Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Stárnout??? To zní hrozně... říkejme, že budeme čím dál zralejší a zkušenější :-D :-D :-D :-D Martin dnes popisoval nějakou kolgyni či známou a říkal, něco o jejím "stáří", tak jsem se zeptala, koloik té "staré" je,a on, že 30 určitě, pak se zarazil a začal mlžit, že teda přes 35 určo, atd. Minule naznal, že jedna kolgyně už není mladá, ale stará bréca, že je jí minimálně tolik co nám :-p :-p :-p :-p drzoun....lichotník :-N
Odpovědět
Blani,tak to je Martin kolík :-D
Odpovědět
žádný kolík, to je u něj úplně normální, my do sebe takto ryjeme furt.... jedeme ve vlaku a začneme si dělat srandu, že já mu řeknu:Posun se špekoune, on, že já taky nejsem Twiggy, a začne: proč já s tebou jsem,žádná dlouhonnohá blondýna, vařit neumíš, s úklidem to nepřeháníš, na sex tě taky nemám,atd.... a pak se propukneme ve smích, tak baby naproti na sedačce nechápou. My jsme tak zvyklý ze školy, než jsem se dali dohormady, tak jsme do sebe takto ryli často a baví nás to dodnes...horší je, že občas je problém začít mluvit o vážných věcech, že se to zas zvrhává do srandiček.... :-N Jako třeba dnes to NT... otázka, jestli je v mé rodině nebo rodině otce nějaká ge.vada... Martin zas nahodil, že jsem se měla zeptat souseda než jsem tam šli, atd. Jo a pak jse šli kolem cestovky a on : Kam asi pojedeme příští rok.... a já: Bych ti to řekla kam, ale nebbudu tady mezi lidma mluvit sprostě... a on: Však jsem nemyslel nás, ty budeš vyježďávat s kočárkem po polích za barákem, myslel jsem sebe a milenku.... :-N Tak jsem nahodila, že nevím ,kde jeho asisentetka jesště nebyla a on, že myslí milenku z Bratislavy, ale že ji teď zanedbával, jak už tam nejezdí...a pak ještě: No a až se dozví, že jsem staré doma udělal dítě, tak bude naštvaná, že už jí nebudu moct kopovat tak drahý kožichy.... no prostě se doma nenudíme :-D
Odpovědět
Blani,máte doma veselo,to musím uznat. Ale je to fajn,že si tak rozumíte ;-) Já občas neumím některé věci pobrat(když mám depku a prostě náladu pod psa),takže mě Míša radši takto neškádlí. Ale můj brácha s jeho přítelkyní jsou stejní jak vy. Fakt prča je poslouchat. :-D
Odpovědět
Kat: Gratulka k dobrým výsledkům :-) Blani: Gratulka ke kontrole ;-) tak přesně podle sexíku, jo? :-D No já si pohlaví dětí spočítala podle stáří krve. Jako vyjít to nemusí, ale znám hodně lidí, kterým to vyšlo 8-) Markee: Šampíčko ..... super. Já si taky kolikrát při pohledu na Aní musím otřít oči a to jsem si říkala, že budu prostě kliďas :-N No nejsem, mě to vždycky nějak dojme. U Tebe je to ještě horší, ale neboj, určo bude mimísek a bude zdravej jako Johanka ;-)
Odpovědět
Moni - díky. To víš, když chodíš z práce k.o., tak soboty to jistí... pak se to počítá docela dobře :-N Víkend předtím byl moc brzo po MS a ten potom zas 3 dny před objevením //, takže to taky nemohlo být ono :-D
Odpovědět
Blani: Tak to je pak jasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se vrátili z nákupů plen a dalších mimi nezbytností a konečně jsem vás dočetla a musím říst, že jsem se i dost nasmála, hlavně komentářům Blanky :-D Ale kolo jsem si z nákupů zase nepřivezla, teda asi už jsem si vybrala, ale nebyl čas se otravovat s vybíráním jednotlivých doplňků, tak to budu muset zvládnout po netu nebo tam zajet někdy s kočárkem. :-| Markee, to je dobře, že jste si udělali pěkný večer se šampíčkem :-) já zaslzím každého prvního v měsíci, když si uvědomím, že té naší princezně je zas o měsíc víc |-| natož až bude slavit třetí narozeniny jako vaše Johanka. Momou, nám to podle krve nevyšlo, ale podle toho čínského kalendáře početí ano. Blani, no jo to se to počítá ;-) u nás by teď ale ani nebylo co :-N Badik, tak snad už sis taky všechny nepříjemnosti vybrala a teď už budou je samá pozitiva a sociální jistoty.
