Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blanka tam může mít coko-li, hlavně ať jsou zdraví a krásné po mě :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jo jinak až se objeví Len, tak ji zrubejte za mne, protože v v té Ikee jsme byli taky ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Jdu vás jen pozdravit :-) Lukášek měl včera 3 měsíce, 6kg a 65 cm x-) Toto letí. Teď mi spinká, tak jdu využít situace a dát si něco k jídlu. Mam hlad, že bych sežrala i trakař :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Majky, tele né, telátko jsi! Ty víš, že máš takový problémy se střevama a dáváš jim takhle zabrat :-( Mě dneska bolí hlava :-( Včera jsem luxusně zmokla, celkem síla. dnes už snad pršet nebude!
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko, ahojky, mamino, jak se máte? Lukáškovi gratuluju ke 3měsícům! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haló, kde jste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu, ale koukám na romantiku v TV x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, to se někdo má, já se tady hrabu v účtech ve výsledovce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes jte mě, ženy, zklamaly! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já doteď makala a po obědě ještě budu... :-S Co holky Kat a Blani, ještě se nevrátily od dr.???
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět... - těhu cukrovku nemám (a to jsem byla přesvědčená, že ji na 1000% mám, podle toho, jak se cpu sladkým) :-D - byla jsem pochválena za přírůstek na váze, 1kg :-D - na pohmat hádě provádělo zrovna tělocvik :-D pochvala za můj klidný režim ;-) - testy: jelikož mám blbou imunitu, tak některé hodnoty vyšly hodně nízké :-| (což bych na začátku těhu mít neměla), tak že dostanu další "pilule" a budeme dlabat na podporu, abych hádě donosila až do finishe ;-), no a zbytek výsledků z těch tripplů budu vědět pozítří... =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, takže tak střídavě, ale hlavně, že je to tak 70% dobrý, ne? Na imunitu máš pilule a jinak bude vše o.k.! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas, no ty výsledky, na které jsem opravdu moc zvědavá budou až ve čtvrtek :-| No a mám jíst víc zeleniny, jako já sním snad traktor zeleniny, jenže mě už to leze ušima :-S A navíc, jak mi chybí železo, tak mi reaguje tělo na to tím, že mi odmítá ty mléčný výrobky a proto mám ty střevní potíže :-| Budu venku olizovat železný trubky :-D Doplním železo a zase si pochutnám na jogurtech :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat, hm, to je fakt na houby. A co nějaký laktobacily? To by nepomohlo? Biopron 9 nebo tak něco? A to je co za výsledky, Kat?
Odpovědět
Profilova fotka
marketas, v 16.týdnu se provádí stanovení krevní skupiny a Rh faktoru, vyšetření titru erytrocytárních protilátek, vyšetření krevního obrazu, serologické vyšetření protilátek proti syfilis, biochemický screening vrozených vývojových vad ve druhém trimestru, vyšetření moče. No a to železo je právě z krevního obrazu. Jo a říkala mi, že mám jíst víc krávy a vepře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-tak to čtu... jak píše Markét, tak aspoň něco v pořádku a je jasné, že tím, že máš sníženou imunitu tak tě budou hlídat... ;-) Nezbívá ti opět, než čekat, ale uvidíš, že to bude v pořádku. Tak se opatruj a držím palečky, bude to dobrý !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tak si šupej něco zabít :-) Jinak teda snad bude vše o.k.!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, no jo, budu pod dohledem, ale jsem za to ráda ;-) Marketas, už jsem si byla cestou koupit kus krávy a udělám asi ptáky ;-) teda jako vrabce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, se Ti s tím chce patlat, jo? To já bych raděj roštěnku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já radši nějaký cecek :-D jako kuřecí prso :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mám hovězí ráda, mńam!
Odpovědět
Ahoj, jsme zpět, máme 12tt+1 den (takže o 7 dní mladší, což je jak jsem předpokládala přesně podle sexíku :-D ), takže TP 10.5. , máme 2 ruce, 2 nohy, žaludek, srdíčko s 2 komorami, atd...prý zdravé dítko. Krev také v pořádku. Paní doktorka to začala balit, tak jsem se jí ptala, na co to vypadá....a ona vesele: Tak to poznáte sama, až to vyroste, co z něj vyroste :-D a pak jen tak jak kdyby střílela od boku vyhrkla: No, vypadá to na kluka... :-D :-D :-D Tak máme radost největší, snad se trefila, protože kluka chceme oba moc :-D takže tak. Jo a já chtěa jet do Olympie si koupit nějaké těhu věci, tak M. že jede se mnou mě doprovodit, a všude jsme lezli do hračkářství a až si zas někdy od rodičů půjčíme auto, tak má ve Sparkys vyhlídlého 1,5m krtečka, prý ho bublině koupí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů,jsme happy za Vás!
