Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-na tom letišti to taky nemělo chybu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markét máš mejlíka...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jsi naprosto nádherná.......normálně mam slzy v očích.......jsi krásná maminka a až budeš mít větší bříško, tak budeš ještě krásnější ženská........ :-) Markétka je kouzelnice x-)
Odpovědět
Leni - díky. Co ti to ta Mjaky poslala, že ona mi konečně předělala obličej ve Photoshopu :-D :-D :-D :-D :-D Já právě chtěla bříško už i teď, protože, kdo ví, jak budu vypadat po porodu,jestli se někdy vrátím na původní váhu. :-N Takže jsem chtěla fotky když ještě nejsem extra nateklá, prsa jakžtakž odolávají zemské přitažlivosti, atd. :-D Akortá ten ksichtík, ten vypadá, to doufám, že po porodu bude lepší :-N Naštědtí makeup + photoshop je super :-D Martin se mě ptá, co se tak usmívám, tak jsem mu říkala, že jsi mi poslal nádhernou fotku, a že to je ta, jak se mě snažil rozesmát, a že jsem ho tam měla mít na celý focení, tak vyvráti očka v sloup a prý: No to tak ještě ... :-S :-S :-S drzoun :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-poslala jsem ji nádhernou babu !!! ;-) Blani, já jen v photoshopu tu tvoji krásu podtrhla... :-) A s váhou si nedělej starosti. Myslím, že tobě zůstanou jen ty prsa (pak mi 2 čísla dáš, jo? + freťule k tomu) :-N ale jinak nebudeš mít žádné bříško. Já z Martina nemůžu.. :-D :-D :-D Nám mělo stačit, že mu visel pytel... :-D :-D :-D Luk vám teď zhodnotil tu foku, jak drží ten metr. Říkal, že z toho něco dýchá, že je špičková. Mne se taky moc líbí. Zítra ještě zkusím ty srdíčka, jak M. dělala. Tak a jdu s naložit do vany. a Už nebrečte !!! Vy jedny cítě. :-N Papa dobrou noc a sladké sníky.
Odpovědět
;-( když mě to tak dojalo.... A M. tam visí pořád :-D Dobrou ;-) A ještě jednou dííííííííííííííííííííííííky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.......... V pátek jsem to přežila, ale bylo to horší než obvykle.kamarádi měli proslovy a já si to živě představovala ;-( ;-( ;-( Večer jsem se strašně opila, přišla domu v půl sedmé, sobotu celé odpoledne na fotbale, dorazili jsme po 23hod a jsem hotová.Mám pyžámkový den.......... Blanka si s Majky užívá, to je nádhera. Leničko ty si nemáš na co stěžovat.byly jsme spolu v Ikee a zase nic, jedu za tebou do Plzně, také nic...........budu plakat :-( :-( :-( Hezkou neděli všem.....
Odpovědět
Zuzi - jen pořádně odpočívej a ať je ti líp ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blaničko psala jsem ti na ICQ
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/183116-p...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásně jsem se vyspinkala...........
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky.Ja chci taky videt Blanicku-kocicku. :-) Holky a neplanujete nejakej srazek?Minule jsem nemohla a pak jsem tu dlouho nebyla(uz bych si fakt mela poridit net) tak nevim jestli jste se jeste videli.Ja jedu nejak v pulce ledna na vikend na kurz do Brna tak bych se mohla aspon s nekym sejit ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se Vám dneska tak nechce? Jsem zase nějak nepostřehla, že byl víkend :-( Blani a Majky, jste mi slíbily fotky a nic :-( Jsem fákt smutná :-( A včera jsme koukali s Davčou na objektivy, ale jsou fakt drahý jako prase :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, jé, já jsem fakt trubka, kdo by to byl řek, že?! A telefon mi tam nikdo nebere :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, koukám, že mají až od 10:00, tak tam zavolám pak.... :-D
Odpovědět
Možná je brzy. Nic se nestalo ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, ale fakt jsem byla v šoku, vůbec jsme nevěděla, kam jsme se dovolala :-DDDDDD Prostě koza, no. Ale aspoň jsme se slyšely, ne?! Se mi bude hned líp pracovat..... x-) Majky, Blani - nádhera!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem.............
Odpovědět
Markétko, já jsem se chtěla začít smát hned :-D co jsi promluvila. Pak mě napadlo, že bych si z Tebe mohla vystřelit ....... :-D
Odpovědět
Ahoj Zuzi, jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím dnes od samého rána na kat a mou kamarádku, ta je od 9 hod na genetu na Letné.Hlavně aby byly holky zdravé, miminka v pořídku!!!!!!!!!!!! Jinak má zítra pasone narozeninky musím prásknout :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Báro - pokud nebudu muset ležet, tak určitě jsem pro srázek ;-) Víkend fakt rychle utekl, včera volala tchýně a prý jak si užíváme rodinné pohody, tak M. se smál, že by to pohodou nenazýval, tak tchýně se chudák lekla, tak jí vysvětlil, že je mi od rána hodně blbě a zrovna před chvílí jsem se vrátila z objímání WC :-N Takže jsem pak hned po TV novinách vytuhla,a zdálo se mi o svatbě..mojí sestry :-N A už vím co dostane přesně M. k svátku, koupím nějaké hezké fotoalbum, na první stranu nalepím oznámení, kdy jdem mu napsala, že jsem těhotná, pak fotky z UZ a za to ty fotečky od Majky... Stejnak asi do toho budu koukat spíš já :-N ,ale tak k tomu dostne nějakou sladkost a bude mít :-N a ještě nějakou sexy fotečku v malém vydání do dokladů, má tam jednu moji hostorickou, prý vypadám jak učitelka.... Včera jsem koukala na Tv noviny a byla tam reportáž, jak správně balit baby, a instruktorem byl jeden kluk od M. z koleje, já na to koukala, pak jen ze sebe dostala.... to je téééén... M. se obrátil k TV a vyklouzlo mu :Ty voe... je to X. :-D jsem si na začátku reportáže říkala, kdo vymyslel takovýto kurzy a pak jsem teda byla v šoku.... :-N A fotečky co mi fotila Majky se npřed musí upravit, vybart ty nej a pak vám je hodím na net a dám odkaz. Nebojte, myslíme na vás. ;-) Ale musíte Majky nehat trošku vydechnout, aby měla čas je upravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je dnes tak hnusně.......prší...ještě že nemusím ven.... :-S :-S :-S Odpoledne jedeme na hřbitov, tak doufam, že už pršet nebude... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blany, se nediv, že jsme všechny natěšené na fotečky....Jsou úžasné! Jsi fakt nádherná! Pasone, Ivi, tak vše nej nej nej k zítřejším narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani včera jsem ukazovala Tomovi ty tvé těhu fotečky a říkal, že si budeme muset pořídit ještě jedno mimčo, a že si pak k Majky uděláme výlet a ona mě taky takhle vyfotí ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kdo bude fotit mě????????????????Asi Vašík to tak vypadá :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, co vám ta Majky poslala??? :-D že ona někde stáhla něco z webu a upravila mě ve photoshopu.... jsem ani nekoukala včera na email, jak mi pak bylo zle, tak musím rychle napravit.
Odpovědět
Blani: Já chci taky vidět fotečky, prosím prosím prosím .... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tobě bylo špatně? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?