Odpovědět
Dobré ráno Beru: No vidíš, mě to nevyšlo podle čínského kalendáře, nebo vyšlo ale přesně obráceně :-D Ani měla být kluk a Kuba měl být holky :-D Ale podle krve to vyšlo. Tak ono je to stejně 50:50 :-D Jaké kolo sis vybrala Horáka nebo trek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že řešíte jména - ámoška má Sofii, to se mi moc líbí, ale jak j říká Sofinko, tak to se m nelíbí vůbec, zní to jako Fifinko....A druhá má Sebastiena a Sáru. Sebastienovi říká Sebíku a to zní taky dost strašně. Další má Frederika a říká mu Fedošu - taky dost hrozný...Mě se strašně líbí Nela, takže já mám celkem jasno. Nela nebo Tereza. O klukovi nemáme jasno, bojujeme. Mě se líbí Lukáš a Matyáš, Davčovi ne, nevím proč. Filip taky nen šptné. David se mi líbí, ale nechceme mít jména po rodičích. Moje maminka je Anna a prosila mě, ať Annu nedávám, protože jsem říkala, že se mi to líbí. Ona strašně trpí tím, že jí i v 58 letech říkají Aničko, že je to blbý...No, nevím...
Odpovědět
Marketas: Moje babička měla sestru taky Annu ( mi to došlo až po tom, co jsme dali jmého naší cácorce) a té říkali Any ;-) To zní hezky, ne? Jinak já mám raději obyčejnější jména, zvlášť když jsem se měla jmenovat Františka :-N :-D
Odpovědět
Ahoj, tak další pobavení.... jdu spát, stoupnu si před postel, pohladím si pupík a říkám nahlas: Ty jsi moje zlatíčko...teda naše! a z postele se ozve: ...Teda sousedovo! :-D JInak hládím, že v Brně je vyjímečně krásně....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno,tady je zataženo a já nevyspalá, protože Aní strašila od půl jedné do půl třetí 8-( ještě že ráno manžel pod nátlakem přebalil a donesl mi jí na krmení, jinak bych asi usnula někde cestou :-N Blani, jsem se zas nasmála :-D JJ jak říká Monča, je to 50:50, ještě že jiná možnost není ;-) nám dr. na utz říkal, že by to mohlo vypadat na holku, ale jistota, že nikdy není a po tom, co se spoustě lidem v mém okolí narodil pravý opak toho, co jim řekli doktoři, tak jsem na to moc nespoléhala, ale první šatičky jsem samozřejmě koupila. a pak mamky kolegyně mi to určovala takovým tím krystalem (něco jako s prstýnkem na niti) a vyšel jí kluk, tak jsem to měli opravdu nerozhodně a překvapení bylo až na sále :-) a pokud si pamatuju, tak mi kdysi s prstýnkem vyšly dvě děti, holka, kluk, tak uvidíme, i když v rodině máme s manželem oba převahu starších sester... Mončo, kolo bude určo trekové, to je nejlepší, rozhoduji se mezi Authorem a Superiorem, líbí se mi tyto (viz. odkazy), ale u Authoru mi trochu vadí, že nemá skrytá brzdová lanka a jsou vedená po nahoře po tyči, u Superioru bych si nechala přendat jiná řídítka (naklápěcí) a brzdové páčky, protože ty co tam jsou mi přijdou nepraktické, že by mi překážely.Ten druhý odkaz, to kolo má sice snížený rám (já na něm netrvám), ale je víc sportovnější, ten třetí odkaz je víc pro klasický trek-turistiku. A pak si má člověk vybrat, když mají stovky a stovky druhů :-N barva bude určitě stříbrná nebo do modra. http://www.sirer.cz/sortiment/kolo/RE... http://www.sirer.cz/sortiment/kolo/RX... http://www.sirer.cz/sortiment/kolo/RX...
Odpovědět
Ahoj Báro, budete kupovat kolo u Šírera???? už sjte si tam něo kupovali? Protože mi tam kupovali před 3 lety 2 kola....stjený typ Author, modrá, trek. akortá M. pánskou vel. 20 a já dámskou 16, takže jsme vybírali podle toho, co mají na velikostně na mě, na M. tak toho měli plno. Ale pak mi je z bytu ukradli, tak loni jsem dostala nový, taky modrý, Pellls, crossový, takže něco jako trek, a dostali jsme zákaznickou kartu. A vím, že na ni byla myslím 5 nebo 10% sleva, ale nešlo to uuplatnit na kolo, ale na výbavu, takže jsem si pak za 1000,- vybrala flašku, držátko, a nějaký ty odrazky, atd. ony ty kola prodávají spíš taková holá,ať si každý dokoupí co se mi líbí. Kdybys chtěla, můžu ti tu kartu poslat poštou, myslm, že to není omezené datem, pár stovek na ní sleva bude... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Tak je svatek a ja zase trcim v praci :-( .Neni jak vam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Momou:podle krve?a jak to funguje kdyz chodim poustet zilou?Navic jsem jeste loni dostala dva pytliky cizi krve.To jsem ted asi v ..... :-D ,ale to je fuk stejne jsme si rekli ze to nebudeme chtit vedet.Jestli to teda vydrzim.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a mate aspon peknyho souseda? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, díky za nabídku, ale kartu máme dávno ;-) už má odtamtud kola celá rodina. Šírer je totiž místní obchodník a časem expandoval i k vám do Brna a do Budějic. Ta sleva je 6% na vše, co není ve slevě, takže bude taky na doplňky. Pells jsem taky zkoušela, ale moc se mi nelíbí. Já se nemůžu rozhodnout, jestli mít rám 19 nebo 20, doteď jsem měla 18 a ten je malej. Jirka má tu 19 a snesl by prý větší, jsme stejně velcí a já mám delší nohy.
