Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Ahoj Jíjo...ty jsi hvězda...ty už máš dárky.... emoticon
13. říj 2009 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
 len: ale nemám všechny, ještě chybí bráchům dokladovky, H. pyžamo na léto i zimu, něco tatíkovi a bratránkovi a teprve to bude všechno emoticon
13. říj 2009 v 19:34  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Markee - malá je šikovná, teda zírám, že se řeší takové spromitnutím kraviny. Si teda neapamtuju, že by nás dorkto nějak kdy ptakto zkoumal. Vždycky nás poslechl, koukl na zuby a šlo se emoticon Ještě, že dospělí nikam nemusí, kdybyste viděly, jak maluje M. emoticon emoticon emoticon To je fakt sranda, před asi 6 lety mi namalovat obrázek.... rodinka, pejsek, domeček a sluníčko a pak tsikacím napsal....Blaničce Martínek, tak spolubydlící přijeli a koukli na to a že je to krásný a jak je ten Martínek straý a kdo to je, jestli synovec.... tak jsem říkala, že můj M. emoticon Tak z toho nemohly emoticon emoticon
Majky - to jsem ráda, že baktrie jsou fuč. pomáhají ti ty injekce?
Já nakupovala vždycky dárky v průběhu celýho roku, někde měli nějakou akci, já si řekla, že suepr věc pro někoho, tak jsem klidně nakupovala už v červnu emoticon teD´nemám nic a nic mc ani neplánuju, pár posledních let nakoupíme rodině kvalitní kávu , víno, čaj. A sobě taky spíš jen věci max. za pár stovek....
Jinak se musím "pochlubit" večerjší večer a noc jsem měla první těhu nevolnosti, které jsem fakt nerozdýchala.... chudáci sousedi, mají vedle naší WC obývák a zrovna měli návštevu emoticon emoticon emoticon A to jsem si říkala, že v 12tt už se to bude jen lepšit emoticon emoticon emoticon emoticon
Já jsem až do svých 23 přídavky dostávala. Na střední jsem dokonce měla zadarmo učebnice atd. emoticon Že si naši vydělavali do nějakého toho 1,6 x živ. minima, zrovna dneska jsem se o tom bavili s M., si ze mě dělal prdel, že mě živil na studiích ze svých daní emoticon emoticon emoticon emoticon
13. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Dnes jsem ukízela vyprané oblečení, co se mi měsíc válelo na gauči a objevila takové krátké elatsické šaty, tak jsem si je oblíkla a pod ně narvala polštář, abych věděla, jestli bych do nich narvala bříško v lednu na ples emoticon emoticon
13. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 Ahojky, Blani!
Tak snad už se ten včerejšek nebude opakovat - já jsem zatím zvracela asi šestkrát nebo tak, ale jednou to stálo fakt za to. A kdy jdeš na ten NT screening? Nebo už ho máš za sebou? Já jsem to nějak nezaznamenala...

Já z dárků nemám nakoupený ještě nic, ale plány jsou taky dobrý.
13. říj 2009 v 19:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Holky moje...hezký večer...já jdu na Ordinaci...já jsem seriálová pecka emoticon .
13. říj 2009 ve 20:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Boži, jdu přesně za 14 dní, teď jsem oficiálně 12tt, podle UZ u mojí mudr. 11 možná i 10tt (1étt ale odmítám, to mi nevychází početí emoticon ) A ty jsi jaký tt? A už jsi na něm byla?
Leni - pěkmý večer
13. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Blani, já jsem 14tt a na NT screeningu jsem už byla - všechno v pohodě. Poprvé jsem s sebou na ultrazvuku měla i Petra, takže viděl mimčo. Pan doktor mi dělal vnitřní ultrazvuk a mimčo se krásné hýbalo, byla to nádhera. Jenom jsem se jednu chvilku vylekala, protože jak dělal to projasnění šíjové páteře, tak říká: v pořádku, je to do 0,8 cm a vy máte 2. Jenomže jaksi zapomněl dodat, že milimetry, takže jsem se pěkně lekla.
Teď nás čekají tripple testy, to budou zas nervy.

Oni ti právě na tom NT screeningu nejlpřesněji určí stáří miminka a termín porodu. Nám ho opravovali jenom o jeden den.
13. říj 2009 ve 20:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Boži - tak to gratuluju. já měla sebou M. na první a druhém UZ. porpvé byl vidět jen váček, podruhé 6mm a srdíčko, ale byla to jen čárečka, teď na poesldním už jsem ho sebou nebrala, měl toho hodně v práci, kdybych řekla, tak by šel, ale to jsem nechtěla, tak pak byl nadšený z fotky, že už máme hlavu, ruce, atd. jak si už dávno představoval emoticon emoticon A na NT už má skoro měsíc napsáno volno v diáři a těší se. emoticon Mě právě už mudr. ani mimčo při UZ neměří, prorotže stejně odhadne stáří plus minus autobus, jen mě vždycky uklidní, že jsme vyrostli a že na NT+ mi to řeknou přesně. Minule mě tím svým výpočtem o 2tt mladší vyděsila, tak te´d se mě ptala, jeslti to chci změřit, tak jsem jí říkala, že ne, že chci jen fotku emoticon
13. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 a ty jdeš na NT někam jinam nebo ke své gynekoložce?
Já naštěstí nikam nemusím, mám toho všecko u toho svýho.
13. říj 2009 ve 20:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 ÁÁÁÁÁ Blani půjde plesat emoticon

