Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my mame na vrtacu takove slehac na maltu,lepidlo atd.ale testo me tim nenapadlo :-D ale dobrej typ kdybych nekdy mela delat nejaky velky mnozstvi testa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cukrarka?? ;-) pekarka pece chleba ne?
Odpovědět
no jo... :-D fakt dnes perlím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
badik-já jen vím, že ta horkovzduš. fritéza je i na zeleninu, omáčky,apod. ale na jakém principu funguje a jestli je to opravdu dobrá volba, to nevím? Prý na 1 kg hranolek se spotřebuje 3% tuku... =-) :-N To je asi vše, co vím...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to toho vis tolik co ja. :-( ja si myslim ze je to dobra vec jen tomu najit vyuziti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...jsem zpět....samozřejmě jsem vůbec nic nekoupila. Akorát se rozčílila v MHD...nehcápu, jak můžou být lidi tak zlý, neochotný a neohleduplný......hlavně chlapy a mladý holky. To je strašný...takže jízda celkem horor.... :-S :-S :-S :-S Aspoň vím, že příště šalinu nebrat..raději vozítko :-) Ahoj Badik.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj len...
Odpovědět
Leni - se dvěma dětma to musí být docela záhul. Mě M. pořád říká, ať využívám autobus, co mi staví přímo před barkem, když mi není dobře,ale takto si aspoň udělám procházku na šalinu na konečnou a v klídku si sednu. takto bych na stejnou šalinu přestupovala o pár zastávek dál, kdy už je narvaná (už u nás na konečné se zaplní většinou všechna místa), a doprošovat se uvolnění místa .... :-p :-p :-p :-p My doma skoro nic na tuku neděláme, občas nějakou tu flákotu masa, a fakt jen na pánvi s minimem tuku, takže vůbec nic o té fritéze netuším, ale poptám se Martina, on je takový vařič :-D teda kuchař :-D
Odpovědět
Profilova fotka
badik-důležité je si to odůvodnit, proč to koupit... :-D leni-copak? Blani-a Martin bude zítra doma? Abych věděla, kdo nám bude držet odraznou desku :-D
Odpovědět
Majky . bude. le nevín, v akým stavu, jelikž dnes šel po delší době zapíjet :-N Ale když se vysvleče, tak jako odrazná deska bude fungovat taky dobře , běloba moje :-D
Odpovědět
Blbnu- Martin bude ok, jelikož nesmí pít :-D :-D :-D
Odpovědět
Tady jsem objevila test pangacia: http://ekonomika.idnes.cz/specialni-p... ;-) Všem krááásný víkend ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný víkend všem :-) , já se loučím a vrátím se vám zase v neděli večer nebo v pondělí, doufám, že mě to moje dítě nebude nenávidět, že jedem zase na noc, ale my jsme hold hrozný výpravy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já jela jen s Natálkou, ale bylo to hrozný...sem se chvílema i bála....... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky..... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tohle je nevěsta s mým závojem který jsem jí prodala..... ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahoj Leni, jsem ani nevěděla, že jsi měla takový dlouhý. Teď odtud odjížděla Majky, musím jí tu přede všemi pochválit, měla svatou trpělivost, jsem se nějak zapomínala tvářit inteligentně, děkuji ještě jednou moc ;-) ;-) ;-) ;-) Jsi prostě skvělá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani se teda budeš muset podívat do mého svat. alba...... :-D :-D :-D
Odpovědět
