Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je myslím kombinace že? Jak se s tím jezdí v zimě? Já asi tady do Krkonoš pořídím nějakej trakař a ne kočár, nahoře nám už chumelí a tady je kosa jak blázen :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Katy já s nim ještě nejezdila...je to klasická korba a pak sporťák, ale je tak do města a na sídliště...někde v terénu bych urvala kolečka a jelikož není moc odpružený, tak by se mi tam malá asi umlátila...... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ten červeno černý je moc hezkej... i korbičku má velikou... to je super. Já mám totiž strach, že až se to zkraje dubna narodí, že se mi to v zimě už nevejde do kočárku,páč ted dělaj tak malý korbičky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Katy k vám do hor doporučuju na léto traktor a na zimu sáně nebo rolbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni sorry, jsem dement, že se ptám, jak se s tím jezdí v zimě :-D :-D :-D mno jo, blondýna :-D musím si změnit obrázek u nicku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na zimu to vidím tak, že sundám z půdy ten starej kočárek po ségře (ségra je ročník 74), přiděláme to na lyže a budu to tahat jak kačenu za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele si nedělej srandu...my měli na Fildu když byl malej na balkoně takovou tu starou koženkovou Libertu ještě po Tomášovi a jak se mu v ní chrupkalo... ty hele na ty lyže bacha---aby ti taky Matýsek neujel z kopce.....jak ve stebou mě baví svět :-D Katy to s tou zimou neřeš.....prostě blondýna se nezapře... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v koženkáči uspávala Luciáše od ségry, jak krásně drncal, když se s ním jezdilo přes práh :-) a že jsem drncala jak o život celej víkend, když ji dostávala kolika :-| Joooo tak dle slov manžela, se dítko narodí už s přeskáčema na nohou ;-) ve dvou letech už bude sjíždět černou sjezdovku ve Špindlu :-) A už má v garáži svoji mini motorku a každý večer dumá nad tím, jak ke kočárku přidělá motor, který bude pohánět kočárek dokolečka po pozemku, abych se prej nemusela dřít :-D bláázen, ale jinak je v celku nolmální chlap :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy ten tvuj muž je stejnej prdlouš jako ty...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy sledujete tu Superstar? já vůbec..jen jsem viděla chvíli to z toho divadla......je tam něco zajímavého? nebo nějací pěkní mládenečci? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se loučím...padam hlavou na klávesnici...... :-D dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem měla horký telefonát od manžela, jak probíhá rozlučka ;-) jdu taky hajat, dobrou noc x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, superstár sleduju jen jedním uchem, zpěv jak kdo, zaujal mě jen jeden, ale vizáží jsou to samý mladý přeslazený chlapečci, nic podle mého vkusu :-p Kat, no jestli chceš houpací kočár, tak buď něco staršího nebo L
Odpovědět
Profilova fotka
nebo Libertu, Inglesinu, Deltim - ty houpají a jsou poměrně velké, ale mají jen klasickou korbu na ležící dítě a nemají přehazovací rukojeť. Až ti bude mímo sedět, tak budeš muset urychleně koupit golfky. Já mám tento http://www.bejbycentrum.cz/?item=990 vzor 118, ale z kolekce 2007 a zatím jsem spokojená. Je tam vložná taška, ještě dnes v ní u tchánovic malá v noci spí, prostorná korba s polohovacími zády a předělává se i na sporťák, byla k tomu přebalovací taška a pláštěnka, moskytiéru jsem si dokupovala. Kamarádka ho má o rok déle a je s ním spokojená, tak jsme do něj šli taky. Určitě si ho budu nechávat na další dítko, ale uvažuju, že bych si příště aspoň na začátek koupila nebo půjčila nějaký starší houpající kočár. Tenhle nehoupe, ale má velký nafukovací kolečka (i když jsou menší než má kámoška) a do terénu je super, taky co bychom u nás na vsi dělali s nějakými plastovými minikolečky, že? kola jsou napevno, nearetační. Má navrchu zavírací okýnko, vzadu se dá taky oddělat, aby větral, a je tam síť. Je to sice polský výrobek, ale u nás jich jezdí spousta. Pravda, není to žádný zázrak, má tužší brzdu, zatáčí mi mírně na jednu stranu, je docela těžký a ne tolik skladný, jak jiné kočáry, ale svojí práci udělá. A hlavně ho budu využívat i celou zimu, protože ta korba je fakt prostorná, tak se mi tam vejde dítko i s fusakem a někdy na přelomu jara léta koupíme nějaké golfky na cestování do města a u nás budeme jezdit pořád v něm. Podotýkám, že naše malá se narodila na začátku března, teď má přes 8 kilo a 73 cm a stále ráda leží, takže jezdí na zádech nebo na břiše a šmíruje okýnkem okolí, párkrát jsem jí teď zvedla trochu záda, abych jí v terénu nakrmila přesnídávkou, ale jinak jezdíme v leže ;-)
Odpovědět
Dobré ráno ženy Tak Beru aspoň opožděně vše nej k narozkám ;-) Já už mám tu hranici za sebou dávno a za chvíli budu zas o rok starší, blbý je jen to, že se stejně cíím tak na 25 a ani o chlup víc :-D Kočárky máte moc krásný .......... Já mám po Andulce hluboký, sportovní, houpací, má přehazuvací rukojeť a dá se z něho udělat sporťák a stál 5 800.- A nedávno jsme píchli kolo :-D ale už je opravené a zas jezdíme.
