Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-já ulítávám na tvých fotkách... to je podíváníčko !!!! ;-) A ještě mi chvíli povídej, že neumíš fotit lidi, co ta tvoje svatba? Na tu bych si v životě netroufla... Mne se teď došla zeptat spolupracovnice, jestli ji nenafotím, že to chce přítelovi k vánocům... Ježiši, já, ty lidi ale fakt tak nerada fotím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-některé ty fotky poznáš podle stylu té fotografy. Zuzka má opravdu nááááádherné fotky, takové luxusní, ženské, něžné... nooooo... mám co dělat :-D
Odpovědět
Mjaky - taky těch fotek bylo X stovek a 2ú3 jsem rovnou mazala, prootže jsem si nevšimla, že semi tak rychle nenabíjí blesk :-N A ty úpravy ve Photoshopu mi zabraly asi měsíc :-N :-N :-N :-N To focení svatby,to byl děs, kdybyste viděly, jak se mi klepaly ruce. Jednak jsem bbyla dojatá (přece jen to byla svatba kamarádky a ne nikoho cizího) a pak ta odpovědnost... :-N Já jedla pak až odpoledne na hostině, jak jsem byla stažená, jak na vslatní svatbě.... Přece jen, když se nepovede focení v ateliéru, nebo nějakýho interiéru, atd, tak se to dá zopáknout, ale svatba? To bych měla do roka vředy zpět... :-N Docela obdivuju ty svatební fotografy, to si jich rodina sis moc neužije, když jsou o víkendech pryč :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to je bomba! Ta svatba je úžasná!
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženy x-) Dneska nějak nestíhám, jsem v jednom kole, tak že si vás dočtu hezky postupně ;-) Pro těhulky: Jsem si zkoušela dle pověry s prstýnkem na niti, co mám ukryto v bříšku a vypadá to na kluka 8-) :-D Tak nějak mám i já od začátku pocit osobní, že to bude klučina :-N tak si počkáme na utz :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky moje....... Mám za sebou opět dost nepříjemné období, vrchol všeho je v pátek v 11hod pohřeb. Prosím nezlobte se, já neměla náladu na nikoho a nikdy.Všem, které jste na mne myslely a psaly do IP nebo sms ze srdce děkuji, jste moje zlatíčka!!!!!!!!!!!!!! Už je to lepší, jen se bojím toho pátku :-( :-( :-( Co je tady nového?MÁM VÁS RÁDA.
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jj přesně jak píšeš, focení na svatbě nepřetočíš zpátky a neřekneš novomanželům "můžete se políbit ještě jednou, nestihla jsem to vyfotit" Ale tady jde vidět, jak skvělá jsi fotografka, jak jsi to zvládla a ty fotky jsou nádherné a oni mají krásnou vzpomínku. Co na to vůbec říkali? Byli rádi, žejo?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi-beruško moje, nic nového, zajímej se hlavně sama o sebe a ať jsi brzy z toho venku. Pořád na tebe myslím a ber to, že to je život... a ty už to nijak neovlivníš, musíš být silná a dát se do kupy... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, copak se stalo, beru? Majky, teda, začínáš být žádaná :-)
Odpovědět
Zuzi: Copak se děje? =-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-žádaná možná, ale až uvidí ten výsledek, tak půjdou do kytek... :-D
Odpovědět
Mjaky - no, překvapilo je to.... ona si mě možná nevěsta pamatuje tak max. z kolejí, když jsem jezdila za Martinem, že jsem furt ležela ve výkresech i u něj a fotila starým Olympusem max. nějaké pařby, tak byla nadšená. Hlavně, že žádného fotografa nechtěli, že jim to nafotí kamarádi atd., takže neptala jsem se jich,ale asi o tom, jak vypadá svatba focená Zuzkou S. asi moc neví... naštěstí. prostě někomu na oftkách záleží hodně, nekomu ne. ;-) Každopádně zkušenost dobrá, ale ty nervy. Kdyby člověk jen tak přicmrndával nějakému profíkovi, tak je to ok (tak jsem to původně nabízela a netušila, že nikoho na focení nemají), ale takto....naštětsí to fotil i jeho bratr (kromě obřadu), který měl fakt profi vybavení a ukazoval nám neupravené fotky a teda Zuzka a spol. by tu měla hned konkurneci. Akorát prý mu trvá i rok než je upraví :-N A u nás rrozvna po polibku fotografka o opakováí poprosila, že to nestihla :-N Máme to nechané i na videu a je hne dvidět, jak se všichni pak tlemí od ucha k uchu.... ale asi to říkat třeba 5x za obřad by už sranda nebyla :-D :-D :-D Zuzi - to me mrzí, že máš pořád nějaké špatné zprávy, drž se ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Market - já mám dneska nějakou plodivou náladu, tak se nediv IP :-D :-D :-D :-D O víkendu jsem měla depku největší, řvala v posteli celý večer, neděle taky katastrofa, dnes jsem se nějak přežrala na obědě a normálně najednou to je ze mě pryč. :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holčičky děkuji moc........ Odešel mi další blízký člověk, kterého jsem znala od malinka............ majky:já vím, bude to dobrý, měl věk na to odejít, ale.... Znáte to všichni.
