Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-Lenča je skromná... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stačí jeden, ale hlavně že bude blond :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo já jsem skromná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-a ještě, kdyby ho měla na hoře zahnutý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky neboj....všechno bude...a když to nebude od přírody, tak jí to nakulmuju a zakroutim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni- :-D nebo si je může natáčet na prst... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, to ona už dělá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to je super, když tak mi pak napiš na mail, jak jste dopadli. Já nevím, jka často sem teď budu chodit, budu se ale snažit, slibuju! Majky, Tebe ještě pořád to bříško trápí??????
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas Majky teď žere jak nemoudrá.....teď se to nechutenství zas přeneslo na Blaničku těhulinku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marky-mne? Bříško??? Ne, jak jsi na to přišla..??? =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A za všechno může malý Koutňáček 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-s ní bude jedna velká kudrlinka... ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky budeme mít doma kudrnáče ;-)
Odpovědět
majky - zahnutý jeden vlas, to měl Rákosníček ne? nebo nějaká taková postavička....nebo si to pletu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Blani jak můžeš přirovnávat mojí krásnou dceru k Rákosníčkovi......!!!! ]-( ]-( :-D :-D Kdybys nebyla těhotná, tak ti snad vynadam :-D
Odpovědět
to je fakt, s Rákosníčkem se nedá srovnávat..... tak teda Krteček? :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty máš fakt těhu demenci......krteček má zas fousky :-D
Odpovědět
no jo, ale je to sympaťák ;-) ;-) :-D :-D :-D :-D Loučím se s vámi, a jdu spát, je mi nějak ble :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si běž odpočinout mamko ;-) a ať je ti lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zase pracovala... jj Rákosníček... já si nedovedla vybavit, kdo to měl, myslela jsem, že to měl Křemílek a nebo Vochomůrka... :-D
Odpovědět
Dobré ráááánko :-D Tak mám mezery ve vzdělnání, Rákosníček měl hřívu jak bejk, žádný 1 vlas :-p http://images.google.cz/images?q=r%C3... Křemílka ani Vochomůrku se mi nepodařilo objevit svlečené, tak možná ti mají na hlavě je jeden chlup A podívejte co jsem ještě objevila? http://ekonomika.idnes.cz/pedro-je-zp... pamatujete si na ni? A pak ještě byla jedna zvýkačka, takovou kyselejší chuť měla, a byly v ní obrázky se zvířátkama, ale nemůžu si vzpomněout na jméno.
Odpovědět
Profilova fotka
blani- :-D :-D :-D jsi mne pobavila... máš pravdu, Rákosníček měl bago jak Hejma ve super - truper... :-N Tož, ale co to bylo za cipíska, s tím zakrouceným jedním vlasem???? =-) :-N Jéééééé pééééédrooooo... ty jo to byly časy. Ta žvejka vydržela tak 10 min. a pak sis mohla vzít novou. To si taky nevzpomenu... přeci jen je to nějaký čas a navíc mám sklerózu. :-)
Odpovědět
jo, to máš pravdu, párkrát to člověk semlel v hubě a bylo to jak guma bez chuti. Nejmenovala se ta žvýkačka Bajo? nebo to zas byla jiná? Si pamatuju, že na Mikuláše jsem dostávala vždycky pár pomerančů a pak takové ty kultaé žvýkačky, jak jich bylo třeba 10, 20 ks na takovém jednom dlouhém obalu průhledném. A ty jsou i doteď. Kousek od práce je malinká prodejna Brněnky a tam mají i Lipo, tyhle kulatý žvýkačky a jiný podobný straý vychytávky :-D A lízátka s krtečkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jj ještě bylo Bajo, ale nepřinde mi, že by bylo větrové?! Fakt už si na to nevzpomínám ono to opravdu bylo na jedno brdo... Ty kulaté žvýkačky jsou doteď, vím, jaké máš na mysli. Lipo si taky pamatuju a ještě k tomu takové ty dávkovače na lipo, různé postavičky... :-) Noooo joooo tvůj oblíbenec krteček... ty ty lízátka musíš mít od každého kusu jedno ne? :-D Tak valím domů... zatím páček, možná večer?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky teď jsem tu poprskala monitor smíchy...... bago jak Hejma :-D :-D :-D :-D :-D to se z toho po..... :-N
Odpovědět
ahojky holky a co sevak ten byl se sněhuláčkem a byl mentolovej
Odpovědět
no ja jdu zalehnout jak Blanka sem nejaka nevyspala tak brou noc :-D
Odpovědět
Ivi - dobrou. Já právě přemýšlím nad tou žvýkačkou, co nebyl amentolová, ale nějaká taková kyselkavá, řekla bych jablečná.... myslím, ž to bylo to Bajo.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ženy vás to ještě nepustilo? :-D :-D :-D :-D Blani taky myslím že se jta žuvačka jmenovala Bájo.........a já si pamatuju, že dělali nanuk, jmenoval se Rondo a byli tam oříšky a karamel, něco jako Nogger teď, ale nestál 20 ale tak 5 Kč...... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a já se chci vdávat!!!! ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?