Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-) My budem mít dneska luxusní a náročný oběd....Filda si vzpomněl, že chce kaši a párek.... :-D :-D :-D :-D Za chvíli jdeme na nákup, páč mají mít v akci plenky, ale už je ta akce od včera, takže už určitě žádné mít nebudou, jako vždy.... :-| Ahoj Markétko :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Markétko - ale ta dOminikána taky není k zahození, ne? :-D Teda když srovnám válení na pláži a v posteli, kde za oknem se honí sníh a déšť :-p Užijte si oslavu, mě zítra přijede spolužačka z VŠ, co jsme bydleli ob pokoj celých 6 let, naposledy jsem ji viděla na svatbě, tak už se na ni těším, aspoň, že mám vycházky, abych nakoupila nějaké jídlo. A o víkendu dojedou tchánovci a moje mamka. Včera jsem dostala přes poledne vycházky, tak se musím včas vypravit, protože 1,5 hod. mi zabere cesta, tak abych stihla na koupit. M. dostává v práci Vital passy a Relax passy, tak mi je daroval, tak jdu do lékárny nakoupit nějaký krém a šampon. Jsem včera ukázala mudr. takvou vyrázžku, co mě už pár let trápí, ale vždycky během pár týdnů zmizla, a zas bycl chvliku klid, ale te´d ji už mám takových měsíců, a prý to je klas. exém a už se toho nezbavím, tak mi napsala recept na nějaký masti atd. a místo Vichy na lupy mám používat jakýsi spec. obilný šampon. Tak Vital passy hned utratím. :-N Všem nemocným přeji, ať se brzy uzdraví, to počasí je fakt děs. :-p Leni - já už asi 14 dní mám docela chuť na br.kaši z pytlíku. Mě chutná víc než domácí, jelikož nejím máslo a mlíko, takže ta pytlíková je přesně podle mojí chuti. Asi budu taky vařit, máme doma zásobu asi 4 krabic :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Hlásím se z výletu za macetkou,. teď hlídám Natálku a lukáška :-D :-D :-D Macetce to strašně sluší, Lukášek je sluníčko a já rozněžněná tetka x-) x-) x-) Poslala mi Markétka nějaké fotečky, tak je máte v emailech a své pošlu večer. Jinak tady nádherně sněží!!!!!!!!!!!!Jupí jupí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:díky za sms, jsem moc ráda, že jste v pořádku... Co naše ostatní těhulinky?Jak se jim daří?Holkÿ písněte mi prosím IP, já to nestíhám dočítat, díky moc........ Leni, buď v klidu, já včera vyrazila pro boty za 499kč a nechala jsem v nově otevřeném Hervisu téměř 7000kč :-S :-S ale máme oba bundy, boty zimní, kecky a ještě vánoce, neuvěřitelné ceny........
Odpovědět
Holky, tady je fotka Kubíka po plavání. On si hrál a pak .... http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... (jsou tam i ostatní fotky) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Macetko, njn, skolilo mě to, kolo jsme teď dala k ledu, jezdím busem a jsem ráda, že jsem... Volala jsme mamině a měli vyplou elektřinu i plyn, Vsetínsko, no :-( Chudina, ta kalamita mě teda štve, ten sníh mohl počkat do vánoc, na Štědrej den zase bude ho*no ]-( Ahojky Zuzi, odpověděla jsem na maila :-) Blani, tak ty jseš doma, jo? Jseš na neschopence a do práce už se nevrátíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani-mi chvilku o Dominikánské povídej...jen to vidím a ucvrkávám... :-N ale kde na to vzít?! Bych musela prodat auto a Luka k tomu :-D Taky si užij návštěvu, takový babinec je skvělý !!! A o ekzému radši ani nemluv, nebo ho začnu mít taky. Já mám teď po těch B12 injekcích straně vyházanou pusu, kuperozu na čela, podkožáky, to je děs. ]-( zuzi-nestihla jsem macetku pozdravovat.... s Lukáškem ti to moc sluší pání !!! Je tak veliký a hrozně krásnýýýýýýýý :-) momou-Kubík je klasik ... :-D :-D :-D kdybych tak já někdy v práci mohla usnout.
Odpovědět
Majky: Já Ti spánek v práci dovolím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni-ty jsi hodná, tak až mne vyhodí, přijedu k vám a budeš mít další dítě na krku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vůbec vás nestíham..... celý den uklízim a nebo hledám na MMB zimní věci pro prcky.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky loučím se s vama, zítra nebudu, tak si to tu užívejte, moc neplkejte, ať vás pak lehce dočtu... :-) Leni-dobře nakup, zlatý net !!! ;-)
Odpovědět
Majky: No jasně a máš ráda pohádky? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky hezký večer.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj princezny, to je zase počasí :-( Tady od rána leje, je hnusně, nic se mi nechce, mám rýmu jako trám a teče mi i z očí :-( Ještě, že už je tady víkend, budu hajat celé dny!