už jsem koukala, ale fakt mi přijde nějaký jiný :-D Asi jsem slepá.... a to vastně Majky potvrdí, mě krásně namalovala, a pak jsem po 3 hodinách bez brýlí už do toho objektivu házela myslím pěkné ksichtíky :-D Majky - nenechala si tu adresu, nakterou ti ježíšek pošle dárek k vánocům. Dárečky už mají umytý kožíšek a zbaleno na cestu. :-D :-D :-D :-D Jen udělat díry do krabice :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky cácorky, tak jsem ofiko doma u PC... leni-oprvdu je to tvůj vařící závoj??? :-D bleni-teda ty mne tu tak vychvaluješ, ale ještě jsi neviděla výsledek.. už to stahuju. Doufám, že jsi Martinovi barvitě vylíčila historku s jeho pytlem... :-D :-D :-D Bylo mi u vás moc dobře, máte nááádherný byt a Martin je srandista, už ti věřím každé slovo, co tu o něm píšeš, by si rozuměl s Lukem. A normálně se musím poplácet po ramenou, že jsem cestu zpátky od vás trefila na poprvé jako Pája a nikde jsem se nemusela motat... :-N Blani jééééééééééééé mi nadělí ježíšek vaše fretouše? Já hned L. básnila, že je chci taky... tak se tu jen smál =-) Ony totiž byly bobišky tak hodné, když jsme fotily, jak ležely v tom svém pelíšku jedna přes druhou. Kdyby to šlo, tak je vytáhnu a zulíbám jak to dělám Shaw... ale asi by se mi pověsily za frňák a já bych vyváděla jak ta tvoje kamarádka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét.....jojo je to můj vařící závojíček :-D :-D :-D :-D Já chci taky od tebe vyfotit...asi si udělam výlet..... :-)
Odpovědět
Majky - tak o jeho visícím pytli jsem mu nic neříkala.... :-D :-D :-D A teda nevím, čím tě M. zaujal, ale on byl nějaký hrozně hodný a tichý...protože tě nezná a neví, jak moc může provokovat :-N Holky byly hodný, nic jinýho jim nezbývalo. Však víš, jak první hodinku běhaly a koukaly a naivně si myslely, že je pustím, aby mohly taky řádit, ale pak je to přešlo, tak šly radši spát :-N A tu je ten seznam aktuálně předělaných fotek: http://www.btweb.cz/seznam.html ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-stejně to byla haluz, když jsi napsala, že vaříš se závojem... :-D To byly časy, co.. se hned tak nevrátí... :-N Lenísku, klidně si udělej výlet, dojed na portugálka nebo ještě lepší "nitru" to je lahoda !!!! blani-na mejlu máš první foto, tak to zhodnoť tvým okem... a nešetři mne... :-) Martin se měl chovat úplně normálně, dyť já nejsem žádná primadona (teda aspoň si to myslím). On i LUk je spíš zdrženlivěšjí, když někoho nezná, ale pak jak ho pozná, tak není k zastavení a je to perla za perlou. Kdyby jsi bobišky pustila, tak by se mohlo stát, že mám roztrhané nohavice, jsou totiž strašně dravá zvěř. :-N Fotečky jsem si dala do oblíbených a hned na ně mrknu.
Odpovědět
Majky - koukám a fotka kvalitativně super, ale píšeš, že posíláš vlaštovku, a ona tam na mě vykukla nějaká sůůůva ... A k fretkám - Martin teď říká: "Ona si je Majky nevzala??? Škoda... :-( " :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jaká sůva??? =-) Vypadáš tam nádherně !!!! Martin je srandista, by za něma ronil slzavé údolí a zítra by mi klepal na dveře, že je chce zpátky... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci vidět Blaničku..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ani nevíte jak vám závidím, že se takhle můžete vídat......já tady okolo nikoho nemam...jen Zuzku v Praze.... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se loučím...jdeme koukat na Taková normální rodinka... ;-) hezký večer a dobrou noc ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
leničko-pošlu ti ji na mejlíka, ať můžeš zhodnotit, jak jí to v těhotenství sluší !!! ;-) Mne to taky mrzí, moc bych tě chtěla vidět moje nejchytřejší blondýnko... :-( Třeba nám to někdy vyjde ;-) i tobě hezký večer a dobrou noc.
Odpovědět
Leni - Mjaky unás byla poprvé, předtím jsem se 2x viděli na sraze a 1x v Praze na letišti... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?