Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já dnes budu asi o hladu nebo si musím něco vymyslet, prohrabu mrazáček ;-) ale abych neskončila hned u zmrzlinky, co je navrchu :-N To my máme na víkend aktivit až až, zítra je u nás posvícení, já na obci slíbila, že tam budu mít zase stánek s nějakými ručními výrobky, ve 4 už máme být zase jinde na posvatební svatební oslavě kamarádky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, dnes vás nestíhám do toho mi je jaksi ouvej po dnešní dávce B12 injekcí... tak nevím, jak dnešek přežiju v práci?! Zítra mám jít fotit kamarádku s bříškem, tak snad mi do té doby bude dobře?! Ale jak se znám, když vemu foťák do ruky, tak to přejde. Nestihla jsem vás dočíst, bo jsem dnes fakt mimo, tak kdyby něco důležitého písnite. Jdu něco dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě jsem vám chtěla říct, že jak mi dělali rozbor stolice, tak to zase v laborce nějak spizdili a neudělali mi rozbor na tu kampylobakterii, ale zato mi jako bonus udělali rozbor rakoviny ve střevách a tam jsem čistá... :-) takže zaplať pánbůh za to, že nemám rakovinu ve střevách.
Odpovědět
majky ahojky no tak dobre zpravy po ránu, at je ti brzo líp je a fotky s bříškem ty budou x-)
Odpovědět
Leni bych si dala grilované kuřátko a bramburkama
Odpovědět
Beru ty něco tvoříš?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, no odjel, ale přijede zase zítra ;-) a to nejdřív nevěděl, jestli má jet, protože "nás" tu nechce nechávat samotné :-D Beru, já se těším na neděli a doufám, že bude hezky, pojedeme na výlet. Podívat se na jarmark a v pondělí máme taky co dělat :-N Majky, tak hurá, že ten rak je ok ;-) to je dobrá zpráva na jednu stranu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to je fajn, že ti tam nic nenašli, ale jsou to troubové, když ti neudělaj rozbor na to, s čím se léčíš, inu kocourkov :-N Kat, na Jarmark bych jela hned, pěkně si to užijte :-) Pasone, kuřátko mňam mňam, hlavně ta křupavá kůžička :-p Už nětvořím, od té doby, co jsem skončila školu, už není nějak čas, nejdřív práce od rána do noci a teď mrňousek, kterej začíná vyžadovat stále více pozornosti a hlavně nám od ponděla začala lézt, teda spíš dělá přískoky vpřed :-D takže musím mít oči na šťopkách. Ale mám ještě nějaké "zbylé" věcičky, jako malované skleněné svícny, smaltované šperky, malované látkové kapsičky na krk. Taky jsem dělala tríča, stříkala na ně savem a domalovávala, mám tu ještě plnou bednu prázdných trik, ale stále si na to nemůžu udělat čas. Ale byl to pěknej relax si tak tvořit x-)
Odpovědět
Ahoj holky, ty fotky Smrčkové jsou zajímavé, ale máte rechte, jako svatbení semi nelíbí.... přesně jak píše Majky.... 90% dělá Photoshop. Ale to není jediná fotografka, co tu tak dělá, takových alb je tu víc, které holky obdivují, ale některé ty fotky jsou kvalitativně úplně na ho...o, jenže si tam někdo pohrál se sytostí, barvama, atd. a hned z toho je "umělecká" fotka... :-N Odkazy sem dávat nebudu, ať nepomlouvám.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani souhlasím s tebou...že skoro každá druhá svatba má takové ty "super" fotky, ale jsou nepřirozené až hrůza..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba tyhle fotky jsou snad nepřirozené všechny...třeba ta na té trampolíně....to je jak když jsou ty lidi vytvořený počítačem... :-S http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Majky - já jsem teď úplně přestala mít chuť na focení. Fotila jsem akorát trofhu na srazu na začátku září, ale pak už ne. U babičky na é zlaté svatbě jsem sebou foťák táhla, ale neudělala jsem ani jednnu fotku :-N nemám na to chuť...ani na nic jiného....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani chápu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspoň něco....... ;-) http://www.novinky.cz/domaci/179969-c...
Odpovědět
Profilova fotka
leničko-třeba tyto fotečky se mi moc líbí... řekla bych,že je to takový styl jak Zuzka Sharf... ta fotka na trampolíně mi přijde vyfocená už za šera a přibliklá bleskem samo v PC pak poupravovaná (nebe, kontrast ..) ale jsou nepřirozenější fotky.. toto bych do toho extrému nepovažovala. blani-to věřím. Tak snad budeš aspoň fotit bříško, abychom věděli, jak bobišáček roste?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky mě se nejvíce líbí tvé a Blaničky fotky 8-)
Odpovědět
Leni - nešplhej :-D :-D :-D :-D ale díky. já se pořád chystám, že alba konečně pořádně předělám, jsem před vyvoláváním ještě ty fotky trochu upravovala, ale mě se do toho nechce :-D :-D :-D :-D Kat - super A gratuluji Božence k zdravému miminku! super zpráva
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Bláňo...já a šplhat...copak jsem blondýna? :-D
Odpovědět
Leni - víš, že by si to o tobě leckdo mohl myslet? :-D Loučím se s vámi, jdu spát, jsem se radovalaa, že mi v noci po delší době nebylo blbě, nepotila jsem se atd. (možná to bylo tím, že jsem koukala na Terminátora :-D ) , ale teď se bublina zas hlásí, že mi připomene, že jsem těhotná, tak to jdu zaspat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani Terminátor? No to se divim že jsi spala...to já bych se pak v noci posr..... :-N
Odpovědět
Leni - já právě poslední dobou koukám jen na večerníčky, pohádky (včera jsem viděla nějakou novou Peklo s princeznou, ta byla hezká), max. zvládám Růžovku (ale naposledy jsem u ní strašně řvala, jak umřel ten pejsek :-N ), ale včera jsem se prostě kooukala na tuhle akční podívanou....a ejhle, hned sjem spala jak ˇ3ípková Růženka :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak to já řvala taky.....to nejsi sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ó děkuju, mne se taky líbí :-D :-D :-D Né, tak jsem to nemyslela, ale víš jak, určitě jste si i vy fotografa vybírali podle toho, jestli se vám líbí jeho dílo, takže já jsem byla s fotografem max. spokojená a jsem ráda za takové fotečky. A samo, vaše fotečky jsou také náááááááááááááááááádhernéééééééééééééééééééééé ;-) blani-teď chodil nějaký večerníček o žížalách... Luk se na něho chvíli díval, až pak si spočítal, kolik je mu let a přepl to. :-D Chci tím říct, že děti a těhotné se tolerují !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, máte vzkazík v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk:))
Odpovědět
KUK, Jako tady nikdo? =-) Tak já jdu teda spinkat .................
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já tady můžu být, protože mám uklizeno, navařeno, děti v pelíšku... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško, fotečky Aničky jsou nádherné a s maminkou jste moooooooooooooc šikovné.Ty trička by se mi líbila ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/ZOO_Tro...
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško ty dneska ani nekojíš???? ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?