Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, jsem zpět od gyn. Trochu mě zaskočilo, že chtěla vidět výsledky z NT+, jeslti jsem si je vytiskla z webu, tak jsem říkala,že oni říkali, že tam dají něco pro mě a jí pošlou kompletní, tak to potvrdila, že prý jim to rhozně trvá, a že příště (za 3 týndy) jí to mám vytisknout. Já netušila, že to tak trvá, jsem mysela, že to hned posílají mojí mudr.emailem, když každé pacientce to hned dají k dizpozoci na jejich web. A apk jsme se dohodly, že si k ní převedu neschopenku, abych nemusela k obvodní. A na důchodce jsem dnes taky byla hnusná.... přijela šalina, a to moje č.1 je nejanrvanější z celýho Brna (taky nám tu na "naší" lince nasadili ty nejdelší šaliny v republice, protože kratší intervaly než ty 3-4 min už nejdou udělat), tak narváno, ale hned to 1.místo pro invalidy ve směru jízdy volný, tak jsem se tam protáhla a jedna důchodkyně teda musel astát u dveří. Tak jsem si rozepnula bundu, jelikož mi bylo fakt bleeee, a vypupila pupek, aby bylo jasno :-D :-D market - mám nafocený ry různé ohn.vzd., tak ti to pošlu na email. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markétko-jééé, nechce mi šéf koupit taky nějaký foťáček... :-D leni-pak nafoť pokojíček, ať víme, jak se Filípkovi v něm líbí. Jinak jsi mi už dlouuuho neposlala fotečky Natálky, tak mám absták, něco s tím udělej... :-N říkám, stačilo 5 vteřin počkat, bych si odložila a vstala bych a pustila ji, jenže ona neeee, asi se drala na proceduru nebo kafíčko do kavárny.... sranda bude, až ji tam zítra uvidím zase. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, zlatá, fakt! Díky moc! A důchodce by měli některý fakt střílet .....
Odpovědět
Market - nemáš zač. Mám aradost, že tady bude tolik fotografek :-D Holky, hodíte mi co to máte za tu knihu? Já přemýšlím, co koupit sestřence k váocům, ona měla stejný Olympus jako já, s ní jsme sjezidli všechny ty kostely, atd. taky chtěla nový foťák, ale u zrcadlovky ji vadila váha a malý zoom, tak si oupila nějakou nový digitál od Canonu, tak jeslti by to využila.... ale tak nastvaování clony, atd. to se jí bude hodit i tak, co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky jasně.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě jste mi připoměly... jela jsem dopoledne do města za červenou felícií ve které seděl "čepičář"... nic proti důchodcům za volantem, můj děda je taky "čepičář", ale jezdí tak dobře, že je to jediný člověk s kterým se v autě cítím bezpečně (když nepočítám mého manžela) :-) A ten chlap vezl zřejmě ještě svoji celou rodinu.. před každým přechodem zabrzdil (v pořádku), ale nikdy nikoho nepustil... pak jel cca 40 km/h a najednou dupl na brzdy, tak já za ním taky... čekám, že třeba bude odbočovat... no neodbočoval, nezastavoval, jelo se dál... byl to tzv. "ředitel zájezdu" bo kolona se za ním začla tvořit solidní. Pořád jsem si ale v duchu říkala, "v klidu Markéto"... před dalším přechodem, na kterém čekala maminka s kočárkem a zřejme dcerkou zabrzdil, a ne že by zastavil... projel ho asi 5 km/h já zůstala jak opařená, protože ta maminka s tím kočárkem tam už vlezla... zastavila jsem a pustila je... za chvíli jsem toho chlapa zase dohnala a blížíme se k dalšímu přechodu a ke světelné křižovatce... před ní spomalili a stál na brzdách ale furt jel..v tu chvíli už jsem v autě nadávala a kdybych měla po ruce vodu tak si budu muset vypláchnout pusu... v zápětí jsem to nevydržela a ve služebním autě jsem začla na něho troubit, rozhazovat rukama, klepat si na čelo a předjíždět ho... moje nervy mi tekly až ven z auta. Jde vidět, že začíná "dušičkový" víkend, takže Blani, doufám, že do Brna se dostavím v pořádku v pohodě :-D
Odpovědět
Mjaky - určo ;-) kdyby náhodou něco, nebylo ti dobře, nebo bylo počasí na houby, klidně to odložíme ;-) Já mám času dost.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-ne v poho, to by muselo nasněžit a my nemáme přezuté, jinak přijedu !!!! ;-) No a ta knížka je spíše pro ty, co mají dslr. Tak nevím, jestli by sestřence k něčemu byla? Je to tato kniha http://www.idif.cz/cs/DSLR-kniha.php
Odpovědět
Majky - díky. Já právě myselela, že je to nějaká "obecná" kniha, tak to nebude to pravé :-( Snad to focení vyjde, budu působit na Marcelka, aby se hezky vyprsil a udělal pěkné bříško. Snad bude vše ok. Nějak furt myslím myslet na tu Janču, jsem dnes holky měla fotit jednu těhuli tady z Brna, co se známe z BRM a včera ji odvezli do nemocnice, tak snad bude ok. :-N S těhu se může kdykoliv kdekoliv, cokkoliv po... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jj, to byla ta holčina, cos ji měla fotit? Jejda. Držím palečky, aby byla O.K. Páni... a ty nemysli na nejhorší... vím, že je to těžko, já bych kvůli tomu ani nechodila ma MK. ale to si nevybereš, je to osud. Ale ty a Marcel budete v pořádku !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se pomalu loučím, papa zítra, pisnu, sice mám uzávěrku, ale podívám se za vama na chvilku,páček
Odpovědět
Profilova fotka
markét-papa !!!! ;-) Hezký zbytek dne.
Odpovědět
Článek se načítá
Majky - jo to byla ona. Na MK chodím, ale na dvě dizkuze - těhule z Brna, a Květen 2010, asi 3x jsem přispěla do jiných dizkuzí, když sjem s něčím potřebovala poradit (o štítné žláze a plicních chlamydiích), a tím to hasne. :-N Pořád je moje "základna" na BRM Market - ahoj, ať ti to rychle uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-to jsme samo rády, že jsi na nás nezanevřela... jasně, ono člověk tam vyhledá pomoct, ale prolízat diskuse a dívat se na smutná témata... to bych asi nemohla. :-( Obzvlášť ne, v době těhu. A ty máš v pořádku štítnou žlázu?
Odpovědět
Mjaky - když sjem před těma 2 lety zhubla 15 kg, tak několk týdnů trevalo, než zjistili, že to není z vředů, ale hormony. Moje gyn. mi zjistila hodně zvýšenou hlainu prolaktinu (dělalo se mi mlíko, neměla jsem ms, atd.) a pak zas v nemocncice mě ještě poslali na imunologii, a tam (mimojiné) zjistili, že mám v těle nějaký protilátky proti vlastbí štítné žláze, takže autoimunit.zánět, ale prý je to na hraně, i velikost je na hraně, kdy si s tím tělo poradí samo ,akorát musím chodit pravdidelně na na krev, a že v těhu to dělá problémy, že št.žl. nebude stíhat mě a malýho. takže jsem byla v půlce září na krvi v 6tt, to bylo ok, a teď v 11tt zase, výsledky mám 3.11. Ale v knize o těhu mám, že už bych měla být teď v momentě, kdy má mimčo vlastní št.žl., tak snad už je to ok. :-N Moc se v tom nevvyznám, ta moje mudr. mi vždyckyřekne, že to ještě budeme řešit bez léků, korát na ten prolaktin jsem brala ty 2 roky, a teď musela vysadit, a po porodu asi zas nasadím, ale to je 1 prášek zaa týden, sice stojí 150,- kus, ale zatím ho platí pojišťovna, takže pohoda, nějak problémy nevnímám..... Kdyy byl problé,, klidně si ji necháv vyndat, to je takový orgán na houby, když nefunguje jak má dokáže pěkně zavařit, ale bez něj to s lékama jde naprosto v pohodě. teda pro většinu. :-D :-D :-D Takže sice v papírech mám napsanou jakousi diagnózu autoimunitní thyreo..peroxi....cosi ale stejně prd vím, co s tím, ani si ten název nepamatuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jj jasně. No ono hormony jsou sivnstvo, můžou za 99 % nemocí, když nefungují je to špatně, když fungují nad míru je to taky špatně. Takže si nevybereš. Ten prolaktin umí pěkně rozhodit funkci hormonů. Má vliv snad na všechno. Ještě, že ví, co ti bylo a můžou to tak sledovat. Důležité je, že se v tom vyznají dr. ty se jen zajímej o to, jestli jsi v pořádku... ;-)
Odpovědět
jojo, dokud jsem to nezažila, tak jsem fakt netušila, že jeden takový "problémek" může mít takových příznaků. No,ale kdo zas s čokoládou u huby zhubne za 14 dní 14kg, že? :-D :-D :-D :-D Když jsem byla na krvi min.týden, rtak jsem si všimla, že tam bbyly jen baby (min.30 jich tam bylo :-N ), pak došel chlap, ale šel vedle na plicní :-N
Odpovědět
teď na MK s holkama počítáme pohlaví dítěte podle různých metod, docela sranda :-D Jedna chce holku, tak jsem jí psala, že když bude mít kluka a my holku, tak to vyměníme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-ty jsi srandistka, to bys mohla jet rodit do té nemocnice, kde vyměnili ty holčičky... :-D
Odpovědět
no jo, ale myslíš, že někde jsou takový chomouti, že ti vymění holku za kluka ? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčičky, jak je?Já jdu vařit a žehlit na zítřejší pohřeb.Dnes jsem koupila kytici.............
Odpovědět
Zuzi - u nás veselo, teda aspoň psychicky mě to teď dost nakoplo, no a fyzizky, od toho mám neschopenku, aby mohla v klidu ležet, spát a zvracet ,ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blani-já bych se ani nedivila... :-D zuzi-ahojky beruško, já jsem pořád v práci, takže se vede na pytel... :-S Až přijedu domů, tak udělám taky véču a půjdu trošku pohonit barák, ale moc tomu nedám, protože nebude čas. Na zítřek přeji hodně sil... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky díky a nevyplatilo by se "pohonit" něco jiného??? :-D :-D :-D :-D :-D Blani:já bych taky raději zvracela než makala :-D
Odpovědět
Zuzi - zítra se drž ;-) Já jdu nějak zaspat nevolnosti :-N Dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Je tu nekdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Badik, já tu jsem :-)
Odpovědět
Zuzi: Budu na Tebe myslet |-| A jdu spát, jsem po cvíču unavená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zuzi, budu na Tebe myslet. Blani, holčině držím pěsti, ať je vše o.k.! Holky, jdu fakturovat, zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... ;-) Zuzko dnes na tebe od rána myslím...drž se.... :-( Tak dnes pojedeme s Natálkou do města...potřebuje nějakou čapku na zimu, ale samozřejmě jí to musim vyzkoušet, páč ty velikosti jsou všude rozdílné....tak pojede poprvé tramvajkou.... :-D :-D :-D Určitě jí to bude děsně zajímat..... :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?