Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee:děláš dobře a já tě moc a moc zdravím a držím palečky, aby ti bylo zase lépe a byla jsi připravená na budoucnost!!!!!!Nikoho neposlouchej a běž k ní, není to ostuda žádná, prodělala jsi bolestné období a ona ti pomůže!!!Pak dej vědět, ja jsi dopadla a jak se cítíš. 3letá prohlídka.natálka je stejně stará a je na tom podobně, tak si vrásky nepřidělávej.Prostě jsou takové a makové, ale žádní blbci.Já tvrdím, že Natálka toho zná víc než Lukášek v 6 letech....
Odpovědět
Profilova fotka
majky, jak ty můžeš mít cholesterol?No to je dávka teda. JJ, blonďaté sklony k nepřekonatelnému chování nezapřeme :-D :-D :-D :-D :-D Majky, dávej na sebe pozor a buď hodná!!!! Já letím do práce, tak se mějte krásně a Leníska pozdravujte!!!!pápá
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/181416-c... HURÁ HURÁ HURÁ!!!!!!!!! A nezabíjejte mne, já už běžím makat :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Marketas: Chůdě malé, bys potřebovala dovolenou :-( Markee: Jsi moc statečná, k psýše zajdi, určo Ti to pomůže ;-) Joháněti už jsou 3? =-) To to letí .... Však ona se všechno podle "tabulek" naučí, je to šikulka. Jé sníh ............... paráda, jdu si najít lyže a vosky. Ještě musím umejt běžky :-N nebo tam ten vosk nechám, stejně budem mazat stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět...sluníčko sice svítí, ale jinak brrr..... :-S Koukam Zuzka už je zase ve svém živlu co se týče zimy..... :-D :-D :-D Markee neblázni...našemu Fildovi bude v lednu 5 a asi až tak před rokem začal malovat obličej a na něm nos, oči atd....takže buď v klidu....za tohle bych ty dr. zabila...všechny děti musí umět ve stejnou dobu to stejné a musí měřit a vážit stejně.....fakt nechápu...každý je jiný.......vůbec to neřeš...ty víš jak se tvé dítě vyvýjí a že se vyvýjí dobře, a nějaká dr, která malou vidí jednou za rok tě nemůže říkat co a jak má a nemá dělat......sama bys poznala, kdyby se něco dělo.... a k té psycholožce určitě jdi i přes to, co ti ostatní říkají...oni ve tvé situaci nejsou, jim se to mluví a i když navenek vypadáš v pohodě, potřebuješ se někomu nezaujatému vypovídat a určitě to pomůže.......ve svém nitru ještě dlouho v pohodě nebudeš a už kvůli Johance se musíš dát psychicky do pohody aby se to pak na ní nepřenášelo...děti jsou na tyhle změny děsně citlivý a vnímavý..... Jsem se teda vykecala z podoby.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, na tebe jsem zapomněla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě se to dnes nějak vleče, už aby byl víkend. Za chvilku vánoce, vůbec nevím, co koupit Davčovi :-( Co budete kupovat chlapům Vy?
Odpovědět
Len: Já jsem zvyklá :-D
Odpovědět
Marketas: Já koupila Járovi elektronickou cigaretu s náplněma :-D chce se odnaučit kouřit, on stejně skoro nekouří, ale tak tohle je o něco zdravější, není tam dehet. Koupila jsem mu jak s normální náplní - příchuť mentol, tak s medium a i bez nikotinu ;-) Ale budu muset něco ještě vymyslet, ale nevím co. nebo vím, ale nemám na to :-(
Odpovědět
Holky,tak čůrání už mám ve skleničce. Malé se líbilo čurat do kelímku,hned to šla říct taťkovi,kam čůrala :-D Marketas,já mu chci koupit kalhoty na lyže,teda jestli seženu do Vánoc.Když ne,tak je dostane až k narozkám. Chci v těch slevách,pže za plné ceny na ně fakt nemám. Leni to škatulkování dětí mě právě děsně sejří,vždyť to není normální. Ona je šikovná,Johanka,ale prostě jí spíš baví jiné věci no.