Odpovědět
Beru - My jsme se Šírerem taky max. spokojeni, má tam krásnou dráhu, kde si člověk může vše vyzkoušet a fakt to kolo co mi nabídli jako první, tak to bylo nejlepší. ;-) Badik - sympaťáka ;-) Si M. bude tak dlouho dělat prd..l, až to někdo zaslechne a blbě pochopí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mas aspon navrch kdyz je peknej.Kdyby to byl nejakej slizoun a M. do tebe rypal byl by to vetsi pech.Mu priste rekni ze ma aspon byt po kom krasnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jestli je zenatej tak bacha na manzelku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,M. je fakt dobrej - by koukal, kdyby to byla pravda, co? Ale Davča je úplně stejnej, taky do sebe pořád "rýpeme" :-) A je to fajn, aspoň je veselo a člověk se nenudí ;-) Tady je hnusně, nesvítí, zataženo :-(
Odpovědět
Badik - jo, to už taky proběhlo.... když teřba probíráme, po kom bude dítě krásný a chytrý, atd....tak M. vždycky, že po sousedovi to nebude špatnný :-N včera jsem mu říkala, že mám radost, že mi UZ povrdil můj výpočet oplodnění a M. se ptal, jak jsem si byla tak jistá...tak jsem říkala, že asi vím, kdy byl na služebce, ne? :-D Tak jsem se zas pěkně nasmáli (hlavně na služebce byl naposledy ve straépráci v dubnu ;-) ) Jinak prd..je, že mě se hrozně líbí jméno Petr (hádej, jak se jmenuje soused?), moje setsra vypadla že bude kluk a mamka vybrala jméno Petr. A mě se to jméno líbí k našemu příjmení asi nejvíc.... pak ještě Honzík, Pavel, David,....ale to se buď nehodí k příjemení nebo se tak jmenuje někdo z rodiny :-N takže já mám zatím za sebe vybraná jména Petr/Petra... Peťa, Peťulka, Petřík,...
Odpovědět
Blani: Tak sousedovo? :-D :-D No z krve se říká, že ten kdo má starší krev tak to pohlaví to bude. A krev se "obnovuje, pročistí úplně" jednou za 7 let. My jsme počali 1.10.2006, Jarda měl narozky 14.8. a já až 21.10. oba jsme rok nar. 78, takže jemu se akorát "úplně vyčistila krev" a tak jsem měla krev starší já a tak je to holka. No a u Kubíka už měl starší krev Jarda. ;-) Ale jinak se říká, že záleží i na dnu sexování, spermie co nesou holky vydrží víc, takže třeba 2 dny před OVU, u kluka to prý chce ten den. 8-) Ale je to fakt jen 50:50
Odpovědět
Beru: Já mám taky Authora - Stratose a jsem moc spokojená, jen sdačka se mi sháněla hůř, myslím pro Ani. Blani: Hezký jména ;-)
Odpovědět
Moni - tak my jsme byli v době početí stejně staří :-N To budeme mít co? Hermafroditka? :-D A mě vychází oplodnění 2 dny po,...holka? nestraš :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Stejně staří? No tak to nakonec bude kočka jak pes :-D
Odpovědět
Tak je mezi náma pár měsíců, ale v době početí jsme měli oba 28 :-N tak já budu prostě bříšku říkat Peťulko, to je univerzální :-D :-D :-D :-D Akortá M. musím odnaučit toho Marcela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, s Peťulkou jsi to vyřešila, jen abys nemusela říkat Peťulkové :-D Marcel se mi taky nelíbí, ale třeba i Jakub je pěkné a k vašemu oříjmení by šlo. My to máme horší, máme moc tvrdý příjmení, tak musíme změkčovat. Mony, a proč se ti sedačka sháněla hůř? My to taky budeme muset pořešit, abychom příští rok mohli vyrážet na rodinné cyklovýlety ;-)
Odpovědět
Beru - to semi taky docela líbilo, ale víc se mi líbí jména s R, protože to naše zas pro změnu musíme "ztvrďovat" :-D Kdybych nemusela koukat na příjmení, tak bych chtěla HOnzíka, ale to z ní hodně divně. teda ve správném tvaru Jan. Kdyby si zval M. příjemení po mě, tak to by bylo jmen :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?