Odpovědět
ahojky,jůůů,vy jste toho prokecali.Já jsem se zakoukala na X-mena a už jsem nenačouhla. Stejnak mám depku ze včera,takže dnes sem taky nebudu lézt. A odpoledne jdeme popřát mému bráškovi,tak snad budou zas myšlenky jinde, než u nenarozeného miminka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, beru: všechno nej k narozeninám, doufám že jsi dostala nebo dostaneš od manžela nějaký pořádný dárek, když už to jsou takové významné narozeniny kat: vždycky mě pobavíš tím co E. vymyslí pro mimčo :-D i když musím přiznat že mám doma blázna s podobným smyslem pro humor :-D :-D :-D ale ne tak výrazně se projevujícího jako se ten Tvůj ;-) markee: tak snad dopadlo popřání bráškovi dobře a přivedlo Tě k nějakým pozitivním myšlenkám a bylo Ti dneska a snad i nějaký ten další den dobře
Odpovědět
ahojky sluníčka doufám, že jste měly krásný víkend jako já byla jsem celý víkend venku, bylo nádherně a zítra zase do práce :-p Beru opožděně,ale přeci vše nejlepší k narozeninám hodně zdraví, štěstí a hlavně lásky x-)
Odpovědět
markee držím palečky, at se tělo umoudří x-) teda kočárky jsou pro mě španělská vesnice, asi je to docela věda vybrat ten správný že? já bych mohla maximálně radit s barvou , no prostě blondýna :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím příjezd z krkonoš, počasí přez den krásné, sluníčko, ale ráno 3 stupně a večer chladno, že i čepička se hodila :-D Přeji krásný nový týden
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zahranicni/evro...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/16307-vtip...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nemám čas Vás dočítat, jen chci pozdravit, tento týden bude zase šílený. Škoda, že není kratší jako ten minulý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy.... :-) Tak včera nám nešel celý den internet...takže jsem si okousala z nervźy všechny nehty....ale na ty na nohou jsem si už nedosáhla, tak jsem okusovala omítku.... :-D :-D :-D Ale jinak nejsem na těchto stránkach závislá......jen mam neustálou potřebu tady tlachat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já sem konečně vlezu a tady nikdo není.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, na skok se jdu na vás juknout...
Odpovědět
Ahoj Markétko, tebe jsem neviděla, ani nepamatuji, jak je????? Zuzi, Leni ahoj. Tak jsem dnes nakráčela k Mudr., rtpože samozřejmě křeče o víkendu zas uděřily a á se tu kroutila jak žížala. ale už máme viníka... jídlo. prostě se nemůžu najíst normálně, jak se mi zaplní střeva a děloha začíná pomalu se roztahovat tam dole, tak jak prý tam mám nějaké srůsty, tak ty střeva prostě bolí a je to :-N A M. mi o víkendu vařil dušenou zeleninu, květák, brambory,.... tak prý jsem hůř udělat nemohla.... mám zákaz ovoce, zeleniny a mléč.výrobků...a dietka a jíst jen pár soust,ale takto třeba 15x denně. Protože nejlíp mi bylo, když jsem byla v nemocnciic nějakých těch 28 hod. bez jídla a pití (když pominu jak mi bylo zle od žaludku od hladu atd., ale křeče úplně ustaly), měla jsem si koupit nějaké mazání na bříško (tak mám Pupík pro děti :-D ), a pak něco pro podporu střev a nadýmání a nějaký čaj, ale to mi v lékárně vymluvila, ať nap řed zkusím je tu dietu, ať teď radši v 1.trimestru nic neužívám. Tak uvidíme, snad aspoň přiberu, to co jsem zhubla.... :-N Děkuji všem moc za podporu v IP i tady, jsme moc ráda, že vás mám. A kdyby měl někdo (asi maminy se zkušenostma) nějaký tip, co bych mohla na to bolavý břicho, tak sem s ním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a Zuzi ahoj.... Teda Blani ty musíš mít fakt vždycky nějaký extra buřty.... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, Blani..... Blani, můj názor už znáš, jen opakuji:doma!!!!!!!!! Leni, jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
# # Muž se ptá v supermarketu asistentky, kde najde tampóny. # # Asistentka vysvětlí. # # Muž pak přichází k pokladně s košíkem plným vaty a balíkem šňůrek. # # Prodavačka se na něj překvapeně podívá a ptá se, jestli nenašel tampóny. # # Muž jen odpoví: # # "Poslal jsem manželku koupit balíček cigaret a ona mi koupila tabák a papírky # se # # slovy, že je to mnohem lacinější. Tak jsem si řekl, když si mám balit já, tak # ať # # si ubalí i ona." # # #
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?