Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...právě jsme dorazili od našich...Tom je v Písku, tak jsme zas sami.... :-| Marketas...Fotečky jsou úžasný......a byteček máte moc útulný...taky bych se v něm cítila pěkně.....prostě pěkné hnízdečko..... :-) Mončo ty děláš jako kdybys byla nějaká ošklivka :-)
Odpovědět
Len: Taková malá ošklivka :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo hotová Ošklivka Betty a Katka dohromady....si trhlá viď? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, moc krásné fotečky, určitě jste si dovču pěkně užili x-) a souhlasím s Momou, že jsi krásná baba ;-)
Odpovědět
Majky,já tu už pak nebyla. jela jsem po malou do školky a pak jsem obšívala záclonu Johance do pokojíčku a tak,prostě jsem se zastavila teď. Na té genetice nám řeknou,co přesně miminku bylo(výsledky z pitvy) a co tedy znamenalo to špatné rozdělení chromozomů a budou s námi řešit,kdy otěhotnět a jak pak postupovat. Protože mě,Míšovi a Johance krev brali a podle nich se zjistilo,odkud ty problémy s genetikou jsou. V říjnu šestého jde na odběr kreve i Míšovo mamka s bráchou,aby zjistili,zda má Míša ty geny rodové či to pramení až od něj. No a určo se zeptáme kolik procent máme k dobru a zda by nebylo lepší umělé oplodnění.Ale k tomu musíme zas splňovat určité parametry.No jsem na to zvědavá,jdeme 21 října. Tak už tak něco víme,pže jsme se na něco ptali těsně před ukončením těhu. Prostě až budu gynekologicky v pořádku,tak se můžeme začít snažit-to řekla genetička. Gynekolog je pro to si dát pauzu půl roku,ale holky co si tímto prošli za 3měsíce začli zkoušet a jsou těhu. Hned jak otěhu,tak jdu na gyndu,odsud mě pošlou na genetiku.Na genetice nejspíš vezmou krev,ale i rovnou objednaj do Prahy na odběr choriových klků-placenty a nejspíš utz-prostě screening v prvním trimestru plus ty odběry.
Odpovědět
Marketas,moc kráááásné fotky. Taky bych potřebovala dovču :-( No jdu dodělat tu záclonu. Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beru a Markee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markee máš to těžké....Ježiši oni pitvají i takhle malé mimi? :-( :-( To je hrozný.....bych asi nerozdýchala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se dnes loučím...jdu hodit Fildu do postele....ráno má hokej, tak aby tam neusnul na ledě..... :-D a já jdu koukat na Krause..papa a dobrou noc.... :-) Markee jsem s tebou a moc na tebe myslim......a stále a stále mi dáváš sílu a energii i když za takových smutných okolností :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, co to čtu? Jen tuhle stránku a jsem v šoku. Copak se Ti stalo, Markee? :-( Holčičky, úplně se červenám až na zadku, moc děkuju za komplimenty x-) . Udělaly jste mi moc velkou radost! A díky za pochalu bytu. Ještě zdaleka není hotovo. Chybí dveře do záchodu, koupelny ) což je už pakec, páč je už zima a jak se člověk sprchuje, je to cítit... Dnes nám dodali vestavěné skříně do chodby, teď jsem skončila s úklidem. Pořád bojuju s místem, úložného prostoru se jaksi nedostává :-( Moc mě mrzí, že za Váma nechodím, zkusím to alepoň jednou denně ráno....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno a krásnou slunečnou sobotu.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dnes to vypadá opravdu na krásný den plný sluníčka, tak si ho užijte i vy x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Beru i vy si ho užijte :-)
Odpovědět
