. A jestli budeš zase psát Božence,tak že jí držím pěsti a v pátek na ni budu myslet!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nejvíc mě s**e, že je to samá elektronika, samý displye a podobný pí*******oviny a pak když se to po***e, tak nevymění jen nějakou součástku, ale musí vyměnit celou tv, nebo pračku, takže oprava stojí víc než nová tv...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně na těch věcech se vždycky rozbije nějaká malá součástka, čudlík nebo jak říká kamarád "ku.vítko" a přes to vlak nejede, oprava pak vyjde skoro jako nový přístroj ]-( Majky, tak jo, ale potichu, ať se to Blanka nedomákne :-D Moje zážitky s poštou jsou taky hrozný, s PPL doce dobrý, ale poštu máme v sousední vesnici, otevřeno mají až od 8, polední pauzu 2 hodiny, do pěti tam jsou jen pondělí a středa a soboty zrušili 8-( jak se tam má pak člověk dostat ]-( a protože naše pošťačka jezdí na kole, tak mi kolikrát nedoveze ani půlkilovej balíček :-| sice někdy dobírky rozváží autem, ale loni před vánoci jsem si pro jeden musela stejně na poštu a tahejte se vlakem s těžkým balíčkem, když jste těhu ]-( ale dneska jsem čuměla, protože mi přivezla v dešti dva balíky na kole =-) knížku o vaření pro miminka a pak fusak do kočáru.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hlásim další krirzi...právě jsem to dostala..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( já už se zt oho dneska asi po... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no to je krása ty fotky =-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) já chcu taky ;-( hele asi vám pošlu ty moje hrozný obyčejný, co jsme si nafotili sami doma, jestli třeba nepůjdou upravit aspoň na trochu hezké ;-) i když tak krásná jako Blanička teda nebudu :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru já mam špatný skušenosti s poštou i s PPL, ale pošta ti aspoň nechá ve schránce oznámení že máš na poště balíček, když nejsi doma...ale PPL, to prostě vozí jak je napdne, takže se může stát, že tě třeba 14 dní vůbec nemusí zastihnout doma...a to mají na ty lidi mobilní čísla aby zavolali jestli jsi, nebo v kolik budeš doma..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jdeme na to očkování...zatím neprší, tak jsem zvědavá... :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
leni-o těch věcech z "ameriky" mi ani nemluv (MS) ty nechcu vidět už pěkně dlouho, ale vždycky si sbalí kufry a přicestujou, svině jedny ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-p katy-i ode mne Boženku pozdravuj !!! Že na ni myslím a držím palečky. beru- :-D ty jsi trdýlko, vždyť ty jsi krásná baba. A jaký ty máš obyčejný fotky? Důležité je, co a kdo na nich je !!! ;-)
Odpovědět
Len: Kdybys k valše potřebovala necky, tak o jedněch vím :-D Kat: Neboj, určitě to bude v pohodě. Poslední 2 roky chodí hodně mamin na plodovku, páč jim testy vyjdou špatně a pak je všechno v pořádku. ;-) Boženku moc pozdravuj, taky na ní myslíím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, no, když se to se*e, tak pořádně, zákon padajícího ho*na, no.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se na vás přišla mrknout, ale moc tu s vámi nebudu, jenom bych na to víc myslela - musím si něčím zaměstnat hlavu Díky moc všem, že na mě myslíte, pomáhá to. Jinak jsem včera dřepěla na netu a hodně toho načetla, takže už jsem klidnější, ale šok to byl teda hroznej. Věřím a doufám, že bude všechno dobrý, ale ty tři týdny čekání na výsledky jsou trápení...
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, určitě to bude o.k., musí! Hlavně nemysli na nic špatného a musíš věřit tomu, že to bude dobré!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No když jsem zjistila, že výsledky krve rozhodí jenom třeba viróza (jsem nachcípaná už přes měsíc) nebo krvácení v prvním trimestru, což jsem taky měla, tak mě spíš rozčiluje, že všichni na ty triply tolik dávají. V Evropě už se nikde moc nedělají právě proto, že vychází hoodně často falešně pozitivní...
Odpovědět
Ahoj holky, Boži, Kat - držím palce, ať to vše vyjde, i když asi čekání bude hrozný, tak ať volají co nejpozději, jak psala Kat, když volají brzo, je to špatný :-N Já na triply jdu za 14 dní a díky BRM a MK vím, jak je to "spolehlivý", taky s ebojím ,když to vyyjde blbě, na plodovku chci jít, je mi jasný, že taky budu asi šílet, ale věřím, že na jaře si všechny 3 budeme posílat fotky droběčkl, jak si vesele lebedí v kočárcích ;-) Len - mám pro tebe návrh... vyměním vadnou lendici za vadnou pračku :-D :-D Lendiici máme 4 roky a už 3 je na hov...o. Teď je na mminimu a zas jsem včera vytáhla rajčata ttotálně zmzlá na kost, vzadu je asi 5cm námrazy a je to tak namrzlý, že už ani poloce nejsou vydělat, jak josu tou námrazou přimrzliý k zadní stěně. M. se naštvala prý koupíme novou, tato je nějaká neznačková, stála do 10.000 v akci, a fakt nás se..e. Do mrazáku se ani nedívám, většinou přimrznou dveře a nejde ani otevřít :-N
Odpovědět
Zab: Mě taky vyšli blbě, ale poslala mě dr na další a ty jsem měla v pořádku. jako já myslím, že je dobře, když se to dělá, je to pro tělo menší zátěž, než když musíš na plodovku. Holky, jsem objevila dárek pro naše robátka http://www.dino.cz/vlacky-na-baterie-... a nebo tam mají sadu se 60 ks za 450,-. Takže děti dostanou dárek a maminka si bude hrát :-D :-D :-D Anička má mašinky ráda a moc se jí líbila výstava a Kubík si mohl hlavu vykroutit. :-)
Odpovědět
Moni - krásné. ;-) Já jsem včera poskládala tu podložku pod mimčo, abych věděla, že to funguje a nic nechybí, a nechala jsem to v obýváku, a M. došel domů, tak sjem říkala, že dnes se mu bude v obýváku spát pohodlněji, že jsem mu nachystala pelíšek :-D
Odpovědět
Tay jsem dala zatím prvních pár foteček od Majky - jsou fakt krááásné, Majky ještě jednou díky moc. ;-) http://www.btweb.cz/1trimestr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, máš pravdu, fotky jsou krásné a Tobě to šíleně moc sluší! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, papa, loučím se, zítra tady nebudu, jedu na školení do Hustopečí, tak v pátek papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak jsme zpět...samozřejmě že hned jak jsme vyšli z baráku, tak začalalo pršet......teď jsme přišli domů a máme teplé čajíčky..... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Blani: Fotečky jsou moc krásné a moc Ti to sluší x-) , to já je měla hnusný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo co jsi měla hnusný?
Odpovědět
Len fotky z těhu s Kubíkem, jsem Vám sem kdysi dávala odkaz.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ale Mončo ty byli pěkný......mě se teda líbili.... :-) Já se fotit nenechala a teď mě to docela mrzí......ale třeba si kvůli tomu ještě vyrobíme jedno štěstí :-N =-) x-)
Odpovědět
No já nevím, chtěla jsem trochu něžnější ........... no ale už je pozdě, mám smůlu.
Odpovědět
Moni - pokud si dobře pamatuju, tak byly takové tmavší, něco na způsob Saudek, ne? Ty jsi tam byla s malou s držela jsi růži.... Leni - dobrý důvod pro další dítě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
breberušky,já vás vůbec nestíhám... :-( blani-jé, ty sis dala fotečky na stránky... a já ti tam dnes chtěla poslat tu chválu na ten zbytek fotek a pořád nějak nestíhám se k tomu dopracovat !!! Ty jsi krásná, ale ty fotky... no nevím, jestli se ti budou líbit? :-S Já s něma spokojená nejsem. momou-Moni, hnusný jsi neměla, jak jsi na to přišla? Přesně jak píše Blanča ,mne to přišlo jak od Saudka, takové umělecké ;-) A malá tam byla úžasná, jak modelka... leni- :-D a nechceš si vycpat pupek peřinkou a nafotit to? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?