Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Boži - to jo, já jsem si říkala, že aspoň masáž zad vsedě, nebo nohou, prostě u čeho nemusíš ležet na břiše... a neplavu a vodu nemám ráda, takže u mě ani bazén nepřichází v úvahu. Ale nějaký zábal, tady v Brně dělají čokoládový :-D :-D , nebo kosmetická kůra, ono se něco najde. A taky mě štve to počasí, ale pěkně bude až budeme rodit, takže holt prd. Ale kdyby byl nějaký pěkný pokojíček třeba s krbem... romantika.... :-N Přinejhorším barák po babičce, ten má taky krb, akorát WC akoupelnu bez topení, tak tam v zimě mrzne prd...l :-D :-D Myslím, že hlavní bude ten relax ve 2, teda ve 2+1 :-D , doma už je to okoukaný. tak teď už fakt dobrou ;-)
Odpovědět
Ahoj Báro, teď jsem se nasmála, koukám na sever o cestování a je tam toto: http://cestovani.idnes.cz/nejcistsi-p... tak to čtu M., on se naklonil k bříšku a říká takovým vyčítavým hlasem: vidíš bublino, o co jsi připravil maminku??? :-D :-D :-D Dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ráda, že jsme letos ještě stihli tu dovču, byla poslední na milion let. Ale ne, že bych si stěžovala, mimčo má opravdu přednost.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.... u nás je děsná zima, lidi škrabou okýnka u aut a všude je vidět námraza!!!!!Brrrr :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jsme dnes lehla :-( Teda, nelehla, jsme v práci, ale jsem nemocná, na průduškách mě pálí, z nosu a očí mi teče, hlava jak střep :-( Už abych byla doma v postýlce!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Markét tak to mě mrzí, ale nějak nepřekvapuje...tohle počasí je rpo nemoci úplný ráj...jeden den je 20 nad nulou, druhý den pod nulou.....u nás je třeba teď úplně bílo...ale už to taje...ale zima děssssss :-S Tak se doma hezky kurýruj ať jsi brzy v pořádku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde vás mam? dnes nemusim vařit a zrovna tu nejste :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já tu jsem, ale jsem celá zmrzlá, tak jen přežívám :-S
Odpovědět
Markét: No jo, počasí je blbé, Ty utahaná, ........... honem do postýlky a kurýrovat se. Jsem se teď vrátila z nákupu, jeli jsme autem. Na zpáteční cestě mi začalo svítit červené světýlko - vykřičník, no jako fajn =-) (ne natankováno jsem měla, jsem akorát dotankovala, to jen kdyby Vás napadlo tohle :-D ) koukám na ruční brzdu a je dole, takže světýlko svítit nemělo a pípat to taky nemělo. No jako jsem zkusila dát ručku nahoru a dolů, zda se to neuvolní. Nic. Tak protože se to nedřelo, tak jsem dojela ke "švagříčkovi" (možná budoucí) a ten mi povídá, že jako asi čidlo. No v pohodě, tak se objedná a bude, že mi to zatím odpojí, ale svítit to bude, páč bych musela na diagnostiku, aby to nehlásilo chybu. No jo, ale pak s něčím hnul a ono to přestalo svítit. Tak na to kouknul ještě jednou a prý "Prasklý dráty" ]-( Jako dobrý no.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo dobrý ]-( ]-( ]-( Holky mě je taky dnes od rána zima..... ;-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky loučím se s vámi...jedu vyzvednout muže do práce a frčíme s dětičkama k babi....papa večír :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že dneska jste radši všechny zalezlé v pelechu a radši ani nevylízáte. počasí venku je teda pěkný hnus. no já jsem měla dneska štěstí cestou na zastávku jsem potkala souseda, který jel do práce tak mě vzal sebou autem, sice jsem musela ještě kousek pak busem, ale byla jsem v práci hrozně rychle a cestou zpátky mě čekal na nádraží H. takže jsem nemusela MHD což byla docela výhoda. máme tady už holt podzim moni: to je teda ]-( kontrolka jedna, ale buď v klidu nám v autě svítí kontrolka airback a ani nevíme proč svítila už když jsem ho koupili a auto bylo už i v opravně (ne kvůli tomuhle) a mechanici nic neříkali, že když s tím nejsou problémy tak proč to holt neřešit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo, radši ať nic nesvítí, nerachtá a jsme spokojený, že o žádným problému nic nevíme, že? ;-) Jijo, já bych řekla, že podzim byl letos vynechán a nastala zima :-S Já vyrazila na hodinku ven s kočárkem, Aní zachumlaná jako eskymák a já taky nezůstala o moc pozadu :-N akorát jí trápí kašel, tak mi chudinka kucká a chrchlá :-(
Odpovědět
No já tyhle překontrolkontrolkovaný auta nemám ráda, zlatá škodovka, tak si člověk mohl všechno opravit sám. Jen za to, co mi zjistil Ondřík, bych normál zaplatila tak 500 ]-( a za co? A kdyby to hodili na diagnostiku, tak by to bylo dražší. Čím víc techniky, tím je to horší.
Odpovědět
Beru: Dávej malé hodně pít, já bych Ti jinak poradila dobrou medicínku, ale trochu nadýmá - cibule s cukrem=šťáva a fakt jako pomáhá a je to sladké a dobré ;-) a žádná chemie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: cibuli s cukrem mám moc ráda :-) taky jsem si ji minule na bolest k krku naordinovala, už jenom proto že mi chutná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brrr, to do mě mamka prala zamlada, nesnášela jsem to :-p no mě nějak nesedne cibule v jakémkoli stavu, jsem pak nafouklá jak balónek a je mi těžko, takže to s její konzumací moc nepřeháním. dr. nám doporučila Ditustat, je na tlumení kašle, teď jsem nakapala prvně, tak snad to zabere a budeme mít klidnější neprokašlanou noc.
Odpovědět
Jija: Jo jo, a proč myslíš, že to užívím já :-D A dětem to taky moc chutná :-D
Odpovědět
Beru: Ale tak zkusit to dát malé můžeš taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a s pitím to je těžký, z lahve mi nic nevypije, se savičkou si hraje a do pítka jen kouše, tak dávám trochu vody po lžičkách a jinak kojím, kojím, kojím ....
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, Aní mi zatím polyká všechno, co jí dám, není tak rozmazlená a zmlsaná jako maminka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je pěkné zjištění, aspoň mám výmluvu na to množství čokolády, co mlsám :-D http://www.novinky.cz/zena/zdravi/181...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...jsme zpět....... hezký večer..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
# # # # # # # Milý pane Bože, měl bych pro Tebe malý zlepšováček: # # # # # # # # # # # # Život by měl začít smrtí - a ne obráceně. # # # # # # Zkus si to pane Bože představit: # # # # # # Ležíš ztuhlý v zatuchlé hlíně, je tma a najednou se začneš # # hrabat # # # vstříc # # # # # světlu. # # # # # # Vylezeš na světlo boží, jdeš do domova důchodců, odkud # # Tě za pár let # # # # vyhodí, # # # # # # neboť omládneš. Protože máš tučný důchod a naspoříno, # # budeš jezdit po # # # # lázních # # # # # a # # # # # # hrát golf. # # # # # # Na uvítanou v práci dostaneš zlaté hodinky a přestože # # začneš pomalu, # # # docela # # # # # # pomalu pracovat, budou se lidé kolem k Tobě chovat velice # # mile a # # # laskavě. # # # # # # # # # Až skončíš s prací,budeš studovat na vejšce. # # # # # # Máš dost peněz, aby sis vychutnával studentský život plnými # # doušky. # # # # # # Zkusíš to s drogami, v hlavě nemáš nic jiného než ženské # # a celý den si # # # # můžeš # # # # # # nalévat alkohol do palice. # # # # # # Až z toho dostatečně otupíš,nastane čas jít do základní # # školy. # # # # # # Ve škole budeš rok od roku blbější až z ní konečně vyletíš. # # # # # # Potom si budeš pár let hrát na pískovišti a nakonec se # # budeš válet 9 # # # měsíců # # # # v # # # # # # děloze. # # # # # # A svůj život ukončíš jako orgasmus! # # # # # # No řekni Bože - nebyla by to paráda?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem vorvaná jak borůvka a jdu spinkat. Macet vás moc pozdravuje.Zítra jsem si vzala volno a jedu za nima, tak budu informovat, papa
Odpovědět
Profilova fotka

Manželé sedí v prázdném kupé proti sobě. Po půlhodině povídá manžel : "Sáro, pojď sem. Sedni si ke mně." Manželka poslechne, přitulí se k němu a šeptne mu do ucha: "A co tak najednou?" Muž ji obejme a říká: "Už jsem se na tebe nemohl dívat."


Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/krimi/181589-ct...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, jak to jde? To počasí je fakt příšerný :-( Jak já nemám ráda zimu, fuj! Já chci léto, teplo, sluníčko, co člověka dobíjí! Mony, teda, to naště s tím autem :-( Zuzi, jé, jdeš za Macetkou, moc ji pozdtavuj atěším se na informace!
Odpovědět
Dobré ráno, jedeme plavat a pak asi půjdu najít všechny věci na lyže, páč tu sněží, hurá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko !!! Nějak vás poslední dobou nestíhám... :-| Dnes jsem byla na předposledním injekci, v pondělí jdu ještě na jedno a pak k dr. aby mi víc řekl k těm mím výsledkům krve... Zítra mám dovču, Luky bude slavit narozeniny s naší rodinou,tak potřebuju nachystat pohoštění a dopoledne ještě točíme Brno. Jinak počasí je katastrofa !!! blani-já myslím, že mimísek je větší dar než Dominikánská ;-) Ale to vy víte, že... x-) marketas-markét, a jéjé, tebe už to taky zkolilo. No není se čemu divit, pokud to má Davča a ty ještě jezdíš do práce na kole v takové kose, tak to byla jen otázka času, kdy onemocníš. momou-cože??? Sněží ??? =-) =-) :-D tak to sů klobůky... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?