Zab: hlavně se opatrujte.
13. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 V Brně to dělají akorát jen na pár místech co vím (já vím teda jen o dvou), takže jsem objednaná do Prenatalu emoticon Já chodím do gyn.centra, kde mají jen nějaké obyč. klasické UZ , takže to tam nedělají. Co jsem tak studovala, tak v tom Prenatalu mají nejlepší UZ v brně, dokáží tam říct už pohlaví, a výsledky všeho jsou odpoeldne, takže jdeme tam. emoticon
13. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - no pořád si to říkám, ale kdo ví co bude. Jestli mi skončí PN, taki půjdu 100%, jeslti budu na PN, tak mám utrum, al etak proč bych se doma nemohla promenádovat v šatech. Ještě jsem měla přes měsíc vytažený vak se svatebníma, a dnes je taky uklízela, ale do těch se mi lízt nechtělo emoticon emoticon
13. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Jen si užij, až bude mimi, tak se ze začátku určo nikam nedostaneš. Já Ti to jen mohu odsouhlasit.
13. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni,to je mi jasný emoticon Mi psala sestřenka rozpis exkurzí na příští rok, co jezdíme s jedním brněnským muzeem a pak mi jen napsala... ale pro tebe už je to asi pasé emoticon no jo, s tím mám aspoň na 2-3 roky utrum emoticon Holt se dám na ty přírodní krásy, kam se může i s kočárkem emoticon Třeba ZOO emoticon
13. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Blani, teď jsi mě normálně vylekala. Mluvíme obě o tom stejným vyšetření? NT screening ve 12tt s projasněním páteře a nosní kůstky, vyšetřuje se tím Downův syndrom a podobný věci. Jsem se opravdu lekla, jestli mi ten můj gynekolog nedělal jenom nějaký "osekaný" vyšetření... Ale co vím, tak hodně maminek chodí ke svýmu gynekologovi. Já teda chodím sem, tak si myslím, že dobrý. Mají v ordinaci všechno nejnovější vybavení...
http://www.gynekolog.cz/dvorak/

Kde jste byly na vyšetření vy, naše mamče?
13. říj 2009 ve 20:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Mě bylo řečeno, že se to dělá v Heliosu nebo Prenatalu, tak že je to dražší, ale mají nejlepší vybavení, a ještě někdo říkal cosi o jednom, ale to už si nepamatuju, co bylo zač, že prý taky to tam snad mají dělat, ale to bylo takové ne 100%. Určo ale myslíme to stejný, je to NT+ screening v 1.trimestru.... http://www.prenatal.cz/faq.htm
13. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Mě moje mudr. říkala, že hlavně na to mají mnohem přesnější přístroj UZ a hlavně ty krevní testy ti udělají hned s výsledkama. Ty Triplly už dělá ona, ale čeká se pak už nevím , 3 týdny?, na ty výsledky. A určo jsi za to platila, ne? neboj, to bude ono emoticon
13. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: My chodíme po výletech opravdu všude, sma uvidíš jaké dítko bude. S některýma nemůžeš ani do ZOO a jiné mys klidně mohla vzít do divadla emoticon Jako s Aničkou jsme byli i na meetingu, kde to pro ní muselo být strašne nudné, ale byla v pohodě. Pak tam byli ještě s chlapečkem,byl asi o rok starší jak Aní, a to bylo šílený emoticon jako každou chvíli hysteráky, pořád se vztekal .......... Ale tvoje mimi bude určo nejhodnější emoticon

Zabena: Mě na to vyšetření mudra posílala do nemocnice, páč nemá tak výkonný UTZ.
13. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 možná je to tím, že sv Brně se na to ten Prenatal specializuje, tak prostě posílají tam, no emoticon jsem o tom NT+ i fotila holkám z MK něco ze své chytré knihy, je to ten předposlední obrázek.... http://www.btweb.cz/tehu
13. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - jak tu všechny víte, tak já jsem ujetá na ty památky, a tak jsem za ty roky viděla nespočet mamin s dětma, který jsem myslela, že zaškrtím... takže nechci být stejná, ono dítě může být ok, ale po hodině prohlídky kláštera s něj může být dáběl emoticon A ani s tím muzeem bych jezdit s dítětem nemohla, auto nemáme, a sama se tahat s kočárkem vlakem či busem se mi chtít nebude. A přijet někam na zámek a nejít dovnitř, nebo do kostela.... to tamnemusím jezdit, to je o ničem.... teda aspoň pro mě. Hlavně si myslím, že budu ráda, že budu mít chvilku klidu, a budu ležet doma emoticon teda jak se znám, a jak znám svoji lenoru emoticon emoticon emoticon
13. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 platila jsem 350,- za nadstandartní vyšetření nehrazený zp. Ono to asi tady ty dvě budou mít přesnější, ale kdyby bylo něco v nepořádku, přišel by na to i on. Já na výsledky triplů taky nebudu čekat nějak dlouho, měli by to dělat do pár dní.
z toho tvýho odkazu jsem pochopila, že ten můj mi dělat obyčejný NT a ty budeš mít ten NT+
13. říj 2009 ve 20:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 jo, tak to možná bude ono, oni tam i píšou, že to dělají jen na pár pracovištích (a ta kniha je fakt docela nová),a nás to bude stát 1500,-. teď mám před sbeou i ten leták Prenatalau je tam NT+. Prostě tady posílají do těch 2 center, v tom Perantalu dělají v 90% jen toto vyšetření, a za vše se tam platí, takže si můžou dovolit mít pořádný UZ a věnovat se tomu. Tak hlavně, že vám to vyšlo v pořádku. emoticon
13. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zabena: Já za to vyšetření neplatila nic, ale tak asi proto, že mám genetickou vadu ..........

