Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď si z toho dělam srandu , ale měla jsem o tebe velkou starost... :-(
Odpovědět
ahojky. Božence přeju také vše nej k narozeninám. My byli také plavat,teda já jen na čumendu a s malou plave Míša. Ať si to kočka užije,pže budeme chodit jen do konce října,pak jdu na pracák a nevím co a jak bude. A prostě Johanka už chodit nebude na plaváníčko pro dětičky. Toto uteklo,chudinka moje malinká. Už jí to čeká jen se školičkou a školou. Katarinka,je dobře že sis pokec užila
Odpovědět
Profilova fotka
Markee já jsem ráda, že malý do školky ještě nechodí....že nám ho u zápisu nevzali, protože je hodně dětí a já jsem na MD, tak měl samo smůlu...na jednu stranu bych byla ráda, aby byl v kolektivu, ale takhle mi tu zas neni smutno, pomáhá mi, a hlavně se vyspí do sytosti :-) Markee kolik je Johance let? ;-)
Odpovědět
Majky: 43 kilo, jako fakt kostra, ......... no hlavně, aby jsi byla v pořádku a řekli Ti dr z čeho to bylo. Já když mám ten 90/60 tak už ho mám "normální", to mi ho doktorka měřila akorát, když jsem vyběhla schody :-D Jinak prý panáka ;-)
Odpovědět
Ahoj, Boženko, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdraví pro vás oba. ;-) Majky - to je dobře, že už máš zas "normální" váhu.Hlavně aby bylt teď ty výsledky ok. Moni . to je teda děs to omdlívání. Já to měla kdysi v pubertě, doktorka s emě snažila i léčit, naštěstí se mi pár sekund předtím udělalo vždy zle od žaludku, začalo hučet v hlavě, tak už jsem věděla, že mám sednout / lehnout. Ale poprvé jsem sebou švihla přímo v koupelně, a u našich je v koupelně takový starý kotel na vodu, tak jsem sebou švihla o ten koukoutek a pak pěkně o vanu :-N Naštěstí byla doma mamka, tak mě dotáhla do postele. A po asi 2 letech to přešlo....takže naprosto tuším,jak se asi cítíš. Já začínám mít hlad, tak přemýšlím co sním, ale nemám absolutně na nic chuť. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko- jsi zlatá já si z toho taky dělám prdel, ale když třeba já nepřiberu přes 50 kg. Nejvíc co jsem vážila bylo 49 kg a to před 7 lety... máme to hold v genech, mamča vážila 45 kg, když já jsem měla 10 let a přibrala až po 40-cítce. Mně samotnou sere, že jsem tak chudá, ale co mám dělat?! momou-byla to kampylobakterie, druhý stupeň... první je salmonela a pak tato kampylobakterie a nositelem je drůbež, takže z kuřecího masa a nebo z kuřecí šunky... Jj, no to jsi měla teda nízký po vyběhnutí schodů. Já když šla poprvé na gyndu k nové dr. tak jsem měla tem 135 :-D se na mne sestřička podívala a říkala, jestli jsem nervozní?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tep 135 to je u mě normální...mam to každou chvíli....mam to od hrudní páteře...už jsem byla i na vyšetření se srdcem a nic nezjistili, tak to mam od zad a hotovo...ale mam vždyky pocit, na hrudi jako když mam infarkt...takový tlak jako když se nemůžeš nedýchnout, jak to mam nějaké stříplé...ale hlavně že to neni od srdíčka.....ale teď co cvičim na balonu to neni tak často.... :-)
Odpovědět
holky,moje mamka měla 36kg, když mě rodila :-N A když čekala sestru, tak měla 2x víc. :-D Tak doufám, že se to nedědí... :-D Ale je fakt, že s mamkou máme navlas stejnou postavu, akorát já mám o 2 čísla větší nohu a o 2 prsa :-D Vždycky jsem si říkala, že až budu těhu tak si budu každý týden fotit bříško, no, zatím jsem se k tomu nedostala.... ale pupek mám jak v 5. měsíci :-D Akortá se každý den vážím, abych třeba moc nehubla nebo naopak nepřibírala...
