Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Kat: To je opravdu strašný |-| Tak se hezky pomazli s bříškem. U nás byl tenhle rok taky na prd :-( A očividně hodlá pokračovat ]-( Ale stejně doufám, že bude líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, koukám, že to je asi všude stejné. =-) Hrůza rok.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nebojte...ten příští rok bude pro vás určitě jen ve namení dobrých a šťastných dní a zpráv...už jste si to špatné vybrali |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tak to je mi líto |-| je to hrozný a ještě ke všemu, když to bylo ještě dítě. Já zase musím říct, že pro mě byl poslední rok zatím nejhezčím v životě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru já to o sobě nechtěla napsat abych to nezakřikla....... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Len, já rekapituluju poslední roky a začínám další kapitolu svého života ;-) a doufám, že třeba ještě nějaké hezčí roky zažiju.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru určitě......každá z nás.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak koukam na ty svatební alba a i teď rok po svatbě mě děnsě mrzí, že už je to za mnou.....chtěla bych to prožít znova, udělala spoustu věcí jinak atd......tak jsem přemýšlela, že jsem si to neužila tak, jak bych chtěla...jako úplně na 100% být uvolněná, na nic nemyslet....pořád jsem přemýšlela aby vše klaplo a nebyl někde problém..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak já právě ač je to neuvěřitelné, jsem vůbec, ale vůbec nebyla napjatá, vystreslá v den svatby.. :-N až na jeden zádrhel, když mě holčina česala, tak se začalo se mnou trást celé křeslo a to jsem měla krizi, jinak bombá :-) v den ročního výročí mi manžel říkal, že by si to hned všecko zopakoval, že to byl super mejdan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, já doufám, že s hádětem začne ta lepší část našeho života. Bude to hlavně něco nového, co jsme ještě nikdy nezažili a moc se na to těšíme, i když nevíme, jak to zvládneme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky když jsme u toho výročí.. dnes je to 8 let, co jsme spolu začali chodit ;-) No a Tom je v Chomutově a já u PC =-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy to bude tim, že tys taková pohodářka...já jsem děsnej nervák...takže asi proto ten stres :-S a ještě navíc jsem blondýna takže kombinace na kulku do hlavy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat, neboj, zvládnete to ;-) , páč už vám nic jinýho ani nezbyde :-D my s tím taky bojujeme dnes a denně a učíme se za pochodu. Leni, to můj drahý manžel si v posteli čte, já právě ukojila dítě do spánku a jinak jsem taky u PC, a dneska mám výročí jenom já, heč :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy jaký máš výročí? to víš blondýna...pokud my něco uniklo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy zvládnete to úplně v pohodě...a až bude další mimi, tak už budeš super matka jako třeba já.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Troška humoru na večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, mno jo, já jsem už taková.. i když jsem taky hodně stresovala, ale od jisté doby jsem si řekla, že netřeba se nervovat ;-) No a další mimi dám tak za 5 let :-) Beru, co slavíš? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy jasný :-) Beru je tajnůstkářka...neřekne co slaví a pak zmizí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, blonďatý supermatky točí světem ;-) :-D Já dnes opustila sladká dvacátá léta, ale pšt :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já budu ráda, že dám jedno dítko... :-) jako plno lidí si z nás dělá srandičky, že jsou na nás zvědaví :-N teda spíš na naše hádě a naši volnou výchovu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, nenéééééééééééé ale aléééééééééé .. a ty se ani nepochlubíš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé už nám to prozradila...... teda takový důvod k oslavě a ty jsi na to sama? Za chvíli jsem u tebe :-D :-D :-D :-D Tak vše nej nej a teda pššššt :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Beru mě to čeká v lednu, takže už teď na mě jdou stavy že už jsem jako děsně stará osoba :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, koukej z okna, bouchnu ti jednu rachejtlu :-) Congrat x-) Ženy mě táhne na 29, ale cejtím se a chovám se jak dement kolikrát :-N A to mám být jako matka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, klidně přijeď, ještě máme půlku dortu v lednici a otevřenou láhev lambrusca ;-) mě vždycky přišli třicetiletý lidi strašně starý a dospělý, taky vdaný a ženatý, s dítětem a s nějakým titulem u jména 8-( no a já mám titul už tři roky, vdaná jsem přes rok, dítko mám už taky a ... roky ty prostě utíkaj čím dál rychleji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se taky cítim tak na 18 a rozumově tak na 5 :-D :-D :-D :-D :-D A to jsem už dvojnásovná matka...takže Katy uď v klidu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě dement na entou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, buď v pohodě, tvůj popis třicetiletejch na tebe vůbec ale vůbec nesedí ;-) Leni, tvoje slova jsou mi útěchou :-) Sleduju v TV ty hochy jak tam pějou, no jde jim to některým ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, Leni, co máte za značky kočárků? Tady jen tak brouzdám po netu... (muž mi zdrhnul odpol na pánskou jízdu=loučení se svobodou, a tak jsem tu sama do zítra s bafunou)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy my máme tento....: http://www.bebetto.pl/cz.htm ale červeno černý :-) je to typ Vulcano...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?