Odpovědět
A když už jsme u těch kalhot na lyže, nevíte někdo, kde bych sehnala šponovky?
Odpovědět
Profilova fotka
Market Vánoce mi nepřipomínej...u nás to taky bude děs...malý chce nějakou autodráhu, a malé je to zatím naštěstí jedno, ale Tomovi chci koupit nové křeslo k PC, protože máme takové to klasické látkové na kolečkach, ale já bych ráda něco lepšejšího.....na kolečkach..... :-D chápete....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo tak mrkni na MMB, tam určitě nějaké gaťky budou :-)
Odpovědět
Na MMB jsou, ale já bych pro sebe chtěla nové :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale na MMB jsou i nové věci..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba tady.... http://www.mimibazar.cz/nove_fotograf...
Odpovědět
Profilova fotka
a tady taky... http://www.mimibazar.cz/nove_fotograf...
Odpovědět
Tak na těch odkazech jsem šponovky nenašla, ale neva, dala jsem to do vyhledávače a našla a hned dala i dotaz ;-) Díky. Já jen chtěla nové, už si je zasloužím. A i když ty kalhoty na lyže dělají moc hezké, tak já si v nich připadám jak sněhulák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, vy řešíte vánoce???? :-N Já nemám ráda ten blázinec kolem toho. :-S markee-děláš moc dobře, že jdeš k odborníkovi. Uvidíš, jak se ti uleví. Nic na tom není, já ji taky kdysi vyhledala a byla jsem o 10 kg problémů lehčí. Držím ti palce a moc na tebe myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky mě taky to bláznění okolo nebaví, pak si ani člověk nevychutná tu atmosféru když vidí všude ty davy šílejících spoluobčanů :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, přesně... a pak že jsou vánoce svátky klidu...ble :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, já nesnáším ten blázinec kolem, tak začínám dárky pomalu řešit už teď, a´t se pak nemusím prodírat obchodama s davy lidí, pak si zajdem na náměstí na punčík a bueme se jenom kochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky u nás je klid až když si fakt sedneme k večeři, do té doby taky furt něco připravuji, zda je vše pod stromečkem, aby ho malý neviděl, nějak ho zabavit, obalit řízky, prostě furt nějaká lítačka....... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak před 5 minutami svítilo sluníčko....(Majky, už nešajnuje už jen svítí) a teď je tma jak v pytli a normálně konec světa....leje a fučí vítr, lítají odpadky, listí atd..... :-S :-S :-S bojim bojim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak já doufám, že to nedojde sem, to bych asi domů nedošlapala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tady je až na těch 8 stupňů celkem obstojně, i slunko vylezlo. Markee, určitě jsi se rozhodla dobře. Někdy opravdu pomůže to ze sebe vymluvit. marketas, já už taky přemýšlím o Vánocích. Zaprvé mám teď doma houby co na práci a za druhé potřebujeme rozložit výdaje, když máme teď jenom jeden příjem. A vymyslet něco pěknýho, užitečnýho co potěší za málo peněz, není zrovna nejlehčí.
Odpovědět
Profilova fotka
Zaby ahoj.....no o příjmu mi nemluv...my máme taky jeden příjem + mojí mateřskou teď poslední měsíc a od příštího už rodičák 7600, a na Fildu neberu vůbec nic.....asi jsme moc bohatý..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme jenom ten jeden příjem. vzhledem k tomu, že jsem ofiko na pracáku a dělala jsem před těhu jenom "bokem", tak nemám ani nemocenskou. náš jediný přijem je Petrův plat. Snad časem budu moct zase jít do práce, aspoň na odpoledne nebo tak
Odpovědět
Len já jsem teď doma jen na 2 roky, tak to jde, ale co poplatím složenky, tak nemám zas nic :-D Ale patříme do té "lepší" vrstvy, tak na přídavky na Aničku nemám nárok.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?