Brý poledne Len: jo jo, ale spíš praštěná a pořádně :-D Markee: Téda, to je věcí, co všechno zkoumají, tak ale zas budete přesně vědět na čem jste a další mimi už bude určitě v pořádku ;-) No a já jdu zas hajat, ale první jdu do vany, jsem se v noci tak spotila, že Jára převlíká postel. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hezkou sobotu přeji:-) Peču mužovi slanou dobrotu na pánskou jízdu (kamarad se loučí se svobodou),ja si pak užiju zase svůj den a večer,juchů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy , teda matko tys v jednom kole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mončo....to je dobré že ses spotila...to je správné...bacili z těla ven :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni to víš, ještě mě to baví. :-D Po obědě jdeme s manžou na procházku s bafunou, nasbírám si listí a budu tvořit podzimní výzdobu do oken, dveří a na venkovní schodiště ;-)
Odpovědět
Kat: Výzdoba do oken ............. jů, tak to já letost asi až zas v zimě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, marketas: koukala jsem na fotky a fakt to máte doma moc pěkné a na dovolené muselo být určitě hrozně dobře, alespoň to tak vypadá podle fotek :-) markee: tak snad brzo příjdou na to co se stalo, třeba to byla prostě jenom náhoda a žádné velké zatížení genama tam snad nebude abyste mohli brzo začít zkoušet další a už Vás nic podobného nepotkalo. my jsme měli sousedku a když se jí narodil syn - těžký hemofilik tak teprve zjistili, že mají v rodině hemofilii (asi 3 generace tam byly jenom ženské tak nevěděli) a pak když chtěli druhé dítě tak to musela být holčička tak to zkoušeli až se holčička podařila a teď už má asi 14, tak snad to budu u Vás v pohodě, moc bych Vám to přála já dneska odpočívám, včera jsem cestou domů potkala v busu tetu a rozhodly jsme se, že si dáme víno, teda víno si dal H. který přijel autem pro mě, tak já jsem měla smůlu, ale to nevadí, alespoň jsme pokecaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hezky ten dnešní den vypadal... :-( Celý den a dobu se snažili kolem mě ututlat to, že si jeden místní klučina ve svých 12 letech vzal život... jeho rodiče byli moji firemní klienti a tak jsem měla tu čest poznat jejich celou rodinu, celých 8 let jsem je vídala... a ted tohle... řvu tady jak malá :-(
Odpovědět
Marketas, IP ;-) Kat, to je mi moc líto :-( To je opravdu hrozný rok,opravdu šílený. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Ježiši Kat to je hrozný....takový malý kluk.... :-( Markee, to není hrozný jen tento rok...poslední dobou se dějou čím dál horší věci :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem z toho hotová. Já jsem se jim starala o účty, i chudákovi Vaškovi jsem dělala před prázdninama účet, tak krásně jsme si povídali.... chodila jsem k nim na firmu, s paní jsem se vídala každou neděli na cvičáku s pejskama,... nikdy v životě, ani kousíček mýho já, by nepomyslelo na to, že by se ten klučina dokázal oběsit... :-( a našla ho doma maminka... o to víc jsem to prostě neustála, takový super lidi, .... ;-( ach jo, doprčic, co se to děje... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Katy je mi to tak líto....... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni díky |-| Tak se tady mazlím s bříškem, aby nebylo smutné...
Odpovědět
Profilova fotka
To děláš dobře...mimču to nedělá dobře a tvůj smutek se na něj přenáší...ale je to těžké na to nemyslet a nesmutnit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám tady na superstar a nemůžu se vynadívat, co ta Adéla má na sobě za medvěda...
Odpovědět
Len.,já měla blbé roky co se týká práce,pak nastali dobré-těhu s Johankou,pak prostě jak rostla,vloni svatba a letos jsem chtěla pro ní sourozence a není :-( nehledě na to,jsou to 3 měsíce,co se oběsil kamarád. Kamarádky,které měli mimoděložní či revizi dělohy a prostě předtím to nebylo kolem mě,prostě byl klid. Tak proto píšu,že letošní rok je opravdu krutý. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, já mám letošní rok (co se týče katastrof v okolí rodiny či přátel) taky děsnej... a tak doufám, že ten nastávající rok 2010 bude pro nás všechny o 1000% lepší x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?