Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, já si cucnu bayleys nebo jak se to píše x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky asi vás zklamu, ale my teď dorazili domu po "pár kusech"pivek a panáčků............ Už je krásná sobota, venku se začne rozednívat a my jdeme spinkat.Odpo jedeme k babičce a dědečkovi jim nakoupit a večer na bowling, to je zase víkend :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Papa všem a buďte hodní!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré sobotní ráno holky, tak u nás přes noc napadl sníh, tak se po snídani musim jít ven dobrovolně koulovat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,přeji všem krásný víkend u nás také sněží heč :-D :-D :-D jinak já jsem ostříhaná a obarvená a úplně jinak x-) a moc se mi to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a kde mme fotečku nové paní? ;-)
Odpovědět
Dobré ráno přeju všem, týjo Len,tak u nás sice je chladno,fouká vítr,občas poletuje sníh,ale na zemi žádný není :-S ,takže koulovačka u nás nehrozí. Holky já včera měla den.Jela jsem s Johankou ke svému tátovi. Že prý jim přišel vysavač co jsme chtěli k Vánocům,ale že si ho mám přijet prohlídnout,jestli opravdu je to on. Takže jsme tam dojeli(bydlí jen 3km od nás)nakonec ještě od nich dostaneme titanovou pánem od Ety(mám je vyzkoušené a fakt suprové).No a ještě se ptali(on a jeho přítelkyně-jsou spolu už cca 22let)co děláme příští sobotu 29.11? No a co myslíte,že z nich vypadlo? Táta se mi na stará kolena ožení. Takže jdeme na pidi svatbu.Já s Míšou a Johankou,můj bráška s přítelkyní a obě dcery tátovo přítelkyně s příteli. Dalo se to čekat,že to takhle dopadne :-( No napsala jsem sem před chvílkou výlev mého srdce,ale radši to smázla,nikdy nevím kdo sem nakoukne.Prostě holky,můj táta má prachy a ještě nějaké statky(domy) po rodičích.A mě je hrozně líto,že už nebudeme mít nárok na to co předtím.Oba s bráchou se bojíme o jedno to stavení mezi Milevskem a Chyškami.Díky tomu,že se ožení,tak to prostě nedostaneme(zbytek ať si dá komu chce).Táta to tam nemá rád,ale my s bráchou to tam milujeme.Je to teda zřícenina,ale krásný místo.
Odpovědět
Profilova fotka
http://pipiii.rajce.idnes.cz/murynka_2/ tady x-) markee kolik je tatovi =-) =-) to už jsou spolu tak dlouho a bere si jí až ted??to je nějaké divné :-(
Odpovědět
Murynko,on je prý nemocný,nemáme o tom nikde mluvit(tady ale jo,to nikdo nevykecá :-D )Ale mě to do očí neřekl,že má rakovinu. On mi řekl,že prý si ho chce ona vzít a že prý chtěj po něm důchod(ale to si dělal prdel,zas až tak doslovně to nemyslel).Ale prostě já nechci být jak parchant,který mu nic nepřeje,ale to by jste prostě museli ho znát.Když mi byli 4 roky a bráchovi skoro 2,tak se naši rozvedli.On doteď o mamce slušně nemluví,nás bere,jakože nás má(když měl platit alimenty,tak se pořád na něco vymlouval a to už podnikal,nakonec na nás platil,jak kdyby byl nezaměstnaný).Já ho mám ráda,protože je to můj táta,ale prostě ho mám ráda jinak.Né tak jako mamku,babičku a tak. Ona-tetka si je totiž jistá,že kdyby táta umřel,tak jí můj brácha vyhodí(taky co by tam dělala,že).Ale že tátovi je jedno,že na tom statku už pak nebude jeho krev,že tam prostě bude absolutně někdo jiný :-( Já tam být nechtěla,mě se tam nelíbí,ale brácha říkal,že je škoda firmy.Ale tímto ta firma(až táta nebude)půjde do kelu. Holky,vím,že je to divný se tak ptát.Ale nedej bože,kdyby táta umřel,tak první v dědickém řízení bude ona-tetka,že? A pak já s bráchou s jejími dcerami na stejné úrovni nebo tam je to taky rozděleno???