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jj, já mám tep kolem 80-90... Luk, když si to měří, tak má 60 - sportovec... Taky si myslím,že to je od zad. Byla jsem několikrát na vyšetření srdce a taky nikdy nic nenašli... měla bych začít cvičit pilatese, ale nějak se nemůžu donutit... :-S blani-ježiši, tak to je mazec 36 kg?! =-) :-x Moje babička tak měla 47 kg když čekala strejdu a s mamkou to nebylo jiné... Tak už začni fotit, ať tě můžem zkouknout ty 5 měsíci... :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky sluníčka, tak já sem nespala, ale pracovala :-( Boženko vše nejlepší k narozeninám hlavně zdravíčko a pohodu x-) Blani tak ty nejsi na začátku těhu ale rovnu v 5.měsíci, no bereš to nějak hopem :o)))
Odpovědět
Majky teda kdyz vidim tu tvoji vahu |-| holt to jsou geny, ale můžeš se těšit že v těhu se určitě přes těch 50kg dostaneš x-) Momou teda takové stavy ti nezávidím,ale poradit ti mohou jenom dochtoři Kat teda to mel manžel pak doma klid, když si přišla vymluvená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky Tom má tep kolem 50-60..ale když spí, tak mu někde nyměřim i 42.....prostě si někdy myslim, že je mrtvý...já mam taky kolem 80ti...ale někdy i 100 a někdy zad třeba 60.... :-N prostě blondýna :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pasone a já jsem vosk? mě si nevšímáš? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, cože jsi? Ty jsi v noci nespala ale pracovala? No to mi ani neříkej !!!!! ]-( :-) Ivi, Blanička nám bude za měsíc rodit, si to zkrátila, aby se nemusela s tím pupíkem tak dlouho tahat x-)
Odpovědět
Leni aspoň si malého víc užiješ a můžeš nás tu obveselovat historkama:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Blanička musí mít vždycky něco extra :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
leni ja to psala radeji zvlást aby mi to to beremko jedno zle neschramstlo a nemusela sem to psát nadvakrát :-D
Odpovědět
Majky no v noci sem spala,ale ja sem rano psala ze bych spala a pak uz sem nic nenapsala, tak aby ste si nemyslely ze sem si dala pod hlavu polstar a dala si slofíka :-D
Odpovědět
Leni ty si nase vosková blondýna :-D
Odpovědět
a kde ste si tu mám psát sama =-)sem si dala kafe tak sem hyperaktivni
Odpovědět
Profilova fotka
leni-prostě sportovci a blondýny no... :-D pasone-Ivi ajaj, no mne to už dne nemyslí... !!!!! Beztak jsi usla na klávesnici až se ti otiskly písmenka na čelo a teď to na nás zkoušíš... Jinak dobrý název "vosková blondýna"... :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani: Já když je mi na omdlení, tak si sednu a dobrý ...... ale tohle byly prostě ty prášky |-| Já sice došla k balkonu, ale pak jsem najednou ležela, jak kdyby mi někdo ty nohy podkopnul nebo co. Ale byl to divnej pocit vidět Jardu, jak na mě mluví a nemoct mu odpovědět a pak odpadnout úplně. Jako to nechápu. Ale jak se mu ulevilo, když jsem se probrala ....... A nepřeskakuj měsíce, bude Ti to pak chybět :-D Holky, Kubíkovi je dneska na chlup 10 měcíců (teda až ve 21:39)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý brďo Kuba vám za chvíli uteče....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moni a nemohla jsi to mít i z toho, jak jsi ležela, rychle se zvedla a zatočila se ti hlava... já tak jednou omdlela kámošce u dveří, když zazvonila na můj byt, šla jsem jí otevřít a sesypala se, pak si jen pamatuju, jak mne křísila a nějakým záhadným způsobem mne dopravila do postele. Všechno nejlepší Kubíkovi k 10 měsícům... ty jo, dyť se nedávno narodil. Holky, jak dlouho si píšem? :-N
Odpovědět
Tak se holky pobavte, a to si dnes nepřijdu tak nafouklá jak jindy, jak jen ležím.... :-D http://www.modrykonik.cz/album/album.... Až jsem se sama lekla, protže doma nemáme žádné zrcadlo, ve kterém bych se viděla, až teď na samospoušť, vorvaň hadr :-D To budou aspoň čtyřčátka :-D
Odpovědět
Majky já jsem seděla a zvedala jsem se pomalu. Ale už jsem se zvedala s tím, že mi je divně vedro a i jsem se celá potila .......... Jo nedávno se narodil a už mi tu "běhá" kolem nábytku a po čtyrech se honí se segrušou a oba honí kočku :-D
Odpovědět
no Majky já sem nad tím premýslela a je to hodne dlouho co si píseme ale at to spočítá nějaká bruneta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-tomu říkáš "banděro"??? Dyť tak vypadám po dobrém obědě... ;-) Prosím tě, v klídku x-) Věř mi, že i v 9 měsíci se vlezeš do hledáčku objektivu... :-D
Odpovědět
Blani: Na vorvaně teda fakt nemáš, sluší Ti to mamko ;-)
Odpovědět
Blani no fakt 5 mesíc :-D já mívám taky takové ,ale ja sem brezi jako slonice, takže za necelé 2 roky porodím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?