Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
majky fotečky jsou nádherné mě se teda nejvíc líbí pupík s mašlí x-) takže to asi nebude jen krásou kamarádky ;-)
Odpovědět
jdu odepsat na Ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pas...nám jde věcí.....nejn to pečení :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Len ale psssssssss ještě by to mohl někdo zneužít a zaúkolovat nás :-D :-D :-D
Odpovědět
Lenísku snad už je ti líp j jsme grogy, tak ju pouklizet (povrchový uklid) a natáhnout se k filmu ;-) krásný večer
Odpovědět
Profilova fotka
jija, tvoji nohu mít, to bych byla šťastná :-D mých 41 je fakt katastrofa :-D majky, koukala jsem na fotky na fejsbůku a máš je moc krásné x-) jinak všem ženám brý odpoledne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy ty máš 41 nohu? to seš napůl chlap ne? :-D
Odpovědět
Jija: Co si stěžuješ na velikost bot? To já bych si měla stěžovat, tu tvojí velikost mají všude :-D Kat: Jako fakt takovou? No kolegyně z práce má 42 a to si ještě kupuje ty lodičky co mají tu protáhlou špičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo holky, velikosti 40 a 41 jsou moje :-D ještě když jsem chodila do práce, tak jsem si nemohla kupovat klasické lodičky, páč bych si na ně mohla přidělat ještě ty rolničky a jsem za totálního kašpara :-D tak jsem musela kupovat ty lodičky typu balerínky (s kulatou špičkou) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy to já některé boty nakupuju v dětském...mam totiž 37, někdy 36 a to jsou ještě dívčí...třeba tenisky mam všechny dětské.... :-D Holky hezký večer a dobrou noc :-)
Odpovědět
bré ráno Leni tak ty si Popelka:-o no aspoń ušetříš :-D Venku je mlha že by se dala krájet, počasí akorát tak pro rákosníčka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... :-) Copak asi Blanička :-( Pas za boty moc neušetřim...ony ty dětský stojí stejně jak dámský.... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Leni Blanicce sem ted napsala smsku ze ji cela diskuze drzime palecky a at nam da vedet jak se ji s bublinou dari, tak az se neco dozvim dam vedet
Odpovědět
Leni no ja si u bati vyhlídla tenisky ze smajlikem a ony byly dětské, tak kdybych měla nohu jak popelka tak sem je mohla mít :-N ]-(
Odpovědět
tak Blanka i bublina ok, jeste ji cekaji odbery krve a utz ;-) takže palečky držme dál!
Odpovědět
toz praci zmar jdu ji zlikvidovat :-D , pekne dopoledne
Odpovědět
Profilova fotka
Práce? Brrrrr :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, s rákosníčkem to bylo pěkné x-) Pasone, tobě doma neříkali a hlavně nepracuj!!! :-D já se toho pro dnešek držím a zatím se válím se snídaní v posteli, dítko už jsem přestěhovala do postýlky a budu doufat, že ještě na chvilku usne ;-) Na Blanku i bublinu taky moc myslíme :-) Leni, teda takovou malou nožičku máš, jo? :-. to ty moje čísla jsou nejvíc přebraný a vyprodaný :-S to jste mi připomněly, že bych si potřebovala doplnit botník, už dvě sezóny chodím v jedněch botaskách a sandálech :-N takže by se mi hodily nějaké zimní šněrovací, kozačky, nové tenisky, sandále a jedny plné slušnější botky.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru ty nevíš že bot není nikdy dost? :-D :-D :-D :-D To my se chystáme za chvíli trošku na vzduch...děti trošku nudlí, ale teplotu nemají, tak půjdou na vzduch....zatím svítí sluníčko.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru to mě tohle počasí připomíná, že bude brzo zima že bude F potřebovat opět zimní boty, bundu má naštěstí od loňska, ale Natálka bude potřebovat zimní fusak, a další teplé oblečení....... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jak se všichni máte? :-) Doufám, že je tu vše v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markétko, u nás je vše OK, akorát mě teď štvou sousedi, kdo ví, co pálí v kotli a kouř jde přímo k nám do oken a venku do kočáru ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Beru tak jim ucpi komín :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru: Tak to by mě tedy taky naštvalo ]-( Mě stačí když dám malého na balkon a pod náma kouří soused na balkoně. taky bych mu tam nejraději něco hodila, ale nemůžu :-( Ahojky Leni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macet, tak to samé má moje tchýně...sousedi pod nimi taky neustále kouří na balkóně a jejich debilní parchanti tam navíc hulí trávu, takže tchánojc mají pořád zakouřené prádlo a celou ložnici a nejvíc mě s..e, když tam třeba spí malá, tak spí s nima v ložnici a oni ty debilové tam hulí ...a to jim to ještě tchýně řekne, že tam má na sapní děti, aby tam nehulili...prostě už mají vyhulený mozky......je to nejen nepříjemný , ale taky pro zdravý ne moc dobrý...už takhle je ten vzduch u nás děsnej a ještě do toho máme čuchat nějaký humus...když ten tabák hnusnej tak milujou, tak proč si nehulí doma? to by mě docela zajímalo...jim samotným to vadí, že by měli zahulený byt, ale těm ostatním to vadit může......já osobně kuřáky nesnášim!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme dvě, taky mám proti kuřákům silnou averzi :-S kvůli tý svý nezbytný dávce nikotýnu otravují všechny kolem a neberou ohledy ani na těhotný nebo děti ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Beru jsem ráda, že je nás víc takových......proto i nerada chodim někam do barů a ještě že už jsou i nekuřácký restaurace...to mě vždycky děsně prudilo, když sedíš nad dobrým jídlem a vedle od stolu na tebe vyfukuje nějaký d...l kouř!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Ahojky holky, dnes ráno jsem byla u obvodního, mám zánět dutin a zánět průdušek, už mě píchá i v uchu - super ]-( a mám 39,3. Před chvílí jsem se vrátila z urologie, zítra na krev - kreatin a mám papír na nějaké vyšetření - odborný personál promine, jsem zapomněla název :-N - kde mi zjistí jak moc ledvina funguje. Doktorovi se to moc nelíbilo a dutý systém se zvětšil :-S Se mi taky ptal, kdy že jsem to byla na operaci a prý ještě uvidíme, ale asi by to chtělo znovu opravit. Chjo. Jinak dětičky se dnes v bazénu krásně potápěly a šlo jim to úžasně x-) , mě u Aničky zastoupil Jára, a šlo jim to o to líp. Jenže jsme se vrátili a děti pšík a pšík a najednou rýma, takže jsem navařila čajík, hodně pijou, utíráme hodně nosík a stříkáme vincentkou. V lékárně mi paní doporučila eukaliptový olej Koalka (stejný jako Eucasol, ale stojí 71,-), že prý ho můžu dát i na polštář (trošku) a nedělá fleky. A jako fakt nosní dírky protáhne, Anička tu pořád nosí kapesník, kam jsem jí to trošinku nakapala a krásně jí tečou nudle. Tak a jdu zas ležet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?