Odpovědět
Profilova fotka
Řešíte fotky....... majky blani:můžete mi prosím poslat odkazy na toho pána z aukra?Vašík mi chce koupit něco k fotáku, děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jejdá, jak to, že máš podivnou náladu? To asi mimísek zlobí......A co jsi měla dobrého na oběd? Zuzi, je mi to líto :-( :-( Majk,y prosím Tě, fotíš hezky, co blbneš?
Odpovědět
Zuzi: Snad ne babička? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je bomba, koukněte na video! http://www.iclebo.cz/iclebo-video.html
Odpovědět
Profilova fotka
Moni to bych asi nepřežila...........nene, známý
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, nebuď smutná, beruško! Prosím!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Zuzi - drž se a máš to v IP ;-) Market - mě se vrátily nějaké staré špatné vzpomínky, které jsem myslela, že už mám za sebou, ale prostě mi je v sobotu někdo připomněl a já se z toho zase složila, měla bolesti v břichu, pak jsem začala špinit, tak jsem si prostě řekla, že mi za to nikdo na světě nestojí, abych se kvůli němu nervovala a nedej bnože potratila. Kdybych mohla a jak normálně nepiju, tak jsemměla hroznou chuť se opít... :-N tak naštěstí pomohlo se najíst a pak si tu s váma psát a člověk jak myslí na jiné věci, tak je mu hned líp :-N Ti kdyžtak napíšu do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, napiš do IP, čekám!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-já vím, je to těžké !!! |-| Vidím, že Blani už ti písla ;-) marketas-až budu fotit hezky, tak vám to oznámím ;-) :-N A na ten vysavač jsem se dívala, kdyby nestál cca 10 000 Kč, tak bych do něho šla, nemám čas doma na nic... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, je bombovní, že? Taky jsem říkala, že doufám, že ho brzo slevní!
Odpovědět
Zuzanko, drž se. |-|
Odpovědět
Tyhle vysavače jsem viděla před rokem za asi 25.000,ale asi jiá značka :-N Nevímm proč mě teď napdlo, že by se líbil našim fretkám, ony z vysavače vždycky nemůžou, napřed se ho bojí, pak na něj skáčou "ze zálohy"... todle by se jim líbilo.,... :-D Ale ensměl by být moc výkonný, to by pak bylo video, jak smradlavý kožíšek mizí ve vysavači ...šuuuup... :-D :-D úPLně jsem si to představila, kdyby chudáčci věděly, řemu se tady směju :-D JInak pan doktor prohlásil holky za zdravé, jedna přibrala a druhá zhubla. dnes mi došlo, že ny mají necelý 1kg, a to jsou takový vyžlátka malé do ruky, a to ještě samý chlup, když se vkoupou tak je to nic. a to se rodí děti (když občas koukám na MK), co mají 700gr. :-N To si fakt nedovedu představit :-p Včrea v Tv říkalai, že nějaká baba porodila v 26tt (nebo tak nějak ), dítě mělo 770g, a je v pořádku a prý ani nebude muset být v nemocncici a budou propuštěni :-p To se mi zdá torchu divné. :-N Já se narodila o 2 mědíce dřív, měla 2x tolik a v inkubátoru byla 2 měsíce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a jak by se takovej vysavač líbil mimískovi :-) fakt 770g anemusí být v nemocnici? To je nějaká blbost!
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-no je suprovníííííí hned bych ho brala !!! blani-moje babička, když se narodila měla taky tak nějak do 1 kg a stařenka (její maminka) ji dávala do ošatky s chlebem a šup s ní do pece :-D
Odpovědět
Market - myslím, že to dávali na Nově, tak víš co... věř jim :-D A dnes jsme šli z oběda a říkám M., ať zpomalí, a on, že mám výhodu, že jsme na ten kopec dva, tak jsem říkala, že sice jo, ale já to táhnu o bublina se jen veze. Tak M., že těch 50gr. ani nemůžu cítit, že to je jen 2 plátky kvalitní šunky.... dobré přirovnání, co ? :-D :-D :-D Tak jsem říkala, že teď máme tak odhadem max.20g, tak mi říkal že je to blbost, že když máme 10cm, tak nemůžeme vážit míň než plátek šunky :-N To jsou převodní jendotky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://bleskove.aktualne.centrum.cz/v...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?