Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tě Blani lituju....já tohle měla jen s Fildou tak do 12tt, ale jen ráno...a s Naty naprosto v pohodě.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme se právě nabaštili.....měli jsem rybičku, zeleninku a rýži.... 8-)
Odpovědět
Len - mě to vacení začalo někdy v 11, 12tt :-N ale ráno je mi nejlíp, nejhorší je večer a noc :-N Market - zhubla jsem jenom 2kg, te´d když jsem najezená atd., tak mám tak max. o 1kg, 0,5kg míň, ale poslední 2 týdny už jím skoro tak jak dřív, ale váha je furt stejná :-N Jen pupek roste :-N tady je naše křivka přibírání, mezi ty dvě tlustší šedé bych se měla vlízt a ta střední (není moc vidět) je průměr, podle ní bych teď měla přibírat cca 0,5 kg za týden. ;-) Ale zatím jsem docela na začátku, na přibírání času dost :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to máš pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A řikalas to dr? :-|
Odpovědět
leni - jo, ale tak tohle zvracení mám jen občas, takže fakt mám dost možností přibrat,leckdy fakt sním na co mám chu´t a nic mi není, ale pak najednou za dva dny bác, sním na snídani rohlík se sýrem, a celý den je mi z něj blbě, a až večer jde ven, minule to zas byly suchý těstoviny :-N
Odpovědět
Dnes musíme držet palce Kat a myselt na ně,aby jim to dopadlo dobře :-| Tak snad brzy napíše jen dobré zprávy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, Kat, no jo, snad bude vše o.k.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blani, tabulky hoď za hlavu, přibírat začneš, neboj!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky určitě to bude u Katy v pohodě...je to přece silná horská žena!!!!!! :-) ;-) x-)
Odpovědět
Leni - máš recht ;-) http://ona.idnes.cz/novinka-ve-spodni... si koupím a M. trefí šlak... sipředstavím ty moje bombarďáky, jak svítí ve tmě, by se asi lekl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je strašný, Blani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi musí přinést Ježíšek..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
škoda že to nesvítí i ve dne..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Já jsem za tu výhru ve fotosoutěži dostala nějaký reklamní brožury Domu umění a taky obyč.triko s jejich logem a to logo svítí ve tmě. A o víkendu jsem je nějak dala nahoru do poličky a máme taková mléčná skla na dveřích do skříně....Martin šel spát někdy pozdě v noci, zhasl a prý se hrozně lekl, že mi ve skříni něco svítí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hihihi, to se nedivím, bych se taky lekla!
Odpovědět
Profilova fotka
Berušky, loučín se, ve 3 vyrážím na poštu a pak se jdu stříhat. papa zítra
Odpovědět
Blani svítící bombarďáčky jsou super x-)
Odpovědět
Ahoj holky, bohužel mi te´d došla smska od Boženky, že jí taky testy nevyšly dobře a v pátek jde taky na plodovku. Mám vás všechny pozdravovat a prosí jestli někdo nemáte telefon na Kat. :-| Axh jo, to je zas den :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani IP... holky, dnes vás nestíhám, tak se omlouvám, ale dočítám jak to jen jde...
Odpovědět
Majky - díky. Tak telefon už mám a jelikož se opakuje včerejšek, tak pro dnešek končím a odkládám počítač, ať nemusím umývat monitor :-N ahoj
Odpovědět
Ahoj holky, nevím s kým jsem se to bavila ohledně vyvolávání fotek vel. 20x30...takové jak jste některé viděli, jak mám udělané z nich celé svatební album. Normálně stojí 70,-, ale tento měsíc je zase akce za 29,-. je to přes firmu AZfoto (stejnojmenné webovky)., prodejny mají Praha, Brno, Ostrava.... nevím, kdo se mě na to kdysi ptal, tak to radši píšu i sem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,co to tady čtu :-( Boženko i Kat,moc na Vás myslím!Držte se,holky! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.zase jsem tu asi sama co? Kat a Bozence drzim palce at vse dobre dopadne. A Blani tobe preji at ty nevolnosti brzo pominou.Na fotky uz se nemuzu dockat.Jo a ani jsi nepsala co ti M.rikal na ten kolac co jsi v patek pekla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, co to čtu?????????? Kačenka mi ráno psala, že jí vzaly plodovku a že to strašně bolelo a čeká na výsledky. Na Boženku moc myslím!!!!!!!!!!!!!!! Má kamarádka byla dnes na kontrolních genetických testech a max ve středu bude mít výsledky. Držte se všechny a dávejte na sebe pozor!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak to vypadá s Kat a Boženkou, nevíte? MOc na ně myslím a držím pěsti! Blani, badik má pravdu, ani jsi nenapsala, co M. říkal na to, že jsi pekla a jestli jste si pochutnali? A jak dlouho Ti bylo včera zle?
Odpovědět
Dobré ráno, téda koukám,že holky byli taky na plodovkách nebo půjdou. No nezávidim,ale mě to fakt nebolelo.Je to jak odběr krve,jen prostě větší tlak. A koukám,že to tu nevíte, zpráva od Murynky: "tak jsem tu, jmenuji se Sofinka, na svět jsme přišla 2.11. ve 21:45, vážím 2,25, měřím 44cm. Maminka i tatínek jsou v pořádku" :-D
Odpovědět
Jinak holky,ˇať vám výsledky vyjdou co nejlépe. Opravdu vám to ze srdce přeju ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, Téda, co se to děje, holkám moc držím palečky. Vetšinou jsem kolem sebe slyšela, že odběr plodovky nebolí, je to jen tlak, přesně jak píše Markee..... Teď hodně maminek chodí na plodovku :-| Holky, snad to bude v pořádku, držím palečky. Malé Sofince přejeme vše nej k narození, hodně zdravíčka a mamince hodně radosti a málo starostí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak než se vrhnu do práce, tak vás chci pozdravit... Také přeji Murynčiné Sofi hlavně zdravíčko, lásku rodičů a ať roste do krásy. x-) Na holky myslím a držím palečky, ať je to vše v pořádku...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Koukam Sofince se taky chtělo na svět o měsíc dřív...... :-) ale určitě se má čile k světu a poroste jako z vody.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?