Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
 odcházím směr práce, tak papa
5. říj 2009 v 10:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Ať ti v práci ryche uteče emoticon
5. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru - všechno nejlepší k narozeninám, opožděně. Ať se vám daří tak jak doposud a ještě líp emoticon
Díváte se na superstar? Teď o víkendu jsem to sledovala a nevím, budˇjsem divná (to by ani nebylo nic divného, že emoticon ), ale to moderování Mareše a té blondýny mi přijde hrozné, trapné, no nevím.... emoticon Asi sjem fakt taky stará a málo trhlá emoticon
5. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Blani já na superstar nekoukam...mě ta blondýna je docela sympatická, ale Mareš je trapák první třídy......já tadyty soutěže moc nemusím...... emoticon
Mě nebavilo ani to Star dance a tadruhá taneční soutěž..... emoticon
takže to bude asi tím, že jsem blondýna a nechápala jsem to emoticon
5. říj 2009 v 10:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Tak pupík je fajn, já ho taky vyzkoušela emoticon emoticon , jinak určo dietka. Ale v těhu jsem tu něco měla, kouknu, zda to najdu a dám vědět. Mám srústy a tam jsem měla taky křeče a doporučila mi to gyn. dr.

Len: Mě tohle už taky v telce nebaví a přijde mi to i trapné. Takže včera Jára vyhrabal DVD s Herbim (nevím, jak se to píše) a koukali jsme u svařáčku plného ovoce.
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Mončo tomu říkam správný podzimní večer....svařáček s ovocem u tv...... emoticon
My si dali včera večer bílé víno a nějaký sýrek k tomu a koukali jsme na čt2 na dokument o Řecku....bylo to zajímavé..... emoticon
5. říj 2009 v 11:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 no, radši si vás nebudu číst, na mě snad začínají jít chutě... po několika týdnech poprvé, mám hlad, ale mám strach jíst, od včer.oběda jsem měla fakt jen 5 piškotů a dnes malý plátek vánočky a jen slabě mě bolí břicho, ale křeče nikde.... tak mám úplně sttrach se najíst...chudák bublina, to bude vyžle emoticon ale Leni, jak si tě tak čtu, sýýýr, mňam.... no tak jdu sníst aspoň 3 piškoty emoticon
5. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Já na to taky nekoukám, teda zahlídla jsem kousek a byla to trapárna na entou a Mareše nesnáším už od školy, je to totiž hošan od nás a byl to frajírek vždycky, ale jak se mediálně zviditelnil, tak je to ještě horší emoticon a to nám měl moderovat kdysi maturák emoticon ještěže jsme si nakonec sehnali skvělého Oldu Burdu, co teď uvádí sportku emoticon
ale Star dance jsme měla ráda, přeci jen já tíhnu spíš ke klasickému tanci než ke zpěvu (ten aspoň trochu umím emoticon ) jinak koukám na Vyprávěj a to je fajn emoticon jo a dostala jsem k narozkám DVD Bobule, tak se těším, až si to s manžílkem pokoukáme emoticon

Blani, to chce klid a nejen nohy v teple emoticon ale myslím, že třeba fenyklovej čaj bys mohla, ne? nebo na nadýmání espumisan, ten jsem v těhu taky brala, ten se do těla nevstřebává, jen pomáhá.
5. říj 2009 v 11:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Tak já měla od dr dovolen espumisan - moc jsem ho nebrala a pak ještě něco na bylinkové bázy, ale už nevím co a nemám to tu, no a pak dietku (čím míň pilulek, tím líp), jinak můžeš pít mátové čaje - mě hodně pomáhaly. Na křeče můžeš použít nějakou ohřívací lahev (já použila vanu emoticon) a po 1. trimestru mi dovolila i trošilinku vínka, prý uvolňuje křeče, jako opravdu, si nedělám srandu. emoticon
5. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ježiši Beru to bys měla zkažený celý maturák.....takový ucho aby ho moderovalo emoticon emoticon emoticon emoticon
5. říj 2009 v 11:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Ještě bych zapomněla, co zkusit takové ty jogurty s "živou" kulturou? To by mohlo na to nadýmání pomoct.
5. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 By mě zajímalo, kdo má Mareše rád emoticon já nikoho neznám emoticon
5. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Momou, já taky ne emoticon emoticon emoticon

