Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-se tu šůlám smíchy, chvilku vás opustím a pracuju a dojdu o takové hlášky... Leni, náhodou model pravé blondýnky, víš jak by to za chvíli všichni kupovali... Jsem si v souvislosti s tím foťákem vzpoměla na vtip o blondýnkách. Nevím jak přesně byl, ale něco v tom slova smyslu... "víte, proč blondýna vyjde ven, když se blízká"... "protože si myslí,že se bude fotit"... no.. moc směšné to nebylo, ale znám jednu takovou, která by to fakt udělala... :-D a od nás s diskuse to není, bo my jsme všechny "chytré" blondýnky... brunetky, červenovlásky apod... x-) marketas-papa zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě umyla nádobí, dala prát pračku, pověsila prádlo z pračky předtím a za chvilku půjdu vařit. ještě je potřeba vysát, ale to nechám na manžílkovi, ať se taky trochu činí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zaby-a kdybys toho měla málo, tak můžeš sfrknout i k nám... :-D děvčátka, dnes jdem tchýni popřát k narozeninám... tož se jí musíme ještě stavit pro kostkový cukr.. :-D :-D :-D Fůj to ode mne nebylo hezké !!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky, já mám dneska nějaký pracovní den, i na PC dodělávám dlouho odkládané resty. Zase si vynahrazuju ten občasnej kopr kterej mám - někdy opravdu celej den jenom ležím....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se pro**ru až asi do Austrálie :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, díky za odkaz na fotky a videjko ;-) je to super, jak se cáká Andulka :-D jéé ona tam chodí i Ferinka ;-) jsou to ňuňánci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, jj chodíme tam společně a Andulka se s Matýskem osahávaj hned od malička :-D tak ať je ti brzy líp ;-) a hlavně se pořádně a do zásoby vyspi, budeš to po porodu potřebovat, u nás se totiž spinkalo po koupání asi hodinku a teď je zas čilá, jak kdyby bylo poledne ]-( jsme to ale hrozný roodiče, než abychom jí nechali řvát v postýlce, tak nám leze po posteli a kouká s náma na TV :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, tak že potencionální ženich na obzoru :-D Já jsem se docela vyspala po obědě, spala jsem až skoro do čtyř :-N a teď to na mě zase jde :-N No jo no, tak ji nechte, ať si leze ;-) Kamarádky mi vyprávěj, jak chodí jejich mrňata spát kolem desáté večer a vstávají v sedm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to u nám včera výjmečně usnula až před půlnocí, ale zase jsme spaly do deseti x-) já tvrdím, ať si klidně ponocuje, ale ať mě ráno nechá vyspat, protože vstávat třeba v 5 nebo v 6, to by byla moje smrt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Kat, to je blbý, Tě fakt lituju, průjem je hrozná věc! já mám dneska taky nějak žaludek na vodě :-( Už aby bylo 15:30 a já šla domů. Miláček jde dneska s prácí na pivo, takže pouklízím abudu se válet u telky. Holky, ani nevíte, jaká je to slast mít po skoro 3 měsících dveře na záchodě a v koupelně, si to fakt maximálně užívám :-D
Odpovědět
Dobré ráno, Marketas: Gratulka ke dveřím. Já je nemít, tak se prostě ani nevyčůrám. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, Mony, bylo to fakt děsný, 3 měsíce je fakt dost , ale už je dobře :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný páťulínek !!! Juchůůůůůůůůůůůůů a zítra výlet do Mejta !!! :-) katy-chudino, pořád tě to drží? :-( beru-jdu mrknout na fotečky a videjko marketas-Markét, vím, co to je, my taky byli dlouho bez dveří, jsem nikdy netušila, jak můžou být dveře důležité :-N
Odpovědět
Profilova fotka
beru-tak fotečky suprovní !!! Ty děti si to opravdu užívají a to že chodíte s Matějem a Feri je super !!! Malá je rozkošná, je hodně podobná na Jirku (teda aspoň mne se tak jeví) Bohužel video mi tu v práci nejde pustit,chce to po mne nainstalovat nějaký software, tak to nechám na doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno x-) Dneska jsem měla budíček už v 4:45 :-| Hádě mě vyhnalo čůrat a já pak nemohla zabrat... v 7h. jsem vstávala, páč jsem jela na krev kvůli tripple testům :-N a teď nějak mimo, nedospalá 8-( :-D Čekám, kdy mě překvapí můj přítel ze střevních potíží :-D Majky, moc si ten výlet užijte x-) Marketas, chápu tvůj pocit s dveřma, my je měli asi až po půl roce :-D Ale naštěstí máme v domě ještě dvě koupelny, tak že jsem si užívala když tak o patra níže :-D
Odpovědět
Tak právě jsem našla kartičku, na které jsou všechny možný éčka a zda je můžou děti a tak. Tak kdo chcete, tak mi písněte mejlík ;-)
Odpovědět
Našla jsem to ještě jinak, myslím ty éčka: http://www.bezkonzervantu.cz/download...
