Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzanek ahojky,No já právě koukala,že i tu byla naposledy 14.11.,no jestli je v nemocnici,tak že jí pozdravuju a myslím na ní.Ale přeju si,aby tam nebyla.Aby měli třeba jen poruchu PC. Jinak já jsem po sprše,klíží se mi očíčka a tak jdu spát.Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc............. V nemocnici klidně může být s tím, že je 36 týden, Anička také šla o měsíc dříve........... Já se ozvu zítra, papa
Odpovědět
Ahoj holky, jen vás zdravím a přeji hezký večer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Blani, také tě zdravím..............
Odpovědět
Profilova fotka
ptala jsem se holek na koníkovi, tak snad budou něco vědět
Odpovědět
Profilova fotka
Tam také nic není
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu spát, zítra se ozvu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak Vás zdravím! Dnes jsem na kolečku, hurá. Ráno 7 stupňů, úplná pohádka. Jelo se mi moc dobře. J8 jsme pako, ale já jsem fakt neodolala.... Holky, až budete některá vědět, co je s Móňou, dejte mi, prosím, vědět! Snad v nemocnici není! Ahoj Blani, Ty pracante, odpočiň si trochu někdy! My jsme včera byli u kamarádky, která příští týden začíná 7. měsíc. Nevím, zda si pamatujete, ona je po umělým oplodnění, už jsme Vám o ní psala, že měla šílený problémy s otěhotněním ( mimoděložní, pak se embrio usídlilo v děložním rohu a hrozilo prasknutí dělohy atd... :-( ).Nemá skoro žádný bříško. Ona přibrala po těch hormonálních injekcích, ale i tak, že je celkově malinko oplácaná, tak bříško malinký :-) A neví, co to bude, nejdřív řekli kluk, pak holka a teď už se to malý schovává a pohlaví není vidět. Ale třeba kamarádka si to nechala za 600 zjistit. Já bych si to taky asi nechala zjistit, nevydržela bych to....
Odpovědět
bré ranko Market teda na kole, :-o a to mají udeřit mrazy, mě stačí když se jdu ven projít :-p třeba už momou porodila Theofil chtěl asi vidět Terezku :o)
Odpovědět
tak hezký den všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko !!! marketas-jů, tak to kamarádce vyšlo. Ještě, že se dočkají vytouženého mimiška.. :-) pasone-Ivi, to jsi mně tedy pobavila Teofil chtěl vidět Terezuk... :-D :-D :-D Doufám, že je Močna v pořádku?!
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem domluvila s Moničinou mámou, Monča je v pořádku, není tu, protože chodí do té školy na angličtinu, tak asi nestíhá, mamina nic jiného neví.Co se týče těhu je v pořádku, takže Teofil Terezku neuvidí.......zatím Mě tak napadlo, Šárka jestli má vše ok by s Terezkou měla jít dnes-zítra domu.............
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky,tak to je fajn,že je Monča v pohodě. Zuzi,to je fakt,dnes nebo zítra by je mohli pustit,jestli je vše OK. Tak třeba se už dočkáme foteček.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Za chvíli vezu malého k našim, odpoledne musím po úřadech a do banky, tak se podívám po městě a snad ulovím i nějaký dáreček k Vánocům......Tatínek nám odjel na školení a vrátí se až zítra, tak budu dopoledne gruntovat.....zatím papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se nemůžu dočkat.............. Jdu makat, tak se mějte a kdyby něco, ozvěte se...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky už se těším až uvidím Terezku x-) marketas-zase se na kole ju,tady u nás prší :-( :-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem právě dožehlila kupu prádla, dam si oběd a v poledne vyrážim směr centrum města....Venku je pěkně hnusně. Děsnej vichr a prší..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
len také jdu odpoledne nakupovat s tchýni a s maminkou,mám vyhlídlý kabátek x-) ale do toho vichru se mi tedy moc neche ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mury mě taky ne, ale musim využít toho, že je malý u našich....jinak by mě tam taky nikdo nedostal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem teda vyndala zimní bundu....rve mi to srdce..... zase v ní budu narvaná, v mhd mi bude vedro....no děsný.... :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
leni, já nosim zimní bundu už cca měsíc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
len to já také :-D a dnes jsem měla i čepičku když jsem šla s hafanem :-N :-N já zimu nesnáším :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám vytáhlí i zimní kabát !!!! mury-když jsme měli o víkendu Shawneečku a chodili s ní na procházky, tak jsem měla kšiltovku, zimní bundu a rukavice... ono se to nezdá, ale člověk 1,5 h. venku promrzne. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky tak tak :-D já už zimní nosím dobré 2 měsíce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury-u mně jakmile není aspoň 20 stupňů, tak už vytahuju zimní... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky asi tak a ted to té zimy musím :-( tak se loučím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady neprší, snad to domů stihnu suchou galuskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, umírám.. už zase na mě něco vlezlo,asi chřipajzna... jinak v pondělí jdu na kontrolu na gyndu,domluvit termín laparky,tak na mě myslete :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat :-( , to mě mrzí! Jak Tvá nemoc, tak ta laparoskopie :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Asi poslechnu tátu.. ten se snažil situaci trochu ulehčit a říká: Káti,nebylo by lepší tě nechat utratit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?