Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Marketas: Dyť tam měl Andulku :-D A vůbec, to se dělá mamince jí budit tak brzy? :-D Beru: My se prostě ještě nějak mlátíme s tím posunem času :-S
Odpovědět
Ahoj, no jo, holky ponocnice....už mezi vás nepatřím. Když si vezmu, že jsem do práce chodila spát tak v 1, někdy ve 2, nejzpozzději v 7 budíček, tak teda to m teď hodně přešlo. teď když mám silnější chvíli tak vydržím i do 11 :-N Ale mám skoro vždy koukání do stropu od cca 3 do 6 a pak zas usnu jak špalek :-N Ale asi je to nakažlivý, dnes jsem se po asi 4 takových nocích vzbudila až tak v půl 7, ale pak vstal M., že vůbec nemohl spát, tak jsem to asi hodila na něj :-D
Odpovědět
a tady úterní fotka našeho Marcelka: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... ;-)
Odpovědět
Blani: Fotečka je moc krásná x-) a jako myslíš, že to dole je pindík?
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jééééé a já vidím pindíka !!!! :-) :-N
Odpovědět
Moni - to asi ne, já na to poznám akorát hlavičku a tělíčko, doktorky se vždycky u UZ rozplývají jak je vše vidět a já vidím prd :)))) Mudr. kontolrovala oči, ruce, žaludek (ten teda nevím, jak viděla), pak srdce, že má správně komory a krev jde dobře.... no já tam skoro prd viděla :-N Když skončila, tak jsem se jí zeptala na pohlaví a ona, že by to mohl být kluk ;-) nebo tak nějak zvláštně to říkala, jedna z MK byla na stjeném místě o hodinu pozděj a taky prý odhadli kluka. Když tam nic nevidí, tak radši nehádají, že klukovi ještě nemusí být úplně hezky vidět, ale když tam něco vidí, tak prý kluka odhadnou s docela dobrou pravděpodobností. Aspoň podle toho, co říkali už těhulky ve vyšším stupni těhu a už mamči z Brna, cvo tam byly. Te´d si budu muset počkat do vánoc, až to bude schopná rozpoznat moje gyn. na svým UZ :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blani-tož to jsi mne zklamala, já myslela,že jsem chytrá blondýnka a uhodla jsem, že "tam to" je pindík... :-N
Odpovědět
Majky - to nevím, já myslím, že to je "řez" nožičkou :-N nebo proč by nám to ta mudr. neukázala, když by byl tak pěkně vidět? každopádně my už se těšíme na Marcelka, tak doufám, že se trefila :-N tady od rána chčije, mě se vůbec nechce na gyn. :-p jsem se koukla do diáře amálem se zhrozila, zítra mi končí neschopanka, takže musím za obvodní, v úterý jdu na endokrinologii a taky v tom týdnu mám jín na kontrolu na urologii. Děkuji bohu za "bezplatné" zdravotnictví :-D akorát v tom počasí bych byl aradši doma, než vysedávala po čekárnách :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jé, fotečka, super!Já se v tom UTZ sice vůbec nevyznám, jako Majky jsem myslela, že vidím pindíka azjistila jsem, že teda asi ne :-) A už mi přišla zásilka, díky moc! :-) x-) Mony, jsou jako Davča, ten mě taky budí brzo, třeba včera o půl 7 ráno....
Odpovědět
Market - tak tro jsem ráda, tak snad to bude s tím kroužkem dobré. Už se těším na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét už máš makro čočku??? Bezva, těším se na fotééééčky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kroužek je objednanej, má mi ho vyzvednout Monča, tak jsem zvědavá, kdy bude!Už se totiž těším, až to vyzkouším! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky, Markétko, jj, mám, Blaˇulka mi ji objednala. Jj, až bude chvilka, něco zkusím vyfotit, ještě čekám na redukční kroužek. Taky mám objednanou tu knížku a prej nikde není, že bude nejdřív za 14 dní, do té doby toho asi moc nenafotím. Teda, zkouším,ale doma je špatný světlo a taky nevím, jak bych měla ten fo´ták nastavit.....
Odpovědět
Profilova fotka
marky-vyčkej času... ono to přijde. S tím světlem je to na prd... buď musíš mít hodně světelný objektiv, nebo blesk, ale jelikož nemáš ani jedno, tak se moc fotit nedá. Pokud prodloužíš čas na foťáku, tak ten dlouhý čas neudržíš v ruce a fotky budou rozmazané... v takovém počasí se strašně špatně fotí. Vím to, když jsem fotila přes zimu v bytě s foťákem a pak, když jsem vyšla na jaro ven...ty podmínky byly úplně jiné.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já vím, dlouhý čas jsem zkoušela s provizorním stativem ( skříňka, stůl :-)), ale jinak teda nic moc. Je hnusně, to tě ani neláká jít ven fotit, bře je fakt hnusně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markétko, tam pak jedině ještě tu dálkovou spoušť, aby ses vůbec nedotkla foťáku a nedošlo k rozhýbání... Ale teď jsou nejkrásnější fotky, bo ten podzim je fakt hezký... jen když se dostanu domů, tak je už tma, jedině o víkendu. V nedělu budu fotit holčinu v zámeckém parku a na nějaké zahradě, tak si beru rukavice, nebo by mi asi umrzli prsty. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, budeš fotit holčinu? Teda, z Tebe je fakt žádaná fotografka :-) A jak vlastně dopadlo focení s Blankou, kdy budou fotky?Já vím, že podzim je nejkrásnějšíé, to beru, ale kdyby aspoň trošku vysvitlo sluníčko....
Odpovědět
Profilova fotka
marky-ale není ze mne žádná žádaná fotografka. :-p A nikdy hlavně nebude !!! Focení s Blani bude tuto sobotu ;-) Jj, mohlo by být aspoň ještě slunečno a trošku teplo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ty budeš fotit Blanku a ještě jednu holčinu, jo? Teda teda, jseš dobrá, fakt že jo!
Odpovědět
Profilova fotka
v sobotu Blanču a v nedělu nějakou holku, tu neznám, napsala mi mejla, když viděla fotky její kamarádky (té těhulky, co ji mám na stránkách) Markét, dobrá nejsem, neumím fotit lidi, fakt že ne, ale jsou to dobré zkušenosti... tak to zkusím? Uvidím, co z toho vyleze? Doufám, že mne pak moc nenadají, když se na to nebude dát dívat. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak já chci jako ale taky vyfotit :-) Furt přemýšlím na d tím objektivem.....
Odpovědět
Profilova fotka
Markétas, hele nepředbíhat jo ]-( ve frontě na focení jsem už já já já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tdy už se zase fotí...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško, promiň, já se zařadím, jo?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda fotografky vy jste na roztrhání.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani vás ráda nafotí !!!! ;-) :-) leni-co dnes robíte? Už jsi byla v té sámošce? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se vztekla na obědě na jednu starší paní (pacientku, co je v lázních) ale neměla si začínat !!!! :-D Jsem si nalívala polívku a ona mi drcla do židle, ale schválně, protože prolézala mezi dvěma židlama a stolem a tam bylo málo místa, tak jsem něco prohodila v tom slova smyslu "ježiši" . V jedné ruce jsem držela ten talíř v spolévkou a v druhé žufánek, neměla jsem se jak odsunout, bo bych to vyléla... a ona to slyšela a říká "no máte se posunůt, když vidíte, že tu není místo" a já jí říkám "a vy můžete říct zdovolením"... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, přesně tak, Ti důchodci si myslí, že si můžou dělat co chcou ]-( Jsme byli teď s šéfem koupit novej foťák pro kluky ajdu účtovat pokladnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Markét jojo už v 9 jsme tam pelášili....teď jsme po obědě a půjdeme za hoďku ke tcháům na návštěvu.protože přijede ještě ten náš kamarád truhlář dodělat nějaké kosmetické věci na tom pokojíku.... Majky paní byla asi hladová, nebo prostě nevychovaná osoba, která si myslí, že když je jí xy let, že se všichni kolem po.erou ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to je klasika, to jsou fakt takoví ti zlí důchodci-....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?