Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/ekonomika/18025...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... No Zuzi co to tu čtu......ale slepák je prý ři těhu dost častý... :-S Mě ho vzali 16 ti a bylo to peklo...po narkóze jsem blela asi 2 dny, pak už jsem myslela že chcípnu...hlavně jsem 3 dny nemohla nic jíst...jen pít čaj....a pak mi to ještě začlo hnisat, tak jsem měla dren a chodila po nemocnici s baňkou, do které tekl humus..... :-S :-S :-S :-S takže radši porod, než narkózu a slepák :-p ale Blani to zvládne.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak u nás hnus počasí...děti i já máme rýmu a chrochtáme jak vepříci ]-( ]-( ]-( ]-( Zuzi chci se zeptat co je s Marketas? koukala jsem na fejsko, že psala něco o dovče na Krétě.....ale už se tu dlouho neukázala...
Odpovědět
Profilova fotka
leni snad se i modlím za Blanču, aby byla s mimískem v pořádku. marketas byli na dovolené na krétě, měli spát u nás, to nevyšlo.Měli se nádherně, udělali si radost, protože všechny peníze narvali do bytu, už se blíží do finále, takže jeli na dovolenou......... utíkám do práce, kdyby coko-li, písni mi sms prosím, díky papa
Odpovědět
Blaničce držím palečky, snad bude dobře, ale jak píšeš Len, je to opravdu dost časté |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!!! Blaničce moc držím palečky, aby byla v pořádku a malličké taky...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi neboj se nic... :-) Holky jdu prát :-S
Odpovědět
Len: Já už peru :-N Kdybych věděla, že budeš taky, tak bych Ti tu horu prádla poslala :-D
Odpovědět
ahojky holky, to máme ospalé počasí :o( Blaniččce držím moc palce at to dobře dopadne jdu na obídek tak všem dobrou chuť máte někdo recept na dobrou buchtu ?
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo já jsem z toho celá vyjevená...nevim kterou hladu tam mam dát dřív...já bych potřebovala takovou tu pračku co je v prádelnach.......dam do pračky Tomášovo dva páry ponožek a je buben plný.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Jé tady se pere, no tak to nám to tu bude vonět :-D máte třeba aviváž s vůni moře že by sme si zaplavčily:o)
Odpovědět
Len: Já to tu taky vždycky připravím na hromádky a peru postupně :-D Pasone: Moře není, mám dětskou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo to já taky..... ;-) Já mam aviváž od Silanu nějakou květinkovou..manžílek si jí koupil sám.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, běžte pryč s prací.. :-D Jsem po obědě a nevím, v kterých papírech se zavrtat dřív? Už chci jít domů....
Odpovědět
majky tak to zabalime a je to ja taky nevim co driv :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já se půjdu zahrabat do papírů a vy půjdete prát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-klidně, pere pračka, pořídím si ruky, které to do ní dají a vytáhnou až se to opere... A tady máte ty slíbené fotečky kamarádky ve 26 tt http://www.pearl.estranky.cz/fotoalbu...
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko to je krása...jako každá tvoje práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky až ty ruce seženeš, vem mi taky jedny....nebo hned dvoje, až ty první odpadnou, abych měla náhradní :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko-kuju kuju, ale zase nejsou tak dokonalé... fotit lidi neumím.. nebýt krásné kamarádky, tak nevím? Já je vemu od opice, ta má takové dlouhé pazůry... :-N
Odpovědět
Fotečky jsou hezké :-) A pro mě taky jedny ručičky nebo rovnou chapadýlka?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Mončo já tu byla první...... :-D :-D :-D :-D musíš počkat na další závoz paciček.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem kočičky právě upekla totu bábovku a Filda už jí do sebe hrne...je výborná http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ježiši, já mám na něco tak chut a ty sem hodíš odkaz na bábovku... ]-( :-D Se mi úplně sbíhají sliny :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tak to promiň...já ti kousek...nebo klidně i celou pošlu .... :-)
Odpovědět
Len: Vypadá báječně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-už jsem se tu nacpala "hovínkama" takovýma těma od opavia derby se to jmenuje... :-D Ale tu někdy udělám, díky za tip. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky jo jo ty já taky můžu a taky esíčka a koka :-D :-D :-D ale je jich tam vždycky stráááášně málo ]-( za hoooodně peněz ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blance držím taky všechny palce co mám len: bábovka vypadá výborně, taky bych si hned dala :-) kdybysme měli doma alespoň mlíko tak bych něco upekla, ale když nám všechno mlíko vypili kocouři :-D jinak já mám krevní skupinu A+ a velikost noh 37,5 a zkuste na to koupit boty :-D
Odpovědět
ahojky Jíjo, tak dovču jste si krásně užili a ted hurá do práce:o) ty máš tda nožku jak popelka :-N Leni babovku už sem si hodila do oblibenych, na mimibazaru sem si vytiskla par receptu a v patek budu pect uvidím jak se povedou kdyztak pak hodím odkaz ;-) teda blondýny jsme ,ale pečení nám jde :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?