Odpovědět
Tak jsem si vás dočetla Kat - gratuluji k části dobrých výsledků. Asi jsem divná, ale měl brali ty protilátky, krevní skupinu, Rh, HIv, mor a choleru, atd. už před měsícem, už to mám i těhu průkajdě, že vše ok.... :-N Akorát štítnou atd. mi nebrala, jelikož to mi teď berou furt na endokrinologii, v září to bylo bez léků ok,teď mi brali zas krev a za týden jdu na kontorlu, tak to jediné mi už chybí ke štětstí a klidu na duši :-N A jelikož jsem byla na tom NT+, tak prý na triply nemusím, ale uvidím, nechám si poradit od mudr., jak to s tím je....Akoráta jakožto starší 25, s cukrovkářema v rodině budu muset na tu cukrovku. Dělali ji tu ousek od baráku a nedávno to přesunuli do centra (taky mohli ještě vydržet tady :-N ) Ještě jsem koukala, co vše v tom Prenatalu nabízí, tak 22-25.tt tam hci nakráčet na 4D :-N Dnesla jsem poprvé viděla se mimčo hýbat... napřed asi 1 min. se ani nepohlo, mudr. ejzdila po břiše a nic neříkala, já na naervy, a pak začala tím UZ víc rýt do břicha a asi ho vzbudila, to byly veletoče, jak hned se mrskalo....pak zapla barevný UZ na krev a bylo na čb vidět jen modre a červeně probleskující pracující 2 komory srdíčka, a slyšet to.... Martin se pak ptal co to bylo, prý že myslel, že malýmu škručelo v žaludku :-D (no jako srdíčko to fakt neznělo :-N ) takže tak, musel ajsem se vypsat, že to ylo super a jsme šťastný jak blechy ..a utahaní jak koťata, ve městě jsme se stavili na oběd a já při něm usínala a M. s emi smál :-N
Odpovědět
Majky - jak je , už líp? Můžu číct, že ti Actimely mě teda moc dobře nedělaly, lepší zkušenost mám s laktobacilama v tabletách :-N Tak snad už je ti líp. Já včera teda taky sprala věcí a docela dobře to dopadlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ono se to bud dělá v I. trimestru nebo až ve II. trimestru ;-) Záleží, jestli chodíš do centra nebo ke klasickému "gyndaři" ;-) Teď jsem zjistila, že jak půjdeme na ten velký UTZ, tak je to pátek "třináctého" (listopad) :-N No a vsadím svoje boty, že to je KLUK :-D už i ten prstýnek to ukázal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, 13. je můj šťastnej den a na pověry nevěř!
Odpovědět
Kat - já taky mám ráda pátky 13., mě to přijde jako krásný datum, uvidíš bude to ok. Když nám tehdy nevyšel Bouzov na 8.8., tak jsme si vzali diář a že teda jiný hezký pátek.... takže vyšel 6.6. nebo 13.6. ;-) Já chodím ke klasické gynekoložce, ona to všechno kamsi posílá, právě mě to překvapilo, že mi hned vzala krev. Akortá vím, že se to HIV atd. bere ještě jednou někdy na konci těhu....ale to je ještě dáááááááááleko. A dnes mi na tom NT+ říkala ta mudr., že mi udělá fotečku, a pak říkala, že UZ by s eměl dělat tak 3x za těhu, že všeho moc škodí. tak to já mám už UZ udělaných na pár děcek dopředu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mějte se krásně, já se loučím, zítra volnó, hurá! tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-já to tušila, že to bude kluk, nevím, proč, ale tak nějak jsem si myslela, že to bude... takže dalšího chlapa budu fotit !!!! :-D Jsem ráda, že je vše O.K. !!! ;-) Mám radost No a jinak, já jím lactobacyllus 10+. To je na střeva úplně ideální, nemám po něm už 2 měsíce průjem :-N ale jinak rádo snídám ještě actimely, víš... abych si obalilia střeva mléčným. Zatím mi to nic nedělá... ten lactobacyllus to drží :-N ale já se neměla včera přežrat té sýrové pomazánky, zapít to pivem a potuplovat to kávou, jsem myslela, že pobliju ráno i šéfa. katy-jj, u vás mám taky pocit na kluka... tak jestli ho chcete, ať vám to vyjde. My musíme mít tu holčičku, jinak bude doma rozvod, protože mi Luk nechce povolit jméno pro kluka a moje mamka mi řekla, že jestli mu dám takové jméno, tak mi ho vozit nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, mě je celkem jedno, co to bude, ale spíš se přimlouvám ke klukovi ;-) Jináč, jak si tu líčila to tvoje obžerství, tak nevím nevím, ale tipovala bych to jak na těhu chutě :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?