Odpovědět
Profilova fotka
Katy ahojky, tak ať jsou testy v pořádku !!! Moni-mne ty éčka dnes došli v mejlu.
Odpovědět
Majky: Jo jo, mě taky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsem se sice chystala na oběd, ale jak jsem se začala oblíkat, tak mě začalo šíleně bolet a píchat dole v břiše, tak jsem radši ležela, protože každý pohyb to jen zhoršoval, a jen jsem si četla a spala ;-) Ale dnes se chystám, od 11 tady mají nv jedné restauraci, kam moc lidí nechodí, je nekuřácká, tak se chystám tam. Beru - mě to video nejde pustit, nemám na to rpogarm, tak to večer zkusím u M. na jeho Moni - vy hcodíte myslím do bazénu hodně často co? Koukala jsem na fotky, jestli děti už nemají plovací blány mezi prsty :-D :-D Market - mě taky Makro něšloo moc vyfotit. Ony ty základní objektivy mají třeba psáno, že zaostřují až od 40cm (vtšinou, ale zvládnou míň), tak jak píše Majky, taky mám tu Aukru čočku (myslí, dokonce, že máme i od stejného dodavatele), na Aukru stojí 200,- a já s tím nafotila z cca 10 cm všechno tohle: http://www.btweb.cz/img/Podzim2009/fo... http://www.btweb.cz/img/Sneci/index.html fakt za ty prachy super věc.. ;-) Na Aukru je spousta vychytávek za pár korun, neznačkových, některé jsou na hov..., některé ale super. Majky - jak se těšís na víkend? Budeme ti závidět, krásně si to tam užijte a pořádně si odpočiňte.
Odpovědět
Profilova fotka
blani-no strachovaly jsme se tu o tebe hezky... :-| Myslely jsme, že stojíš s ešusem ve frontě a ty zatím takové problémy a dnes už dobrý? =-) Ty fotečky jsou božíííííííííííííííííííííííííííííííííí, strašně moc se ti povedly ostatně, jako všechny tvoje fotečky !!! Ale ten šneček je úžasný a o těch kytí ani nemluvím.. to je prostě paráda. ;-) Jen nad něma chrochtám... Já mám tu makro čočku +10 dioptrií a fotím s tím objektivem 18-105 mm. Není co závidět, já vám závidím daleko víc v jiných směrech, ale v dobrém... ;-) Určitě si to užijem, moc se těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Blani, máš IP :-) jak Ti je, beruško? Majky, čauec! Dnes zkusáím lehnout do návodu na foťák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markety-fakt? Tak jsem ráda, že tě to vzalo. ;-) Kdyby jsi něco potřebovala, tak klidně písni, když budu schopna tak ráda poradím
Odpovědět
Blani: Do bazénu chodíme každý týden (a fotit pořád ještě neumím :-( ) ale blány ještě nemají :-D Fotečky máš moc krásný, asi mě to budeš muset naučit.
Odpovědět
Majky - já mám 8 dioptrií a můžu ji dát jen na 18-55 nebo 35, protože je jiný průměr než ten 18-105. ;-) A dnes už lepší, prostě mmimčo mě občas potrápí, že jen ležím a snažím se nehýbat, někdy jsem zas půl dne úplně ok, ale tak jsem doma, tak prostě je mi to jedno, ležet si můžu podle libosti. Akorát příští týden jdeme 3x k doktorovi, tak to bude takový lítací týden. Ale slíbila jsem bublině, že když bude hodná a ukáže se zepředu panu doktorovi, tak už mu něco na sebe koupím.... :-D
Odpovědět
Blani :-D tak si si bublinu kupuješ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, fakt, jen nevím, jestli ty technické věci pochopím..... Blani, hihi, tak jsme zvědavá, jestli se bublina na Tvé sliby chytne :-)
Odpovědět
Market - myslím, že ne. Já ji slibuju hory doly, když mě přestane tlačit ,aby mě to furt nebolelo, že jí koupím velikýho plyšáka, a krásnou postýlku, a hlavně jí dám pořádně najíst, ale ona ne, ona bude zlobit, jíst nechce, nic jí nechutná, bude se roztahovat po celým břiše,.... :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se krásně prospinkala, tak chvilka mi fakt stačila ;-) Mám po těch odběrech modřinu jak ďas, i když jsem to držela jak mohla :-( Příští čtvrtek budu mít výsledky z tripplů, tak ted budu trochu nerv ten týden... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
blani-aha !!! No mne přijde, že když "zazumuju" na cca na 120 mm tak s tou makro čočkou se mi to už rozmazává (jakoby vinětuje) třeba tady u toho oříšku vidíš ty kraje? Ale zase když odzumuji na cca 70 mm tak to nedělá http://www.pearl.estranky.cz/fotoalbu... blani a to bys měla něco koupit,aspoň botičky, jak budem fotit bříško??? Nějakou rekvizitu by to chtělo, aby bylo jasné, že v tobě přebývá mimísek... :-D marketas-já některým těm technickým věcem taky nerozumím a spíš než návod k foťáku mne pomohla ta knížka o které jsme se včera bavily....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?