Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Další co leze z pelechu...jak vy to ženy děláte? :-D :-D :-D :-D Ahoj Beru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to bych ho akorát tak olizovala, jak nanuk :-D beru-to je provokace, já odpracovaného půl dne a ty si lezeš z pelechu...ccc, že ti to není vůči nám pracujícím blbé ?! ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky neboj,,,ono je to válení do oběda přejde až buou mít o jednoho špunta navíc :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Beru díky Ty odkazy jsou úžasný x-)
Odpovědět
Tak my máme obídku pangacia se zeleninkou na máslíčku, koření bez soli (není to poznat) a Anička s dědou mají brambory ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak vám musim napsat, že do teď jsem hubla stylem za celý den skoro žádný jídlo...a výsledek skoro žádný...to bude asi tim, že tělo nemá živiny a ukládá si zásoby, tudíž váha stojí.. takže ode dneška jim 5x denně..prostě snídaně, pak ovoce k svačině, něco lehkého k obědu, svačina a pak večeře, zase něco lehkého ....snad to bude fungovat......!!!!!! 8-) 8-) 8-) 8-) Jinak už se na to..... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Len: Jídlo 5x denně funguje, já mám 53.5 kg ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kolik si měla předtím? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, :-D , fakt šikovná holka, že jsi to našla! Majky, teda, to je fakt buzerace :-( Blani, já tak spím ráda na břiše, jinak ani neumím usnout....
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas to víš....jsem nejlepší :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou já už jsem stihla 3x nakojit, přebalit, pohrát si s Andulkou, uspat jí, nasnídat se, naskládat nádobí do myčky a teď uvařit brambor s brokolicí, no a v mezičase se hold válím :-N Leni, no já si na váhu nemůžu stěžovat, i když je fakt, že toho moc nesním, teda spíš žeru samý nezdravý věci, hlavně večer, snídám granko a něco sladkého nebo rohlíky s marmoškou nebo s medem, když mi zbude jídlo od předchozího dne, tak si dám obídek, jinak přes den sezobnu, co kde najdu, jogurt, sušenky, slakosti, ovoce, pečivo, večer dáme polívku a jídlo s manželem a pak už do sebe láduju čokoládu, sůšy, případně zmrzku nebo slané. Problém je že málo piju, ale já se prostě nedonutím 8-( , klidně mi stačí jen hrnek ráno a pak večer si dám džus s vodou a čaj. Ale výhodou je, že pořád kojím, tak ta váha jde dolů sama. V těhu jsem přibrala 9,5kg, ty šly velice rychle dolů a teď už mám dokonce o víc jak 5 kilo míň než před těhu a svatbou =-) Tak už se mi to vzbudilo, cácorka spinká na boku nacpaná u mantinelu a občas se tam tak tiskne, až přepadne na břicho a diví se, co to a kde to :-D tak já jí jdu vyndat a nakrmit.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy pečete kuřátka a já mám hlad akuiře bych si teda taky dala,mmmmmmmm
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já chci taky kojit!!!!! ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, ty jsi taky těhotná? Holky, já v tom mám zmatek...takže Kat, Boženka, Blanka a ještě někdo?????????
Odpovědět
Profilova fotka
Takže odpoledne přepadnu obchoďák, a vykoupím nízkotučné jogurty, knekebróty, musli, ryby a kuřecí maso, taky to vidim na rýži a těstovinky... :-) a čokošku..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, hlavně tu čokošku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas ta nesmí v dietním jídelníčku chybět.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to v žádném případě nesmí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já bych si dala něco dobrýho!
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem taky drsně přibrala - od dovolené se přežírám a nějak nejsem schopná to omezit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si dej taky čokošku 8-)
Odpovědět
Market - a jeste Murynka, ale ta už to má za pár ;-) Tak holky, přidávám se k oblizovačům zmrlé ryby. 45min, po otevření restauračky už nemjaí jediné meníčko, nabídli mi smažený vepř.řízek :-p Doma mám už asi rok nebo dva v mrazáku pangacia, ale toho riskovat nebudu :-N A já na něj měla takovou chuť... :-( Sice o asi 100 a 150m dál jsou další dvě rest.,kde mají meníčka, ale mě se v té první udělalo nějak blee, tak jsem byla ráda, že jdu domů na četsvém vzduchu. A teĎ přemýšlím, co teda sním.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já když byla těhu, tak se mi dělalo šoufl v každé restauraci...asi ty vůně nebo co...ale prostě jsem musela jíst jen na těch venkovních zahradkach, což je teď trochu problém, že....to bys dopadla jak ten mražený pangas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni :-D , čokošku, no, to jo :- ):-D Blani, chudino, to je fakt pech.....
Odpovědět
Profilova fotka
Blani zítra budeš muset stát před restorántem frontu už od snídaně a ne se válet v posteli :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já přišla z obědu a radši, kdybych tam nebyla. Byla sekaná a normálně jsem zkousla nějakou kost v ní. Kolega to nejedla a já po 3 soustech taky ne... fuj, myslela jsem, že jim tam obluju i zdi :-N Leni-no to opravdu není dobrý nápad nejíst, když chceš schudnout. Ty blondýnko jedna !!!! Ryby, kuřecí maso, rýži, luštěniny... míň solit, spíš nahrazovat citronem a bilynkama, hlavně minerálky bez cukru... no a tu čokošku jako třešničku na dortíčku !!!! marketas-Markétko, jj, Boženka, Katka, Blanča... to jsou zatím aktuální těhulky.
Odpovědět
Profilova fotka
Markét já su prostě blondýna jak z časáku..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vás dneska všechny mohla pozvat na oběd, páč jsem toho navařila nepřímo úměrně :-D :-D :-D Zapečené francouzské brambory :-N a okurkovej salátek :-D marketas, mno jo, už jsem taky 2v1 :-D Holky, já teda jako musím zaklepat, já krom jednoho týdne těhu (7tt) mi bylo celou dobu fajn, žádný blití, nic :-D jen ten spací syndrom, ale jinak fakt pohoda, ani jsem nevěděla, že jsem těhotná :-N jsem si načůrala jen tak na testík, jako každej měsíc v 32DC a ono to klaplo :-D Hele, já kdybych ten test nepoužila, tak možná ani nevím do teď, že jsem v tom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy ty jsi fakt pekelná...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D I když u mě to taky s Natálkou do 20tt nepoznal.....šla jsem spíše do šířky než do předu atak spousta lidí nechápala, když mě pak potkali po zimě s pupkem, protože sem ho zamaskovala i do zimní bundy a kabátu..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky - teda fuj,... to se ti nedivím. Já teda sekanou nejím ani domácí... asi pozůstatet z dětsví, kde v každé sekané byl můj oblíbený králík...jsem byla doma ja Slunce, seno: Fuuuj zase králík :-D Ale naštěstí mě máma od asi 10let nenutila nic jíst, akorát jsem si vzala jen třeba brambory, když jsem maso nechtěla. Většinou to byl výměnný obchod...já snědla za sestru přílohu a ona za mě maso :-D Mě je holky doma v pelechu dobře, na procházce taky, ale vlezu do šlainy, obchodu, kamkoliv a je mi zle :-N tím mi malý dává najevo, že chce být doma v plechu , tak se toho držím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?