Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
I když na druhou stranu ti třeba ta práce bude pomáhat a nebudeš mít čas na smutnění...teda aspoň ne tak často.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ti musim opět napsat jak MOOOOOOCCCCC tě obdivuji...za tvou sílu a to jak funguješ....... Poslední dobou vždycky když se cítím sklesle, vzpomenu si na tebe a jakobys mi dávala sílu, ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ha už si tu píšu sama se sebou..no blondýna :-D Markee kde jsi pracovala před těhu s Johankou?
Odpovědět
V Eurotelu,ale ve zkušebce jsme se dohodli na ukončení,pže jsem byla těhu a to oni nechtěli a já nezvládala směny :-( Ale upřímně,tam bych se už nikdy nevrátila. Šílený kolektiv a tak. Kvůli tomu jsem odcházela z minulé práce a fakt mi to neprospívalo.
Odpovědět
Markee - držím palce, ať broz něco seženeš a hlabvně ať se ti tam líbí. ;-) Len - ty šaty jsou opravdu hodně odvážné :-N
Odpovědět
Leni,nepíšeš si sama se sebou. Já jen prostě občas pro slzy nevidím. Já ti dodávám sílu,to je krásné. Jsem moc ráda. Kéž by už něco nakoplo mě-myslím energeticky. Holky já myslela,že až přijdu z nemocnice,tak se tak opiju,že nebudu vědět čí jsem. Ale mě do teď nevzala chuť na alkohol. Prostě jsem pořád na suchu a nevadí mi to. Doufám,že do toho nespadnu časem.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee alkoholem nic nevyřešíš....je ti pak akorát šoufl a ještě hůř.. :-( :-S Blani ty šaty už jsem tu viděla několikrát v různých přípr. albech a tak...ale jsou fakt hodně odvážné...možná se mi jen zdá že je to tak průhledné, nebo je to jen nějak nasvícené...nevím.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuju za přání a že na mě myslíte, protože to asi pomohlo. Kontrola dopadla naprosto v pořádku - máme zdravé miminko, které sice nejdřív spalo, ale pak ho pan doktor trochu postrčil a krásně se nám ukazovalo - plavčilo o 106. A fotky, co posílala Zuzka se mi líbí a ta fotka od Lenče mi fakt přijde průsvitná - teda ty šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zabi...to je skvělé...že jste v pořádku..... ;-) No ta fotečka je opravdu taková podivná....já to proberu ještě s naší Nikoňačkou Majky, tak má to fotografické vidění... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nakoukám před "fialovkou" :-) zuzi na ty fotky jsem taky jukla a po pravdě řečeno se mi nelíbí. Přijdou mi nepřirozené... do katalogu super nebo někam na prezentačku, nápad super, paní fotografka je super fotografka, jen 90% je to práce photoshopu... ty fotky na mne nedýchnou tou láskou, něhou, štěstím, co ti dva v ten den prožívali. Nerozumím tomu, ale píšu jen svůj pocit, mám z něch pocit jako kdyby fotili reklamu na svatební šaty, oblek do nějakého časopisu.... zaby-úžasné zprávičky !!! Jen tak dál. ;-) leni- :-D :-D :-D :-D jsi mne pobavila no já a fotografické vidění... to se zeptej spíš Blaničky !!! Vyjádření máš nahoře, dívala jsem se na ně už odpoledne... A jinak, chytrá blondýnko, čéče jsi tentokrát měla pravdu s těma šatama... :-D určitě ti to potvrdí i naše třetí porcelánová blondýnka Ivanka !!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Zaby-tak to je super zprávička. Je dobře,že čekáte zdravé miminečko ;-)
Odpovědět
ahojky taky pujdu na fialovou :o) Leni si blondýna ale bystrozraká http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
a jinak ty fotky co hazela Zuz odkaz jsou na me moc umelé :-N jako říkala sem si že Blanka s majky, asi ocení jak si s nima fotografka pohrála to je bez debat, ale jsou prostě už hodně strojené jako póza sem póza tam a ty barvy...mno nevím
Odpovědět
tahle je třeba drsná http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php... ale třeba je ten pár takový hodně vystylovaný a potpí si na pózy a tím pádem ty fotky nejsou strojné ,ale jsou to oni :-D blondýnky snad mě chápete :-N :-D
Odpovědět
Zabi super zpráva tak palečky pomohly ;-)
Odpovědět
Markee držím palce, ať seženeš dobrou práci s dobrým kolektivem ;-) pěkný večer jdunna fialovou i když v poslední době už mě moc neba =-) :-N a vás?
Odpovědět
no blondýna si pokecela a už vám dám pokoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pas no já osobně jsem z těch fotek trochu mimo...docela se jich bojim......nelíbí se mi...nepřipadá mi to vůbec jako svatba, ale nějaké fotky na reklamu....nevím..když chce někdo výstřední svatbu..prosím...ale tohle? třeba ta kytka v lednici...tyhle fotky nemají se svatbou nic společnýho......toť názor pravé blondýnky...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Instalace programu Manžel Milá technická podporo, loni jsem aktualizovala program Milenec 5.0 na program Manzel 1.0 a zjistila jsem zpomalení celého procesu, zejména u aplikací Kvetiny 3.5 a Sperky 2.0, které přitom v programu Milenec 5.0 fungovaly bezchybně. Navíc program Manzel 1.0 odinstaloval některé velmi důležité aplikace, jako třeba Romantika 9.5 nebo Osobni pozornosti 6.5 a sám si nainstaloval nežádoucí aplikace jako je Fotbal 5.0 nebo Hokej 3.0. Také aplikace Rozhovor 8.0 je nefunkční a při spuštění aplikace Uklid 2.6 celý systém, zkolabuje. Zkusila jsem aplikaci Rejpani 5.3, abych tyto problémy odstranila, ale nepomohlo to. Co mám dělat? Zoufalá. Vážená Zoufalá uvědomte si, prosím, že program Milenec 5.0 patří do příslušenství Hry, zatímco program Manžel 1.0 je operační systém. Prosím zadejte povel myslelajsemsizememilujes.html a zkuste si stáhnout aplikaci Slzy 6.2 a také nezapomeňte aktualizovat aplikaci Vina 3.0. Program Manzel 1.0 by pak měl automaticky aktualizovat aplikace Sperky 2.0 a Kvetiny 3.5. Mějte však na paměti, že zneužívání výše uvedených aplikací může zapříčinit, že Manžel 1.0 se změní na program Podrazdeneticho 2.5 nebo Pivo 6.1. Pozor! Program Pivo 6.1 je velmi špatný program, který si sám nainstaluje aplikace Prdeniahlasitechrapani Beta. V žádném případě neinstalujte program Tchyne 1.0 , do Vašeho systému by se dostal virus, který by postupně převzal nad celým systémem kontrolu! Také se nesnažte znovu nainstalovat program Milenec 5.0. Jde o nepodporovanou aplikaci a její instalace zhroutí program Manzel 1.0. Shrnutí: Manzel 1.0 je výborný program, má však limitovanou paměť a nenaučí se nové aplikace jednoduše. Možná, že byste měla zvážit zakoupení podpůrného softwaru, na zvětšení paměti a výkonu. Doporučujeme programy Vareni 3.0 a Svudnepradlo 7.7. Hodně štěstí! Vaše technická podpora. :-D :-D :-D :-D :-D Všm krásný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se ztratila ve čtení, bylo toho moc a moc napsáno.... co jsem to chtěla 8-( Zuzi, tak to je super instalace, jsme se doma nasmáli :-D akorát jim tam chybí program děti ;-) Ty svatební fotky, mi taky přijdou spíš katalogové, sice s nápadem, ale bez duše. Boženko, gratulace k narozeninkám, ať máš po celý další rok jen samé dobré zpávičky jako dnes x-) Len, šaty jsou průsvitné, na té fotce prosvítá tělová podprda. Já bych takové teda nechtěla :-S nebo, jedině, že by měly tělovou podšívku pod celým korzetem. Těhulky, ať je vám lépe a hezky vykrmujete ty svoje bříška. Takový jako vy mám taky (a větší) a a to nejsem 2v1 ]-( Majky, ty do sebe cpi kalorie horem dolem :-p jinak si tě nechaj na vykrmení v perníkové chaloupce. tvojí váhu jsem snad neměla už ani v první třídě =-) Markee, držím palečky, abys sehnala nějakou fajn práci s dobrým kolektivem. Já se děsím už teď, co a jak si budu hledat. si připadám úplně pitomá, mám v hlavě jen samý mlíko a plíny a rozum se kamsi vytratil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.... :-) Beru nejsi ty taky blondýna, když máš v hlavě pleny a míko? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda mlíko.... :-D =-)
Odpovědět
Bré ranko :-) Zuzi návod super sem se zasmála:o) Ahojky Voskovko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek :-D
Odpovědět
Budu dneska péct tak kdyby ste ve zprávách viděly hlášení o požárech tak sem jen připálila bublaninu :-D
Odpovědět
co nám Leni budeš dneska vařit dobrého =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já dnes budu péct kuřátko...muž mi odjel až do neděle závodit na rallye, tak máme s dětma veget :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno x-) Tak jsem poslala muže s hasičema do sklípku někam do neznáma, přijede zítra, já si vezmu Lucinku od ségry a uděláme si dívčí večerní dýchánek a zítra nějaký výlet ;-) Dneska budu mít čínu s rýží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy...taky si slamněná vdova? já budu mít taky dýchánek...až do neděle.... 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?