Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
teda ja se zase nasr.... jsem si zaplatila ten web, jak jsem sem dávala odkaz. Ale 9 dní senic nedělo, že jsem prý nezaplatila, pak se omluvili, že měli nějakou chybu v systému, kdo jim co platil a kdy. A dnes koukám na spolužáky, kam jsem dala odkaz na fota ze srazu a kámoška, že jí to nejede! Oni ho vymazali, že prý je včas nezaplatila!Kua...už jsem fakt nasraná! 3 týdny zaplaceny a v prd.... a web nejede!
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee to jsem ráda,že jsi Blani ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani- :-) netřeba k tomu cokoliv dodávat, to mluví za vše... ;-)
Odpovědět
holky, náhodu nezkoušeli jsete se třeba koukat na ty fotky, co jsem sem dala z té svatby kamarádky a šlo to? Bych potřebovala vědět, od kdy ten web zrušili, já ho tam nahrála, dala vám sdem odkaz a pár dní se o to nezajímala...až teď jsem zjistila, že ho smazali, tak jsem ji m zas napsala mail.... kdybych jim nezaplatila 1600,-, tak na ně se...u, ale prachy mají a furt problémy-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....jsme zpět z vycházky... Blani jsem ráda, že jsi v pohodě.....na procházku klidně jdi a na nákup taky...a kdyby ti náhodou přišla KO tak prostě nemůžeš být celý den doma bez jídla, když tvůj muž je do večera v práci...a hlacně pobyt na čerstvém vzduchu ti udělá jedině dobře..... ;-) Za chvíli začne být sichryvo hnusně a pak si doma ještě užiješ dost.... :-S Macetko, nemyslím, že je to atopák...náš Filda ho měl cca do 2 let..pak se sám ztratil a měl ho jak píše Majky v záhybech luktů stehýnek...nemůže to být spíš nějaká reakce na něco cos snědla? něbo potničky? Já bych na srazík přijela ráda, ale to by se musel nejspíš udělat na zimním stadionu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Mončo a tvoje fotka je fakt pěkná.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani-Jak ti mohli zrušit web, když jsi jim zaplatila peníze? Co to je za bordel? ]-( leničko-někomu to zmizí, já třeba byla malá a jeden rok jsem ho měla v katastrofálním stádiu, pak např. 5 let klid a pak se ukázal znovu, z ničeho nic... někomu to zmizne a už se mu neukáže a někdo s ním bojuje celý život v časových intervalech, dr. říkají, že puberta by mohla pomoct, ale někomu nepomůže ani ta puberta. Ještě mi dr. řekla, že jak otěhotním,tak třeba může vymyzet úplně a třeba taky ne. Kamarádka atopička byla těhulka a ekzém měla v nejhorším stádiu. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky včera mi psala Silente, že byli s malou v nemocnici, že má nějaké epileptické záchvaty...chuděra maličká...je stejně stará jako Natálka..... :-( Nechápu, kde se takový svinstva teď všude berou... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď mě Luky při přebalování 2x počůral :-D Fakt nevím kde se to v něm bere. Plína mokrá a ještě mě dvakrát počůrá. A to ho nechám vždy chvíli ještě s přehozenou plínkou aby se vyčůral a on si to lumpík nechá až na později :-D No a taky se mi tedy parádně zes... Tak už asi vím co je průjem. Takže celý přebalovák byl jedna velká sr.... :-N A on se mi pak začal normálka smát když jsem mu řekla s úsměvem na tváři, že mi to celé pos... :-D bude to asi srandista. jinak s tím exemem já doufám, že to není atopický. On to právě nemá v těch ohybech. Má to na celých rukách, ale ze zhora a na celém bříšku. nohy jsou v pohodě. A pod krčkem to má taky, ale to bych spíš řekla že jsou potničky, protože jak to nevětrá tak se tam tvoří vyrážka. Prádlo pro malého peru v Lovele pro děti. Aviváž nepoužívam. A ještě do praní přidávam ocet, a mácham 2x. Jídlo si vařím zvláš´t když vařím pro manžu. Je mu vše kořením a já si jen vše dělám na přírodno. Ani mi to nevadí,fakt mi to chutná. Co bych pro to mrně neudělala. x-) Spousty věcí co mam ráda nejím, protože vím, že by měl prdíky. Fakt dourám, že to je po těch rajčatech. Vím že jsou moc alergení a nedošlo mi, že boloňská omáčka je s rajčaty. Jsem fakt přebarvená blondýna :-p Ale já jsem jako dítě také měla exém všude. Ale na základce se mi to zlepšilo a pak zůstala jen alergie na pyl. Tak uvidíme. Moc bych to malému nepřála. Děsně to svědí a je to oprus. tak se jdu pokusit malého uspat, protože je utahaný, ale nějak se mu nechce spát a čílí se tu. blanka: Blani já jsem také nad tím už v těhu přemýšlela a věděla jsem že je velká pravděpodobnost, že to Luky po mě zdědí. V dnešní době je to samý alergik. Ale nedělej si s tím teď hlavu. Hlavně že bude zdraví. Pořádně odpočívej a na vše se vyprdni. Dávej na sebe pozor. Majky. Markétko písni až bude čas, vždyť víme jak to s ním je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čest ženy ;-) Blani, na ten web s fotkama jsem koukala a šlo mi to ;-) Jinak jsem ráda, že je vše u vás v pořádku. Momou, co se týče srazu, tak s mým mužem určitě nepočítejte. My máme doma tolik práce, že on přijde z práce a jde zase makat doma :-| děláme garáž, zámkovku, udírnu s krbem v altáně, zimní zahradu a chceme to všechno zvládnout do sněhu :-N což je tady v Krkonoších trochu problém, páč loni touto dobou už tu chumelilo :-D :-N A co se týče mé osoby, záleží, kde se bude sraz konat.... pro mě delší cesta dopravním prostředkem je utrpení :-( Beru, co se týče atopického ekzému... vyzkoušej tohle: http://www.ambiko.cz/?st=63 Já to používám snad na všechno. Opary, odřeniny, plísně mezi prsty (z bazénu), oděrky, popraskané koutky a kolegyni jsem to sehnala pro malého na atop.ekzém a byla s tím straně spokojená. Můj lékař mi to doporučil. Dokonce jsem jednou podstoupila i to, že jak jsem trpěla na ty opary a měla to rozlezlé v obličeji až v uších,tak mi to píchali pod kůži v obličeji :-| bylo to děs běs,ale pak jsem měla opravdu pokoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem to ale magor, jsem to popletla... :-D Macet, odkaz pro tebe :-D http://www.ambiko.cz/?st=63
Odpovědět
Článek se načítá
Blani: Krásná fazolka x-) To album my moc otevírat nešlo na těch webovkách ........ ale je fakt, že já jsem teď na notýsku a ještě ho nemám donastavený ... Děkuji za pochvalu fotečky, zvířátka mi nechtěli chvíli posedět, byli jak jak blešky :-D Sraz ......... proto bych chtěla, abyste dávali návrhy, kde by se Vám to hodilo, mě je to fuk ;-) vemu děti do auta a jedem. Macet: Hezká fotečka v profilu :-) Holky, ty ekzémy jsou hrozný, já to mám sice jen na rukách, ale taky mi to stačí ............ vypadám jak bych měla lepru.
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: Moc moc díky juknu na to :-) Doufám, že se ti daří dobře a malému taky ;-) blani: Blani fazolka nádherná. x-) pamatuji si na tu naši jaké jsem měla pocity :-) momou: Moni díky, ty máš také hezkou fotečku :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet, díky za optání, máme se dobře x-) Včera jsme byli na ultrazvuku, odpovídáme 12+2 dle utz a dle MS na 11+4 ;-) Miminko má 5,4cm (což je i podle tabulek v pořádku). Hádě má vše, co má zdravé miminko mít :-D na další utz jdeme ve 20tt, když nebudou jiné komplikace ;-) a v úterý jdeme do poradny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já jsem taky atopik, tak vím, co to je, ale mě to začlo až v 21 letech a alergie ve 14, takže to mám všechno přesně po těch 7 letých cyklech, ale v těhu se mi to taky ztratilo a zatím nic, ťuk ťuk ťuk Kat, zajímavý odkaz i pro mne, už jsem si ho uložila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holyk já chci taky fazolku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat tedy to je super zpráva. Toto letí už 12 týden x-) Hlavne že jde vše tak jak má, to je důležité. Mam radost. :-) Jen tak dál.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak jako proč ne, stačí si doma poručit a je to ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem jasný případ, že u někoho přetrvává těhotenská demence i hooooooodnnnnnněěěěě dlouho po porodu.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni tak si skoč do obchoďáku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Macet ty jsi jasná blondýna..... :-D :-D :-D :-D to mě jako ostřílenou blondýnu nenapadlo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy já to doma nadhodim.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, no dyk, frk frk a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy znáš mě...blondýna...já ani nevim, jak jsem k těm dětem přišla......asi si půjdu nejdřív do obchoďáku pro příručku a pak až pro fazole :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ty jsi fakt kus :-D Tak se s vámi loučím, Luky usnul tak si jdu udělat něco do zobáku a něco poklidit. Tak zatím papa a krásný den všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu pověsit prádlo a pak na procházku s bafušou ;-)
Odpovědět
těhu demence... proletím posledních pár příspěvků a u Macet čtu: Loučím se s vámi.... a jdeme plodit :-D no nic, jdu radši zase spát, tak jako každý den, hezky min. 12 hod. denně (tj. 6 hod. pro mě, 6 pro bublinu... :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
leni-jj, do obchodu pro fazolu a zasadit a prosím tě, né že koupíš čočku?! :-D macet-krásná fotečka, jdu vám mrknout na MK, neviděla jsem fotečky Lukáška od porodu a ty mi taky nic nepošleš, když víš, že na facebook nechodím... ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?