Odpovědět
Ahoj, Majky - já předeevčíre, konečně vyhodila asi 10 katalogů cestovek do Karibiku, ať mě to neprovokuje. Včera jsem šla poprvé na prpcházku.... Tak jsem nechala pár stovek v lékárně, díky holky za tiopy na ten krém na strie, ten Elastic Q, nebo jak se to píše, krásně voní,a přijde mi, že je ho potřeba docela dost málo, nebo jsem divná, já ho na sebe napatlala a vůbec se to nechtělo vsáknout, fakt jen pár mm z tuby stačilo ;-) Moni - Kubík má podobé stavy jako já,akorát já spím v polosedě u tv :-N Market - mám neschopeku, a s prací... uvidím jak to bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...u nás je taky hnusně...chvíli prší, achvíli sněží..tak jsem ráda, že nemusíme ven, protože nechci děti navlíkat do zimních věcí(pro malou je ještě ani nemam) a za týden ty zimní zas uklízet, protože prý má být zas až 15 nad nulou.... =-) =-) =-) =-) Nejvíc mě rozčiluje ta tma v bytě...člověk aby svítil i v poledne.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já asi půjdu dřív domů a půjdu si lehnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas...dobrý nápad...ať se z toho co nejdříve dostaneš..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj marůdci a ostatní zmrzlinky, Aní mi usnula a já se asi půjdu zahřát k žehlení. včera mi dorazila mrcha, druhá od porodu, první byla v srpnu, tak je mi ble 8-( jo a po dlouhé době se mi zdál sen, tak nevím, čím to bylo, ale byl dost pikantní :-N
Odpovědět
Ahoj, jsem zpět. V Glubusu jsem to přetrpěla, nějak mi tam bylo špatně, a co mě teda nemile překvapilo, bylo tam víc lidí než přes víkend, takže všechnhy pokladny plný a nemají tam žádnou přednostní. Jsmw si říkala, jak zamachruju a předběhnu frotnu jako těhotná a prd...Jsem se při placení ptala pokladní na to a ona na mě vyvalila oči (stylem: Co si to vymýšlí za krávoviny) a prý, že takové vymožensoti tam teda nemají :-N Pk jsem naatupvala jako 1. do busu a sedla na místo označené tím křížkem (pro ID, těhotné,..) a značkou pro slepce.... a autobus se zpalnil a vešla holčina s bílou holí :-N Nikdy si na tyhle místa nesedám, vždcy se najde plno důchodců, ale ono bylo takové fajnové pro můj nákup, tak jsem ho zabrala, i když jsem si mohla vybírat, protože dveřama zastavil hned u mě....Tak jsem vstala a slečnu dovedla na "moje" místo :-N Si jednou čloověk škodolibě myslí, jak si poveze pohodlně prd.... a prd :-D Market - určo běž a hlavně se úpořádně vylež ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani může tě ale hřát u srdce, že jsi udělala dobrý skutek....a určitě by sis to s tou slečnou nechtěla vyměnit...a nemyslím to místo které si jí uvolnila :-(
Odpovědět
Leni - to je mi jasný, ona si chtěla sednout jidne, ale byl to takový ten moderní bus a ona s nákupní taškou chtěl alézt na takové ty místa nad kolama na stupínku, kde i pro zdravého člověka je to taková kamasutra :-D Pak co mě vytočilo, nalezla baba a stoupla si na místo kočárku a pak nastoupila mamča s takovým tím kočárkem pro dvojčata, ale co je má za sebou, takže kočárek dlouhý jak pohádka , takže ho dala do uličky a milá baba si stála kde neměla. To mi přijde tam strašně bezohledný ;-( Jsem asi měla nějakou rodičovkou náladu, ale mě se normálně chtělo brečet vzteky.... ach ty hormony. :-N
Odpovědět
Blani: Já když nastupuju s dvoukočárem do busu, tak řeknu zdovolením a když mě lidi ignorují, tak jim zlehka najedu na nohy :-N Nemají tam co stát, tak co. Lidská blbost je bezmezná :-D A to si vem, že když jsem čekala Aničku, tak jsem chtěla vystoupit z tramvaje a stál tam dědek, v uličce a držel se tyče, no jo, ale já neměla kudy ke dveřím. No já bych se za jiných okolností protáhla druhou stranou, ale s tím břuchem to nešlo. Za mnou chtěla vystoupi babča a ta mě normálně lehce odstrčila a dědka přetáhla po nohách hůlkou :-D a ještě mu vynadala. Beru:Jakýpak sen to byl? No kola na autí už mám vyměněný a já už mám výsledky z vyšetření z nukleární medicíny a nic moc :-( Ledviny pracují dohromady tak na 40%, levá skoro vůbec a pravá to nevytrhne. No ještě musím v pondělí k doktorovi, aby se na to podíval a rozhodl co a jak dál. Ale proč jsem unavená a tak ...... už vím od čeho. :-|
Odpovědět
ahojky holky, dnes jsem absolvovala konzultaci u paní psycholožky. Cítila jsem se tam dobře a jen jsem mluvila,mluvila a mluvila. No děs. Samozřejmě jsem tam 3/4 času probulela,ale to prostě nejde nebrečet. Ona říkala,že je to normání brečet,že spíš by bylo nenormální,kdybych nebrečela. I prý zvládám tu situaci dost dobře a prý z mého povídání mi prostě nejvíc záleží na Johance a nechci jí ubližovat a nechci aby jí bylo ubližováno. Prospěla by mi práce,ale to bych musela nějakou sehnat. Ale jinak jsem prostě normální. Ona povídala,že prostě mluvím rozumně a ty mé stavy,že prostě k takové tragédii patří. Příště by tam chtěla i Míšu,pže by chtěla řešit mojí tchýni(jeho matku). To jak mu pořád povídám,že by jeho matka měla brát v potaz naší rodinu-mě,jeho a Johanku. A prostě aby tolerovala co chceme a co ne a že když jde na návštěvu,tak má zaťukat a čekat z da otevřeme. Tak to prý myslím úplně správně. Prý by se tak opravdu měla chovat. Paní psycholožka říkala,že podle povídání jí přijde,že je tchýně jak malé dítě,prostě tak no. Jinak v úterý jdu ke kadeřnici s kamarádkama a ve středu nás čeká ta genetika. Tak snad nám řeknou,jak postižené by to miminko bylo a co nám teda radí dál. Zda si pořád stojí za tím,že máme 90% šanci na zdravé mimi a máme se o něj pokoušet přirozenou cestou nebo zda se přiláněj k umělému oplodnění s výběrem zdravím embryí. No uvidíme no.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, lidi jsou hold různí :-S ale jak se říká, líná huba - holé neštěstí, takže já se nebojím se ozvat ;-) Mony, no to bych snad radši ani nezveřejňovala :-x
Odpovědět
Blani,ty jsi lidumil tedy. Ale to je dobře,někdo musí být ten hodný,pže kdyby všichni byli tupci,tak by ten svět byla fakt smutný a jen zlý. Zuzi,malej Lukášek je moc hezký. Pozdravuj příště Macetku ;-)
Odpovědět
Moni - asi si taky pořídím hůlčičku na důchodce....a puberťáky :-D Asi jsem už moc strará, a začínají mě sr...t ti puberťáci a ještě moc mladá na to, abych pochopila myšlenkové pochody důchodců :-D Markee -myslím, že o to jde. Vypovídat se a vybrečet. Já kdysi taky navštívila nějaké altern. kliniku kvůli vředům, když léky klas. medicína moc nezabírala, vypovídala sem vybrečela, a pak to šlo skoro samo :-N Ve tsředu vám držím palce. Já si dnes koupila dva výborné ovocné dortíky a pak to zajedla velkým marcipánovým prasátkem a teď to rozdýchávám jak před porodem.... :-p
Odpovědět
tak já jdu slehnout do sprchy, jednou je mi jakžtakž dobře a já se přežeru sladkýho....no dobře mi tak. Hezký večer a krásný víkend všem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, opravdu nejlepší je ze všeho se vypovídat a vybrečet někomu nestrannému, tak jsi moc dobře udělala. Snad vám pomůže vyřešit i další rodinné problémy. A budu na vás moc myslet, ať se ve středu dozvíte pozitivní zprávy. Takže po úterku z tebe bude kočka? Taky bych potřebovala trochu zkulturnit. Blani, teda teď jsi mi udělala chutě ]-( asi půjdu prohrabat skříň, co tam máme dobrého :-D Mončo, úplně jsem ti zapomněla pochválit fotky z plavání, máš moc pěkné dětičky, Anička je ve vodě šikulka a usínající Kubík úplně k sežrání :-) Hezký víkend všem pracujícím i mateřinkám a těhulkám, dávejte na sebe pozor a pořádně vyžeňte všechny bacily ;-)
Odpovědět
Blani,když ti ale chutná,tak si to přece neodepřeš. A užívej dokud bříško není velký,pak toho do sebe moc nedostaneš ;-) Kolikátý týden,že jsi? Taky hezký večer a víkend přeju všem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?