Blani nebo si kup a nahřívej takový ten polštářek s pohankou nebo třešňovými pecičkami - ten jsem koupila v DM za 79Kč pro mimíska a používáme ho obě emoticon

jo a holky těhulky, můžete se registrovat tady do klubu a budete dostávat slevové kupóny
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/
5. říj 2009 v 11:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, díky. emoticon Lékárnice právě vytáhla espimisan, že je tam psáno, že v těhu se může, ale prý radši ať to zkusím npřed bez něj. Akortá je klas. nadýmání ani nějak nemám, akorát to trávení jídla prostě hodně bolí emoticon A vana je super, ale ta je v 1.trimestru zakázána kvůli vývoj.vadám z přehřátí + mám mykozu, takže žádné moje oblíbené rochnění ve vodě...
Beru - jak píše Leňa, zkažený maturák.... mě M. na maturáku podruhé v životě opil (poprvé to taky udělal on, rok před maturitou), mě stačili 2 panáky .... na 1. mě zpoval, ale já už z něj byla totálně KO, tak pak mi dal jako správný kamarád to zapít Kolou a v tom byl další....já to do sebe vyklopila, pak jsem pořádně polkla, že to bylo nějaké divné a on se smál, že v tom byl další panák. Málem jsem ho zabila, já se motala, kámoška mě dotáhla na WC, ať se vzyvracím, ale to něšlo, tak prý je to ok, že to rpzdýchám a vychodím....z mého nástupu si skoro nic nepamatuju, ale prý to na mě nebylo poznat. emoticon Hlavně jsem skoro nic nejedla, abych byla v šatech hezky hubená, takže ten alkohol působil opravdu rychle emoticon Teď se tomu směju, ale pamatuji si, jak nás na schodech potkal třídní, prý jak to vypadám, tak Lenka říkala, že mě opil Martin, tak z toho byl třídní takový vykulený, já slušňák, co nepije alkohol. emoticon Ale bylv pohodě, oni mu řekli, jak mě opil, takže ostuda nakonec nebyla emoticon Teď mě napadá, že máme z tančeních, maturáku, atd. nějaké videokazety doma, škoda, že si to nemám jak pustit, bych ráda zavpozmínala, protože fotky nemáme...to už je let..
5. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - ml.výrobky mám zakázaný emoticon A ty nějaký Danone s živýma breberkama...mě to jednu dobu nutila tchýně, ale po 3 týdnech jsem jí to omtítala jíst, mě po tom bylo fakt blbě.... prý to zas nění tajový zázrak. Nejlepší jsou pořádné choceňské jogurty, Folrián, atd. a zas jsme u jídla, mňam emoticon emoticon emoticon tu budu mít poslintanou klávesnici emoticon
5. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ale díky za rady, zatím břicho po dietce a hladu drží , takže snad žádné preparáty nebudou potřeba. emoticon
5. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 Ahojky děvčátka, nestíhám, nesvačím, nepiju... nic... moc práce.

Vidím, že se tu objevila Markétka... Markétko pak ti písnu na mejlíka... fotečky z Řecka překrásnéééé já si Řecko moc zamilovala a těším se na příští rok, že bychom zase navštívili nějakou jinou destinaci. Jinak Santorinie a film Mama Mia... bomba, nádhera... úplně maledivy a ty domečky a příroda... hmmm taky srdcová záležitost... emoticon
A byteček máte krásný !!!

Beru-taky gratuluji k narozeninám, hlavně zdraví a štěstí v životě...
Jinak moje mamča pracuje v dm a ty knížečky si těhulky vypište, je to fajn věc, budete dostávat různé slevy... pokud tedy do DM chodíte nakupovat, ona ta drogiška nepatří zrovna mezi nejlevnější...

blani-tak ty budeš na dietě, chudě, co z tebe zbude?! emoticon Tak ono ti to asi zřejmě dráždí slinivku a pak máš takové problémy?
5. říj 2009 ve 12:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj Majky emoticon

