Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, díky za pochvalu. :-) My dnes měli rozlítáno, nejdprve posvícení u nás a pak jsme jeli kamarádce na posvatební oslavu, vrátili jsme se v deset, pak si Aní chtěla nejdřív pohrát, teprve potom nakrmit, přebalit a před chvilkou usnula, tak já jdu taky hají, zítra budem gruntovat a možná si zajedem do Karlštejna na vinobraní pro burčáček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru také máme v plánu výlet na Karlštejn.Mám to tam moc ráda......... Přeji ti dobrou noc, já půjdu také, papa
Odpovědět
Profilova fotka
A kdypak chcete ten výlet podniknout? dej vědět, třeba bychom se mohli někde potkat ;-) dobrou noc, já už tu taky přestanu strašit a konečně jdu spát.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....hlásím, že nás nspadla viróza...Zatim jen mě a Fildu...Filda měl večer 37,2. Máme rýmu a huhláme.....malá je taky trochu zapšíkaná...jak jinak...jakmile to chytne jedno dítě, tak to má za chvíli druhé....jsme zítra chtěli jet na výlet do Phy a do Metrolope a Ikei a prd...no ale co se dá dělat...Ikea tam bude i za týden..... :-D teda doufam...dneska člověk nikdy neví... =-) Teď jsme zabalený do deky a koukáme na DVD Pat a Mat 8-) Natálka si v postýlce hraje..... :-)
Odpovědět
Krásnou neděli všem, Beru - hned se na fotky kouknu ;-) Zuzi - jééé, lendí medvěd. A má podobnou odpočívací polohu jak ten lachtan na konci :-D Leni - pořádně odpočívejte (jak je to jen s dětmamožné :-N) a ať je vám líp Majky - co ty po těch injekcích, je ti líp, pomáhá ti to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani...ty už jsi v poho? psalas že máš nějakou virózku.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a díky...budu se snažit...ale Fildu v posteli neudržíš....jen když mu pustim nějaký film, nebo pohádku, takaspoň vydrží chvíli..... 8-)
Odpovědět
Leni - jojo, to mě trápilo min. týden, naštěstí stačilo 3 dny ležet. Akortá teď od úterý mám nějaký hrozný křečev podbřišku, to jsem i běhala celý ten den na WC, ale pak od středy pohoda, neběhám, ale křeče zůstaly...hlavně v noci, třeba 1,5 hod. mě to chytá , vždycky třeba 30sec. křeč a pak 2 min. pohoda a furt dokola... muím to ale zaklepat po další páteční takové noci jsem už včera chtěla jet na pohotovost, naštěstí je mi už líp, ale už jsem z toho byla docela nešťastná, aby to nějak neublížilo bublině. Prd teda poznám, co mě v podbřišku bolí a bolelo to stejně jako když má člověk stř.chřipku, nekrvácím, nešpiním, v klidu mě břicho bolí jako normálně jak při ms, takže se uklidňuju, že prostě hormony mi cvičí i se střevama a dělají mi psí kusy :-D A jinak furt klasika, ráno se probudím, snažím se dojít k lednici a nehodit šavli, pak si do něčeho kousknout, abych nebyla hladová, a celý den ležím a spím nebo si čtu, koukám na TV, nevolnosti jsou celodenní a nejhůř je mi v noci, dopoledne to většinou nějak zaspím. A už přešlo období zimomřivosti a už začínám větrat po celém bytě :-D A dnes se mi zase krásně spalo... min. jsem nádherěn usnula u terminátora, včera jsme tu měli u zámečku Dožínky, takže celý dne chodili po ulicích v krojích zpívali a večer se to rozjelo, takže žádný noční klid, Eva a Vašek hadr :-D , ale já zas usnula kolem půlnoci jak zabitá a až na klasickou návštěvu WC kolem 2 jsem krásně spinakala jak nemluvňátko :-D Uf to jsem se rozepslala, krásné odpoeldne všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty bys mohla být spisovatelka :-D Hlavně že už je ti lépe......o těch křečích ale radši řekni Dr. až půjdeš na prohlídku......třeba ti řekne od čeho to je....Ježiši Eva a Vašek ...je to čtu a mam kopřivku :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
jo a zítra začínáme 3. měsíc a 10tt , to to letí.... chválabohu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No za chvíli budeš rodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde jste? já se tu tak děsně nudim...venku tak pěkně a my musíme být doma s kapesníkama u nosu....chjo :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hoj ženy x-) Jsem utahaná jak pes, ráno jsem uklízela auto a po obědě jsme vyjeli na jarmark. Při zpáteční cestě nás stavěli policajti (vědomě jsme vjeli do zákazu vjezdu=zkratka mezi vesnicema) :-D to byla prdel :-D takový hezcí dva mladí policisté :-p :-D a tak hned manželovi sdělili, že mu za to hrozí 2.tis pokuty a jeden bod dolů :-| udělali si i běžnou kontrolu dokladů, povinné výbavy, apod. A další zádrhel :-D Auto na mě, techničák na starý příjmení, no jsem kráva :-D Tak jsem se furt tak zubila, v domnění, že svým bezradným ksichtem celou situaci zachráním :-D nakonec to zachránil nenarozený potomek :-D policisté chtěli vše vyřešit dohodou a tak nabídli cenu 300kč a bez bodu ;-) v cajku, že berem.. a pak manžel ještě dodal, že když je ted žena těhotná, že bude mít dost času si oběhat ten techničák,... policista vyvalil oči a řekl: "ježiš, tak jeďte" :-D :-D :-D oléééééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Kateřino...ty máš v těhu na ty chlapy vliv... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dokonce i na policisty :-D :-D :-D To není k zahození ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bože, ale jak byl ten jeden náááááááááááááááádhernej :-D se tak furt culil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško nezapomnělas že jsi vdaná a těhotná? iI když líbit se ti vlastně může ne.....? 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, a to jsme měli vzadu ještě moji mamču a manžela mamku :-D a říkala jsem: "holky, to jsou ale krásný chlapi" :-D (před manželem).. tak se smály a přikyvovaly :-D a manžel: "a ještě ke všemu jsou i rozumný" :-D a byla jsem pochválena mužem za to, jak jsem se snažila ovlivňovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, líbit se může a slintat je taky povoleno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě aby nadával...si mu ušetřila peníze a body :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.............. Blani, jsem moc ráda, že jsi v pořádku, už jsem ti zase chtěla psát ;-) ;-) ;-) kat:ty jsi číslo.... nenarozené dítě platí pokuty, to je super!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi, díky za fotečky, jsou hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju hezké volné pondělí :-) tak už jsme zpátky,vrátili jsme se včera před polednem a prospali skoro celé odpoledne a pak šli večer na pivo s tetou a strejdou a dneska jsme uklidili bazén a čekají nás návštěvy u příbuzných ;-) v říme jsme vyfotili 3 filmy, doufám že se mi podaří dát je zítra vyvolat :-), bylo to tam krásné, ale na mě moc hektické a hrozně moc lidí, ale vatikán je úžasný a římské vykopávky taky. nakonec jsme bydleli mimo řím, ale stejně jsme byli tak zničení, že bysme asi nedokázali jít večer ven.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak jsme měli jít dnes s malou na druhé očkování Hexavakcínou ale jsme přeobj. na pátek, páč jsme všichni, kromě malé zanudlaný, tak kdyby to náhodou dostala, tak abysme jí do toho nenaočkovali...... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, nestíhám... :-( beru-Baru, fotečky Andulky jsou krásné, je jak panenka... náááádhernááá zuzi-děkuju za fotečky ze Zoo, zdálo se mi to, nebo jsi tam byla i s Mončou a jejíma dětma?! x-) katy-dobře jste ty policajty ukecali.. :-D :-D blani-jen lež a odpočívej !!!! leničko-blondýnko moje vosková, jakto, že jste tak na hromadě? Pořádně se vykulírujte, ať jste brzo fit. To je mi líto, chudinky moje. jity-vítej zpět ! Těším se na nějaké fotečky z Říma. Já myslím,že co se týče památek musí být Řím nádherný !!! Tak a já jdu pracovat ... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét...ono to teď tady u nás dost řádí...takové slabé virózy...tak malá se teď probudila a je taky zahuhlaná..... ]-( snad jí to brzy přejde.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko fšem :-) Zuzi, fotečky ze ZOO moc pěkné, jsi nás navnadila, že bychom jí už konečně rádi taky navštívili, chystáme se tam s miláčkem ještě za svobodna :-N Blani, doufám, že už se ti hormony trochu uklidní a bude ti lépe :-) Kat, téda, ještě se vám drobeček ani nenarodil a už ho učíte korupci :-D ale to musí být, taky jsem byla vždy připravená vyrukovat s těhu, kdyby bylo potřeba ;-) Jijo, hezky jste si užívali v Římě, tak fotečky honem sem x-) Majky, chuděrko, moc se nám neupracuj :-( Leni, doufám, že bacily brzy zaženete. Na mě taky něco sedlo, tak smrkám, huhňám a začlo mi bolet v krku, jenže já jako kojící mám bohužel omezené možnosti, co do sebe naprat :-S tak si stříkám do nosu mořskou vodu, po bytě aukalypt a cucám halls. Aní je zatím v pohodě, doufám, že to ode mě ani nechytne. Ale nevím, jak to uděláme zítra s plaváním, už jednou jsme nešly, protože malá měla rýmu. A kvůli tomu taky stále odkládáme očkování Synflorixem.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru no my měli jít na hexu a rovnou i na Synflorix, tak snad v pátek :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Beru tak už jsem zaregistrovaná ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?