Blani: Jo jo, to chápu, no já ještě nedorostla do toho, abych musela jít do hradu. Oni někteří průvodci jsou děsně nudní emoticon

Holky, určitě budete v pořádku emoticon
13. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 já jsem taky uvažovala, kam bysme ještě jenom ve dvou vyrazili a trochz si užili před tím šrumcem, co nastane.
13. říj 2009 ve 21:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Boži - já tento víkedn zase připomínala M., že jak budu moct, tak cjci nějaký prodloužený víkend někde v luxusním hotelu. 3 týdny v Karibiku jsme zrušili, tak chci aspoň Karlovy Vary emoticon Ale tam M. nechce (nevím, co se mu nelíbí na Rusech emoticon ), tak jsem navrhla Luhačovice.... A nechci tě zklamat, ale ve 2 už si nikam nevyrazíte emoticon emoticon Už leda s vetřelcem emoticon Už máte něco naplánováno?
moni - jo, mě říkala dotkroka, že některým to pojišťovna platí. Ale mě to pojišťovna proplatit nechtěla, prý na blbost se sleva nedává emoticon emoticon
13. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jsem tu uviděla název diskuze "Raut nebo oběd", vzpomněla si na náš raut a po dlouhé době jsem dostala chuť na jídlo.... emoticon Tak asi dorazím ty piškoty co tu mám už pár dní rozdělaný emoticon Včera a dnes jsem počítala přes ICQ se sestřenkou matematiku, a šlo mi to, tak doufám, že těhu demence a nechutenství už se ode mě začínají odvracet. Jste měly vidět včera M., se vrátil z práce, já tady zarovnaná papíry s rovnicema a různýma vysvětlivkama okolo, koukal na mě, že jsem se asi zbláznila a doma si počítám matiku. Ale já to vždycky ofotila a poslala sestřence vypočítaný emoticon
13. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak jsem objevila 2 poslední kousky Tofife (nebo jak se to píše), tak snad mi po tom nebude blbě, mňam. emoticon emoticon emoticon Dobrou noc všem a krásné sny.
13. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 u mě se teda těhu demence naplno rozjíždí.
Jinak nic vymšlenýho nemám, ale ty Luhačovice bych klidně brala. Že bysme se domluvily emoticon emoticon emoticon Do Karlovek chci už dlouho, ale na zimu je to na houby a na jaře už asi budu jako velryba. My pojedem určitě ještě ke kamarádům do Č. Budějovic, ale to nepočítám. Zatím ještě moc nechci jezdit autem dálky, nedělá mi to dobře, ale snad se to zlepší. A Luhačovice jsou vlastně za rohem. Blbý jenom je, že teď nemůžem na ty různý procedury, takže maximálně tak bazén a to ještě dávat si pozor na množství chloru.
13. říj 2009 ve 21:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
 Jijo, teda ty už máš vánoce skoro vyřešený, šikovná holka emoticon jinak s tou kamarádkou to fór být nemusí, počítá se příjem osob žijících ve společné domácnosti (dle trvalého bydliště), a rodiče by jí měli přiznat nějakou částku, jako že plní vyživovací povinnost, ale ta částka se mi stejně zdá moc vysoká, i když, jestli nebydlela na koleji a na sociálce tvrdila, že dojíždí denně, tak by tolik dostat mohla.

Blani, ten obrázek bych chtěla vidět emoticon a plesání ti schvaluju, já byla na plese tři týdny před termínem porodu a za týden už jsem rodila emoticon

těhu nevolnosti jsem nerozdýchala tak 3x, plus jsem jednou přehnala konzumaci oliv a nakládané zeleninky a strávila večer a noc v permanentním objetí s kýblem, to vám byla síla, dávila jsem, i když nebylo co, slzy mi tekly, manžílek nade mnou nešťastně stál a nevěděl, jak pomoct emoticon

prohlídky v těhu jsem měla základní, všechno u mého obyč. gynekologa, jen na krev a cukrovku jsem chodila do odběrovky, jediné, co jsem si zaplatila extra byl 3D ultrazvuk.
13. říj 2009 ve 21:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš