Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 katy- emoticon emoticon emoticon to asi těžko, já mám takové obžérství pořád, jen to na mne nejde vidět. emoticon Obzvlášť po tom, co jsem schudla, tak žeru jak neuvázaná a chci to nabrat zpátky, ale jde to pomalu... emoticon
27. říj 2009 ve 14:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 jo a katy, jaké máte vymyšlené jména??
27. říj 2009 ve 14:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 majky, já jsem tohle obžerství měla taky furt a žádná kila nahoře, ale to jen díky mému metabolistmu a blbým hormonům.... pak se vše dalo dopořádku a já začala nabírat, aniž bych teda jako chtěla emoticon

Téma jména... u nás tak trochu komplikvané emoticon Ale udělali jsme to tak, že manžel vybírá jméno pro kluka a já pro holčičku... tak že kluk Jakub a holčička Anna emoticon Hlavně jsme si dávali pozor, aby to šlo k našemu nezvyklému příjmení "Janičata/Janičatová" emoticon
27. říj 2009 ve 14:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 Ahojky,
Kat už jsem popřála, tak ještě Blaničce - moooc gratuluju ke zdravýmu miminku a ke klukovi. teda jestli se ještě pak potvrdí...
Já jdu na triply a do poradny ve čtvrtek...
A taky mi budou jako Kat dělat všechny ty vyšetření na HIV, krevní skupinu a tak až teď.
27. říj 2009 v 15:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Majky - no snad se paní doktorka trefila, ale v tomto centru mají docela velkou pravděpodobnost trefení se emoticon
A co máš vybráno za jména? Martin furt straší s Marcelem a Reném a i tak už asi měsíc říká bříšku: Marcelek emoticon Taky bojujeme s příjmením, chci české klasické jméno, třeba Honzík, ale Jan k našemu příjemní nejde.... Já chci hrozně Petříka nebo Petrušku, četla jsem M. celý kalendář a třeba Herman se mu moc líbil. Fakt nás nic nenadchlo. Mě se třeba líbil Matěj, ale jelikož by mu každý říkal Matýsku, což občas lidi používají i na M., tak by se to pletlo.... Martin taky krásný jméno, i pro cizince srozumitelný, ale sanžíme se vyhnout tomu, aby ho měl někdo z rodiny emoticon
27. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 mně je pohlaví taky celkem jedno, i když o trochu víc bych chtěla asi holčičku -taky kvůli jménu. Na klukovi se nemůžeme dohodnout, byl by to fakt boj
27. říj 2009 v 15:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Boži - tak to vám držím palce, ať dopadnete na jedničku. emoticon
27. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Blani, díky
27. říj 2009 v 15:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Já jsem si pohrávala se jmény v rodině.. prababička byla Anna... a její maminka Antonie.. mě by se snad líbila i ta Antonie emoticon Té se dá také říkat Ani emoticon
27. říj 2009 v 15:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak mám finální výsledky NT na netu, tak jsem si je stáhla, tak máme 53mm (to jsem myslela, že máme víc emoticon ), a kombinované riziko vývoj.vad 1:38.000 emoticon a jdeme spát, ahoj
27. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Blani, super!!!
My jsme ve jedenáctým týdnu měli 6 cm emoticon

Kat, já kdybych operovala se jmény v naší rodině, tak se dostanu ke Stanislavovi, Františkovi, Josefovi (asi pět generací) a k Boženě (jsem čtvrtá v řadě), Františce, Ludmile apod. takže fakt ne!!! Jo a když jsem dělala rodinný strom, tak moc pra, pra, pra, pra babička byla Scholastika emoticon
27. říj 2009 v 15:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Boži . doufám, že vás náš mrňous brzy dožene.... emoticon Akortá teď si musím v diáři přepsat týdny tt ze 14 na 13 atd... abych v tom teda měla pořádek jak to má být správně emoticon
27. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Blani, je to tabulkové miminko, neboj, je to super míra emoticon emoticon
http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-v-tehotenstvi-tyden-po-tydnu/
27. říj 2009 v 15:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat -to je mi jasný, že to bude sedět podel tabulek, když ho napřed změřila a pak podle tabulek mi řekla tt emoticon Já má 2 knihy o těhu a v každé jsou ty míry docela dost jiný, tak na to moc nekoukám,hlavně, že roste....a to teď při každ é návštěvě je vidět skok, přece jen teď se mimčo vyvíjí hrozně rychle mění, po 30tt to už bude nuda, to bude vypdat furt stejně emoticon (teda doufám, že mu nenaroste další ručička nebo očičko emoticon emoticon emoticon emoticon )
Boženko - teda ta pra, pra.... to je jméno emoticon
27. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
 Tak velká gratulace budoucím matkám emoticon výsledky dobré, tak to má být a na ten zbytek vás budou aspoň kontrolovat. U mě zase bylo riziko dědičnosti trombózy, ale naštěstí se to nepotvrdilo, a s opačným Rh (já - a mimčo +) naštěstí taky problémy nebyly, pro jistotu jsem po porodu dostala injekci protilátek, na cukrovku mě taky posílali koncem těhu a taky Ok, ale bála jsem se, páč já se sladkým spu od rána do noci emoticon

Chlapečky vám přeju, my se snad příště taky jednoho dočkáme emoticon ale teď jsem šťastná za holčičku, protože je hodňoučká o 1000% víc než kluk emoticon S vybíráním jména jsme doma ani velké rozbroje neměli, i když je fakt, že klučičích jmen moc na výběr není (těch pěkných) a taky jsme nechtěli, aby se opakovalo v rodině - podle mě má mít každý svoje unikátní jméno, aby se to nepletlo. A taky jsem zastáncem tradičních českých jmen (nebo biblických). Už od puberty jsme chtěla pro holčičku jméno Karolína, ale k naše příjmení je hodně tvrdé, tak jsme hledali něco měkčího. Anna je pěkné jméno a jmenovala se tak moje babička, která zemřela půl roku před naší svatbou, tak mi to přišlo taky trochu symbolické, že by se do domu vrátila další nositelka toho jména. A musím říct, že lidem u nás na vsi to udělalo ohromnou radost (měli naší babi moc rádi). Pro kluka jsme měli vybraného Matěje, tak ten je v záloze pro příště. I když mě docela štve, že je teď tolik dětí se stejnými jmény emoticon to já ve třídě byla jediná.
27. říj 2009 v 15:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Katy-já chci jméno Samuel, manžel Patrick (i to se mi líbí, ale ráda ho provokuju s tím Samuelem) emoticon Ještě říká, že dvě "sikavky" mít jeho dítě nebude, jako Sameul Skořepa... Na holčičku měl vymyšlené ještě předtím, než jsme spolu začli chodit a to Nicol a mně se ještě začlo líbit jméno Ema a já chtěla odjakživa mít pro holčičku dvě jména tak si pohrávám s myšlenkou že kdyby to vyšlo a byla to holčička tak by byla Nicol Ema emoticon

zaby-dobré jméno emoticon
27. říj 2009 v 15:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru - u nás letěl Martin. Na základce jich ve stejném ročníku bylo dost, na gymplu z 8 kluků 4 Martinové emoticon emoticon A pak hodně HOnza a s holek Lenka. Já řekla M., že malého kidně pojmenuju Marcel nebo René, ale že za to bude chodit v růžovým...Tak M., že přece to nebude žádná buzna emoticon , tak jsem mu říkala, že to si člověk nevybírá, jak se narodí, ale když vymyslel tak pitomá jména k našemu příjmení, tak bude růůůůžovoučký emoticon emoticon emoticon Paní co stála kousek od nás asi nechápala, když jsem říkala, že když René, tak mu koupím to růžové emoticon emoticon emoticon Anna je moc hezké jméno, to je Martinova babička. emoticon M. se rozhodl, že jak má takové modýlky pajďuláčků, tak každému "pluku" dává jména od stejného písmena....včera kreslil Marcela a Martina, dnes se rozhodl pro Timura, Tobiáše, Tomáše a Tibora ....a Reného už má taky....fakt takový miniautrní jméno každému na ramenou. Vám to někdy schválně vyfotím. jsem říkala, že to je jak se dělají u vrhu psů s papírama, že každý vrh má jména an A, další na B,... emoticon
27. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 blani-Martin je blázínek, s ním ty hormony taky pěkně cloumají... emoticon a Tobias se mi taky moc líbí... jen ho má kolega... emoticon no ale než já budu mít děti, tak se už nebudou dávat jména.. to budem žít na vesmíru a děti nebudou počaty cestou milování, ale splodí se z puse... emoticon
Dobrou noc Blani. emoticon
27. říj 2009 v 16:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Majky, tak to my zrovna dvě sykavky plánujeme. Rádi bysme měli SS. Samuel se mi taky moc líbí, ale kamarádka ho má a říká mu Samečku - od té doby si na to vždycky vzpomenu a jdu do kolen, což by u vlastního dítěte bylo fakt blbý. Zatím teda plánujem Sofii (ta se nám oběma líbí už od začátku, čili devět let, ještě než přišla do módy) a manžel Sebastiana a já Kryštofa. U Sebastiana mám problém jak mu říkat...
27. říj 2009 v 16:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Boženko-tak Sameček to je fakt blbý... emoticon já bych mu říkala "Seme" ale zase to může vyznět, jako když ho voláš "pojď sem" emoticon No víš, jak, vždycky ti ho i rodina přejmenuje podle sebe. Mne třeba rodina říká od malička "Makšo" já to nesnáším, několikrát jsem jim to říkala, ale pořád mi tak říkají a ono se to rozneslo už i po kamarádech emoticon Když mne můj chce naštvát tak ví, jak mi říct.
Sofi je krásnéééé, takové vznešené francouzské jméno. Sebastien se mi taky líbí a říkala bych bu "Bastien-e" akorát kámoška má psa "Bastyho" emoticon S takovou, kdybys to měla ke všemu přirovnávat, tak dítě asi nepojmenuješ. Ještě se mi líbí Simon (Sajmon) emoticon To abych měla tak paterčata, jen skrz ty jména emoticon emoticon
27. říj 2009 v 16:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Boži, známá má Sebastiana a říká se mu Sebík ... emoticon
27. říj 2009 v 18:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badik
Registrovala se 4. března 2008 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 20 přátel. Region Přerov.
    Přerov kostel sv.Vavřince, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
badik
Registrovala se 4. března 2008 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 20 přátel. Region Přerov.
 Blani u nas nic emoticon .Malem jsem sla zase pod kudlu kvuli cyste.Nastesti si na posledni chvili dala rict a sama zmizela.Takze zkousime.Nedavno jsem se v casaku pobavila nad rozhovorem s Bartosovou,ktera ze sebe delala chudinku ktera se divala smrti do oci.A nakonec z toho vylezlo ze mela cystu. Jeste mensi nez ja.Nevim co ma na to rikat treba moje znama z lazni co byla na operaci s cystou uz 4krat.
27. říj 2009 v 19:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Báro, tak to je mi líto. Ty cysty se rády vracejí, to je fakt. Tak ať už jsi zdravotně ok. O Bartošce jsem jen zahlédla článek, že je v kritickém stavu v nemocnci v souvislosti s potratem či co, ale pak jsem to nějak pustila z hlavy emoticon
Jsem si začala psát těhu výdaje. Zatím jsem na 4900,-, pro bublinu jsou tam akorát papučky za 190,- Jinak samo vitamíny, vyšetření, a 2 těhu sukně emoticon Dnes v tesku už jak na sviňu měli v akci jen růžový věci, modrý třeba byl balík 3ks, ale byl otevřený a byly tam jen 2, atd. emoticon
27. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badik
fotoportrét
fotoportrét
badik
 Jo v tescu mivaji krasny veci za hezky ceny.No ja doufam ze problemu jsem si uzila dost a ted uz bude jen dobre.
27. říj 2009 v 19:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 jojo, ja tam před týdnem koupila růžovou sadu kamarádce z 200 na 40,- a čekala na dnešní výsledky, a dnes už tam nic moc neměli :(
27. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
 ahojky,tak Kat gratuluju k výsledkům a Blaničce také ke kontrole a možná ke klučíkovi emoticon
My jsme si v 19:04 bouchli šampáňo,pže v tu dobu před třemi lety se Johanka narodila. Koukli jsme na fotečky a pustili video a já fakt už při bouchání šampusu bulela. Prostě ty emoce jsou pořád hodně živé. A hlavně si fakt uvědomuju jaký zázrak máme doma,že se vůbec povedla a že je bez následků. Prostě zdravá,krásná holčička.
27. říj 2009 v 19:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Blani my byli dnes v Tescu a maj fakt krásné věci. Já tam nakupovala hrozně ráda,jak pleny a kosmetiku tak oblečení. Johance výrobky tesco vůbec nevadili,mám je otestovaný a vím,že oblečení fakt vydrží veškeré teploty na praní a není to vytlemené a zašedlé. Prostě krásné. Chtěla jsem tam koupil oblečení pro 4 měsíčního kluka,ale bylo toho tolik,že zatím jsem to nechala být a příští úterý ho už určo koupím.
27. říj 2009 v 19:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Markee - gratuluji vám v takovému krásnému výročí emoticon Si pamatuji, jak jsem se tu začaly scházet před těmi 2 lety, to ještě většina bezdětná a vaše mrňata sotva uměla chodit a teď Leňa má už velkýho chlapa, Johanka už taky kus ženské,...., fakt to letí. A za pár let, to už zase bude úplně jinak, určo se všem vyplní všechna jejich přání....nebo aspoň ta největší emoticon
27. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Blani,letí to šíleně rychle. Opravdu se nenaděješ a budeš mít prcka v náručí emoticon
27. říj 2009 v 19:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badik
fotoportrét
fotoportrét
badik
 Jo pak uz budem jenom starnout emoticon
27. říj 2009 ve 20:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš