Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andulka už taky protestuje, tak jí nenech trápit
Odpovědět
se moc nesmej uz se na tebe chystame , no vida uz sme na tebe 3 :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
U nás vše v pořádku, jsme štaštní a spokojení. Musím se ti s něčím svěřit, rok po tom co jsem se začali snažit se nám povedlo otěhotnět, jsem ve 14 týdnu a termín porodu máme 23.3.2010 :o). Měj se krásně papapa Blanka toto mi přišlo dnes emailem od BLANCHES......Kromě jiného jsem pro vás vytáhla tu nej část!!!!!!!!!!!!! Blani mooooooooooooooooc vás s Péťou gratulujeme s Vašíkem!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co????????????????????
Odpovědět
hurááááááááá další těhule, takže od teď tady nechci vidět žádné odkazy na bouračky a podobné perly jasné :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nic???Tolik povyku a žádné výhružky, bitka, nadávky??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pasone:já mám hroznou radost za ně.........Blanka byla staršně smutná, že jim to nejde atd....a dnes najednou 14 týdnů x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru, Aničko, už je to tuuuuuuuuuuuuuu
Odpovědět
počkej tykhle nás napínat :-p si to vyřídíme přes IP, víš že tady se nesmí nadávat a používat násilí :-D
Odpovědět
ale to máš za to že si napínala, se na tebe všecky vyprdly :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mě stačí, že to vím já, pro mne je to dobrá zpráva a mám radost x-) Vašík dorazil, tak zatím papa, já se ještě ukážu. líbám vás všechny, kdo má radost stejnou jako já x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone, já vím, co jsi psala, ALE TOTO UŽ PROSTĚ NENÍ NORMÁLNÍ.Se divím, že to tu někdo ještě nezbombardoval..... http://www.novinky.cz/krimi/179712-v-...
Odpovědět
Článek se načítá
ty dostaneš nalácáno ]-( si nepoučitelná
Odpovědět
to bylo naplácáno, vidíš jenom přečtu nadpis odkazu a su mimo |-|
Odpovědět
toto se jukněte, je to veselé a milé to Zuzčino nečtite http://www.super.cz/vtipky/16210-zebr...
Odpovědět
hezký večer x-)
Odpovědět
Jé další těhulka, Blanches moc gratuluju x-)
Odpovědět
Pasone: Super zebra, nebo slon?
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsme tu, Aní nevydržela tak dlouho čekat a musela papkat. Novinka to je mooooc pěkná, Blanches a manželovi gratulujeme x-) jen tak dál červnovky, pěkně se rozmnožujme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Vašík odchází "na schůzi", já skládat prádlo a žehlit, tak zatím pápá
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi a nechceš zaskočit i k nám, mám tu taky kopu prádla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru ani ne, mám toho tady sama dost a ještě jsem ani nezačala, ale už jdu...........
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsou mi novinky, jen nakuknu tak tu máme další těhulku ?! Blanííííííííííííííííííííííííííí velkáááááá gratulace ;-) :-) Doufám, že spolu ještě někdy uvaříme pudink...?! :-N Opatruj se a užívej si tu novinu. Držím palečky, aby bylo všechno v pořádku-tfuj tfuj. x-) zuzi-ty tedy umíš napínat, ale v koutku duše jsem myslela, že by vám to mohlo vyjít... tak moooooc bych ti to přála... pasone-Ivuško, v práci O.K. snažím se hlavně neřešit spoustu věcí, které bych předtím řešila. Hodně věcí jsem si brala k srdci a pak to rozebírala a přemýšlela nad tím a byl zbytečně ve stresu. Přesedlala jsem na "řecký" způsob života, tak snad mi to zase dlouho vydrží?! :-D Jinak přibírám a myslím, že snad i trhnu rekord ve váze, jestli to tak půjde dál :-D Jsem si teď uvědomila, že jsi mi písala mejlíka a já ti neodpověděla... hned jak bude více čásku, tak ti odepíšu. Teď jdu na ordinačku ve fialové. Krásný večer a dobrou noc všem.
Odpovědět
Profilova fotka
majky:díky moc, ale na toto přání si budeš muset ještě počkat.......... tak já jdu konečně na to prádlo, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Mám to za sebouuuuu mám to za sebou... Vašík už je také doma, tak jdeme spinat. Všem krásnou středu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ty se máš, u nás prádlo nevyžehleno, manžel mi chrápe za zády, dítě v postýlce a i ty mi odejdeš ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
beru ty to nemáš jednoduché........... Mě se spát nechce, ale v noci jsem spala 4 hodiny a musím se pokusit usnout.Mám se spánkem nějaké problémy poslední dobou... Měj se krásně a běž třeba žehlit, aby ti to uteklo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já a žehlit? děkuju nee, nechci si kazit večer :-p zuzi dobrou, jak máš spát, když jsi furt někde na pivku?
Odpovědět
Profilova fotka
já právě už téměř nechodím, to jsou jen takové výpadky, kdy jdeme............Teď třeba 14 dní nepůjdu vůbec, budu mít dětičky na hlídání ;-) Tak papa, než ten můj zase usne, ať si ho trošku užiju :-D :-D :-D :-D :-D jinak jsem se ještě chtěla zeptat, jak dopadly vaše kytky, jak vypadají rok po svatbě??? Tak papapa
Odpovědět
Profilova fotka
naše kytka sešla velice rychle, ještě než jsme se vrátili ze svatebky, ale mám jí doteď ze sentimentu schovanou ve sklepě, no vím, není to důstojné místo, ale do bytu si to nedám :-| musí mi hold stačit na vzpomínání fotečky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?