Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky,jak tu nebývám moc často. Co se děje se Sili?
Odpovědět
Ahoj takhle k večeru, celý den mi bylo blbě, Jára musel zůstat doma, nebyla jsem schopná postarat se sama o sebe natož pak o děti a ty pilule mi moc nepomáhají, spíš myslím, že je mi po nich ještě hůř ]-( Jen jsem Vás prolítla ............ Markee: Jsi strašně silný človíček a vím, že tuhle situaci jsi zvládla skvěle a to byla velice těžká. Další mimi bude určitě zdravé, uvidíš. Len: To s tím 12 klučíkem je strašný ....... Kde našli sílu mít ještě další děti? Zuzi: Že by poruchy spánku? To není žádná sranda, to je vážná nemoc. Co v práci, doufám, že bez dalších katastrof. Blani: Je dobrý chodit na všechny vyšetření, i když jsem měla z každého strach, tak jsem rozhodně žádné nevynechala, přeci jen jak jsi psala - sázka do loterie a kdyby náhodou, tak to všechno chci vědět hned. Zabena: Zítra na Tebe budu moc myslet a budu držet palečky i na nohách, určitě to bude dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
díky za palečky. zítra se určitě ozvu, ale asi až navečer, dřív nebudu doma
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste toho zase nakecaly =-) držím palce, ať vám všem vyjdou testy dobře, ať už ty s 2 čárkama nebo UTZ a NT..... ;-) budeme držet všechny naše i miminkovské palečky já v těhu neměla žádné zvláštní chutě ani nechutě, spíš jsem v prvním trimestru moc nejedla a zhubla 4 kila, ale to další období těhu bylo fakt krásný a i vy ho určitě krásný mít budete, i když se zdravou dávkou obav ze všech výsledků :-) Copak je se Sil?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru Silente holčička prodělala několik epileptických záchvatů a byli v nemocnici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy. zabena-držím palečky a myslím na vás. Dnes se mi nechtělo vůbec vylézat z postele a o to víc se mi nechce nic dělat. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Majky úplně tě chápu.... :-S
Odpovědět
bré ranko tak ono je asi něco ve vzduchu já sem dvakrat pretocila budik na mobilu =-)
Odpovědět
a klidne bych spala dál |-| ani nemám sílu číst, vidím, že se tu drží palečky, tak taky držím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, Tak nejprve bych chtěla popřát Božence vše nej k narozeninám!:-) a posílám pusu k tomu:-) Jinak jsem včera byla na srazíku těhu kolegyň a mamin,bylo to super,domu jsem přitahla v deset večer. Pět hodin klábosení:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mi Sil holčičky líto |-| doufám, že se to zlepší... Pasone, já bych taky spala, jenže dítko mi tu vejská od 7, tak mám smolíka.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kde jste kdo? =-) no nic, my jdeme pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já bych spala ještě teď a to už jsem byla venku na prochajdě, tak jsem si myslela, že se venku trochu proberu...ale teď jsme se vrátili a je to ještě horší...malá sice spí v kočárku, ale Fíla spát nebude...vařím mu brambůrky k obídku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem přišla z obědu a nechce se mi ještě víc než před oběděm A to k nám má ještě přijed obchodní inspektor... :-S Už ať je víkend.
Odpovědět
Ahoj, my se vrátili z plavání, děti jsem dala do pelíšku a asi si půjdu hajnout taky ...... nebo raději začnu skládat prádlo :-N Sil, to je mi moc líto holčičky. A nevíte jak moc je to zlé? Oni lékaři už toho umí hodně, ........... moc jim držím palce, snad nebude tak hrozně. Boženka má narozky? Tak to se taky připojuju VŠE NEJ K NAROZKÁM.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju Božence vše nejlepší.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou-byli jste plavat? No to je super !!!! I ode mne přichází gratulace Božence, hlavně aby jsi měla pohádkové těhotenství, vše bez problémů a maličké bylo zdravé... ;-)
Odpovědět
Majky: Jo jo, chodíme s Kubíkem a i s Aničkou :-)
Odpovědět
A teď co se mi stalo v úterý: Jak beru ty prášky na prevenci migrény, tak jsme v úterý večer seděli v obýváku a mě se začalo dělat zle, tak jsem se zvedla, že půjdu na balkon a tak se mi nějak zamotala hlava a složila jsem se. Jen vím, že Jára položil (spíš zahodil) kytaru, vím, že na mě mluvil, ale já mu nemohla odpovědět - jak kdyby mě něco paralyzovalo, pak mi zkoušel nahmatat pulz a pak jsem úplně omdlela nebo co. Probrala jsem se až v posteli, kam mě Jára přenesl a omýval mi studenou žinkou. Včera zůstal doma, protože jsem nemohla ani chodit, jenom jsem zvracela a klepala se. Myslím, že tyhle prášky fakt brát nemůžu, ještě že se mi tohle nestalo, když jsem sama doma s dětma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši Moniko to je ale hrozný takový stavy...úplně mi zatrnulo kdyby se ti něco podobného stalo, kdybys byla sama doma...já mam nízký tlak a taky mě napadlo, co by se asi dělo kdybych omdlela a ty 2 děti tady..... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, něco jsi tu psala, že ti nebylo dobře, páni, ale že to mělo až takový spád, to jsi nepsala. Domluv se s dr. jestli to může mít takové následky, fíha, máš štěstí, že byl Jára doma... ty jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko tobě už je lépe? chodíš ještě na nějaké kontroly nebo vyšetření? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-jj, je mi líp, jen mne dnes bolí hlava a jde na mne únava... :-S No to už nějak doklepu... Chodím ještě na ty B12 injekce a ještě 6x půjdu (chodím ob den)... čekám na výsledky z krve a na kultivaci stolice. Nevím, co bude v té krvi? Jestli mi nezjistí i tu štítnou žlázu? Nevím...???
Odpovědět
Holky, ta doktorka mi posledně na KO naměřila 90/60 ale Jára mi povídal, že nebyl schopný mi vůbec nahmatat pulz, že prý až na krku. Vůbec si neumím představit jak mu asi muselo být. |-|
Odpovědět
Majky: A už něco víš? Máš už nějaké deko navíc?
Odpovědět
Profilova fotka
momou-víš co, 90/60 mám někdy i já... jednou jsem ten druhý tep měla 45 ... :-D ale to jsem si měřila tím "domácím" Zatím nic nevím, čekám, až doberu ty injekce a pak mám jít k dr a on mi řekne výsledky. A váhu budu mít za chvíli stejnou, už jsem skoro u 47 kg. to jsem měla před nemocnicí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét hlavně že už je ti lépe a váha ti jde nahoru.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni- z těch 43 kg... myslela jsem, že se zblázním, když jsem tu číslici na té váze viděla, ale nebylo se čemu divit, když jsem 4 dny *rala i střeva...?! ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tos musela být fakt děsně sexy kostra :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?