Jak se vede? kromě toho že nestíháš? Co zažívání? emoticon
5. říj 2009 ve 12:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Leničko-kuju za optání.. dobrý, ale dnes mi sestřička oznámila, že mám ještě 4 injekce... mám už rozpichanou prdel na ultimo... au au au... emoticon Musím to ještě vydržet, už to chci mít dobrané. Zažívání zatím (ťuk ťuk) dobrý... jím ten lactobacylus, vidatně se mně po něm zlepšili střeva a žeru jak neuvázaná, jen jsem jakási ospalá... emoticon To je tím počasím, chvilku je krásně, pak zase hnusně tak to semnou mává.
A co vy? Jste už trošku zdraví?
5. říj 2009 ve 12:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
 Ahojky holky,
Blani, teda, Ty si užíváš, co? A jak jinak, všechno je v pořádku?
Majky, čao! Na mailíka se budu těšit. Nestíhám Vás dočítat, tak ani nevím, co je nového, tak pěkně napiš! emoticon

Holky, taky se Vám tak nic nechce? Já jsme se od rána zastavila teď a mám teda fakt brutální kopr! Fakt moc! A to musím stáhnout dlužníky, projít pohledávky, napsat upomínky, doúčtovat faktury, uf..... Mi to neutíká...
Teď tady vylezlo sluníčko. Kéž by to chtělo vydržet!
5. říj 2009 ve 12:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Majky my už jsme vcelku v pohodě...malá má nudličku vždy jen po ránu, tak půjdeme asi zítra na to očkování....už abysme to měli za sebou.... emoticon
5. říj 2009 ve 12:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Majky - slinivku mám úplně v pohodě, jen nějak nezvládá tlusté střevo. Asi jak není 100% tak jak by mělo být kvůli chron.zánětům před pár lety, tak prostě bolí emoticon Ale hlavně, že už se snad ví z čeho to je, tak jsem ráda.
Markétas - bublina je v pořádku, už chci mít za sebou NT+ vyšetření, kde mi přesně řeknou, jak je staré, protože moje mudr. nám teď řekla, že jsem o 14 dní mladší, což je blbost, ale tak na tom NT mají njelepší UZ v Brně a už tam dokáží rozeznat pohlaví, takže za 3 týdny už možná budeme tušit, co to bude a jak je to s tím stářím (nebo spíš mládím) emoticon
teda foteček máte požehananě, úplně jsem závistivě koukala na to moře. A byteček super na 1. emoticon emoticon emoticon
5. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Blani neboj...ono se to někdy narodí emoticon
5. říj 2009 ve 12:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 leni - porod je mi jedno, jeslti bude o 14 dní dřív nebo pozděj, spíš mám trošku strach, že Mudr. říká, že teď jde to stáří pěkně spočítat, že v 1.trimestru jsou děti přibližně stejně velké, a podle naší velikosti jsem měla otěhotnět 3 dny předtím než jsem si dělala těhu test emoticon A jak už jsem psala, za 14 dní jsme vyrostli jen o jeden týden podle tabulek, tak jsem zvědává na čtvrtek na UZ. Min. týden v nemocnici jsem už viděla hlavičku, už to není červík, tak mudr. řeknu o fotku, ať máme pro tatínka důkaz, jak rosteme. Martin si ze mě dělá srandu, že mudr. bude pořád ubírat dny a týdny bublině až nakonec řekne, že jsem ještě ani neotěhotněla. Vtipálek emoticon emoticon emoticon no nic prostě mi doma hrabe, tak řeším "blbosti", takže děkuji, že mi tu umožňujete moje výlevy mých zbouřených hormonů emoticon emoticon emoticon
5. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Blani buď v pohodě...oni ty fazolky jdou ze začátku děsně blbě změřit jak jsou mrňavé...... emoticon
5. říj 2009 ve 12:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Leni-držím palečky, aby to malá přežila, není to nic příjemného, ale ona je šikovná holka po mamince, tak to zvládne... !!! emoticon

blani-taky si myslím, že to musí být těžké změřit... tak vydrž, však se dočkáš emoticon emoticon

Markét, písnu jakmile bude chvilka času, taky někdy nevím, kam dřív.
5. říj 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Majky díky....oan je celá po mě...už aby jí narostl blonďatý vlas emoticon
5. říj 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 oan = ona........chápete emoticon
5. říj 2009 ve 13:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 leni- emoticon emoticon emoticon chápeme...
5. říj 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni - po tobě? A jeden vlas? To teda nic moc emoticon emoticon emoticon emoticon
5. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš