Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni-to musí být prdel je takto sledovat... :-D
Odpovědět
Leni - díky. Já tam právě včera hledala něco úplně jiného a narazila na ty pásy, tak mě to zaujalo, i tam mají hrozně hezký jiný oblečení, ale mám strach , jak to bude sedět...
Odpovědět
Profilova fotka
blani-ty pásy a trička jsou boží, až budu já těhule, tak si je naobjednávám.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to těhu oblečení je takové, že sedí dobře...většinou je to všechno střižený pod prsama a pak volné, a většinou každý prodávající tam má rozměry u každé velikosti a pakud ne, neni problém si o ně napsat......já nakupovala těhu věci jedině tady...i jeté, protože byli jako nové a za pěkné peníze.....a sedělo mi to všechno...bála jsem se nejvíc kalhot, ale taky sedli.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já s těhu pásem ještě asi počkám, bych to musela ozkoušet, zda by mi to na tom břuchu drželo :-D Blani, už jsem si objednala zimní těhu punčocháče v různých barvách na mimibazaru, kdyby jsi chtěla tip na zimu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se musela věnovat Lukáškovi :-) Holky on mi vždycky v noci nekaká a když to na něho přijde ráno tak se vysloveně pose.. až ho musím celého převlíkat :-D majky: je to super, že mi to domluvil, ale poprvé jsem si tam připadala jako "tlačenka" (nejsem na to zvyklá) :-N Naštěstí to Luky nemá nijak hrozné, takže to půjde snad dobře. Jen jediný cvilk co se mu líbí je "na koníčka" když ho dám na bříško na nafukovací míč a Tomina si lehne na zem a dělá na něj úšklebky tak se tomu Luky směje a cvičení jde dobře :-) Jojo ty fotečky nám všechny fotil ten náš kamarád x-) Ale minule měl Luky rýmu tak jsem ho nechtěla nijak vyslíkávat. A tak jdeme dofotit nějaké nahaté fotky, dokud je malý. Určitě ti je pošlu ;-) jejda to mě mrzí, že to máš v práci takové zlé :-( To musí být fakt nepříjemné :-( len: Leni já mam pocit, že je to taky Vojtovka ;-) momou: Moni vše nej nej k narozeninám :-) kat: tedy toto utiká. Už 20tt. To budeš za chvilku rodit x-) Jinak nám řekl dr poprvé, že to vypadá na kluka ve 12tt. Pak nám to už potvrzovali x-) Hlavně že jste všichni těhulky v pořádku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy vždyť máš teď ty tukové zásoby, tak to musí někde držet.....a kdyžtak si to přilepíš lepenkou než dorosteš :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Kat - hodíš mi kdyžtak odkaz do IP, jeslti ho máš po ruce? Já právě nosím v zimě jen sukně, takže už jsem koukala na punčochy ve městě, ale mají těhu jen klasický podpůrný, ale ne ty teplé :-N Leni - problém je, že sice tam rozměry mají, ale na moje prsa mi vychází vel. XL :-N A chtěla bych ještě nějakou rezervu, myslím, že začnou brzo růst :-N
Odpovědět
Macet: Díky Majky: Jo jo je, až vyrostou, tak mi to bude chybět :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: Blani já jsem si kupovala tričko tady: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... Ale to už jsem věděla, že čekáme chlapečka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak se zase loučím. Lukášek mi usnul tak si jdu dát něco k snědku a vyžehlit :-p všem přeji krásný den papa Markéta :-)
Odpovědět
Macet - ahoj, a díky, přesně na tohohle prodejce jsem včera koukala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
blanka: Blani koupila jsem si S. Poslala jsem paní rozměry a nechala si poradit jaké tričko bude nejlepší. Myslela jsem si, že mi bude malé, ale fakt bylo super a nosila jsem ho až do porodu :-)
Odpovědět
Díky moc, já ještě zkusím vypátrat, jestli by ji nešlo navštívit a vyzkoušet si to. :-N
Odpovědět
tohle je fakt hodně vtipné... :-D :-D :-D :-D http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tady je ten odkaz na punčocháče http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-to je super, kdyby to bylo aspoň nakažlilvé, ty sis minule hladila to svoje břicho.... :-D :-D :-D počky, jak tě uhladím v sobotu ;-)
Odpovědět
Kat - díky. Majky - no jo, to jsem jednou něco provedla a už se to se mnou potáhne... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-to máš jak já, taky jsem ve školce řekla, když se mne ptala mamka co jsme měli na oběd, tak jsem jí řekla, "hmmm něčo š košťů, myslím játra"... :-D a pak v 6 třídě na ZŠ se nás učitel ptal, jestli je někdo z nás vegetarián a přihlásila jsem se jako jediná ze třídy a on se mne ptá "a co jíš" a já mu říkám "no... jen kuře a řízek"... :-N už tehdy bylo vidět, že jsem blondýna jak vyšitá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky ty se prostě nezapřeš..... :-D Ty bys byla chytrá i jako bruneta :-N
Odpovědět
Majky, jsem se tu normálně zakuckala smíchy, nějak mi slina zaletěla do plic :-D :-D :-D Venku se počasí asi nelepší , tak se konečně vykopu z postele pro čertsvé rohlíky. :-N Tak ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani teda teda....ty jsi bývala taková čilá osůbka..pamatuju si ty časy, jak si trávila noci nad noťasem a pracovala a teď se válíš v posteli do oběda.....co se to s tebou stalo? :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já dnes peču kuřátko a k tomu brambůrky.... :-)
Odpovědět
Leni - to mi povídej, ve všední dny do 1. ,někdy do 2 vzhůru a v 7 nejpozději do práce,.... o víkendu klidně do 3, do 4 do rána zvhůru....a teď? tak 14 hod. denně spím, někdy 16, někdy jen 10 :-N Ale jdu teď na nákup, koukala jsem na web, 500m od baráku mám restauračku, ve 12 otvírají, na webu mají jídelníček, tak si skočím na Pangacia se zeleninou... a zjistím, jeslti to i balí sebou, že bych si tam hcodila pro oběd a měla to i na večeři. nebo bych si musel apořídit obědník. :-N Jak důchodci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni- :-D :-D :-D jasně Leni, můžu se stavit na oběd, to je mňamka-moje vegetariánské jídlo :-D blani-bych tě měla ještě na svědomí ne? Bych pak v sobotu fotila Martina s břichem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky klidně se stav...já se ráda rozdělím o veget jídlo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-ty jsi mi teď připoměla, že jsem chtěla k večeři dnes dělat pangasiuse ale nevytáhla ho z mražáku ]-( =-) a kua.. sakra práce ]-( Normálně si nech dovážet obědy, my je tak vozili na praxi ve škole starým a bezmohoucným lidem...což ty taky jsi... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-sbíhají se mi sliny, už mám hlad, ale nechci nic jíst, bo za půl hoďky jdu obědvat
Odpovědět
Profilova fotka
Majky nebo můžeš při návratu domů chroupat pangase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky zdravím z pelechu, ale už musím vylézt a jít udělat Andulce obídek. Zatím jsem si vás jen dočetla, vy jste toho zase nakecaly, drbny jedny :-D u některých příspěvků jsem se fakt pobavila... Mončo, fšechno nej nej nej, ať ti slouží zdravíčko, dětičky ať nezlobí a manžílek ať tě rozmazluje ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?