Odpovědět
Murynko-Markét,tobě to tááááák slušííííííí,fak jsi super kočka :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee ano pokud se vezmou myslím že to tak je,ona bude dědit první a půlku a vy tu druhou půlku si rozdělíte mezi sebe,ale také záleží jak otec napíš závět jestli jí napíše víc vy se budete dělit o třetinu :-( :-( :-( je to tak.....podle mě ona si ho bere z čisté vypočítavosti ]-( ]-( aby po něm-až se mu něco nedej bože stalo,brala důchod a zdědila to vaší firmu :-x takové ženské znám :-( jinak chápu že k němu nemůžeš mít takové city jako k tatovi který se o tebe straral a vychováva za to tě tu někdo kamenovat nebude |-| ale je to vážně smutné......a kdy se tedy žení?? jinak děkuji za pochvalu :-)
Odpovědět
Žení se příští sobotu 29.listopadu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja vas vubec nestíhám starosti a nemužu sedet pořad me boli šití a navic mi vyrazil hemeroid tak až bude líp tak napíšu něco víc i k porodu :-) :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, chtěli jsme jet lyžovat zítra a oni nikde nepremávají............Volala mi kamarádka, jsou v Rakousku na nějakým ledovci, že sněhu moc a moc, ale nejezdí, protože je obr vítr.To bych se zbláznila
Odpovědět
Ahojky Šáry a Zuzi, to víš,že jo Šáry,postraš všechny co to teprve čeká nebo plánují mimi :-D (nebo ono to přejde bolest od šití a i ten hemeroid-já ho měla taky a za chvíli to bude pryč).No myslíme na vás pořád. Doufám,že je Terezka moc a moc hodná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee terezka je andílek je moc hodna pořád spinka a rano až do pul 9 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na to já nemám děti, ale manžu.\\je téměř poledne a ještě spinká...........(je pravda, že kdyby mne nevzbudil telefon, asi také spinkám), dorazili jsme v 5:30 domu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem úplně mrtvá,vydrbala jsem celou kuchyn udělala dvě největší okna a už je nazdobila :-D jsou to okna do dvorku takže to lidi nevidí :-N a udělala skleničky a vytrýnku,a ještě uklidila celý barák :-p zítra nebo příští týden udělám zbylá okna a hotovo x-) Vánoce můžou přijít :-) ale ted jsi půjdu asi lehnout :-p
Odpovědět
Profilova fotka
murynka: Ty jsi holka šikovná.............
Odpovědět
Profilova fotka
ale úplně vyčerpaná |-|
Odpovědět
Šáry,tak to je dobře,že je hodná.Jen tak dál :-) Murynko,ty jsi šikovný.Mě okna ještě čekaj,i vyprat záclony.Ale jelikož hlásí chladno na celý týden,tak to udělám až potom,aspoň nám ta čistota vydrží až do Vánoc. :-D Tak na mě ta tátova svatba dolehla a už jsem to obrečela. Nojo,byli jsme pro něj na obtíž už předtím natože teď. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markee já ty okna udělala jen 2 právě proto že na ně neprší a tak ;-) a není vidět :-D takže jsou i nazdobený a ty u silnice udělám příští týden.....kdybych nemusela tak je ani nedělám jsou staré barva se loupe :-p ale jde o ten můj pocit,záclonky mi tu krásně voní x-) ten tvůj tatík to je tedy dílo ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Posluně hlásím, že jenom prolítávám - opět každou noc vás poctivě dočítám, ale přes den fakt není vůůbec čas. Markee: to blbý s tvým tátou, ale zkus se na to dívat tak, že už máš svoji rodinu a tak funguje, ale je jasný, že to mrzí a moc Mury: taky dnes gruntuju baráček. I když mě to uklízení jaksi pořád neopoští, co jsme se nastěhovali. Jo a taky mám nový účas, takový hodně zkrácený a světlejší, foto nemám. Tobě to moc sluší Baru: Moc tě vítám mezi zpátky a přeju, ať je Terezka pořád tak hodná. Už se těším na barvitý popis, mamčo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím...... perníčky upečeny..... ale padam na držku a už se těším až si sednu.........měla sem sice pomocníčka, který si musel udělat své výtvory a taky si je dal upéct........ :-D :-D :-D ale i tak jsem vyřízená.. nejvíc mě pak štve ten úklid :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
len to jsme dvě a to jsem ještě nepekla :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě jedna věc.... celé odpoledne tu padal sníh, takže Plzeň hlásí cca 5-10 cm... a moc hezky se na to dívá....hlavně při pečení těch perníčků to bylo takové vánoční... chápete :-N :-N :-N :-N Tak papa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je také hodně sněho a pořád chumelí x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré nedělní ráno x-) tady je sněhu už jsem byla venku s hafanem a ten řádil x-) x-) x-) a já jednou zapadla :-D a sníh jsem měla až nad kolena :-D :-D :-D jinak po silvestru ten víkend také asi vyrazíme na hory..na šumavu pozvali nás kamarádi je to obrovská chata :-) škoda že nemůžem na silvestra jenže manžel je do 4 v práci a já mám tu blbou pohotovost na telefonu :-p :-p :-p přeji hezký den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Murynko... my taky budem na Silvestra doma, za prvé kvůli malému a za druhé, Tom jde taky na Silvestra do práce.... musí udělat měsíční uzávěrku.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
len-no jo no ty práce ]-( ale hned 2.1 vyrazíme za nimi x-) manžel si zalyžuje a já budu chodit na prochýzky se psem :-D :-D u nás zase sněží a já nevím jak poedu zítra do práce :-( 3 týdny jsem neřídila aještě bude sníh ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mury tak to nejsi jediná. já řídila včera v tom sněžení a taky jsem z toho měla děsnou radost. Já v zimě nejezdim ráda, ale jen mimo město. Ve městě jsou silnice většinou v pohodě, ale za městem je to někdy o život.... =-) =-) =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?